» »

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje?

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje?

bambam20 ::

bastadu je izjavil:

Katera zavarovalnica je trenutno najugodnejša za 49kW vozilo? Rabim osnovno, AO+ in pa asistenco, pa možnost plačila na par obrokov ...



Ni odvisno od zavarlnice, pač pa od osebe, ki dela za zavarovalnico in , ki ti da največ komercijalnega popusta.

Na oko bi ti rekel 155EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

bastadu ::

Ja za enkratno plačilo imam res najugodnejšo ponudbo trenutno ca. 150€, za plačilo na 6 obrokov je pa nekje 20-30€ dražje ...

Mare2 ::

Kateri premijski razred pa si? Če si iz LJ ti lahko jaz izračunam. Na email mi pošlji preodno polico. :)

bambam20 ::

bastadu je izjavil:

Ja za enkratno plačilo imam res najugodnejšo ponudbo trenutno ca. 150€, za plačilo na 6 obrokov je pa nekje 20-30€ dražje ...


Tega še nisem nikoli zasledil, da bi plačilo na obroke zadevo podražilo.

koyotee ::

No pri Savi ni več, da bi ti zastopnik sam odmeril komercialni popust ampak mu ga program sam izračuna. Sem plačal 14€ več kot lani za enako zavarovanje.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Machete ::

Da, ampak lahko pokliče v 'centralo' in izprosi še boljši popust. Zaenkrat nam roboti še ne vladajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Utk ::

koyotee je izjavil:

No pri Savi ni več, da bi ti zastopnik sam odmeril komercialni popust ampak mu ga program sam izračuna. Sem plačal 14€ več kot lani za enako zavarovanje.

Pravilno. Škoda da nisi 50.

Dimnik ::

In kaj bi ti imel od tega...

Utk ::

Bolj vas bojo vaši prijatelji agenti (vsak zavarovalniški agent ima več "prijateljev" kot Pahor na fejsbuku) odirali, prej boste skapirali, da to tako ne gre, in se premaknili drugam. Kamorkoli. Iz zavarovalnice na zavarovalnico vsako leto, če bo treba. Če nimate ravno brata za agenta, pozabite, da ste z njim kakšni prijatelji, kolegi, sorodniki, karkoli. Niste. Samo stranka ste. Še manj, da ste mu karkoli dolžni, ali pa on vam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

bambam20 ::

koyotee je izjavil:

No pri Savi ni več, da bi ti zastopnik sam odmeril komercialni popust ampak mu ga program sam izračuna. Sem plačal 14€ več kot lani za enako zavarovanje.


Zakaj se nisi prestavil tja, kjer bi plačal manj. Zanimivo, da si raje plačal več.

bastadu ::

bambam20 je izjavil:

bastadu je izjavil:

Ja za enkratno plačilo imam res najugodnejšo ponudbo trenutno ca. 150€, za plačilo na 6 obrokov je pa nekje 20-30€ dražje ...


Tega še nisem nikoli zasledil, da bi plačilo na obroke zadevo podražilo.

Aja oprosti, obroki seveda ne podražijo zavarovanja, ampak samo enkratno plačilo je pač cenejše :))

koyotee ::

bambam20 je izjavil:

koyotee je izjavil:

No pri Savi ni več, da bi ti zastopnik sam odmeril komercialni popust ampak mu ga program sam izračuna. Sem plačal 14€ več kot lani za enako zavarovanje.


Zakaj se nisi prestavil tja, kjer bi plačal manj. Zanimivo, da si raje plačal več.


Dvomim, da bi kje plačal manj. Za 147kw ao in divjad 288€, PR3 45%.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

koyotee ::

Machete je izjavil:

Da, ampak lahko pokliče v 'centralo' in izprosi še boljši popust. Zaenkrat nam roboti še ne vladajo.


Ne očitno ne more, imaš pred sabo ekran in vidiš kaj se dogaja s tvojo polico. V sistem je vnesel 36% komercialnega popusta, ki se je potem avtomatsko znižal na 30,36%.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

bastadu je izjavil:

bambam20 je izjavil:

bastadu je izjavil:

Ja za enkratno plačilo imam res najugodnejšo ponudbo trenutno ca. 150€, za plačilo na 6 obrokov je pa nekje 20-30€ dražje ...


Tega še nisem nikoli zasledil, da bi plačilo na obroke zadevo podražilo.

Aja oprosti, obroki seveda ne podražijo zavarovanja, ampak samo enkratno plačilo je pač cenejše :))



NE vem. Men osebno se pri obročnem ni bilo nič dražje. V obeh primerih je bilo plačilo enako.

koyotee je izjavil:

bambam20 je izjavil:

koyotee je izjavil:

No pri Savi ni več, da bi ti zastopnik sam odmeril komercialni popust ampak mu ga program sam izračuna. Sem plačal 14€ več kot lani za enako zavarovanje.


Zakaj se nisi prestavil tja, kjer bi plačal manj. Zanimivo, da si raje plačal več.


Dvomim, da bi kje plačal manj. Za 147kw ao in divjad 288€, PR3 45%.


Tole bi bilo zanimivo vedet, koliko bi te prišlo zavarovanje, če bi dodal še asistenco, odkup prve škode in stekla..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

kixs ::

Agent mi je ravno poslal informativni izracun... cca 102€ za AO+, PR3, 74kW

shadeX ::

shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

bambam20 je izjavil:

shadeX je izjavil:

174€ za osnovno zavarovanje brez kakršnih koli dodatkov (kasko,asistenca..). Prav tako nisem še nikoli uveljavljal kakšne škode. Renault Megane 1.6, 90KM. Zavarovalnica triglav.

Bolj točno oz. koliko bo letos povem enkrat ta teden, ker mi konc tega meseca poteče, pa bomo videli :)



Boš povedal še zavarovalni razred.


Evo.. danes zavaroval. 170€ letos :)



Vsako leto sem bolj priden. 150 € letos :)





Leto je naokoli. 146.21 € :)

Utk ::

Vsaj 50 še zmeraj preveč.

shadeX ::

Verjamem. Kje pa bi dobil še ceneje recimo?

Utk ::

Na wizu imam jaz za 103 kw 120 evrov.

kingsix ::

Kje je zdaj najcenejše zavarovanje? V roku 3 tednov moram zavarovat svojo kišto...

shadeX ::

Na wizu imam jaz za 103 kw 120 evrov.


:O Dobra cena.

Za letos je sicer že mimo, bom pa pogledal za naslednje leto. Hvala :)

Utk ::

kingsix je izjavil:

Kje je zdaj najcenejše zavarovanje? V roku 3 tednov moram zavarovat svojo kišto...

Nikjer ni absolutno najcenejše. Odvisno od avta, tebe, premijskega razreda. Wiz je za "varne" zelo poceni, če imaš slabo zgodovino, živiš v centru Lj in bi rad imel zavarovano parkirišče...boš šel pa kam drugam.

pero50 ::

Utk je izjavil:

Na wizu imam jaz za 103 kw 120 evrov.

za pr8 in 77kw je pa 340€ -.-"

m0LN4r ::

Koliko pa placujete za 140KW+ z kaskom, tujina, vsi potniki, pa se kak dodatek?
Samo za primerjavo me zanima, jaz imam skoraj vse mozno zavarovano v DE in placam 1050Eur.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

DePalmo ::

Danes dobil izračune. Kia Ceed 2017 1.6 CRDi 100 kW, polni kasko s polno asistenco in nekaj doplačil (AO+, tatvina, stekla, divjad, parkirišča):
AS: 730
Paglavec: 612
WIZ: 511

D3m ::

Kje je catch pri WIZ?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

Pri kaskem je keč v franšizi, ki je zmeraj in na vse. Če ne delaš pizdarij, je to vseeno poceni. Če se nameravaš zaletavat po parkingih, izbereš kaj drugega.
Pri osnovnem ni keča, ga niti ne more bit.

D3m ::

Sem redna stranka pri uveljavljenju polnega kaska. Zato sprašujem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

shadeX ::

Sem redna stranka pri uveljavljenju polnega kaska.


A zato, ker ti butajo v avto, al ker te zmoti vsaka praska? :)

Utk ::

D3m je izjavil:

Sem redna stranka pri uveljavljenju polnega kaska. Zato sprašujem.

Sej to je v redu. Vi, ki ne znate vozit in/ali parkirat, se držite svojih dragih zavarovalnic, mi ki tega ne rabimo, se držimo pa svojih.

D3m ::

shadeX je izjavil:

Sem redna stranka pri uveljavljenju polnega kaska.


A zato, ker ti butajo v avto, al ker te zmoti vsaka praska? :)


Vsaka mala večja praska. Ko se naberejo pa izkoristim.

Utk je izjavil:

D3m je izjavil:

Sem redna stranka pri uveljavljenju polnega kaska. Zato sprašujem.

Sej to je v redu. Vi, ki ne znate vozit in/ali parkirat, se držite svojih dragih zavarovalnic, mi ki tega ne rabimo, se držimo pa svojih.


Ni problem imam več kilometrine kot vi. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jakan123 ::

Utk je izjavil:

Pri kaskem je keč v franšizi, ki je zmeraj in na vse. Če ne delaš pizdarij, je to vseeno poceni. Če se nameravaš zaletavat po parkingih, izbereš kaj drugega.
Pri osnovnem ni keča, ga niti ne more bit.


Saj se drugi, in valda ne pusti niti kontakta. Butne in gre. Skoraj vsako leto moram rihtati poškodbe s parkingov. Zato izberem zavarovanje brez odbitne franšize.

TheBlueOne ::

m0LN4r je izjavil:

Koliko pa placujete za 140KW+ z kaskom, tujina, vsi potniki, pa se kak dodatek?
Samo za primerjavo me zanima, jaz imam skoraj vse mozno zavarovano v DE in placam 1050Eur.


Avstrija delni kasko 200 konjev, max bonus ca. 1500€ od tega davek 950€

Utk ::

jakan123 je izjavil:


Saj se drugi, in valda ne pusti niti kontakta. Butne in gre. Skoraj vsako leto moram rihtati poškodbe s parkingov. Zato izberem zavarovanje brez odbitne franšize.

Ja če si izračunal, da je to cenejše...
Kasko stane kar nekaj 100 evrov, za to se pa tudi par prask popravi.

jakan123 ::

Utk je izjavil:

jakan123 je izjavil:


Saj se drugi, in valda ne pusti niti kontakta. Butne in gre. Skoraj vsako leto moram rihtati poškodbe s parkingov. Zato izberem zavarovanje brez odbitne franšize.

Ja če si izračunal, da je to cenejše...
Kasko stane kar nekaj 100 evrov, za to se pa tudi par prask popravi.


Če je samo praska. Letos me je na 20 dni starem avtu pričakal počen odbijač. Popravilo 800e, kar je veliko več kot odbitna franšiza... :)

Utk ::

Je, ampak odbitna franšiza je 150 evrov. Če je zato zavarovanje 100 evrov cenejše...

D3m ::

Odvisno od vrednosti avtomobila.

V mojem primeru bi bila 215 eur.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Pocakas, da se nabere 10 prask, sparkiras ko je tekma maribor celje k stadionu, pa uveljavis vse naenkrat, vandalizem pac.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Utk ::

D3m je izjavil:

Odvisno od vrednosti avtomobila.

V mojem primeru bi bila 215 eur.

Pri wizu ni odvisno od vrednosti avta.

jakan123 ::

Utk je izjavil:

Je, ampak odbitna franšiza je 150 evrov. Če je zato zavarovanje 100 evrov cenejše...

Je ceneje ravno toliko kot bi imel odbitne franšize, tako da je isto :)

BlaY0 ::

m0LN4r je izjavil:

Koliko pa placujete za 140KW+ z kaskom, tujina, vsi potniki, pa se kak dodatek?
Samo za primerjavo me zanima, jaz imam skoraj vse mozno zavarovano v DE in placam 1050Eur.

Zdaj mi je jasno zakaj nimaš nobenih problemov :P Tale cena pomeni, da imaš vključeno tudi Fahrerschutz pa Schutzbrief pa Rechtsschutz pa Wasnichtschutz. Jasno, da potem namesto tebe uredijo vse.

Koliko maš pa Selbstbeteiligunga pri kasku in delnih kaskih?

Jaz imam tukaj dve premium ponudbi za VIP stranke, ki ustrezata zgornjemu in sicer full za ~870 EUR ter delni kasko za ~500 EUR. Ker pa sam ne potrebujem takšne obravnave, določene postavke pa se mi tako ali tako prekrivajo z ostalimi zavarovanji, plačam ~360 EUR za osnovno + delni kasko brez Selbstbeteiligunga.

m0LN4r je izjavil:

Pocakas, da se nabere 10 prask, sparkiras ko je tekma maribor celje k stadionu, pa uveljavis vse naenkrat, vandalizem pac.

Vandalizem gre pod kask, če se ne motim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

DePalmo ::

Res je in ponavadi brez odbitne franšize. Pri mojih cenah je povsod 1% odbitne franšize, edino pri Paglavcu je 0.5%. Verjetno se bom odločil kar zanj. Itak pa imam časa do novembra, bom lahko konkretno prespal.
Lahko pa bi pri WIZu imel več odbitne franšize (nevem sedajle na pamet, stran je pa nedostopna) in bi plačal polni kasko z vsem kar se da obkljukat le 390 EUR, s tem da bi ob vsaki nesreči doplačal 900 EUR.

BlaY0 ::

To pomeni, da če se že zakantaš, potem se moraš orng, da ti zavarovalnica sploh kaj primakne zraven ;)

DePalmo ::

Pri novejših avtih to sploh ni problem, je že odbijač preko jurja, kaj šele da polomiš še luč ...

Mesar ::

nič ne plačujem ker se gonim okoli na kolesu k je jype reku,d a so avti za softiče
Your turn to burn!

solatko ::

A se vi v avto vsedete zato, da se boste kantal?
Razen obveznega, minimalno, še nisem imel kasko zavarvanega vozila, čemu bi metal denar stran, če se ne nameravam zaletavat.
Delo krepa človeka

jakan123 ::

solatko je izjavil:

A se vi v avto vsedete zato, da se boste kantal?
Razen obveznega, minimalno, še nisem imel kasko zavarvanega vozila, čemu bi metal denar stran, če se ne nameravam zaletavat.


Ker se drugi na parkingu in spizd***, pa tudi toča mi je že naredila nekaj škode, prileti kamen na steklo,... Pri novem avtu je kasko pač must have, ker vsaka stvar precej stane. Itak, če daš par 10k za avto, potem tistih 700-1k za kasko ne sme biti problem :)

shadeX ::

še nisem imel kasko zavarvanega vozila, čemu bi metal denar stran, če se ne nameravam zaletavat.


Ker ne zaupaš drugim?

Utk ::

Jaz imam kasko na novem kakšna 3 leta, potem pa ne več. Pa še to z veliko franšizo, če se res kaj hujšega zgodi. Praske pač popravljam na svoj račun, če že pride do njih (kar pa ne prav pogosto), enako kot pri 10 let starem, kjer sigurno nimam kaskega.

starfotr ::

jakan123 je izjavil:

Utk je izjavil:

jakan123 je izjavil:


Saj se drugi, in valda ne pusti niti kontakta. Butne in gre. Skoraj vsako leto moram rihtati poškodbe s parkingov. Zato izberem zavarovanje brez odbitne franšize.

Ja če si izračunal, da je to cenejše...
Kasko stane kar nekaj 100 evrov, za to se pa tudi par prask popravi.


Če je samo praska. Letos me je na 20 dni starem avtu pričakal počen odbijač. Popravilo 800e, kar je veliko več kot odbitna franšiza... :)


Zakaj sploh plačuješ zavarovanje, če ga ne koristiš? To mi je tako smešno, da si delate take nebuloze v lajfu s temi zavarovanji. Če si neroden in si razbiješ avto po lastni krivdi, potem pač koristi kasko, če ga imaš. Ali pa ne plačuj kaska in pač tvegaj, če boš neroden in si razbiješ pleh. Saj če ti ga drugi razbijejo, dobiš od njih povrnjeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212404 (1438) kixs
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916618 (1885) 2dark
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012542 (7718) BCSman
»

Še kasko zavarovanje ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10630588 (28608) D3m
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525256 (20158) theBill

Več podobnih tem