» »

Assassin's Creed - Film

Assassin's Creed - Film

1
2
»

myriad ::

Knjiga se prvih sto strani vleče, šele kasneje se zgodbe združijo in postanejo zanimive.

oo7 ::

Zaenkrat zelo zelo slabe kritike RT: https://www.rottentomatoes.com/m/assass...

Nikec3 ::

Očitno imamo kandidata za najslabši film leta... Ne vem kaj se je moral Fassbender bavit s tem sranjem.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

In March 2016, Daphne Yang, CEO of the film's Taiwanese co-financier CatchPlay, stated that New Regency was looking to turn the film into a franchise, since it is based on "successful Ubisoft games and would make ideal sequels." Two additional films are planned, with the first sequel entering development during the production of the initial film.[59] Kurzel told Premiere that he would like to explore the Cold War in the sequel.

LOL, malo morgen. Razen če se Kitajcem utrga in derejo v kino, ne bo nič iz tega.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Budget filma $130-200 million

Jaz pravim, da bo film zaslužil tam okoli 400 mio$

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Budget filma $130-200 million

Jaz pravim, da bo film zaslužil tam okoli 400 mio$

Jaz rečem 300 max. V ZDA je za prvi vikend napovedano 25-30 milijonov, to na koncu pomeni krepko manj kot 100 milijonov, sploh ob zanič kritikah. Če bo razmerje tujina/ZDA 70:30 (kar je visoko razmerje) In film v ZDA zasluži 80 milijonov (kar je visoka ocena) to pomeni, da je seštevek 80 + 185 = 265 milijonov. Jaz sequela ne pričakujem. Je pa seveda možno, da računajo na kake koristi pri prodaji iger/Kitajci... Ampak film kot samostojen pa po mojem ne bo zrel za sequel.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Evo, boxoffice.com napoveduje, da bo Assasin's Creed v ZDA zaslužil 77 milijonov $.

http://pro.boxoffice.com/long-range-for...

Te projekcije so bile narejene še preden so prišle ven prve kritike.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Izi ::

Nikec3 je izjavil:

Očitno imamo kandidata za najslabši film leta...

Niti približno. Ob takih "mojstrovinah" kot je na primer Smolensk (2016) si Assassin's Creed zasluži Oskarja ;)
In takih kino filmov (brez TV filmov) z večmilijonskimi proračuni, ki imajo oceno nižjo od 2,0 se je letos nabralo že blizu 40. Tudi tam na dnu vlada kar huda konkurenca :))

Zaenkrat ima Assassin's Creed presenetljivo visoke ocene gledalcev. Po 1500 glasovih, kar ni malo, je ocena še vedno 8,5. Seveda bo še padlo, ampak pod 6 verjetno ne bo šlo.
Kritiki so tisti, ki dajejo slabe ocene, gledalci pa zaenkrat visoke, kar je precej običajno za filme po igrah. Film je očitno narejen samo za tiste, ki so igrali igro. Filmi narejeni po igrah ponavadi računajo, da gledalci že poznajo ozadje, zgodovino in glavne like. Filmski kritiki pa so ponavadi bolj bohemske duše, ki iger ne igrajo, saj prosti čas večinoma preživljajo po gostilnah :P

oo7 ::

Bomo videli čez kakšen mesec kakšna bo ocena. Je več primerov, ko je ocena kritikov čisto drugačna od ocene ostalih ljudi.

scipascapa ::

V čem je slab, zasedba je dobra.

next3steps ::

Kritiki ne razumejo skakanja med IRL in davnimi spomini.

Sem bil zadovoljen z Max Paynom, Princom Perzije, bom tudi s tem. Res je, lahko bi bila omenjena filma veliko boljša. A treba si je včasih priznati, da so tile predčasni kritiki bolj ali manj prezapiti alkoholičarji, ki itak ne razumejo kaj več, od klasičnega holiwudskega bulšita.

Drama glede gejmerskih muvijev je že kar dedna..

Phantomeye ::

next3steps je izjavil:

Kritiki ne razumejo skakanja med IRL in davnimi spomini.

Sem bil zadovoljen z Max Paynom, Princom Perzije, bom tudi s tem. Res je, lahko bi bila omenjena filma veliko boljša. A treba si je včasih priznati, da so tile predčasni kritiki bolj ali manj prezapiti alkoholičarji, ki itak ne razumejo kaj več, od klasičnega holiwudskega bulšita.

Drama glede gejmerskih muvijev je že kar dedna..


hahah, a slučajno namiguješ, da filmi kova assasin creed ne spadajo v kategorijo "klasičnega holivudskega bulshita"? :D

ker film dejansko je klasičen (generičen) kvazi zgodovinski film z futurističnimi elementi, vključno z vsemi klišeji in v resnici ne prinaša nič zares svežega.

sam pls ne govori, da je film slabo ocenjen, ker ne gre za tipični holivud. ker bolj holivud ne more bit.

seveda to ne pomeni, da ti film ne bo všeč.

Zgodovina sprememb…

abyssus ::

Pa je sploh kateri film po igri dejansko dober? Nekaj se jih sedaj na hitro spomnim, pa so vsaj meni osebno zanič (MaxPayne, NFS). Oziroma ajde, pogledaš, pa je to to. Na rit te ravno ne vrže. :D

Za AC pa sem bil skeptičen že po prvem trailer-ju. V planu ga sicer imam pogledat v kinu, če bo šlo skozi.

oo7 ::

List of films based on video games

List of films based on video games @ Wikipedia


Men osebno prvi Resident Evil (2002) in Hitman (2007) sta mi kar vredu filma :)

No tudi Tomb Raider z Angelco ni bil ravno slab.

Phantomeye ::

abyssus je izjavil:

Pa je sploh kateri film po igri dejansko dober? Nekaj se jih sedaj na hitro spomnim, pa so vsaj meni osebno zanič (MaxPayne, NFS). Oziroma ajde, pogledaš, pa je to to. Na rit te ravno ne vrže. :D

Za AC pa sem bil skeptičen že po prvem trailer-ju. V planu ga sicer imam pogledat v kinu, če bo šlo skozi.


Problem s filmi, ki so osnovani na igrah je, da že igre same v resnici nimajo neke močne zgodbe. Večinoma gre za skupek krajših prizorov, ki povezujejo misije (odvisno od igre).

In dejansko morajo scenaristi na podlagi tega skupaj spravit neko gledljivo zadevo, pri čemer morajo najti konsenz med igralci in navadnimi gledalci. Po eni strani mora biti film zvest originalu (drugače se igralcem zmeša in hejtajo), po drugi strani pa ga mora obični janez nekako štekat. Na koncu pa izpade povprečno za obe kategoriji.

Recimo book to movie, je lažje, ker imajo knjige dobro zasnovo. AMPAK, ne vedno (recimo twilight -> zanič knjiga -> zanič film).

abyssus ::

oo7 je izjavil:

List of films based on video games

List of films based on video games @ Wikipedia


Men osebno prvi Resident Evil (2002) in Hitman (2007) sta mi kar vredu filma :)

No tudi Tomb Raider z Angelco ni bil ravno slab.


Eee, pozabil na Hitman, tisti ta prvi. Dejansko je bil še kar dober film. :D

oo7 ::

Trenutno na RT kritiki 22% publika 78% - https://www.rottentomatoes.com/m/assass...

Nikec3 ::

Tukaj moram stopiti v bran Need For Speed. Daleč najboljši film posnet po igrah! Na easy, cheasy, zelo zabavno, ter s precej duše. 8-)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

[D]emon ::

Je razlog zakaj je okrajsava za Assassin's Creed v mnogih krogih "AssCreed" :P
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

fireX88 ::

:)):)):))

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Bolj slabo kaže :P

Assassin's Creed had an underwhelming debut at the domestic box office, earning just $15 million over the four-day holiday weekend.

http://www.ign.com/articles/2016/12/26/...

bambam20 ::

Assasin"s crap je pravilno.

NFs ni slab. Iz mojega vidika je najboljši film posnet po igri Silent Hill 2006 ...

Prvi Resident evil, Hitman pa še kaj bi našlo pa se ne spomnim.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bambam20 ::

next3steps je izjavil:

Kritiki ne razumejo skakanja med IRL in davnimi spomini.

Sem bil zadovoljen z Max Paynom, Princom Perzije, bom tudi s tem. Res je, lahko bi bila omenjena filma veliko boljša. A treba si je včasih priznati, da so tile predčasni kritiki bolj ali manj prezapiti alkoholičarji, ki itak ne razumejo kaj več, od klasičnega holiwudskega bulšita.

Drama glede gejmerskih muvijev je že kar dedna..



Kritik je lahko vsak. kaj ti želiš povedat, da obstaja posebna šola za kritike, kjer pridobiš naziv in je to morda poklic ali specijalizacija.

Sicer pa po tem , kar si napisal je očitno, da imaš izjemno nizke standarde pri filmih in se dobesedno zadvolljiš skoraj z vsem.

To je tako, kot da bi napisal, da v mcdonaldsu strežejo vrhunsko nizkokalorično hrano.

next3steps ::

Ne pravim, da sta filma bila odlična. Niti nista. Sta bila kar ološ, a sem vseeno bil zadovoljen z njima.
Nekako tako, kot mora pisec recenzij iger zelo dobro poznati igre, mora tudi pisec recenzij filmov zelo dobro poznati filma.
Kaj dlje od klasičnega holiwuda kritiki včasih ne pridejo. Za voljo njih, pa še kasneje gledalci ne.

oo7 ::

Sem mislil it gledat ta film v kino pa bom raje počakal. Bom šel v kino raje gledat Rogue One, ker ga še nisem :)

bambam20 ::

next3steps je izjavil:

Ne pravim, da sta filma bila odlična. Niti nista. Sta bila kar ološ, a sem vseeno bil zadovoljen z njima.


Zdaj si me pomiril. Hvala :). Se strinjam, da sta ološ ampak dober ološ :).

oo7 je izjavil:

Sem mislil it gledat ta film v kino pa bom raje počakal. Bom šel v kino raje gledat Rogue One, ker ga še nisem :)


Halo. Ka še čakaš. Če imaš opcijo pojdi gledat v 3D.. Cineplexx ima ceneje karte ob torkih, sredah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Ja saj bom šel enkrat po novem letu.

scipascapa ::

m-power: če si iz kranja, gremo skupaj s frendi ali frendicam? :D

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

m-power: če si iz kranja, gremo skupaj s frendi ali frendicam? :D


Sem dolenc tako, da mi je najbližje Cineplexx v Novem mestu :)

oo7 ::

Če ne drugega stroške naj bi porkili.

Budget $125 million
Box office $148.8 million

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Če ne drugega stroške naj bi porkili.

Budget $125 million
Box office $148.8 million

Ah sej veš kako je to s stroški... Rabijo kakih 250 milijonov zaslužka, da bo za silo. Ne bo pa to dovolj za sequel.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

polpo ::

oo7 je izjavil:

Če ne drugega stroške naj bi porkili.

Budget $125 million
Box office $148.8 million


Da film pokrije stroške je potrebno računat (skoraj vedno) 2x toliko kot je buđet filma, ker spadajo tu še stroški marketinga itd.
Torej, da so na ničli potrebujejo okoli 200-250 milijonov.

oo7 ::

Sem pogledal film Assassin s Creed nič posebnega. Ko je akcija preveč preklaplajo med preteklostojo in animus-om. Pa tudi v preteklosti, ko se lovijo po mestu tako hitro preklaplajo sliko, da je kar malo boleče za oči.
Zgodba nič posebnega posebej konec je brezvezen in odrezan.
Igralci so odigrali dobro.

Moja ocena 5,5/10

oo7 ::

Ubisoft wants to make Assassin's Creed into a television series for some reason

The lack of love for the movie version doesn't appear to have deterred the publisher.

http://www.pcgamer.com/ubisoft-wants-to...

oo7 ::

Netflix in Ubisoft bosta posnela TV serijo Assassin s Creed. V katerem času se bo dogajalo še ni znano.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Assassin's Creed Valhalla (2020) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26741079 (6312) Kvinta
»

Assassin's Creed Odyssey [2018] (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
37151948 (22661) oo7
»

Assassin's Creed: Origins (Assassin's Creed: Empire) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9914367 (6142) Izi
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218821 (6949) Gagatronix
»

Assassin's Creed 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10018447 (7654) scipascapa

Več podobnih tem