» »

Daljši TV OUT kabel

Daljši TV OUT kabel

slavc ::

Zanima me ali obstaja kakšen kabel ki bi lahko povezal pc (tv out) na televizijo,kabel bi moral biti dolg cca20 m


Za odgovore in nasvete se vnaprej zahvaljujem8-O
LP Slavc

Rott-von-weiler ::

ja ne vem daljši je videokabl slabše je jaz sn dozdaj sprobo z 8sem metrskim pa ni na oko vidne razlike najboljše pa bi tak blo če bi mel tvoj televizor rgb z bncji pol pa bi lahko mel kabl tak dolg to sn že jas stestiro z rač. monitorom kjer je bil ta rgb kabl dolg 30 metrov pa ni blo razlike z tistim meterskim:O

ferjan ::

Ce bi bila slucajno slabsa slika bos moral kupiti se navaden antenski ojacevalec. pol bo pa super...aja pa kupi kabel z cim debelejso sredico (coax 75ohm se razume)

slavc ::

Moj tele nima BNC ima 2x scart zadaj in 1x spredaj ali obstajajo kaksni načrti na net-u kjer bi kabel lahko sam naredil8-O
LP Slavc

Kaiser ::

Na izhodu iz kartice imas verjetno cinc konektor. Za podaljsek rabis kontra cinc konektor za na kabel in moski SCART konektor. Kabel je poljuben dvozilen ali bolje enozilen in oklopljen (koaksialc).
Tle mas pinout od SCARTa.
Maso (oklop, zemlja ground) prilotas na oklop kabla in tega potem na pin 17 (composite GND), drugo zilo (signal) pa na pin 20 (composite video in). 8-) Kako je pa z dolzino pa ne vem. Men je delalo bp na 8m kablu.

Rott-von-weiler ::

saj ponavadi doben tv nima bnc od zadaj to varjanto uporabljajo predvsem v profi namene tv pa zgleda isto tak kot tvoj doma le da je cena za enih 200k višja

-------------------------
Piši kao što govoriš

mmisv ::

a se da ojačevalc doma narest??? a ma kdo kakšen načrt mogoče? na internetu?
hvala
Čist trivialna stvar...

Pikachu ::

Sploh se ne sekiraj. Kupi KVALITETEN koax kabel in KVALITETNE cinch konektorje (pa ne tiste za 50 sit, ki se na koax ne grejo!) in vse skupaj zvezi. Garantirano dela do cca 20-25 m, ker to tudi sam uporabljam. Vse nasteto dobis npr. v trgovini Terna v Ljubljani.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564294 (3623) anjica
»

omrežje na 70m

Oddelek: Omrežja in internet
492337 (1575) mazy
»

PC------- kabel--------- TV

Oddelek: Zvok in slika
111293 (1082) Vesoljc
»

DVD komponenta in RGB vhod na TV-ju

Oddelek: Zvok in slika
51219 (1136) gumby
»

Postavitev mreže?!

Oddelek: Strojna oprema
222414 (2004) bastadu

Več podobnih tem