» »

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

««
6 / 17
»»

alkoo ::

A se mogoče da pri kakšni zavarovalnici napredovati en premijski razred čeprav zavaruješ prvič (menjava zavarovalnice)?

smacker ::

Vsako leto napreduješ za en PR (če ni blo škodnih primerov), ne glede na zavarovalnico

Mare2 ::

alkoo je izjavil:

A se mogoče da pri kakšni zavarovalnici napredovati en premijski razred čeprav zavaruješ prvič (menjava zavarovalnice)?


Če menjaš zavarovalnico, seveda tudi napreduješ za en premijski razred, če je predhodno zavarovanje trajalo najmanj 11 mesecev. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

agentka ::

bambam20 je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:


Takšno ponudbo za AO+ sem imel že lani in pričakujem, da bo letos ugodnejša pri isti zavarovalnici. Nabavna vrednost vozila je bila 20.650€ če igra to kaj vloge.

Letos bom menjal zavarovalnico in verjetno tudi agenta (edino če mi da najcenejšo ponudbo). za AO+ in divjad pričakujem tam okrog 200€.


Povsem realno. Minili so časi, ko so zavarovalnice in agenti bili nefleksibilni.

agentka je izjavil:



Ne gre se posploševati glede na PR, gospod ima delno kombinacijo kaska kjer program upošteva tudi vrednost vozila. Več popustov kot dovoli program žal jaz osebno ne morem urediti. Seveda pa ne morem trditi, da drugje ne bo dobill ugodneje



Dej, dej. Golf dizl 1.9 TDi 2004 letnik. Prosim te lepo. Stekla in divjad je ravno dobrih 60€ doplačila ;).

Seveda bo dobil. To trdim pa jaz.

Pač želiš sama potegniti večjo provizijo. ti ne zamerim ampak pač iz te moke ne bo kruha. Nižje vsote in več zavarovancev je moto.



Ne delam za agencijo, sem redno zaposlena. Pri meni se ne gleda provizija ampak število strank. Od takega zavarovanja če dobim 3€ je veliko, če plača letno mogoče 5eur več. Ampak pač taka je ponudba. Se pa strinjam z motom.:)

bambam20 ::

smacker je izjavil:

Vsako leto napreduješ za en PR (če ni blo škodnih primerov), ne glede na zavarovalnico



Pri Tiliji je bilo do sedaj tako, da si lahko vsako leto napredoval za DVA RAZREDA, če si bil najmanj v 12 PR-ju.

Tega po moje zdaj ne bo več od kar so se združili z ZM v SAVO-

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:

smacker je izjavil:

Vsako leto napreduješ za en PR (če ni blo škodnih primerov), ne glede na zavarovalnico



Pri Tiliji je bilo do sedaj tako, da si lahko vsako leto napredoval za DVA RAZREDA, če si bil najmanj v 12 PR-ju.

Tega po moje zdaj ne bo več od kar so se združili z ZM v SAVO-


Rri Tilii je bilo zadnjih par mesecev treba za tak preskok doplačat. Sedaj pri Savi pa te opcije ni več.

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

smacker je izjavil:

Vsako leto napreduješ za en PR (če ni blo škodnih primerov), ne glede na zavarovalnico



Pri Tiliji je bilo do sedaj tako, da si lahko vsako leto napredoval za DVA RAZREDA, če si bil najmanj v 12 PR-ju.

Tega po moje zdaj ne bo več od kar so se združili z ZM v SAVO-


Rri Tilii je bilo zadnjih par mesecev treba za tak preskok doplačat. Sedaj pri Savi pa te opcije ni več.


To vem, da je bilo potrebno po novem doplačati. hvala, da si mi potrdil mojo domnevo :).

Bemu,ko so me zafrknili :).

errhec ::

Evo zavarovanje Avtomobilska odgovornost + zavarovanje voznika + asistenca = 95€ :)
Kaj pokriva asistenca je TUKAJ
dd

N0t0ri0us ::

agentka je izjavil:

bambam20 je izjavil:

agentka je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

agentka še meni okvirno ponudbo: konec meseca imam zavarovanje.

golf 5 l2004 1.9tdi 105km
izpit imam od februarja 2012 brez nesreče. kateri razred je potem to ne vem.
osnovno + divjad.


Cena takega zavarovanja za letno enkratno plačilo znaša 270,35€. Vključuje AO, AO+ in delno kombinacijo D (v tej delni kombinaciji krijemo tako škodo, ki jo povzroči divjad ali domače živali, kot tudi vsa stekla, razen svetlobnih teles in ogledal)

Če pa bi želeli zavarovanje brez AO+ pa znaša cena 239€.

Za popolnoma točen izračun bi pa potrebovala kopijo/sliko predhodne police. Hvala za zaupanje:)



9 PR ( 25% osnovnega popusta) AO+, divjad, stekla bi mu dali 270€ ? Drago full..

Lp.



Ja tako, AO, AO+, DIVJAD in STEKLA. Če gospod dobi kje ugodneje bom zelo vesela, če mi to javi :)



Sem dobil ponudbo 223.17€. AO, AO+ in divjad.

MrStein ::

Kaj pa stekla?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bambam20 ::

MrStein je izjavil:

Kaj pa stekla?



Steklo več kot 30-35€ ne more pridet. Še vedno je ceneje kot njena nefleksibilna ponudba.

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:

Še vedno je ceneje kot njena nefleksibilna ponudba.


Samo info. Grawe je ena izmed zavarovalnic, kje pri Kasku v primeru zlonamernega dejanja tretjih oseb izgubiš bonus, torej tri premijske razrede. To je vsekakor dobro vedeti, ko se odločaš za zavarovalnico. Nekateri agenti tega dejstva ne povejo strankam - svojim zavarovancem. Na žalost.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

koyotee ::

Grawe - nikoli več zame :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

N0t0ri0us ::

Ne rabim stekel. Vsaj upam da ne bom :D Tudi če se mi razbije kako steklo stane to okrog +/-200€. Vsakih 5-7 let pa tudi ne razbiješ šajbe.

Ponudba je od zavarovalnice sava.

Divjad je pa fino če je. Vozim se po regionalki kjer je pogosto divjad in omejitev 90km/h. Pa tudi po hribih, kjer sicer ni tako kritično ker ni hitrosti ampak so srne vsako jutro in večer. Raje ne razmišljam kaj bi bilo z avtom če ti pri 90km/h skoči srna na cesto..

agentka ::

Super, da ste dobili boljšo ponudbo.

Rupsi - naredila sem ponudbo z vsemi popusti, žal več ni šlo. Gospodu bi z veseljem dala ceneje če bi mi to program dovoljeval.

Lp

bambam20 ::

agentka je izjavil:

Super, da ste dobili boljšo ponudbo.

Rupsi - naredila sem ponudbo z vsemi popusti, žal več ni šlo. Gospodu bi z veseljem dala ceneje če bi mi to program dovoljeval.

Lp



Mhm. s tem nimajo problemov posredniki in jih noben program ne omejuje. :)

Temu se reče nefleksibilnost na trgu ponudbe in na takšen način boste sklenili zelo malo zavarovanj. Ljudje v dobi interneta in splošno dostopnih informacij ne nasedajo več.

balluf ::

koyotee je izjavil:

Grawe - nikoli več zame :)


Zakaj, če smemo vedeti ?

bambam20 ::

balluf je izjavil:

koyotee je izjavil:

Grawe - nikoli več zame :)


Zakaj, če smemo vedeti ?



Ko boš moral koristit njihove usluge boš že vedel. Ni vedno ceneje najboljše za zavarovanca ;). Določeni gledate zgolj na to, da bi bilo najceneje. Potem pa se pokaže kje tiči zajec.

lp

agentka ::

Naredila sem že ogromno konkurenčnih in boljših ponudb kot konkurenca, pri nekaterih pa res žal ne pridem skozi. Hvala za mnenje, tudi mi zastopniki se trudimo, da prepričujemo zaposlene nad nami, za razne popuste ipd. Preko programa ne morem, ker so nareti tako, da klikneš npr 40% popusta in ti vrže nanor. 20%..ne vem kako bi drugače to razložila:)

Lahko pa goljufam pri nekaterih podatkih da bo cena nižja, kot drugi agenti npr. Samo pol me ne iskat ko do česa pride in ne bo pokrito.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: agentka ()

bambam20 ::

agentka je izjavil:

Naredila sem že ogromno konkurenčnih in boljših ponudb kot konkurenca, pri nekaterih pa res žal ne pridem skozi.



V to sploh ne dvomim, da ste bili tudi konkurenčni.


Scier vam pa lahko vsi tukaj podamo povpraševanje pa bomo tkaoj videli koliko ste dejansko boljši od konkurence .

Aston_11 ::

V tej temi imate nekateri izražen živalski reflesk, da je treba jebati tistega, ki vam kaj prodaja.

Mare2 ::

agentka je izjavil:


Lahko pa goljufam pri nekaterih podatkih da bo cena nižja, kot drugi agenti npr.


Spoštovana. Zelo nekorektno pisanje. Kdo pa goljufa? imaš konkreten primer? Vidim, da si zelo zgovorna (zelo veliko tipkaš) po slo-tech forumu. Samo v vednost: jaz sem zastopnik za 3 (tri) zavarovalnice in ne goljufam. OK?

PS: Kaj vse "leze in gre" po tem svetu. :(
Pa ne delaj sramote svoji zavarovalnici. Da te ni sram.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

agentka ::

Mare2 je izjavil:

agentka je izjavil:


Lahko pa goljufam pri nekaterih podatkih da bo cena nižja, kot drugi agenti npr.


Spoštovana. Zelo nekorektno pisanje. Kdo pa goljufa? imaš konkreten primer? Vidim, da si zelo zgovorna (zelo veliko tipkaš) po slo-tech forumu. Samo v vednost: jaz sem zastopnik za 3 (tri) zavarovalnice in ne goljufam. OK?

PS: Kaj vse "leze in gre" po tem svetu. :(
Pa ne delaj sramote svoji zavarovalnici. Da te ni sram.



Ja tudi goljufij je veliko, poznam primere. Ampak sama se tega ne poslužujem. To sem hotela povedati, da delam korektno in na pošten način. Vse ostalo kar si napisal je pa tvoje mnenje, ki ga ne želim komentirati ker se mi zdi škoda moje energije. Lp.

Noben ni rekel, da konkretno ti goljufaš. Prav tako pa se poslavljam iz slotech foruma. Lep pozdrav vsem in vsem želim ugodne in korektno ter pošteno narejene nadaljne police.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: agentka ()

bambam20 ::

Aston_11 je izjavil:

V tej temi imate nekateri izražen živalski reflesk, da je treba jebati tistega, ki vam kaj prodaja.



Da. Če je dražji pa sploh se mu da vedet, da je nekonkurenčen. Pa ji ti daj več denarja , ker ga očitno imaš viška.

koyotee ::

balluf je izjavil:

koyotee je izjavil:

Grawe - nikoli več zame :)


Zakaj, če smemo vedeti ?


Zato ker so me na suho nategnili, oz. sem preplačal zavarovanje za 200€ :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

koyotee je izjavil:

balluf je izjavil:

koyotee je izjavil:

Grawe - nikoli več zame :)


Zakaj, če smemo vedeti ?


Zato ker so me na suho nategnili, oz. sem preplačal zavarovanje za 200€ :)



To da si preplačal nima veze oz. je tvoja osebna krivda.


Drugo bi bilo, če bi se zapletlo pri izplačilu, uveljavljanju škodnega zahtevka. lp

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:



To da si preplačal nima veze oz. je tvoja osebna krivda.


Drugo bi bilo, če bi se zapletlo pri izplačilu, uveljavljanju škodnega zahtevka. lp


Ni nujno, da je kriv rupsi. Finančno si na istem po prvi ali drugi varianti. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

MrStein ::

Vedno je kriva žrtev. A si nov tu al' kaj?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:

bambam20 je izjavil:



To da si preplačal nima veze oz. je tvoja osebna krivda.


Drugo bi bilo, če bi se zapletlo pri izplačilu, uveljavljanju škodnega zahtevka. lp


Ni nujno, da je kriv rupsi. Finančno si na istem po prvi ali drugi varianti. :)


In kaj sem zdaj jaz kriv? Sem mu mogoče jaz uredil zavarovanje? :). če bi jaz bil zavarovalni zastopnik bi od mene odšli vsi zadovoljni s ponudbami.

MIHAc27 ::

Res ne vem, kaj se na ene spravljate, če ne moreja ali nočejo dati boljše ponudbe. A v trgovini so tudi vsi jogurti po isti ceni?
A morem jaz popravljat računalnik nekomu, ki se mu zdi moja ura predraga, po nižji ceni samo da bo on zadovoljen?

Tgrovine in zavarovalnice pač oblikujejo cene po svoje. Če ti cena ni všeč, greš h konkurenci.

balluf ::

MIHAc27 je izjavil:

Res ne vem, kaj se na ene spravljate, če ne moreja ali nočejo dati boljše ponudbe. A v trgovini so tudi vsi jogurti po isti ceni?
A morem jaz popravljat računalnik nekomu, ki se mu zdi moja ura predraga, po nižji ceni samo da bo on zadovoljen?

Tgrovine in zavarovalnice pač oblikujejo cene po svoje. Če ti cena ni všeč, greš h konkurenci.


Se podpišem.

bambam20 ::

MIHAc27 je izjavil:

Res ne vem, kaj se na ene spravljate, če ne moreja ali nočejo dati boljše ponudbe. A v trgovini so tudi vsi jogurti po isti ceni?
A morem jaz popravljat računalnik nekomu, ki se mu zdi moja ura predraga, po nižji ceni samo da bo on zadovoljen?

Tgrovine in zavarovalnice pač oblikujejo cene po svoje. Če ti cena ni všeč, greš h konkurenci.


Zato, ker je temeljna pravica demokracije podajanje lastnega mnenja! In zato imamo takšne teme, da se izrazi svoj pogled in nestrinjanje. Kaj pizdiš zdej.

če je nekonkurenčna storitev se to tudi pove. Slovenčki bi neki za hrbtom opravljali in vsak si sam zamišlja koliko je njegova urna postavka vredna. Na koncu pa tako trg pokaže kje si.


lp

balluf je izjavil:



Se podpišem.



eni pa druga ne znate, kot da kimate drugim. Država ma rada take zvončke, ki pokimavajo, namesto, da bi z lastnimi možgani razmišljali in kaj napisali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:


če je nekonkurenčna storitev se to tudi pove.


Po novem mora zastopnik stranki najkasneje ob sklenitvi pogodbe (police) izročiti stranki obvestilo, za katere zavarovalnice dela. Morda ravno zato, da stranka takoj ve, koliko je ura.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

MIHAc27 ::

Jaz sem našel zase najugodnejše zavarovanje, in izkoristil ravno še pravi čas, kar so mi pri Triglavu zafurali, tako da se ne sekiram.

rupsi31.. nič se ne pizdim, samo lepo povem svoje mnenje. Lahko jaz nabijem svojo urno postavko na 100€/h ampak če za to ne bom nič posebnega pokazal.. me bodo ostali povozili z nižjimi cenami. Tko pač je in prav je tako. Pač povpraševanje in ponudba.

balluf ::

bambam20 je izjavil:

MIHAc27 je izjavil:

Res ne vem, kaj se na ene spravljate, če ne moreja ali nočejo dati boljše ponudbe. A v trgovini so tudi vsi jogurti po isti ceni?
A morem jaz popravljat računalnik nekomu, ki se mu zdi moja ura predraga, po nižji ceni samo da bo on zadovoljen?

Tgrovine in zavarovalnice pač oblikujejo cene po svoje. Če ti cena ni všeč, greš h konkurenci.


Zato, ker je temeljna pravica demokracije podajanje lastnega mnenja! In zato imamo takšne teme, da se izrazi svoj pogled in nestrinjanje. Kaj pizdiš zdej.

če je nekonkurenčna storitev se to tudi pove. Slovenčki bi neki za hrbtom opravljali in vsak si sam zamišlja koliko je njegova urna postavka vredna. Na koncu pa tako trg pokaže kje si.


lp

balluf je izjavil:



Se podpišem.



eni pa druga ne znate, kot da kimate drugim. Država ma rada take zvončke, ki pokimavajo, namesto, da bi z lastnimi možgani razmišljali in kaj napisali.



JAZ IMAM LAHKO TUDI SVOJE MNENJE.Slučajno je enako kot pri MIHAc27, ga je on napisal tudi za mene :D.
Če agent ne more oz. noče dati boljše ponudbe greš pač drugam, to sem tudi naredil, glej ne prsjšnji strani.

-valvoline- ::

Pr kolegu mam od 50-80kw vseeno kasen avto max 100e za zavarovanje all included se asistenca in zelen karton gratis. Dobim 50% rednih pa se 50% varijabilnih na to kao za poslovne stranke :) Ampak tko da za placat ne sme bit manj k 100e. Kak to on zrihta ne vem, vglavnem obvlada.

Zgodovina sprememb…

MIHAc27 ::

Super, samo da ne bo naredil nesrečo, potem pa ugotovil da nekaj pa ni krito in bo moral plačat velik pa še mal.

Tudi zavarovalnice, vse so super, dokler je ne rabiš. Me res zanima kako bi bilo, če avtomobilska zavarovanja ne bi bila več obvezna.

...:TOMI:... ::

Meni je vseeno, ker jaz z avtomobilsko odgovronostjo (samo obvezno zavarovanje) nimam nič. Ker iz te police se drugi krijejo, ne jaz. Drugo je, če imaš kasko.
Tomi

nimam prou ::

Gospod TOMI... predstavljaj si prosim takole:

Ti plačaš obvezno zavarovanje zato, da si zavaruješ SVOJ avto kadar se ti naredi škoda in NISI TI kriv... ti ne zavaruješ če boš komu drugemu naredil škodo....
- torej imaš veliko od njega, in ne nič tako kot ti praviš, da imajo samo drugi od tega...

Če pač si večkrat kriv... potem pa imaš lahko KASKO :)

IN zdej smo rešl tvoj problem

samo reče se drugače efekt je pa tak kot sem napisal...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

smacker ::

nimam prou je izjavil:

Gospod TOMI... predstavljaj si prosim takole:

Ti plačaš obvezno zavarovanje zato, da si zavaruješ SVOJ avto kadar se ti naredi škoda in NISI TI kriv... ti ne zavaruješ če boš komu drugemu naredil škodo....
- torej imaš veliko od njega, in ne nič tako kot ti praviš, da imajo samo drugi od tega...

Če pač si večkrat kriv... potem pa imaš lahko KASKO :)

IN zdej smo rešl tvoj problem

samo reče se drugače efekt je pa tak kot sem napisal...

Nimaš prou, škoda se krije iz povzročiteljeve police. Tut če urejaš stvari na svoji zavarovalnici, oni izterjajo drugo. V teh primerih tvoja zavarovalnica ne komplicira.

...:TOMI:... ::

Tomi

MrStein ::

Podaljšujem zavarovanje.
E-koda: 117686. Leto izdelave: 2004
AO+ steklo luči ogledala divjad
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mare2 ::

Če si iz Ljubljanske regije mi na email pošlji sken dosedanje police. Variabilni popust je vezan na DŠ posameznika.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

koyotee ::

nimam prou je izjavil:

Gospod TOMI... predstavljaj si prosim takole:

Ti plačaš obvezno zavarovanje zato, da si zavaruješ SVOJ avto kadar se ti naredi škoda in NISI TI kriv... ti ne zavaruješ če boš komu drugemu naredil škodo....
- torej imaš veliko od njega, in ne nič tako kot ti praviš, da imajo samo drugi od tega...

Če pač si večkrat kriv... potem pa imaš lahko KASKO :)

IN zdej smo rešl tvoj problem

samo reče se drugače efekt je pa tak kot sem napisal...


Vsekakor maš taprav nick!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Uroš35 ::

Osebna izkušnja pri Triglavu..3 leta mi je zavarovanje urejal agent, zadnje leto pa sem avto zavaroval kar pred tehničnim pregledom/na okencu in je bilo isto zavarovanje za 30EUR cenejše :)

...:TOMI:... ::

Malo morgen. TP so najdražji, dražje opcije sploh ni, razen ekstra nategunski agenti.
Tomi

bambam20 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Malo morgen. TP so najdražji, dražje opcije sploh ni, razen ekstra nategunski agenti.


Seveda je možno, da je dobil ceneje, ker so agenti pri Triglavu najdražji, kar jih obstaja.

Sheteentz ::

Iščem najcenejše možno AO in AO+ (in brez kaskov in dodatnih nepotrebnosti) ter me zanima ali omogoča katera zavarovalna hiša ob dodatnem minimalnem doplačilu preskok dveh plačilnih razredov, tako kot je včasih počela Tilia?

MrStein ::

Hmm, zgleda da so pregnali agente s foruma...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mare2 ::

MrStein, jaz sem še tu. Danes sem že (še) nekomu odobril PR4 pri Savi od prejšnjega 6 pri Tiliji. Je imel na lanski polici plačano - napredovanje bonusa za dva premijska razreda v letu brez škod (cca 10EUR). Sedaj Sava nima možnosti takega zavarovanja, doplačila.

Nisem se oglasil, ker nimam podatka o možnosti sklenitve takega zavarovanja.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
««
6 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916619 (1886) 2dark
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841525 (7591) Mateja88
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670363 (37954) ;-)
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821441 (15533) čuhalev
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525256 (20158) theBill

Več podobnih tem