» »

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

««
17 / 17
»
»»

kixs ::

Bostjan_321 je izjavil:

Kje se letos splača zavarovat, 15 let star avto? Gre se za osnovno zavarovanje in mogoče asistenco.

Lani je prišlo pri Croatia zavarovanje okol 270€, letos sem zaenkrat naredil izračun pri WIZ in je okoli 390€. Alternative ? Ali je pač šlo res toliko gor?


To je skoraj nemogoce?

bciciban ::

kixs je izjavil:

Bostjan_321 je izjavil:

Kje se letos splača zavarovat, 15 let star avto? Gre se za osnovno zavarovanje in mogoče asistenco.

Lani je prišlo pri Croatia zavarovanje okol 270€, letos sem zaenkrat naredil izračun pri WIZ in je okoli 390€. Alternative ? Ali je pač šlo res toliko gor?


To je skoraj nemogoce?


Ali pa so se šli dumping ?
Letos so že zaprli vrata v Sloveniji, očitno se ni obneslo.

kixs ::

Narobe sem boldal.

Meni se zdi prevec tako prvi kot drugi znesek samo za AO. Res pa ne vemo za kateri avto gre.

Lonsarg ::

Kak avto pa imaš to da toliko pride al si kaj narobe poklikal glede bonusa? Polo 77kW pride 144EUR (ali še manj če tiste bonuse izpolneš) na G24 za AO (in če prav vem imajo iste cene kot Wiz ker je isti lastnik).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Bostjan_321 ::

Mazda 6.
Ni kaj narobe poklikat, na tehničnem ko ponujajo zavarovanja so bila vsa še dražja kot 270eur.

kixs ::

Govoris komplet zavarovanje+registracija+taxa ali samo osnovno zavarovanje?

Enostavno je previsoka - razen, ce si v kaksnem 14+ premijskem razredu. Potem pa zal...

Bostjan_321 ::

kixs je izjavil:

Govoris komplet zavarovanje+registracija+taxa ali samo osnovno zavarovanje?

Enostavno je previsoka - razen, ce si v kaksnem 14+ premijskem razredu. Potem pa zal...


Samo zavarovanje.
Nisem še imel nesreče, torej po 10ih letih je to 4ti razred?

Utk ::

Če jaz naklikam mazdo6, 2020 letnik, 143 kw, 4. razred, mi vrže 230 obveznega zavarovanja.
Za 110 kw pa 150.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Bostjan_321 ::

Eh žlahta... Sedaj sm končno dobil slikano polico in je tam še AO+ in asistenca :)

Zato take cene očitno.

wcpapir ::

Kodi je izjavil:

Ali obstaja kakšna aplikacija, program za izračun zavarovanja. Da pač vneseš vse podatke o avtomobilu in kaj želiš imet zavarovano ali pač kaj si že imel in ti izračuna koliko bi prišlo na določeni zavarovalnici?

Program na tak nacin ne more obstajati zaradi narave oblikovanja premije.

Utk ::

Je...narava tega je pa taka da mora agent ocenit pri kateri ceni boš spizdil in pri kateri ostal.

kixs ::

Bostjan_321 je izjavil:

Eh žlahta... Sedaj sm končno dobil slikano polico in je tam še AO+ in asistenca :)

Zato take cene očitno.


Samo za primerjavo. Moja placa za Scenica 260€ (AO+, delni kasko stekla, luci, divjad, toca, maxi asistenca). Js pa za Astro samo AO+ 93€.

Pojdi malo do kaksnega agenta, da ti naredijo informativne izracune...

Bostjan_321 ::

kixs je izjavil:

Bostjan_321 je izjavil:

Eh žlahta... Sedaj sm končno dobil slikano polico in je tam še AO+ in asistenca :)

Zato take cene očitno.


Samo za primerjavo. Moja placa za Scenica 260€ (AO+, delni kasko stekla, luci, divjad, toca, maxi asistenca). Js pa za Astro samo AO+ 93€.

Pojdi malo do kaksnega agenta, da ti naredijo informativne izracune...


MA nevem kje dobite take cene. Men noben agent ni ponudil niti približno tako dobre kupčije.
Wiz pa pride 220 eur za tisto mazdo,120kW.

Ta zavarovanja so itak ena ciganija, to bi morala biti cena črno na belem v naprej znana, ne pa da se moraš nekaj cenkat z agentom.
Ko nek jebeni klošarski bazar nek na bližnjem vzhodu.

Zgodovina sprememb…

Technics111 ::

Vse te pozeruhe od zavarovalnic in agente bi trebalo ukinit,ker so ena velika mafija in samo drek mešajo in napizdujejo u 3pm. Vsi ti členi kaj jih imajo napisane v drobnem tisku so navadno napizdovanje in kraja poštenemu človeku. Takšno manipuliranje s tem z xxx blesavnimi pogojevanji na 100 in 1 način, je samo drkanje folka v glavo, ker jih 99,5% itak niti ne bere, ter tudi če bi jih bralo jih prav tolko ne razume zakaj se sploh gre..in to dvoumno sranje bi moralo bit seveda strogo kaznovano!!!

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Bostjan_321 je izjavil:

kixs je izjavil:

Bostjan_321 je izjavil:

Eh žlahta... Sedaj sm končno dobil slikano polico in je tam še AO+ in asistenca :)

Zato take cene očitno.


Samo za primerjavo. Moja placa za Scenica 260€ (AO+, delni kasko stekla, luci, divjad, toca, maxi asistenca). Js pa za Astro samo AO+ 93€.

Pojdi malo do kaksnega agenta, da ti naredijo informativne izracune...


MA nevem kje dobite take cene. Men noben agent ni ponudil niti približno tako dobre kupčije.
Wiz pa pride 220 eur za tisto mazdo,120kW.

Ta zavarovanja so itak ena ciganija, to bi morala biti cena črno na belem v naprej znana, ne pa da se moraš nekaj cenkat z agentom.
Ko nek jebeni klošarski bazar nek na bližnjem vzhodu.


Se cisto strinjam z zadnjim stavkom.

Verjetno takih popustov ne bos dobil z random agentom. Se pa lahko dilas, ce ze imas od enega in isces boljso.

Pri meni je bilo tako... Vsaj za Astro lahko napisem, ker jo imam ze od 2011 in tudi v zacetku sem imel ze najnizji razred. Vedno sem vzel samo AO. Prvo leto je bilo okoli 220€ na salterju AMZS-ja. Naslednje leto sem "imel" agenta in je bila cena zelo ugodnih 180€. Tako je bilo potem nekaj let. Agent nizje "ni mogel", vkljucen cel druzinski paket hisa + nekaj avtov. Zacnem delat na eni zavarovalnici... dobim najboljse mozne pogoje, cena 110€ - wow. Res so zavarovalnice svinjske! :lol: Tako je potem bilo nekaj let, se pravi res dobra cena. Potem zamenjam sluzbo in gledam, ce je kaj bolj ugodnega. Najdem WIZ in imajo ravno neko akcijo. Zavarujem AO za 83€. Tole pa je res dobra cena :lol: Recem potem svojem agentu iz prejsnje sluzbe in pravi, da kaj takega on ne more dati niti pod razno. OK... se slisiva naslednje leto in pravi, da ima Generali akcijo za vse WIZ uporabnike, ki bodo sli k njim in res noro dobra cena... Dobim zavarovanje AO+ za 73€. Zdaj imam se vedno iste pogoje, le osnova se je z leti, posebej zadnji dve, podrazala in sem tako letos placal 93€. Se vedno ostane moznost, da grem samo na AO.

Me kar mine, ko gledam zavarovanja za boljse avte... Kaksen Audi/BMW z dobrimi pogoji in delni kasko pride takoj 400€+. Toliko pa ne dam :lol:

sentiš ::

Ali Wiz in G24 nimata zavarovanja za točo in krajo? Njihove delne kasko opcije tega ne omenjajo medtem ko mi je agentka poslala še te in neke dodatne opcije (ključi, tablice) na ponudbi?

Lonsarg ::

Obični polni kasko ima krajo in točo pomoje povsod, vključno z G24 in Wiz, bi bilo kar čudno če ne bi. Piše tudi lepo v pogojih da ima: https://www.g24.si/pogoji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

LeQuack ::

Pred dvema letoma sem plačal 222 evrov, zdaj hočejo 350
Podražitvam avtomobilskih zavarovanj ni videti konca.

https://www.zurnal24.si/slovenija/pred-...
Quack !

MrStein ::

Meni tudi zdaj 1000 EUR, lani enako zavarovanje 900 EUR.

Ma glavno da je kruh 21 centov ! :P

LeQuack je izjavil:

Pred dvema letoma sem plačal 222 evrov, zdaj hočejo 350
Podražitvam avtomobilskih zavarovanj ni videti konca.

https://www.zurnal24.si/slovenija/pred-...



"Vse pogostejše in intenzivnejše naravne ujme, kot so nalivi, neurja z močnimi sunki vetra in točo, poplave, zmrzali, požari ter druge naravne nesreče imajo za posledico več poškodovanega premoženja, tudi avtomobilov," so zaključili.


In kaj ima to veze z AO in kasko (razen mogoče kombinacije za točo) ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Croatia več ni:

Zavarovalnica Croatia v Sloveniji

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo v skladu s sklepom uprave matične družbe Croatia zavarovanja d.d. podružnica Ljubljana, z dnem 31.3.2024 prenehala s sklepanjem zavarovanj v vseh zavarovalnih vrstah.


Vir: https://www.croatiazavarovanje.si/
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

2dark ::

LeQuack je izjavil:

Pred dvema letoma sem plačal 222 evrov, zdaj hočejo 350
Podražitvam avtomobilskih zavarovanj ni videti konca.

https://www.zurnal24.si/slovenija/pred-...



Vozite avte primerne vašim plačam. Pa bo vse ok. Ne da vozite avte, ki so novi stali 40 ali več tisočakov in pričakujete zavarovanje za 200€.

Nič ni narobe, če vozite 10 let starega golfa , megana namesto 10 let BMW-ja serije 3 ali audija A4 in se delate, da ste uspeli v življenju, ker niste.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kixs ::

Ja. Se zavedam vsak mesec, ko dobim placilno listo. Zato tudi vozim 19 let stari avto. Imam denar za novega, vendar je vrag v detailih. Enostavno sem prevec skrtuha, da bi dajal veliko za gume, zavarovanje in se kaksne izredne stroske, da o padcu vrednosti niti ne zacnem...

Ganon ::

2dark je izjavil:

Vozite avte primerne vašim plačam.


Nikoli. Vozil bom avto, s katerim imam minimalne stroške, ne glede na plačo. In vozil ga bom tako dolgo, dokler ne bo prišlo do resnih težav. Pleh je čista izguba denarja.

Statistični urad RS pravi takole (statistika iz leta 2022):

Prebivalci Slovenije so na svojih poteh dnevno opravili po 31 km in za to porabili približno 52 minut.


Povprečen avto gnije na parkirišču več kot 23 ur dnevno. Tisočaka ali dva za zavarovanje? Raje ga takoj zapeljem v graben.

2dark ::

Nisem pisal za vaju. Pišem za večino Slovencev.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Ahim ::

kixs je izjavil:

Ja. Se zavedam vsak mesec, ko dobim placilno listo. Zato tudi vozim 19 let stari avto. Imam denar za novega, vendar je vrag v detailih. Enostavno sem prevec skrtuha, da bi dajal veliko za gume, zavarovanje in se kaksne izredne stroske, da o padcu vrednosti niti ne zacnem...

Ce ne kupujes necesa kot nalozbo, potem nima smisla javkat o padcu vrednosti. A pri salami te tudi boli padec vrednosti ko izbiras katero bos jedel? Ce si nekaj lahko privoscis in si zelis privosciti, potem je to pac to, tisti znesek gre "v odpis". Padec vrednosti ... 8-O

2dark ::

Ahim je izjavil:


Ce si nekaj lahko privoscis in si zelis privosciti, potem je to pac to, tisti znesek gre "v odpis". Padec vrednosti ... 8-O



Če imaš denar. Zato pa niste bogati, ker mečete denar dobesedno skozi okno. Na stara leta pa jokanje, kako je težko. Da. Tudi na stara leta je treba kvalitetno živet. Kdor meče denar v avte po 30-40.000€ ali več je finančno nepismen.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Ahim ::

2dark je izjavil:

Ahim je izjavil:


Ce si nekaj lahko privoscis in si zelis privosciti, potem je to pac to, tisti znesek gre "v odpis". Padec vrednosti ... 8-O



Če imaš denar. Zato pa niste bogati, ker mečete denar dobesedno skozi okno. Na stara leta pa jokanje, kako je težko. Da. Tudi na stara leta je treba kvalitetno živet. Kdor meče denar v avte po 30-40.000€ ali več je finančno nepismen.

Tudi ce se vozis s poceni kripo najbrz ne javkas o padcu vrednosti? Kupil si zato, da ti sluzi in ob tem se amortizira. Ti mogoce 20 let starega cliota, feryz novo sedmico, nekdo tretji pa pac po svoje. Ce nisi kupil z namenom nalozbe, potem je nesmiselno govoriti o padcu vrednosti - ne glede na ceno in zmoznosti. To sem hotel povedat zgoraj, ampak ocitno ni bilo dovolj razumljivo zate.

Pa glede tvojega umovanja - bogat je potem tisti, ki si ne more privosciti nic in vse kar ima prispara "just in case" do groba in potem nese s seboj? Meni se obratno zdi bogat tisti, ki si lahko brez pretiranega razmisljanja/oklevanja privosci kar pac zeli, pri katerikoli starosti si to zeli.

Tebi je nekaj metanje skozi okno, nekomu je pa nekaj kar se mu zdi pomembno. Meni se zdi nakup stare kripe metanje denarja skozi okno, tebi se zdi pa super ideja.

2dark ::

Ahim je izjavil:


. Ti mogoce 20 let starega cliota, feryz novo sedmico, nekdo tretji pa pac po svoje. Ce nisi kupil z namenom nalozbe, potem je nesmiselno govoriti o padcu vrednosti - ne glede na ceno in zmoznosti. To sem hotel povedat zgoraj, ampak ocitno ni bilo dovolj razumljivo zate.



Jaz nisem živčen, ko grem do mehanika, da bom rabil vzet kredit za popravilo. Ja, očitno ni dolj razumljivo zate, da kdor jamra o dragem zavarovanju je zgrešil nakup avta. Se pravi, da je predrago. Kdor jamra o gumah, pomeni, da je kupil predrag avto.

jaz mirno spim.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

MrStein ::

Dobro zate.
Zdaj pa nazaj na temo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

tomlin ::

Kapitalsko najmočnejša je še vedno Triglav. Pred leti se je vame zaletela neka kripa zavarovana pri Adriatic, komaj sem od njih dobil povrnjene del škode.

Butnil sem zadaj v našo bajto, razbil zadnjo luč, odbijač. Peljal na ocenitev škode, ocenili škodo, rekli so ali uradni servis ali bom sam dobil privatnika, izplačali mi za 20% več na roke kot je bila kasneje cena pri privatniku (Triglav). Domnevam da je danes podobno.
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

2dark ::

MrStein je izjavil:

Dobro zate.
Zdaj pa nazaj na temo.


še vedno. Ta tema ni za tiste, ki iščejo kvalitetno zavarovanje, pač pa ker nimajo za kvalitetno zavarovanje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Utk ::

Kvalitetno zavarovanje ne obstaja. Obstaja samo drago in poceni zavarovanje.

tomlin ::

Pa še obstajajo dobre in slabe zavarovalnice in njihove politike
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

2dark ::

Utk je izjavil:

Kvalitetno zavarovanje ne obstaja. Obstaja samo drago in poceni zavarovanje.


Tvoja težava, če ne znaš ničesar prebrat in kar nekaj podpisuješ.

Dražje ni zastonj dražje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

tomlin ::

Znanka mi je svetovala naj uveljavim možnost zmanjšanja premije s tem da vozim mesečno manj kot 400 km,
a kdo kaj ve kako je s tem ali pa je to samo bla bla?
Svoboda in enakost ni isto kot svoboda.
M. Friedman

Utk ::

2dark je izjavil:

Utk je izjavil:

Kvalitetno zavarovanje ne obstaja. Obstaja samo drago in poceni zavarovanje.


Tvoja težava, če ne znaš ničesar prebrat in kar nekaj podpisuješ.

Dražje ni zastonj dražje.

Jaz vem kaj imam zavarovano in kaj ne. Kvalitetno zavarovanje pa pomeni, da tudi zavarovalnica ve kaj je zavarovala in da to izplača takoj in brez kompliciranja. To pa pri nas bolj redko vidiš ko se gre za večje zneske. Če plačam zavarovanja za točo 100 evrov, zato ni to nič bolj kvalitetno ali manj kvalitetno, pač tolk stane, kvalitetno je lahko potem ko pride do toče in bi zavarovalnica to popravljala po domače, čeprav v njihovih pogojih piše drugače. Ko se malo skregaš, potem vsako zavarovanje postane kvalitetno, samo ne smeš se pustit odjebat. Ampak v resnici ni to potem več neka kvaliteta...
Mene se niso rešli, poznam pa primere ko so poslali skoraj nov avto popravljat nekam na nek neuradni servis, in še trdili, da to tako mora bit, pa to ni res, vsak avto vsake znamke lahko odpelješ na uradni servis in TAM mora popravilo plačat zavarovalnica, tu sploh ni kaj debatirat. Ampak naivneže skušajo speljat drugam in najbrž sebi v žep vzet kak procent, po dogovoru nekoga na zavarovalnici in nekega kleparja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

acookook ::

Trenutno berem članke/splošne pogoje na temo prenosa bonusa iz starša na otroka. Gulag, mi sicer servira tudi 10+ članke, je pa moja situacija takšna. Vozim očetov (imava še isti stalni naslov) avto, ki bo v začetku maja prepisan na mene, ostali bi pa pri Generali kjer ne vidim dodatnih komplikacij. Hkrati bi oče in stara mama (ni na istem naslovu in je pri Triglavu) naredila tudi prepis njenega avta na očeta. Če prav razumem bi v vsakem primeru z očetom oba še vedno imela nekaj % bonusa ali se motim (stara mama avta ne rabi)?
.

wcpapir ::

Za vsako polno leto imetja vozniskega izpita lahko pridobiš 5% bonusa. Isto je pri darovanju bonusa. Bonus se ne deli. Primer: Če imaš 2 leti izpit lahko od ocetovih 50% dobiš v dar 10%, 40 pa pozabita.

Oče lahko dobi v dar bonus stare mame.


V tvojem primeru imata lahko bonus oba le ce stara starsa podarita bonus očetu, če ne in mislita uporabit le ocetov bonus ga bo imel le eden.

acookook ::

Aprila bo 8 let od kar imam izpit. Se pravi oče -> sin pokasiram 40% njegovega bonusa. Stara mama pa je izpit naredila po smrti starega očeta, tam 2002 ali leto kasneje, se pravi bi oče lahko pokasiral 100% bonusa? Se sliši malo predobro, da bi blo res.
.

wcpapir ::

V kolikor ima stara mama 50% bonusa bo lahko oce prevzel vsega in ti 40% ce bos delal to aprila ko bo leto dopolnjeno da.

Je dobro in ni :) Generali ima zraven Triglava najdrazje police, bonus pa ne velja za vse kar imas na polici. Beri če te polica brez bonusa stane 500eur ne pomeni da z 50% bonusa stane 250 v kolikor imas delne kombinacije itd., ker se na delnih bonus ne obračunava.

Še zmerom ti največ pri prihranku prinese komercialni popust ki ga dobiš, potem pa še brezškodno dogajanje - popusti bo vezani na le to.

acookook ::

Bo za preštudirat. Vem, da so očeta na AS takrat še lupili in mu za golfa mk5 skasirali 200+€ za osnovno zavarovanje. Je blo "srečno naključje", da so se takrat združili (pa še agentom je nekaj odpovedal komp) z generalijem, in je šel k agentu, kjer imamo še zavarovano hišo + drugi avto (sicer oboje na mamo). Dobili smo sicer neke dodatne zadeve za 180€ (okej, res da pred leti) ampak ni slabo - tudi zdaj ne. Razmišljam, da bom jaz itak počasi kupil svoj avto (kolko vem je eno leto lastništva prejšnjega premalo za prenos bonusov na novega)
.

wcpapir ::

Ne vem o cem govoris, lahko kupis prvi avto in ti nabijem ocetov bonus gor ce ti podpise, da podari.

kixs ::

acookook je izjavil:

Aprila bo 8 let od kar imam izpit. Se pravi oče -> sin pokasiram 40% njegovega bonusa. Stara mama pa je izpit naredila po smrti starega očeta, tam 2002 ali leto kasneje, se pravi bi oče lahko pokasiral 100% bonusa? Se sliši malo predobro, da bi blo res.


Ne vem o kaksnem 100% bonusu govoris.

wcpapir ::

Mislil je 100% 50% bonusa :)

klimagretje ::

Hej.

Je to normalno da je tok drgao?


Opel Astra 1.6 CDTI 100kw(inovation)
2016.
Sem 8 premijski razred
Splošni kasko z odbitno franšizo(vsaka škoda 200€ in izguba treh premisjskih razredov)

Cena: 850€


Če je tu kak agent z boljšo ponudbo naj se javi :)

Lp

fikus_ ::

Pri vseh zavarovalnicah je podobno. Če imaš še kakšna druga zavarovanja, več na istem naslovu,.... to združi pri eni zavarovalnici, so dodatni popusti.
Dvigni odbitno franšizo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

2dark ::

klimagretje je izjavil:

Hej.

Je to normalno da je tok drgao?


Opel Astra 1.6 CDTI 100kw(inovation)
2016.
Sem 8 premijski razred
Splošni kasko z odbitno franšizo(vsaka škoda 200€ in izguba treh premisjskih razredov)

Cena: 850€


Če je tu kak agent z boljšo ponudbo naj se javi :)

Lp


Kakšno neumnost imaš pa tole. Doplačaj, da da ne izgubiš premijske razrede.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

MIHAc27 ::

Jaz sem imel lani Croatia Zavarovanje 120€ AO. Letos so najprej želeli vsi za 140-150€ nekje, Grawe pa je dal ceno na 120€.
Tko da dumpinga se Croatia po moje ni šla. Kot sem jaz slišal so razlogi da odhajajo povsem drugi (beri: krivo vodstvo v Zagrebu)

kixs ::

klimagretje je izjavil:

Hej.

Je to normalno da je tok drgao?


Opel Astra 1.6 CDTI 100kw(inovation)
2016.
Sem 8 premijski razred
Splošni kasko z odbitno franšizo(vsaka škoda 200€ in izguba treh premisjskih razredov)

Cena: 850€


Če je tu kak agent z boljšo ponudbo naj se javi :)

Lp


Zakaj bi pri tako starem avtu vzel kasko? Ce ze, vzemi delni kasko - luci, stekla, toca. To te pride kaksnih 350-400€.
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916640 (1907) 2dark
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841566 (7632) Mateja88
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670398 (37989) ;-)
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821450 (15542) čuhalev
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525261 (20163) theBill

Več podobnih tem