» »

Kdo ima doma Samsunga serije H5000 (Telekomov UE50H5000)

Kdo ima doma Samsunga serije H5000 (Telekomov UE50H5000)

X-Jumper ::

Živijo,

rabim TV in kupujem nekaj, kar bi bilo dobro. Zato sem danes že skoraj kupil Panasonica 48AS740 za 700€. Orenk zadeva. Fantastična slika. No, pa sem rekel, da malo premislim in preverim, če morda spravim 50" na steno. Pridem domov in vidim, da bi 50" šlo na steno. Super. Znašel sem se v dilemi, ali kupujem ORENK 48" ali pa neki poceni. In ta poceni bi bil Telekomov Samsung 50H5000. Ni ravno nov, zato mu fali en kup gadgetov, ki jih niti ne rabim. Priklopil ga bom na PC in gor se bodo vrteli filmi. Preko HDMI.

Sedaj pa vprašanje: ga ima kdo doma? Zanima me kaki so vidni koti, osveževanje slike, ... Kako je zadovoljstvo?
Kaj veliko opisov na netu ni, vsi pa pohvalijo sliko. Zato tudi razmišljam, da bi vzel tole budget 50" na obroke za slabih 450€.

Full hvala :) Prej sem imel višji rang Panasonicove plazme. In žal je tako, da tale Samsung ne bo prišel blizu. Pa tudi kateri drug TV za 700€ težko :)

kratos ::

Jaz bi ga vzel že zaradi tega ker je Samsung... Preprosto daleč najkvalitetnejše displaye dela - vsaj po mojih večletnih izkušnjah. Osebno negrem nikoli več od samsunga, vsaj kar se tiče monitorjev, TV-jev,...
Zdaj neke velike razlike med 48" ter 50" ni, ampak vseeno pri TV-jih velja pravilo - raje večjega kot manjšega. Točno za ta model ti neznam povedat, vendar imam enega 40" low budget tudi doma ravno z tem namenom kot ti, pa se odlično odreže, slika še zdaleč ni tako slaba napram 50" primarnemu tv-ju isto od samsunga v rangu 1k€+.

Blazz ::

vzemi H6400 ali več... dobiš direct lit matriko...

X-Jumper ::

Vzel sem Panasonica. Serijo AS640. Zelo zadovoljen. Fanstastična slika. Edini problem je, da 48in TV gledam s 3m ali manj in je malenkost velik za tako razdalijo :) Če bi vzel Samsunga bi imel pa še 2 palca več in bi bil dejansko precej prevelik.

Han ::

Čzz en mesec ti bo že premajhen. 8-)

silver12 ::

Jaz sem vzel Panasonica AS650, 42". Gledam iz cca 3 metrov, pa bi sedaj vzel večjega...vendar sem bil omejen z višino...

kitl76 ::

X-Jumper je izjavil:

Vzel sem Panasonica. Serijo AS640. Zelo zadovoljen. Fanstastična slika. Edini problem je, da 48in TV gledam s 3m ali manj in je malenkost velik za tako razdalijo :) Če bi vzel Samsunga bi imel pa še 2 palca več in bi bil dejansko precej prevelik.



Imam 55" Samsunga na 2,5m pa bi po 3 mesecih že imel 70". :)

X-Jumper ::

Haha. Po parih dneh se strinjam z vami :D
Je pa res, da določena razdalija mora biti. V nasprotnem primeru dosti bolj porajtaš šum in vse ostalo. Bi pa kak Ambi-Light definitivno dodal k vzdušju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961192918 (417289) antonija
»

TV do 850€

Oddelek: Kaj kupiti
61288 (1121) Thunder wave
»

Panasonic TX-P42G30E vs. Samsung UE40D6530 (3D)

Oddelek: Kaj kupiti
161374 (1125) Selassie
»

Zakaj kupiti/ne kupiti ta plazma TV (LG 42PQ6000) ?

Oddelek: Zvok in slika
203998 (3444) bosko1982

Več podobnih tem