» »

PC------- kabel--------- TV

PC------- kabel--------- TV

classic ::

1.) Med PC-jem in TV-jem je enih 15 metrov...ali je to preveč za povezat?
2.) Ali obstaja adapter svideo na činč?

Tomi ::

1.) Malo je veliko, samo če je kabel dober, ni panike.
2.) Da, v vsaki trgovini z elektro materialom ali TV/HI-FI opremo.
metrodusa.blogspot.com

classic ::

Kakšen kabel pa je dober? A so kakšne poseben oznake?
Za štukat činče je dvožilen, a ne?

slawc ::

kupi si koaksialen kabel kot pa navaden dvozilni
LP, Slawc

classic ::

In kako naj ga štukam s činči?a obstajajo kaksni konektorji?

LevelOne ::

Ali pa poskusi z Wirelessom, mislim da sem enkrat v Raziskovalcu (november ali december 2002) bral, da ga ponuja podjetje Chip Trade.

Koliko sem razumel, dobiš oddajnik (za PC) in prejemnik (za TV), vse skupaj deluje na radijski frekvenci 2,4GHz, pa tudi daljinec deluje preko teh dveh naprav. Signal je dober tudi na 20 in več metrih. 8-)

sem v TIS pogledal, pokliči jih na 02/ 470 66 10

lp,
LevelOne

classic ::

Problem je, da je vmes kar nekaj sten...bom kr lukne vrtal, probal z enim malo boljšim dvožilnim kablom. Ce zadeva zaradi razdalje ne bo delala (15 metrov) bom pa lukne zagipsal in najdu drugo resitev.

WiseBear ::

glede dolžine ne bi smelo bit problemov. jst sem preko telefona v eni trgovini v ljubljani naročil 18m kabla(so v bistvu trije koaksilni kabli "zlepljeni" skupaj). zadeva me je sicer stala dobrih 6k sit, a sem zelo zadovoljen. kvaliteta slike je odlična. res odlični kabli. vse skupaj pa sem seveda priklopu s činči preko scart adapterja.

slawc ::

Saj cinci so narejeni tako, da se brez problemov uporabijo s koaksialnim kablom.

Torej imas odrezan koax, recimo === potem olupis malce zunanje izolacije nato primes za oklop in ga (kot bi sraufu v kabl) navijes stran dobis nekaj takega ==- (prvi = je kabel z izolacijo, drugi = je brez izolacije z oklopom (skompresiran, ker si navil hehe), nato pa - je pa izolacija okoli zile), nato pa se malce izolacije okoli zile spravis stran, da lahko zaspajkas zilo.

Dolzino prilagodi tako, da bo ravno pasalo v cinc, torej zila v luknjico (s tem da lahko zaspajkas) oklop pa pride ravno v tisti objemek za maso.
LP, Slawc

Lucio ::

classic: kaj ko bi prej probal povezat kabel in šele potem vrtal, da ne boš delal lukenj brezveze.:D

Pa še to, az imam 15m dolg S-video kabel, kupljen v Big Bang-u, sicer je stal 8KSIT ampak kvaliteta pa je super. Je od Vivanco, vendar ne tisti poceni šit, je plave barve (dokaj debel) in lično je bil zapakiran. Malo poglej imajo dosti take šare.

classic ::

Lucio: itak bom prej probal, a vseeno hvala
Glede s-video kabla, se bom res pozanimal, edini problem je v tem, da moreš pa pol kar precej debele luknje vrtat,...če ne ne gre s-videp vtič čeznje. Si bom pa HILTI sposodu :\

Vesoljc ::

podjetje redline doo dela kable po naročilu, so pa nekje na tržaški. pa še dost pocen so...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako razporediti kablovje za projektor?

Oddelek: Zvok in slika
272964 (2722) msenjur
»

slaba slika

Oddelek: Zvok in slika
91132 (893) duke666
»

Ali se da podaljšati kable pri x-620 zvočnikih?

Oddelek: Zvok in slika
121362 (1254) CaqKa
»

S-VIDEO kabel

Oddelek: Kaj kupiti
151674 (1381) Pithlit
»

AC3 na A/V center

Oddelek: Zvok in slika
291955 (1639) gregy

Več podobnih tem