» »

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

««
5 / 17
»»

MrStein ::

LordTado je izjavil:

No jaz mam obcutek da so agentje odvec saj ti sprintajo polico ki si jo lahko sam doma sprintas.
Ko sem vprasal par agentov kako je s temi spletnimi zavarovanji je vsak zacel da ce pri agentu zavarujes ga lahko poklices za kako info...
Saj tudi ce sploh nisi stranka ti mora dat info kaj te zanima saj je zaposlen tam...

Se mi zdi da bo slo vedno bolj vse po spletu ker ljudje vidijo da dnar nosijo agentom namesto polici...

Agent lahko da cenejšo ponudbo kot splet.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

...:TOMI:... ::

Saj ni samo pri nas to, da avto z visjo mocjo, vec stane. To je splosni sistem, ki pa je zgresen.

Primer: Za 1000€ lahko kupim avto visjega cenovnega razreda, ki ima veliko opreme, se pelje dobro ipd. Za isto vsoto lahko kupim cenejsi avto, ki je krloja od avta, in se tudi ne ustavi tako hitro, kot prej omenjeni avto.

Prvega avta ravno zaradi zavarovanja in stroskov nimam. Je pa trg izkrivljen ravno zaradi takih zadev.

Placilo po km je seveda najbolj pravicno, vendar se ne izplaca.
Tomi

Uki32 ::

Sicer je še nekaj časa do obnove zavarovalne police, ampak vseeno. Če je slučajno kak agent pripravljen narediti izračun za moje vozilo bi bil zelo hvaležen. Trenutno je vozilo zavarovano na AS, iščem pa tudi kakšno opcijo s free vinjeto in prestavitvijo dopolnilnega zavarovanja k Vzajemni.

Hvala, lep pozdrav vsem, Uroš

Mare2 ::

Lepo bi bilo, da napišeš, od kod si. :)

Jaz sem iz LJ. :) Ostalo lahko po emailu ali ZS. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Uki32 ::

Mare2 je izjavil:

Lepo bi bilo, da napišeš, od kod si. :)

Jaz sem iz LJ. :) Ostalo lahko po emailu ali ZS. :)


Sem Vam poslal vse na mail. Lp, Uroš

Nobenega agenta?

Nobenega agenta ni tle?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Uki32 ()

agentka ::

Pozdrav

Vidim, da se povprašuje po informativnih izračun avtomobilskih zavarovanj ...

Sem agentka zaposlena na Grawe zavarovalnici, za kakršnokoli informacijo, vprašanje ali informativni izračun, sem na voljo na ZS.:)

...:TOMI:... ::

Nič ZS, kar javno. 100 kW in PR04.
Tomi

jalovec09 ::

G24 je najcenejši, ampak velja za dobre voznike, samo AO, kasko pa ne.

agentka ::

Dragi Tomi, lahko vam zračunam javno če želite vendar je tole premalo podatkov, ki jih moram vnesti v program. 100kw katerega tipa vozila in vrednost novega, mogoče e-koda? Zakaj agentje potrebujemo te podatke? Ker nam program najde včasih po sto zadetkov podobnih vozil, ki se razlikujejo v zelo majhnih malenkostih a njihova razlika v nabavni vrednosti je pa tista ki vpliva na izračun. Zakaj torej ne bi povedali karseda točnih podatkov za resnično pravilen izračun in kaj želite od kritij (AO,kasko, asistenca...).. Kjerkoli boste delali polico vas bodo povprašali po teh podatkih kot sem vas jaz.

čuhalev ::

Mislim, da se potrebuje cena novega avtomobila le pri kasku, za AO pa ne. Nimam kaska in o vrednosti me niso spraševali.

agentka ::

Pisala sem na splošno, saj gospod ni povedal kaj želi od kritij. Tako kot ste rekli je pa seveda res, če bi želel kasko ali delne kombinacije kaska je podatek o vrednosti vozila obvezen, drugače ne.:)

Mare2 ::

čuhalev je izjavil:

Mislim, da se potrebuje cena novega avtomobila le pri kasku, za AO pa ne.


Očitno gre pri "agentki" za nadebudno začetnico, ki je mentor še ni podučil o osnovah zavarovalništva in jo je poslal na trening kar na slo-tech.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

čuhalev ::

Če želim vedeti, v kolikšnem času pridem s hitrostjo 100 km na uro v 80 km oddaljeno Ljubljano, premer platišč ni pomemben. On želi imeti obračun na podlagi 4. premijskega razreda in 100 kW.

agentka ::

V zavarovalništvu sem že kar nekaj časa. Kot sem omenila, sem odgovor napisala na splošno. Gospod je podal premalo podatkov. Gospod ni omenil ali želi samo AO, ali želi še kaj drugega, zato je odgovor bil temu primeren. Brez določenih informacij (tip vozila, datum 1. registracije ipd.), pa žal program ne spusti naprej do izračuna. Če imajo druge zavarovalnice to možnost, pa žal ne vem. Lahko samo povem, da glede na to, da je gospod v PR4, ga lahko avtomatsko umestim v PR0.

smacker ::

Zgleda da niti zavarovalni agenti več ne poznajo cen posameznih postavk. Mene ful moti, da ne moreš dobit niti okvirnega cenika za nek povprečen avto, da bi videl koliko moraš doplačat za kako opcijo. Ja vem, da je X dejavnikov, ki vplivajo na ceno, ampak vsaj primerjalno da bi videl katere opcije so drage in katere poceni. Recimo osnovni kasko + odkup prve škode je enakovreden premium kasku, dokler imaš samo eno škodo, ki ni krita v osnovnem kasku + plačat moraš odbitno franšizo če imaš škodo. Dobro bi blo poznat razliko v ceni (magari v odstotkih), da se lažje odločiš katero kombinacijo izbrat.
Agent nekaj poklika v programu, ta izpljune neko cifro, pol pa zbarantaš še nek popust. Sploh ne moraš nardit realne primerjave cen za različne kombinacije zavarovanja, ker se o popustu vedno pogovarja na koncu, ko so vse opcije že določene. Precej nategunski sistem, sploh ko greš po izračun k dvema agentoma ISTE zavarovalnice, pa se njuna izračuna razlikujeta za 100-200eur.

agentka ::

Tudi agentje smo zaradi tega velikokrat v neprijetnem položaju, ko moramo stranko izprašati o vseh podatkih, predvsem in samo zaradi programa preko katerega izračunavamo. Primerjalno pa jaz osebno lahko naredim izračun glede na različne kombinacije kritij. Teh kombinacij obstaja veliko, vendar se da. Ko pridem z programom do konca, pustim popust pri miru in se vrnem nazaj ter spremenim kritja, da se vidi razlika. Je pa res da odvisno od samega agenta koliko popusta bo dal.

Mare2 ::

agentka je izjavil:

V zavarovalništvu sem že kar nekaj časa.


Pisat take neumnosti, oprosti, ni za nikamor.

Si "blont"?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

čuhalev ::

Če je več izbir se naredi tabela odvisnosti. X os je ena spremenljivka, Y pa druga, celica pa predstavlja premijo. Tako X os lahko predstavlja leto 1. registracije.

Še zame, 66 kW, trenutno v 12. razredu, AO+, prva reg. 2012, Bridgestone letne pneumatike. :)) Trenutno zav. me je stalo 230 evrov. Zanima me le, ali gre z vsemi možnimi izbirami ceneje.

agentka ::

Napisal si, da sem začetnica, kar je zame posploševanje nečesa, česar ne veš. Ja v zavarovalništvu sem že kar nekaj časa, kar se smatra, da verjetno ne 1 mesec a ne? Mislim, da konkretno koliko časa se s tem ukvarjam nisem dolžna pisati. Zakaj bi bila zaradi tega odgovora "blont" kot ti temu praviš - ne vem.

Mare2 ::

agentka je izjavil:

Napisal si, da sem začetnica, kar je zame posploševanje nečesa, česar ne veš. Ja v zavarovalništvu sem že kar nekaj časa, kar se smatra, da verjetno ne 1 mesec a ne? Mislim, da konkretno koliko časa se s tem ukvarjam nisem dolžna pisati. Zakaj bi bila zaradi tega odgovora "blont" kot ti temu praviš - ne vem.


Od človeka si za izračun premije AO zahtevala podatek "vrednost novega" vozila. On te je "pogruntal", ti pa še vedno ne. Upam da ti je sedaj bolj jasno. Oprosti, ne da se mi več s tabo ukvarjat, čeprav boš postavila novo vprašanje. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

agentka ::

čuhalev je izjavil:

Če je več izbir se naredi tabela odvisnosti. X os je ena spremenljivka, Y pa druga, celica pa predstavlja premijo. Tako X os lahko predstavlja leto 1. registracije.

Še zame, 66 kW, trenutno v 12. razredu, AO+, prva reg. 2012, Bridgestone letne pneumatike. :)) Trenutno zav. me je stalo 230 evrov. Zanima me le, ali gre z vsemi možnimi izbirami ceneje.


Se da ceneje. Drugače pa okvirno bi prišlo cca. 20€ manj kot do sedaj, če vzamem za primer naključen avtomobil z opisanimi lastnostmi. Za čisto točen znesek pa bi potrebovala znamko/tip vozila.

Mare2 je izjavil:

agentka je izjavil:

Napisal si, da sem začetnica, kar je zame posploševanje nečesa, česar ne veš. Ja v zavarovalništvu sem že kar nekaj časa, kar se smatra, da verjetno ne 1 mesec a ne? Mislim, da konkretno koliko časa se s tem ukvarjam nisem dolžna pisati. Zakaj bi bila zaradi tega odgovora "blont" kot ti temu praviš - ne vem.


Od človeka si za izračun premije AO zahtevala podatek "vrednost novega" vozila. On te je "pogruntal", ti pa še vedno ne. Upam da ti je sedaj bolj jasno. Oprosti, ne da se mi več s tabo ukvarjat, čeprav boš postavila novo vprašanje. :)


Ti pa res nisi dobro prebral o čem smo se pogovorjali. G. Tomi je napisal samo da želi izračun, glede na, če ga citiram ...:TOMI:... :: včeraj, 19:33:08citiraj
#
Nič ZS, kar javno. 100 kW in PR04.
Tomi

Torej glede na 100kw in PR4, ni omenjal noebenga AO, zato sem mu odgovorila, kaj dejansko sploh želi od kritij in povedala, da se za različna kritja pač potrebujejo določeni podatki. Odgovorila sem mu na splošno. Nakar je oseba batt67, pripisal, da se za AO ne potrebuje vrednost vozila, kar sem pritrdila. Ne vem zakaj bi me nekdo "pogruntal", kot ti temu praviš. Očitno imaš slabe izkušnje z zavarovalnimi agenti, zato prosim ne meči vseh v isti koš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: agentka ()

smacker ::

Fantje en po en lepo... Tomi bo že sam bolj točno povedal kaj želi, vi pa svoja vprašanja postavite ;) Agentka se očitno trudi za stranke, ne je odgnat kar na prvo žogo.

MrStein ::

Mare2 je izjavil:

agentka je izjavil:

V zavarovalništvu sem že kar nekaj časa.


Pisat take neumnosti, oprosti, ni za nikamor.

Si "blont"?

Gospa je mogoče v zavarovalništvu dolgo, s slotek nivojem pa se še mora spoznati...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

errhec ::

Lani Stilo 60KW 2004 osnovno in asistenca 98€, letos javim čez kakšen teden :)
dd

...:TOMI:... ::

1. opcija: samo obvezno.
2. opcija: 1. opcija in odkup prve skode.
3. opcija: 2. opcija in asistenca.

Podatki od prej se veljajo.
Tomi

koyotee ::



Agentka, dejte mi boljšo ponudbo, pa pridem k vam naslednje leto. Prav od Grawe sem šel stran, ker me je ena "agentka" precej na suho nate*****.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

N0t0ri0us ::

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.

koyotee ::

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Pri grawe ni opcije samo divjad, samo v kombinaciji s stekli.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

koyotee je izjavil:



Agentka, dejte mi boljšo ponudbo, pa pridem k vam naslednje leto. Prav od Grawe sem šel stran, ker me je ena "agentka" precej na suho nate*****.



Čas je da tudi sam zamenjam agenta, ker imaš ti full ugodno ponudbo :). Mene moj nateguje. Pa sem že 3 zamenjal.

Če je kje en velik kaos so pa zavarovalne agencije, kjer imam občutek, da ama vsi dobite boljšo ponudbo od moje. VSi.

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


trenutno si v 10 PR-ju ( 1 razred na leto ( vsako leto 5% osnovnega popusta ).

Tako, da greš sedaj v 9- PR razred.

Me res zanima kakšno ponudbo ti bo opalila.

lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

agentka ::

koyotee je izjavil:



Agentka, dejte mi boljšo ponudbo, pa pridem k vam naslednje leto. Prav od Grawe sem šel stran, ker me je ena "agentka" precej na suho nate*****.


Boljša ponudba ni, no kakor vzamete :) cena bi bila za ista kritja letno 310,68€, vendar imam to razliko, da v kombinaciji D ne krijemo samo divjadi in domačih živali temveč tudi vsa stekla (razen svetlobnih teles in ogledal)

agentka ::

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Če boste poslali v katerem premijskem razredu se nahajate bo izračun lažji, saj premijski razred vpliva na bonus in na končno ceno, brez njega izračun ne bo pravilen.

agentka ::

bambam20 je izjavil:

koyotee je izjavil:



Agentka, dejte mi boljšo ponudbo, pa pridem k vam naslednje leto. Prav od Grawe sem šel stran, ker me je ena "agentka" precej na suho nate*****.



Čas je da tudi sam zamenjam agenta, ker imaš ti full ugodno ponudbo :). Mene moj nateguje. Pa sem že 3 zamenjal.

Če je kje en velik kaos so pa zavarovalne agencije, kjer imam občutek, da ama vsi dobite boljšo ponudbo od moje. VSi.

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


trenutno si v 10 PR-ju ( 1 razred na leto ( vsako leto 5% osnovnega popusta ).

Tako, da greš sedaj v 9- PR razred.

Me res zanima kakšno ponudbo ti bo opalila.

lp.



Žal se ne more ugibat v katerem premijskem razredu se gospod nahaja, kaj pa če je leta 2012 prenašal kakšen bonus od druge osebe, svojega očeta, mame, sorodnika? Zato ga sprašujem če slučajno ve, če pa bonusa leta 2012 ni prenašal, potem je gospod v 10 PR, kar pomeni, da ga pri Grawe zavarovalnici lahko umestimo 5 PR nižje.

balluf ::

agentka je izjavil:

koyotee je izjavil:



Agentka, dejte mi boljšo ponudbo, pa pridem k vam naslednje leto. Prav od Grawe sem šel stran, ker me je ena "agentka" precej na suho nate*****.


Boljša ponudba ni, no kakor vzamete :) cena bi bila za ista kritja letno 310,68€, vendar imam to razliko, da v kombinaciji D ne krijemo samo divjadi in domačih živali temveč tudi vsa stekla (razen svetlobnih teles in ogledal)


:));((

Ja tilija je imela kar ugodne cene, sedaj ko se je združila z ZM "Sava" so prevzeli njihov sistem in niso več tako ugodni.
Sem bil jaz prej pri triglavu "norec" in to samo zaradi poznanstev z agentom "se enkrat norec" letos sem končno prišel k pameti in dal 3 povprasevanja i izvedel 2 izračuna na netu in se odločil za najugodnejšo S...plačal namesto 350 pri T samo 198 pri S... z enakimi pogoji.

bambam20 ::

Tilia od kar se je združila tudi ne bo imela več preskakovanja 2 razredov. Mogoče se motim ampak dvomim. Bemu.

jalovec09 ::

Mene je prišlo za 66kw, samo AO 95 evrov pri G24
Edina past je da se sklepa letna premija, vrjetno se pol poračuna.
Ostale zavarovalnice imajo premijo po št.dni.

SumTingWong ::

Adratic Slovenica. 190€ za 110kW, Škoda Octavia. AO+

D3m ::

500€ VW Golf Mk.5 :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

N0t0ri0us ::

agentka je izjavil:

bambam20 je izjavil:

koyotee je izjavil:



Agentka, dejte mi boljšo ponudbo, pa pridem k vam naslednje leto. Prav od Grawe sem šel stran, ker me je ena "agentka" precej na suho nate*****.



Čas je da tudi sam zamenjam agenta, ker imaš ti full ugodno ponudbo :). Mene moj nateguje. Pa sem že 3 zamenjal.

Če je kje en velik kaos so pa zavarovalne agencije, kjer imam občutek, da ama vsi dobite boljšo ponudbo od moje. VSi.

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


trenutno si v 10 PR-ju ( 1 razred na leto ( vsako leto 5% osnovnega popusta ).

Tako, da greš sedaj v 9- PR razred.

Me res zanima kakšno ponudbo ti bo opalila.

lp.



Žal se ne more ugibat v katerem premijskem razredu se gospod nahaja, kaj pa če je leta 2012 prenašal kakšen bonus od druge osebe, svojega očeta, mame, sorodnika? Zato ga sprašujem če slučajno ve, če pa bonusa leta 2012 ni prenašal, potem je gospod v 10 PR, kar pomeni, da ga pri Grawe zavarovalnici lahko umestimo 5 PR nižje.


To leto sem imel 10 premijski razred.

bambam20 ::

N0t0ri0us je izjavil:



To leto sem imel 10 premijski razred.

Ja. sedaj boš imel pa 9-ti ( - 35% na premijo. )

koyotee ::

bambam20 je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:



To leto sem imel 10 premijski razred.

Ja. sedaj boš imel pa 9-ti ( - 35% na premijo. )


A ni deveti PR -25%?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

bambam20 ::

koyotee je izjavil:

bambam20 je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:



To leto sem imel 10 premijski razred.

Ja. sedaj boš imel pa 9-ti ( - 35% na premijo. )


A ni deveti PR -25%?


Haha.. prav imaš. Se opravičujem. ( -25% bo )

agentka ::

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Cena takega zavarovanja za letno enkratno plačilo znaša 270,35€. Vključuje AO, AO+ in delno kombinacijo D (v tej delni kombinaciji krijemo tako škodo, ki jo povzroči divjad ali domače živali, kot tudi vsa stekla, razen svetlobnih teles in ogledal)

Če pa bi želeli zavarovanje brez AO+ pa znaša cena 239€.

Za popolnoma točen izračun bi pa potrebovala kopijo/sliko predhodne police. Hvala za zaupanje:)

bambam20 ::

agentka je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Cena takega zavarovanja za letno enkratno plačilo znaša 270,35€. Vključuje AO, AO+ in delno kombinacijo D (v tej delni kombinaciji krijemo tako škodo, ki jo povzroči divjad ali domače živali, kot tudi vsa stekla, razen svetlobnih teles in ogledal)

Če pa bi želeli zavarovanje brez AO+ pa znaša cena 239€.

Za popolnoma točen izračun bi pa potrebovala kopijo/sliko predhodne police. Hvala za zaupanje:)



9 PR ( 25% osnovnega popusta) AO+, divjad, stekla bi mu dali 270€ ? Drago full..

Lp.

agentka ::

bambam20 je izjavil:

agentka je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Cena takega zavarovanja za letno enkratno plačilo znaša 270,35€. Vključuje AO, AO+ in delno kombinacijo D (v tej delni kombinaciji krijemo tako škodo, ki jo povzroči divjad ali domače živali, kot tudi vsa stekla, razen svetlobnih teles in ogledal)

Če pa bi želeli zavarovanje brez AO+ pa znaša cena 239€.

Za popolnoma točen izračun bi pa potrebovala kopijo/sliko predhodne police. Hvala za zaupanje:)



9 PR ( 25% osnovnega popusta) AO+, divjad, stekla bi mu dali 270€ ? Drago full..

Lp.



Ja tako, AO, AO+, DIVJAD in STEKLA. Če gospod dobi kje ugodneje bom zelo vesela, če mi to javi :)

čuhalev ::

Katere podatke pa prinaša kopija police? Oziroma, če drugače vprašam, kaj vse šteje? Tudi kakšno članstvo, razna dokazovanja ipd.? Za AO in AO+ me zanima.

agentka ::

Dokler nimam točnih podatkov ne zagotavljam točnih izračunov. Za Ao in Ao+ potrebujem res točen premijski razred, včasih stranke mislijo, da so določen Pr, pa potem na polici ni tako,...tudi v primeru sklenitve je kopija ali original predhodne police obvezna, razen če,se sklepa na novo, prvič.... Kot pravim, pomembno za zavarovalnico je, da ima dokaz, v katerem PR se stranka nahaja. Gospod je rekel, da je to leto imel 10PR, zato sem mu glede na to podala ceno, vendar dokler ne vidim, raje za ceno ne garantiram, da je točna?

bambam20 ::

agentka je izjavil:

bambam20 je izjavil:

agentka je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Cena takega zavarovanja za letno enkratno plačilo znaša 270,35€. Vključuje AO, AO+ in delno kombinacijo D (v tej delni kombinaciji krijemo tako škodo, ki jo povzroči divjad ali domače živali, kot tudi vsa stekla, razen svetlobnih teles in ogledal)

Če pa bi želeli zavarovanje brez AO+ pa znaša cena 239€.

Za popolnoma točen izračun bi pa potrebovala kopijo/sliko predhodne police. Hvala za zaupanje:)



9 PR ( 25% osnovnega popusta) AO+, divjad, stekla bi mu dali 270€ ? Drago full..

Lp.



Ja tako, AO, AO+, DIVJAD in STEKLA. Če gospod dobi kje ugodneje bom zelo vesela, če mi to javi :)



Vsak sposoben agent da ceneje za 9PR. Toliko imam jaz, pa sem v 12 PR-ju.

Več pa ne mislim pisat, ker ste totalno nefleksibilni.

agentka ::

bambam20 je izjavil:

agentka je izjavil:

bambam20 je izjavil:

agentka je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Cena takega zavarovanja za letno enkratno plačilo znaša 270,35€. Vključuje AO, AO+ in delno kombinacijo D (v tej delni kombinaciji krijemo tako škodo, ki jo povzroči divjad ali domače živali, kot tudi vsa stekla, razen svetlobnih teles in ogledal)

Če pa bi želeli zavarovanje brez AO+ pa znaša cena 239€.

Za popolnoma točen izračun bi pa potrebovala kopijo/sliko predhodne police. Hvala za zaupanje:)



9 PR ( 25% osnovnega popusta) AO+, divjad, stekla bi mu dali 270€ ? Drago full..

Lp.



Ja tako, AO, AO+, DIVJAD in STEKLA. Če gospod dobi kje ugodneje bom zelo vesela, če mi to javi :)



Vsak sposoben agent da ceneje za 9PR. Toliko imam jaz, pa sem v 12 PR-ju.

Več pa ne mislim pisat, ker ste totalno nefleksibilni.


Ne gre se posploševati glede na PR, gospod ima delno kombinacijo kaska kjer program upošteva tudi vrednost vozila. Več popustov kot dovoli program žal jaz osebno ne morem urediti. Seveda pa ne morem trditi, da drugje ne bo dobill ugodneje

N0t0ri0us ::

agentka je izjavil:

bambam20 je izjavil:

agentka je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Cena takega zavarovanja za letno enkratno plačilo znaša 270,35€. Vključuje AO, AO+ in delno kombinacijo D (v tej delni kombinaciji krijemo tako škodo, ki jo povzroči divjad ali domače živali, kot tudi vsa stekla, razen svetlobnih teles in ogledal)

Če pa bi želeli zavarovanje brez AO+ pa znaša cena 239€.

Za popolnoma točen izračun bi pa potrebovala kopijo/sliko predhodne police. Hvala za zaupanje:)



9 PR ( 25% osnovnega popusta) AO+, divjad, stekla bi mu dali 270€ ? Drago full..

Lp.



Ja tako, AO, AO+, DIVJAD in STEKLA. Če gospod dobi kje ugodneje bom zelo vesela, če mi to javi :)


Takšno ponudbo za AO+ sem imel že lani in pričakujem, da bo letos ugodnejša pri isti zavarovalnici. Nabavna vrednost vozila je bila 20.650€ če igra to kaj vloge.

Letos bom menjal zavarovalnico in verjetno tudi agenta (edino če mi da najcenejšo ponudbo). za AO+ in divjad pričakujem tam okrog 200€.

bambam20 ::

N0t0ri0us je izjavil:


Takšno ponudbo za AO+ sem imel že lani in pričakujem, da bo letos ugodnejša pri isti zavarovalnici. Nabavna vrednost vozila je bila 20.650€ če igra to kaj vloge.

Letos bom menjal zavarovalnico in verjetno tudi agenta (edino če mi da najcenejšo ponudbo). za AO+ in divjad pričakujem tam okrog 200€.


Povsem realno. Minili so časi, ko so zavarovalnice in agenti bili nefleksibilni.

agentka je izjavil:



Ne gre se posploševati glede na PR, gospod ima delno kombinacijo kaska kjer program upošteva tudi vrednost vozila. Več popustov kot dovoli program žal jaz osebno ne morem urediti. Seveda pa ne morem trditi, da drugje ne bo dobill ugodneje



Dej, dej. Golf dizl 1.9 TDi 2004 letnik. Prosim te lepo. Stekla in divjad je ravno dobrih 60€ doplačila ;).

Seveda bo dobil. To trdim pa jaz.

Pač želiš sama potegniti večjo provizijo. ti ne zamerim ampak pač iz te moke ne bo kruha. Nižje vsote in več zavarovancev je moto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()
««
5 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916337 (1604) 2dark
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16840982 (7048) Mateja88
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26669644 (37235) ;-)
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012393 (7569) BCSman
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10524987 (19889) theBill

Več podobnih tem