» »

The Last of Us 2

The Last of Us 2

Temo vidijo: vsi
««
23 / 25
»»

Heroman ::

Ne vem,če je z menoj kaj narobe... Po večina komentarjih me je že minilo,da bi igral TLOU 2,pa sem se vseeno odloču,jo pred dnevi potegnu za 30€ dol in jo tudi preigral (29ur).Res,da vsak gleda na zgodbo drugače in men je bila fenomenalna,drugačna kot smo vajeni,ja precej kruta.Igra me tud za trenutek ni dolgočasila in bi si želel,da bi trajala še kakih 10 ur. Edino pri igranju z Abby sem na začetku rabil kake dve uri,da sem se navadil na njen lik,posledično zaradi njenega dejanja na začetku igre,pa malo so me motili psi,ker mi jih je bilo muka pobijat. Enko sem preigral pred šestimi leti,pa mi je dvojka še boljša.Res,ni mi žal 30€,pa še več bi dal,če bi prej vedel kako dober špil je to.Pri nobenem špilu me ni konec tako ganil kot pri tem...Vsa čast razvijalcem igre in upam na 3 del.
Ocena:9,5/10

scipascapa ::

za 30€ je bila retail pred kratkim.

kitl76 ::

Heroman poštena ocena.

oo7 ::

Heroman je izjavil:

Vsa čast razvijalcem igre in upam na 3 del.


Verjetno enkrat bo ... The Last of Us 3

oo7 ::

The Last of Us 2 player discovers that Ellie can actually catch the first Stalker in the game

https://www.gamesradar.com/uk/the-last-...

oo7 ::

This would be The Last of Us Part II with NextGen Patch | PS4 Pro VS PS5 | Simulated Comparison

oo7 ::

The Last of Us 2 DLC may have been planned, but is reportedly no longer in development

https://www.gamesradar.com/the-last-of-...

scipascapa ::

Škoda.

oo7 ::

The Last of Us 2 Alternate Ending Made Ellie's Future More Clear
A different ending for The Last of Us Part 2 was drafted before the game's release, shedding more light on Ellie and the final choice that she made.

https://screenrant.com/tlou-2-alternate...

Skyman ::

The Last of Us Part II Gets a 60fps PS5 Performance Update, More Enhancements on the Way

https://wccftech.com/the-last-of-us-par...



svecka ::

lol 1 let rabijo da izdajo 200mb patch za izbiro 60 ali 30 fpsjev.

springfield ::

Predvidevam, da je bilo treba popravit predvsem kodo, ne assete, tako da je 200mb kar veliko.

oo7 ::

Always Snowing (The Last of Us Part II Mods)

Skyman ::

Ce koga zanima..sedaj je spet cena cca 30€ za novo igro

oo7 ::

Last Of Us 2 Dev's Standalone Multiplayer Game Confirmed By Job Listing

https://screenrant.com/naughty-dog-mult...

oo7 ::

Hidden Multiplayer Assets in The Last of Us Part II (Battle Royale, Maps, Dogs)

LunKi ::

Začel igrati. Nekaj mesecev nazaj sem obrnil enko in si rekel, da je to game of a generation. Dvojka je pa razred zase. Vrhunski game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LunKi ()

oo7 ::

LunKi je izjavil:

Začel igrati. Nekaj mesecev nazaj sem obrnil enko in si rekel, da je to game of a generation. Dvojka je pa razred zase. Vrhunski game.


Katera je potem boljša ? :P

LunKi ::

oo7 je izjavil:

LunKi je izjavil:

Začel igrati. Nekaj mesecev nazaj sem obrnil enko in si rekel, da je to game of a generation. Dvojka je pa razred zase. Vrhunski game.


Katera je potem boljša ? :P


Odgovorim, ko obrnem :)

oo7 ::

Still no Info on Factions in The Last of Us 2; Fans are Frustrated

https://www.gamepressure.com/newsroom/t...

LunKi ::

oo7 je izjavil:

LunKi je izjavil:

Začel igrati. Nekaj mesecev nazaj sem obrnil enko in si rekel, da je to game of a generation. Dvojka je pa razred zase. Vrhunski game.


Katera je potem boljša ? :P


Skoraj na koncu. Absolutno dvojka. Mnenja oz. folk je conflicted, ker je dvojka dosti bolj drzna v svoji zgodbi in zapletih kot enka. Vsekakor twisti/zgodba niso za vsakogar ampak kapo dol naughty dog za v vseh pogledih boljši izdelek kot prejšnji. Negativna mnenja povsem preskočiti ;)

D3m ::

ampak kapo dol naughty dog za v vseh pogledih boljši izdelek kot prejšnji.


:))
TLOU2 ocena: 5.7
TLOU ocena: 9.2

Veš kateri film je imel zelo dober twist?

The Mist (Stephen King)
|HP EliteBook|R5 6650U|

apfelstrudl ::

D3m je izjavil:

ampak kapo dol naughty dog za v vseh pogledih boljši izdelek kot prejšnji.


:))
TLOU2 ocena: 5.7
TLOU ocena: 9.2

Veš kateri film je imel zelo dober twist?

The Mist (Stephen King)

Ampak realno gledano je TLOU2 dobivala zanič ocene predvsem od tistih ki so bili "pissed off" da so ubili saj veš koga (če še ni kdo igral da ne bo spoilerjev) in pa od homofobov.

Špil je dober. Odličen celo. Meni sicer res ni boljši od 1-ke (sama postavitev zgodbe in pa nonstop menjavanje characterjev mi ne sede preveč), ampak še vedno... 5.7? Not a snowball chance in hell ;)

D3m ::

sama postavitev zgodbe in pa nonstop menjavanje characterjev mi ne sede preveč


Tukaj so se zakockali.

Drugače bi TLOU2 presegel prvi del. :)

ampak še vedno... 5.7? Not a snowball chance in hell ;)


Metacritics don't lie. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gozdar1 ::

D3m je izjavil:

sama postavitev zgodbe in pa nonstop menjavanje characterjev mi ne sede preveč


Tukaj so se zakockali.

Drugače bi TLOU2 presegel prvi del. :)

ampak še vedno... 5.7? Not a snowball chance in hell ;)


Metacritics don't lie. :D


Igra je tehnično dobra in bi bila komot 8, če bi ostalo pri prvi polovici.

D3m ::

Če bi zgodbo in karakterje nadgradili bi imeli nekaj takega, kot je Alien/Aliens in Terminator/Terminator 2......samo v videoigri. :)

Tak pa so ga kiksnili v " The Power of Storytelling".
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

oo7 ::

Moja ocena obeh iger


TLOU
Zgodba 9,5/10
Glasba 9/10
Gameplay 9/10
Vzdušje 10/10
Grafika 9,5/10
Lokacije 9/10

Skupna ocena 9,3/10


TLOU II
Zgodba 2/10 preveč woke
Glasba 9/10
Gameplay 9/10
Vzdušje 2/10 pokvarjeno skoraj od samega začetka
Grafika 10/10
Lokacije 7/10


Skupna ocena 6,5/10

D3m ::

Dober si.

Za pol točke si več dal, kot Angry Joe. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

TLOU odlična igra potem pa 7 let komaj čakat na drugi del potem pa prodajo tole pohanje + lažno oglaševanje.

Reaper ::

Zato, ker ste preveč sledili hypu in gledali vse leake. :D

Oba dela sta super ampak je meni osebno, kot sem enkrat že povedal, drugi del boljši.

oo7 ::

No vsakemu svoje men je bil pa prvi del odličen drugi pa eno največjih razočaranj.

7 let čakanja na novo dogodivščino z Ellie in Joelom potem pa že na začetku bedarija, da ne bi moglo biti večje.

filip007 ::

Sem gledal preko YT po pol ure naenkrat, brezveze vse skupaj. Enko sem obrnil še na PS3. Lahko preskočite, če kdo omahuje, verjetno pride še tretji del.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Reaper ::

Tvoje osebno mnenje, za moje pojme bedarija. Igro se splača preigrati.

oo7 ::

Jaz sem jo preigral ampak z muko :8)

Skyman ::

Ce moram igrat neko igro z muko jo rajse delete,ni fore potem da igras in zabijes ure za brezvezne stvari.

oo7 ::

Kupil sem jo zato sem jo preigral. So zavajali z lažnimi trailerji kjer so kazali Ellie in Joela. V trailerjih pa niso kazali terminatorja pa z njim igraš pol igre.

mile ::

faking zoprn si in utrujaš, ni ti všeč in to si že 100x povedal...ampak game je se vedno odličen

oo7 ::

mile je izjavil:

faking zoprn si in utrujaš, ni ti všeč in to si že 100x povedal...ampak game je se vedno odličen


Ne morem pomagat razočaranje nad igro je preveliko.

oo7 ::

Naughty Dog teases "something big" as its hiring spree continues

https://www.gamesradar.com/uk/naughty-d...


Verjetno gre za multiplayer igro The Last of Us Factions. Igra je bila prvo del igre TLOU 2 sedaj pa jo delajo kot samostojno igro.

D3m ::

as its hiring spree continues


To ni ok.

Ker podobno so naredili CD Red Project za Cyber Punk 2077 pa smo videli kako je bilo.

:/
|HP EliteBook|R5 6650U|

yayo ::

mislim, da so pri CDPR naredili prevelik korak za svoje kratke noge. Računovodje od Naughty Dog verjetno precej boljše planirajo kot eni poljaki brez izkušenj. CDPR je dal svoje megalomanske ideje na borzo in dobil optimistične investitorje z vizijami o hitrem cvenku. Nakar so prišli PS5 in Nvidia Ray Tracing, potem pa še korona. In vse je padlo v kaos.

oo7 ::

D3m je izjavil:

as its hiring spree continues


To ni ok.

Ker podobno so naredili CD Red Project za Cyber Punk 2077 pa smo videli kako je bilo.

:/


Sej več kot več ni več možno uničiti.

drvo ::

oo7 je izjavil:

Naughty Dog teases "something big" as its hiring spree continues

https://www.gamesradar.com/uk/naughty-d...


Verjetno gre za multiplayer igro The Last of Us Factions. Igra je bila prvo del igre TLOU 2 sedaj pa jo delajo kot samostojno igro.


Raje bi naredili dodatek, ki razširi zgodbo, kot pri prvi. Tisti je bil odličen, samo kakšne 2-3 ure daljši bi moral biti, glede na ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

oo7 ::

drvo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Naughty Dog teases "something big" as its hiring spree continues

https://www.gamesradar.com/uk/naughty-d...


Verjetno gre za multiplayer igro The Last of Us Factions. Igra je bila prvo del igre TLOU 2 sedaj pa jo delajo kot samostojno igro.


Raje bi naredili dodatek, ki razširi zgodbo, kot pri prvi. Tisti je bil odličen, samo kakšne 2-3 ure daljši bi moral biti, glede na ceno.


Ja tisti DLC je bil kar vredu.

Kar se tiče DLC-jev ga čez Blood and Wine ni :)

LunKi ::

Evo, obrnil še dvojko. Čista poezija. Bi rekel, da haterji ne morejo čez "twist", ker je vse ostalo perla in presežena enka v vseh pogledih. Nekdo, ki je dvojko obrnil takoj za enko je spomin še svež, če bi moral pa 7 let čakati in igrati na novi generaciji, poln nekega pričakovanja glede na marketing bi bile pa zadeve mogoče drugačne. Kapo dol Naughty dog-u za game of a generation (že drugi :). Zdej pa Ghost of Tsushima...

D3m ::

LunKi je izjavil:

Evo, obrnil še dvojko. Čista poezija. Bi rekel, da haterji ne morejo čez "twist", ker je vse ostalo perla in presežena enka v vseh pogledih. Nekdo, ki je dvojko obrnil takoj za enko je spomin še svež, če bi moral pa 7 let čakati in igrati na novi generaciji, poln nekega pričakovanja glede na marketing bi bile pa zadeve mogoče drugačne. Kapo dol Naughty dog-u za game of a generation (že drugi :). Zdej pa Ghost of Tsushima...


Saj ima svoje pluse. :D

Samo ne moreš prepričati celotne populacijo naj imajo radi lik Abby :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

LunKi ::

D3m je izjavil:

LunKi je izjavil:

Evo, obrnil še dvojko. Čista poezija. Bi rekel, da haterji ne morejo čez "twist", ker je vse ostalo perla in presežena enka v vseh pogledih. Nekdo, ki je dvojko obrnil takoj za enko je spomin še svež, če bi moral pa 7 let čakati in igrati na novi generaciji, poln nekega pričakovanja glede na marketing bi bile pa zadeve mogoče drugačne. Kapo dol Naughty dog-u za game of a generation (že drugi :). Zdej pa Ghost of Tsushima...


Saj ima svoje pluse. :D

Samo ne moreš prepričati celotne populacijo naj imajo radi lik Abby :D


Itak da ne. Bi rekel, da to tudi ni bistvo. Bolj, da pokaže več plati. Za moje poglede sta si Abby in Ellie enaki. Cikel nasilja. Kar je za moje pojme višji nivo je to, da je Naughty dog tako izpopolnjeno in nepreferenčno predstavil vzporedno zgodbo (ustvari si svoje mnenje), jo povezal, integriral v mehanike in tudi zaključil. Nisem še kaj takega igral.

D3m ::

Naredili so tveganje.

Ali se je splačalo bo na koncu pokazala računica oz. zaslužek.

Tega pa skrivajo, kar mi, da sumiti, da s ciframi niso bili zadovoljni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

mile ::

LunKi je izjavil:


Kar je za moje pojme višji nivo je to, da je Naughty dog tako izpopolnjeno in nepreferenčno predstavil vzporedno zgodbo (ustvari si svoje mnenje), jo povezal, integriral v mehanike in tudi zaključil. Nisem še kaj takega igral.



Točno tako, mojstrovina!

D3m ::

Vzporedno zgodbo?

Final Fantasy VI

:)
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
23 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
536038 (365) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115444 (5195) oo7
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864284 (10125) Pithlit
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374558 (7597) ZiedRieke

Več podobnih tem