» »

Avtozavarovanje

Avtozavarovanje

«
1
2 3

freesty ::

Tole zgleda pocen, ima kdo kakšne izkušnje že z online zavarovanjem?

https://g24.si/
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Tody ::

Sej je isto kot preko posrednika, ker stojijo iste zavarovalnice za njimi kot za agenti. Samo provizija se drugam steka :) Zato pač razlike v ceni.

OZZY ::

Koker vem majo od generalija ponudbo.. ne bi dirao ni štapičem..
Go with the flow.

Blinder ::

možno da me pride pri teh g24 avtozavarovanje 60% ceneje kot pri obstoječem ponudniku?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

-valvoline- ::

Heh,zanima me kako bodo preverjal kolk km si naredo.Drgač pa res ugodno.

freesty ::

Moja punca si bo verjetno dala tle zavarovat, zdej, ce se noben ni tega sprobal bo ona verjetno poskusni zajcek:>
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

-valvoline- ::

Zavarovalnice so ku zmenjene z cenami osnovnih zavarovanj,razlika je max 10 evrov.Mogl bi dobit kazen za kartelno dogovarjanje. Vsekakor je vsaka konkurenca pozitivna. Na hitro sem pogledal informativni izračun tle,ceneje bi me prišlo kot mam zdele z izrednim popustom 50%.

Zgodovina sprememb…

OZZY ::

freesty je izjavil:

Moja punca si bo verjetno dala tle zavarovat, zdej, ce se noben ni tega sprobal bo ona verjetno poskusni zajcek:>


Če bo treba pa kaj uveljavljat bo pa psihiatrični poskusni zajček.. ZAvarovanje tukaj je prek generalija.. Ti povem, da vzamejo denar, dajo pa ga neradi od rok, oziroma šele po mukotrpnih borbah.
Go with the flow.

Blinder ::

privarčuješ recimo 180€ na leto. to je ekvivalent 50 ur dela. če boš vsako leto zaradi zavarovalnice mel dodatnih 50 ur ***** z zavarovalnico boš glih an meji profita.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

freesty ::

Ja 180€ na enkrat placat ni tak malo. In ne poznam nobenga, ki bi na leto prelaufal 50ur po zavarovalnicah..
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zvezdica27 ::

lp,

isto kot preko osebnega agenta, evro gor ali dol. Najbolj te oderejo na šalterju. Agent se za redno stranko bolj potrudi, vsak ima svojo maržo in potem glede na klaso agenta od 10 do 25 % možnosti nižati zavarovanje. Več maš pri enemu, lažje skozi prideš.

Kdor nima agenta - to se ful splača!

zz

Utk ::

Kakšen problem bi pa lahko imel pri obveznem zavarovanju? Ti ga ne moreš imet, lahko ga ima samo tist nesrečnež, ki ga razsuješ.

icecube ::

Zadnje čase se kar pojavljajo nove zavarovalnice.

Izmed ugodnejših naj bi bile "ergo" in "wiz"

Tody ::

Wiz je Slovenica, ERGO je pa kao nova :)

Sriple Tix ::

Hm. Po izračunu, bi za primerljivo zavarovanje svojega avtomobila pri njih plačal letno cca. 200€ več, kot plačam zdaj pri neki drugi zavarovalnici.

Blinder ::

kira pa je ta tvoja druga zavarovalnica?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

GrimReaper ::

OZZY je izjavil:

freesty je izjavil:

Moja punca si bo verjetno dala tle zavarovat, zdej, ce se noben ni tega sprobal bo ona verjetno poskusni zajcek:>


Če bo treba pa kaj uveljavljat bo pa psihiatrični poskusni zajček.. ZAvarovanje tukaj je prek generalija.. Ti povem, da vzamejo denar, dajo pa ga neradi od rok, oziroma šele po mukotrpnih borbah.

Samo 300EUR kot jih dam pri Triglavu je že tolk velik, da se pač splača reskirat.
Drugo leto bom sigurno nekaj od telih novih, ali Tilia MojAvtokm, ali pa tukaj omenjene G24, WIZ, ERGO.
Nujno pa rabim za divjad, tko da če tega nimajo za manj kot 300EUR, nisem nič naredil.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Sriple Tix ::

Blinder, ZM.
Je pa res, da imam agentko, ki sem ji "zvest" že 15 let, pri njej imam zavarovano hišo, motor ter sebe in otroka življenjsko. Do sedaj so mi izplačali že nekaj poškodb avtomobila na parkirišču, ob nesrečnem dogodku zalito klet in nikdar niso delali težav. Skratka, zadovoljen sem z njo (z agentko seveda :))

max00slo ::

-valvoline- je izjavil:

Heh,zanima me kako bodo preverjal kolk km si naredo.Drgač pa res ugodno.

Kako? :) Dobiš lep čipek v avto (se mi zdi da je kot tist vmesnik na računalniku ODBII al kako je že). Pogodbo imajo sklenjeno s ponudnikom telekomunikacij ki javlja vsake toliko časa tvojo lokacijo in beleži približne kilometre - kolikor je meni znano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: max00slo ()

solatko ::

V življenju še nisem imel drugega, kot osnovno obvezno zavarovanje, na motorju pa obvezni kasko (je veliko več možnosti, da narediš napako). Na cesto grem z namenom, da se ne zaletavam in zaenkrat mi to uspeva (so se pa kar nekaj krat pribili drugi vame). Vsako leto mi agent poišče najcenejšo varianto. Imam 50% bonus, AO+ - varni voznik, se mi oprosti 2 povzročeni nesreči, predno gre bonus v -). Na podlagi moje vožnje imata 50%, tudi žena in sin.
Žena, če že kaj zadane, je to stoječa, trdna ovira, sina pa sem navadil voziti, tako da ne predstavlja nevarnosti na cesti.

Kasko je za take, ki se na cesti ne znate obnašat, nimate pa denarja, da bi svoje napake popravljali brez pomoči - predlog - naučite se obnašat v prometu, vozite s 70%-ti zmožnosti in bodite med vožnjo zbrani za tisto kar delate, ne pa telefon, radio, igranje z otrokom......,
Delo krepa človeka

Tody ::

Solatko kok se ti je pa ego dvignu z tem postom a? Parkirišče, če te kdo zadane je pod kasko, če imaš naravno nesrečo je kasko (lej lej kaj se zdaj dogaja na dolenjskem...), če obdrsaš avto ob kako steno, če ti crkne avto,če pristaneš na poledici...

Tko da hvala bogu da ga nisi rabu koristit ampak...

solatko ::

Tody - Avto mi niti slučajno ne pomeni statusnega simbola. Boli samo prva praska, ko jih je zadost, k ličarju, pa zadeve poštima. Sicer pa avto ni nič manj operativen, če je malo popraskan.
Dejte se navadit, da je avto samo prevozno sredstvo in ne družinski član.
Ko ni več za na cesto, ga enostavno zamenjam za drugega in zopet boli samo prva praska.

Bog ima sila malo pri tem, da moraš koristit kasko zavarovanje. Jaz sem sam svoj bog in kadar nisem sposoben vozit, vzamem Taxi ali me odpelje sin.

Kasko je čista potuha, tako kot reklame za najbolj varen avto v svojem razredu. Varen je lahko samo dober voznik, ki je 100%-no zbran, na opravilo, ki ga počenja. Vožnja je namreč eno najkompleksnejših človekovih opravil, ki pa ga lahko počne vsak bedak, ki mu je uspelo narediti izpit. V prometu, niti dve situaciji nista enaki, zato bi bilo bolje, da tisti, ki niso sposobni vozit, tega enostavn nebi počeli, saj tudi operacij ne delajo vsi, pa tudi pilotira jih zelo malo.
Delo krepa človeka

Vikking ::

Tody je izjavil:

Solatko kok se ti je pa ego dvignu z tem postom a? Parkirišče, če te kdo zadane je pod kasko, če imaš naravno nesrečo je kasko (lej lej kaj se zdaj dogaja na dolenjskem...), če obdrsaš avto ob kako steno, če ti crkne avto,če pristaneš na poledici...



Vse lepo in prav. Pacienti odkartajo brez problema 1k€ za kasko, za hišo pa je 100€ problem. Noben problem če želi imeti popolnoma zavoraovano vozilo. Ne razumem pa ljudi da jim zavaroanje vozila pomeni več, kot zavarovanje hiše.

Tody ::

Solatko, hmm meni tud ne, ampak ko je nekdo pustil nekaj na AC in sem zadevo povozil (ker se ji je prvi voznik za las izognil in s tem meni zakrival pogled) sem bil po 1500 eurov, ker pa sem imel kasko pa samo 100 eur. Tudi danes nimam 1500 eurov v denarnici da bi dal za popravilo, avto pa bi rabil ker se dosti prevažam sem in tja. In tukaj zmeraj obstaja what if problem...

Blinder ::

Vikking je izjavil:

Tody je izjavil:

Solatko kok se ti je pa ego dvignu z tem postom a? Parkirišče, če te kdo zadane je pod kasko, če imaš naravno nesrečo je kasko (lej lej kaj se zdaj dogaja na dolenjskem...), če obdrsaš avto ob kako steno, če ti crkne avto,če pristaneš na poledici...



Vse lepo in prav. Pacienti odkartajo brez problema 1k€ za kasko, za hišo pa je 100€ problem. Noben problem če želi imeti popolnoma zavoraovano vozilo. Ne razumem pa ljudi da jim zavaroanje vozila pomeni več, kot zavarovanje hiše.


jaz pa ne razumem ljudi ki nimajo zavarovanja za primer če jih udari strela pri belmu dnevu
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

francek1 ::

OZZY je izjavil:

freesty je izjavil:

Moja punca si bo verjetno dala tle zavarovat, zdej, ce se noben ni tega sprobal bo ona verjetno poskusni zajcek:>


Če bo treba pa kaj uveljavljat bo pa psihiatrični poskusni zajček.. ZAvarovanje tukaj je prek generalija.. Ti povem, da vzamejo denar, dajo pa ga neradi od rok, oziroma šele po mukotrpnih borbah.


Se 100% strinjam. Na Generaliju so cigani! Proč od njih!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

šernk ::

Tody je izjavil:

Solatko kok se ti je pa ego dvignu z tem postom a? Parkirišče, če te kdo zadane je pod kasko, če imaš naravno nesrečo je kasko (lej lej kaj se zdaj dogaja na dolenjskem...), če obdrsaš avto ob kako steno, če ti crkne avto,če pristaneš na poledici...

Tko da hvala bogu da ga nisi rabu koristit ampak...


kolk stane kasko na leto? 300€? 500€? Pojma nimam, ga tudi sam nimam in ne mislim imet. Za 300€ letno lahko v roku 3 let cel avto na novo pobarvam zaradi prask ki se zgodijo po parkiriščih. V končni fazi si lahko prednji in pogosto tudi zadnji odbijač zastonj popravim z dobičkom ampak se mi ne da letat po zavarovalnicah 1 mesec, da mi nakažejo denar od nesreče, zato ko kdo izsiljuje raje pohodim zavoro in preprečim trčenje. Kasko je torej izključno nezaupanje vase.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tody ::

Šenk prosim da mi daš številko od tvojega avtoličarja, mene vsakič ko pridem tja stane 300 eurov samo zato da mi popravi praske od stvari, ki se zaletavajo v moja vrata od avta. Kaj šele cel avto.

M-XXXX ::

Za 300€ letno lahko v roku 3 let cel avto na novo pobarvam zaradi prask ki se zgodijo po parkiriščih. V končni fazi si lahko prednji in pogosto tudi zadnji odbijač zastonj popravim z dobičkom ampak se mi ne da letat po zavarovalnicah 1 mesec, da mi nakažejo denar od nesreče, zato ko kdo izsiljuje raje pohodim zavoro in preprečim trčenje. Kasko je torej izključno nezaupanje vase.

Odlično, če tebi ustreza da voziš nek star avto za katerega ti je vseeno kako izgleda, to ne pomeni da je pri vseh enako. Pri meni za 300€ avta še pogledajo ne, kaj šele da bi šli barvat kakšno 3cm prasko, ki so mi jo povzročili na parkingu...

PS: 2 leti nazaj sem uveljavljal več kot 4000€ parking škode....

jernejl ::

Bog ima sila malo pri tem, da moraš koristit kasko zavarovanje. Jaz sem sam svoj bog in kadar nisem sposoben vozit, vzamem Taxi ali me odpelje sin.

Četudi si popoln človek in ne delaš napak in se ti ne more zgoditi, da bi po lastni krivdi poškodoval avto, pa kasko zavarovanje krije tudi druge škodne vzroke, na katere imaš bolj malo vpliva.
Najbolj boleča je kraja (sploh pri novejših in dražjih vozilih), tudi toča zmeraj ne prizanaša, potem so tukaj še poplave in plazovi, vandali, padci raznih predmetov na avto z bližnjih stavb, pa neprevidneži na parkiriščih, divjad, kamenje, ki razbija stekla in luči ipd.

Odlično, če tebi ustreza da voziš nek star avto za katerega ti je vseeno kako izgleda, to ne pomeni da je pri vseh enako.

Nekaterim je vseeno, kako avto izgleda, če le opravlja svojo osnovno funkcijo. Nekaterim je vseeno, kako so oblečeni - pomembno je, da jim je toplo, pa četudi se sprehajajo po BTCju v stari, umazani in luknjasti trenirki. Nekaterim je vseeno, kakšno stanovanje imajo, dokler je znotraj toplo in ne dežuje, dokler hladilnik hladi in štedilnik greje.
Drugi pa se radi lepo oblečejo, imajo radi lepo opremljeno stanovanje in lep avto, ki nima poškodovane pločevine in rje na vsakem vogalu.
Ljudje smo različni.

šernk ::

Tody je izjavil:

Šenk prosim da mi daš številko od tvojega avtoličarja, mene vsakič ko pridem tja stane 300 eurov samo zato da mi popravi praske od stvari, ki se zaletavajo v moja vrata od avta. Kaj šele cel avto.


preventivno snemanje + montaža odbijača + menjava prednje maske in barvanje le te (s tem da je maska stala nad 100€): 270€ @primorski avtocenter @ izračun na zavarovalnici triglav pred dobrim letom dni, tako da ne mi rečt da pri privatnikih ne prideš skozi za 300€.

PS: 2 leti nazaj sem uveljavljal več kot 4000€ parking škode....


pa kaj vsako praskico uveljavljaš? Za 4000€ mi komplet avto prebarvajo...to pomeni vse obloge dol, motor ven, prebarvat in nato vse na novo not spravit.

zadnji odbijač je bil drugače pri meni sveže popraskan 2 uri po tistem ko sem ga odpeljal od ličarja. Na srečo če ne pogledaš od blizu se ne vidi precej. Glede skrbi za avto pa verjemite mi, da sem najbrž precej nad vsemi, ki tako zagovarjate kasko, ampak za vsako črtico poškodovanega laka se pač ne bom sekiral, če je pa nevarnost da bo zadeva rjavela potem pobarvam pa takoj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

M-XXXX ::

pa kaj vsako praskico uveljavljaš? Za 4000€ mi komplet avto prebarvajo...to pomeni vse obloge dol, motor ven, prebarvat in nato vse na novo not spravit.

Pri meni pa v ta znesek spraviš poškodbo na zadnjem odbijač ter ogledalo. Mogoče še eno praskico na nekem drugem koncu...

No kot so ti že rekli: ne posplošuj!

bond007 ::

PS: 2 leti nazaj sem uveljavljal več kot 4000€ parking škode....

To je pa kr huda cifra za odbijač in ogledalo. Ti imaš belo laguno coupe 09 ane? Na ebayu dobiš zadnji odbijač nov, že poštrihan na belo za 290€ z dostavo vred. Špegla nisem našel, ampak ne predstavljam si, kaj bi lahko toliko naneslo. Imaš mogoče račun?
Nekaterim se dejansko splača imet kasko. Ampak v povprečju bi seveda večina manj zapravila, če bi denar namenjen kasku devala na kupček in ko kaj pride pač daš porihtat in plačaš s kešom čist eno drugo ceno ... Tako pa mehaniki/ličarji nategujejo zavarovalnice, te pa vemo koga naprej. Druga stvar pa je boljši občutek (ni šoka), ko daš "samo" par 100€ fiksno vsako leto zavarovalnici in si "brez skrbi".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

M-XXXX ::

Ni bela, siva (čeprav uradno modra :P)

Imam zadnji spoiler (original), cena samo spodnjega dela je 800-900€ + montaža, omenjeni spoiler pride na serijski odbijač (poškodba je bila ravno na "spoju", serijski odbijač je okol 300-400€ (za tole nisem prepričan), plus delo pa si na slabih 2 jurjih.

Špegu za Megana je bil z montažo 560€, za Laguno (s spominom) pa sem pozabil številko.

Tako pa mehaniki/ličarji nategujejo zavarovalnice, te pa vemo koga naprej.

Se popolnoma strinja, bizarne številke... Pa dokler to plačuje zavarovalnica mi je dosti vseeno (čeprav konec koncev tako ali tako to mi plačamo...)

namko ::

OZZY je izjavil:

Koker vem majo od generalija ponudbo.. ne bi dirao ni štapičem..

Ni ja ne bi ... Vse je lepo ko skleneš, a se potem vse sfiži ko maš za prjavit škodo... Bi kakemu Triglavu al Adriatiku (Wiz) al Tilia (AvtoKm) prej zaupal kot Generalijem četudi z višjo premijo. Se ob škodi pol ne bom držal za glavo. Od vseh se mi zdi najboljši un Wiz.

-valvoline- ::

M-XXXX je izjavil:

Za 300EUR letno lahko v roku 3 let cel avto na novo pobarvam zaradi prask ki se zgodijo po parkiriščih. V končni fazi si lahko prednji in pogosto tudi zadnji odbijač zastonj popravim z dobičkom ampak se mi ne da letat po zavarovalnicah 1 mesec, da mi nakažejo denar od nesreče, zato ko kdo izsiljuje raje pohodim zavoro in preprečim trčenje. Kasko je torej izključno nezaupanje vase.

Odlično, če tebi ustreza da voziš nek star avto za katerega ti je vseeno kako izgleda, to ne pomeni da je pri vseh enako. Pri meni za 300EUR avta še pogledajo ne, kaj šele da bi šli barvat kakšno 3cm prasko, ki so mi jo povzročili na parkingu...

PS: 2 leti nazaj sem uveljavljal več kot 4000EUR parking škode....

Zarad takega preseravanja zavarovalnic pa morm jaz plačat dražje zavarovanje kot bi ga sicer. Z mojim zavarovanjem subvencioniram uber predraga popravila raznoraznim dragim luksuznim ladjam in raket na cesti.Naj ukinejo kasko ali naj ga podražijo najmanj za 3x sedanjih zneskov.
4000e za kidstuff popravilo,pa kaj si ja nor..... Kšen znesek bi biv čeb kšnega ferarija ali lambota popravljal....

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Hočeš rečt, da vozniki dražjih avtomobilov plačujemo za vas?

Toliko v vednosti, polno kasko zavarovanje (katerega imam)je brez popustov (0% bonusa/malusa) čez 3000€...

solatko ::

M-XXXX - Popravilo prask je pa na tovarniškem servisu 10k€. Sicer ste pa nekateri pripravljeni na prevozno sredstvo investirat več, kot vase ali šolanje svojih otrok.
Avto, pa naj bo še tako drag, služi samo enemu namenu in to je, da te prepelje iz točke A v točko B. Vse drugo je preseravanje.
Me zanima, če obrtniki, tako kot za svoj dragi leasing avto, skrbijo za stroje in delavce?

Vržt 100 plač za eno škatlo na štirih kolesih, je totalna bedarija.
Delo krepa človeka

energetik ::

solatko je izjavil:

Avto, pa naj bo še tako drag, služi samo enemu namenu in to je, da te prepelje iz točke A v točko B. Vse drugo je preseravanje.
Če imaš razbito sprednjo šipo ali pa udrto streho te bo težko pripeljal iz A v B. No, ravno zato imam kasko zavarovan 4 leta star avto, vreden 6k€. Ne, nisem kupil novega na lizing, ampak rabljenega za gotovino. Za zgoraj omenjene poškodbe imam pa zelo veliko verjetnost, ker imam avto parkiran pod ~110let staro večstanovanjsko stavbo višine ~20m, kjer mi lahko kadarkoli pade na avto cegu, ledena sveča, teglc ali kup snega. Ne, ne morem ga parkirati nikjer drugje.
Tko da ne nabijat, da je kasko brez veze in za preseravanje.

Utk ::

-valvoline- je izjavil:


Zarad takega preseravanja zavarovalnic pa morm jaz plačat dražje zavarovanje kot bi ga sicer. Z mojim zavarovanjem subvencioniram uber predraga popravila raznoraznim dragim luksuznim ladjam in raket na cesti.Naj ukinejo kasko ali naj ga podražijo najmanj za 3x sedanjih zneskov.
4000e za kidstuff popravilo,pa kaj si ja nor..... Kšen znesek bi biv čeb kšnega ferarija ali lambota popravljal....


Ti s svojim zavarovanjem za 180 evrov in tankanjem vsega razen nafte ne subvencioniraš nikogar, brez skrbi. Ampak ostali tebe.

freesty ::

solatko je izjavil:

M-XXXX - Popravilo prask je pa na tovarniškem servisu 10k€. Sicer ste pa nekateri pripravljeni na prevozno sredstvo investirat več, kot vase ali šolanje svojih otrok.
Avto, pa naj bo še tako drag, služi samo enemu namenu in to je, da te prepelje iz točke A v točko B. Vse drugo je preseravanje.
Me zanima, če obrtniki, tako kot za svoj dragi leasing avto, skrbijo za stroje in delavce?

Vržt 100 plač za eno škatlo na štirih kolesih, je totalna bedarija.


Verjetno se nisi se nikoli peljal z avtom brez razloga. Potem ga imas res samo za "delo". Jaz gledam avto kot na hobi, ker se rad vozim. Trenutno nimam avta, ker ga ne potrebujem, bom pa vedno strmel k cim bolj taksnemu vozilu, ki meni ugaja. In ce je to, da mi adrenalin stece po zilah, ko ga prizgem si bom pac kupil zverino.
Nekateri se vozijo po 2-3ure dnevno, zakaj nebi uzival takrat?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

M-XXXX ::

Avto, pa naj bo še tako drag, služi samo enemu namenu in to je, da te prepelje iz točke A v točko B. Vse drugo je preseravanje.

To lahko prideš PEŠ! Zdaj pa povej zakaj si tak razvajen otročiček in se tako razmetavaš in razmetavaš z denarjem?

D3m ::

M-XXXX je izjavil:

Hočeš rečt, da vozniki dražjih avtomobilov plačujemo za vas?

Toliko v vednosti, polno kasko zavarovanje (katerega imam)je brez popustov (0% bonusa/malusa) čez 3000€...


Dober si :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

St235 ::

M-XXXX je izjavil:

Avto, pa naj bo še tako drag, služi samo enemu namenu in to je, da te prepelje iz točke A v točko B. Vse drugo je preseravanje.

To lahko prideš PEŠ! Zdaj pa povej zakaj si tak razvajen otročiček in se tako razmetavaš in razmetavaš z denarjem?


imaš prav, dajva zamenjat pa hodi naslednji mesec vsak dan 120 km (60 v vsako smer) do službe, pa bomo potem o razmetavanju z denarjem in razvajenosti?

A je res tako težko razmet, da nekaterim avto ni podaljšek penisa in da take in drugačne praske/bunke, ki ne vplivajo na vozne lastnosti vozila pač nekaterih ne ganejo? Moj prejšen avto je dobila toča in sem tisto (po mnenju nekaterih) skropucalo mirno vozil dalje. Pa nisem imel zato nič bolj mehkega, sem pa imel 200€ več v denarnici.

Blinder ::

200€ več v deanrnici in 500€ si jih zgubu ob prodaji :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

M-XXXX ::

imaš prav, dajva zamenjat pa hodi naslednji mesec vsak dan 120 km (60 v vsako smer) do službe, pa bomo potem o razmetavanju z denarjem in razvajenosti?

Mogoče tudi ti trdiš, da je avto zgolj stvar, ki te spravi iz točke A v B? Ker iz točke A v B te spravijo noge. Aha, ti bi rad prišel čim hitreje v točko A in B? Aha pa še varno ob enem? A servo volan bi rad? A airbage? Čisto preseravanje! Če si pritrdil pri kateri koli točki si že padel iz definicije iz točke A v B!

A je res tako težko razmet, da nekaterim avto ni podaljšek penisa in da take in drugačne praske/bunke, ki ne vplivajo na vozne lastnosti vozila pač nekaterih ne ganejo?

In kaj hudiča ima to veze z denarjem, kateri je šel iz MOJEGA ŽEPA, gre nazaj v MOJ ŽEP (plačilo mojega računa), ob tem, pa gre še nekaj še v vaše žepe (cenejše avtomobile). Bi pa res želel slišati tvojo razlago!

200€ več v deanrnici in 500€ si jih zgubu ob prodaji

pa ne no, kako lahko to rečeš, če je pa imel 200€ več v denarnici! V denarnici! V roki! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Invictus ::

Vsak si kupi avto na svoj fetiš. Ni treba bit tako po prekleto slovensko varčen ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

St235 ::

In kaj hudiča ima to veze z denarjem, kateri je šel iz MOJEGA ŽEPA, gre nazaj v MOJ ŽEP (plačilo mojega računa), ob tem, pa gre še nekaj še v vaše žepe (cenejše avtomobile). Bi pa res želel slišati tvojo razlago!


Kako točno finančno utemeljiš plačevanja kaska 5-10 let, zato da enkrat dvakrat popraviš kozmetične napake veš samo ti.

Blinder je izjavil:

200€ več v deanrnici in 500€ si jih zgubu ob prodaji :D


zgolj ob predpostavki da avto menjam kot tipičen Slovenc na vsakih pet let, ko odplačam kredit.

pa ne no, kako lahko to rečeš, če je pa imel 200€ več v denarnici! V denarnici! V roki!

ja, po 10-15 letih (kar je življenjska doba avta) bo vrednost zaradi poškodb toče res tako drastično nižja, da bo upravičila 3000-4000€ kolikor sem zmetal v kasko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

St235 ::

Mogoče tudi ti trdiš, da je avto zgolj stvar, ki te spravi iz točke A v B? Ker iz točke A v B te spravijo noge. Aha, ti bi rad prišel čim hitreje v točko A in B? Aha pa še varno ob enem? A servo volan bi rad? A airbage? Čisto preseravanje! Če si pritrdil pri kateri koli točki si že padel iz definicije iz točke A v B!

Nič od naštetega nima popolnoma nobene veze s kaskom in tem, da nekaterim pač tič ne usahne ko zagledajo vdrtino na haubi. Od točke A do B se premikam z napravo, ki mi omogoča najboljši cost/benefit. In praske, vdrtine in ostale kozmetične neprilike ne dodajo popolnoma nič na benefit stran, dodajo pa krepko na cost.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
843208918 (1855) wcpapir
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26669655 (37246) ;-)
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012396 (7572) BCSman
»

Kam po informativni izračun zavarovanje vozila?

Oddelek: Loža
335043 (1752) hp98
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821262 (15354) čuhalev

Več podobnih tem