» »

Najboljše zavarovanje za avtomobil

Najboljše zavarovanje za avtomobil

1 2
3
4

MrStein ::

stekla sem že večkrat imel poškodovana, divjad nikoli

vsakemu svoje...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/...

A tu komu dela podaljšanje veljavnosti prometnega dovoljenja?
Če kliknem "Oddajte vlogo" vpraša po tipu in številki prometnega dovoljenja, ampak tudi če ga skopiram iz strani e-uprave (imajo vse podatke o vozilu), napiše: Prosimo, vnesite številko prometnega dovoljenja v pravilni obliki.

Vpisano pa je kot na sliki: B1234567 (brez vodilnega B sem tudi probal)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Dodatek: če v podatkih avtomobila kliknem "Začnite postopek" (za podaljšanje...) pa dela. Sicer odpre isto stran, a z že izpolnjenimi podatki (istimi kot sem prej jaz skopiral not) in zdaj gre.
Čudna so potna javne uprave...

Zdaj pa mu številka zavarovanja ni všeč: Prosimo, vnesite številko zavarovalne police.

Čeprav je lepo vpisana, kopirana iz police.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

Še slika, da ne bo kdo rekel, da imam privide:



(izbran tip je bil B, ampak po submitu se meni ponastavi na P)
(napaka na sliki je druga; ko sem preizkušal vse možne formate, nisem bil pozoren na to)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Jaka48 ::

Če želi kdo super ponudbo za zavarovanje vozila se obrnite na agenta g. Luka

Sliko police samo pošljite na njegov email: luka.ravnjak90@gmail.com

Meni je odlično uredil.


Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

Mateja88 ::

Pozdrav,

Tisti, ki ste mi pisali na ZS, se opravičujem za neodzivnost. Nimam nastavljenih obvestil.
Če je še aktualno prosim pošljite povpraševanja kar na spodnji mail. Delamo za vse zavarovalnice v Slo. Trenutno poteka vse na daljavo.
Prosim uredite si zadeve prej, ker po 17. maju bo povsod nenormalna gneča. Zdaj imamo agenti čas težit za dodatne popuste za vas :))

Katere podatke potrebujem? Vsaj registersko številko :)

info@fiserzavarovanja.si

K0K0 ::

A kdo ve kako je če ti poteče zavarovanje tehnični pa je še veljaven ? Tehničnega sem naredil ravno pred zaprtjem, zavarovanje pa mi poteče jutri. Se lahko vozim kot tisti, ki jim je potekel tehnični al ne ?

@Mateja88
Glupo vprašanje :). Lani mi je kolega z kombijem podrsal parkirano vozilo, tko da sem ob en kartonček. V tem primeru verjetno zgubim vse možnosti za komercialen popust ane ?

Mare2 ::

K0K0 je izjavil:

A kdo ve kako je če ti poteče zavarovanje tehnični pa je še veljaven ? Tehničnega sem naredil ravno pred zaprtjem, zavarovanje pa mi poteče jutri. Se lahko vozim kot tisti, ki jim je potekel tehnični al ne ?

@Mateja88
Glupo vprašanje :). Lani mi je kolega z kombijem podrsal parkirano vozilo, tko da sem ob en kartonček. V tem primeru verjetno zgubim vse možnosti za komercialen popust ane ?


Oločilno je, kdaj ti poteče prometno dovoljenje. :)
---------------
(2) Veljavnost prometnih dovoljenj, vključno z zavarovanjem motornih vozil, ki jim zaradi prepovedi iz prejšnjega člena poteče veljavnost od uveljavitve tega odloka do 19. aprila
2020, se podaljša do 19. junija 2020.
---------
Izgubiš 3 premijske razrede, komercialni popust pa odvisno od zavarovalnice. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

forplan ::

Mi zna kdo povedati ali vpliva kasko bonus tudi na ceno delnega kaska.

Recimo je cena ene kombinacije ista če imaš 0 bonusa ali pa 50%
da se strinjam

;-) ::

Kasko bonus ne vpliva na ceno delnoh kombinacij.

Na ceno delnih kombinacij vpliva najbolj:
-kakovost delov ki ti jih bodo vgradili (sava v2,v4, triglav opcijsko, na grawe imamo samo oem)
-komercialni popust
-št. Delnih kombinacij-več jih imaš več imaš popusta.

Velik vpliv ima seveda cena avtomobila.

Jabtvoja trditev drzi. Imas nic bonusa ali 50% cena delnih kombinacij je enaka. Govorima o kasko bonusu, AO bonus vpliva na celotno polico.

Lp

CrustyDOD ::

Se pri Triglav online ne da izbrati delnega kaska, stekla, divjadi itd..? Videti je omejena izbira. Ali samo meni tako pokaže..

techfreak :) ::

Preko Triglav online ne mores skleniti zavarovanja s kaskom.

MrStein ::

https://skleni.triglav.si/isklepanje/av...

Tule zahtev vpis eurotax številke. Kje to izvem?
Zakaj nimajo vpisa znamke in modela kot g24.si ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Vazelin ::

MrStein je izjavil:

https://skleni.triglav.si/isklepanje/av...

Tule zahtev vpis eurotax številke. Kje to izvem?
Zakaj nimajo vpisa znamke in modela kot g24.si ?

Samo klikni naprej
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

MrStein ::

Eh, vrhunski UX !

Hvala.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mateja88 ::

@Mateja88
Glupo vprašanje :). Lani mi je kolega z kombijem podrsal parkirano vozilo, tko da sem ob en kartonček. V tem primeru verjetno zgubim vse možnosti za komercialen popust ane ?

Pri nas ni glupih vprašanj 😊 Sicer ni več relevantno, pa vseeno odgovorim.

Če ti tretja oseba povzroči škodo je to krito iz AO njegove police in ne tvoje - izpolni se evropsko poročilo, fotka, itd.

Če si koristil iz svoje police (kasko) si verjetno v celoti ali delno izgubil komercialni popust. Nekatere zavarovalnice so tukaj zelo striktne in tudi v primeru manjših škod vzamejo popust. Imamo primere, kjer so premije tudi več 100€ višje od predhodne. V takem primeru se potem splača preveriti pri drugi zavarovalnici.

Na srečo pa obstajajo tudi zavarovalnice, ki vračajo del premije, če v preteklem zavarovalnem letu ni bilo nobene prijavljene škode. Še posebej se to vračilo pozna pri visokih premijah nad 500€ (vračilo med cca 30 do 100€ in več).

Če kdo želi preveriti prvi ali drugi primer sporočite številko police ali registrsko na info@fiserzavarovanja.si in z veseljem pogledamo.

Pa lep dan;)

JimmyO ::

Pozna kdo croatia zavarovanje? Sodelavec ima pri njih zavarovano vozilo - baje so cenejši od ostalih. Osebno za njih slišim prvič, je kakšno tveganje za zavarovanje pri njih ? Po hitrem pregledu imajo ok pakete zavarovanj. Se je kdo srečal z njimi?

Valvoline ::

g24,wiz ce imas bonus, hi3 ce nimas bonusa. Vse ostalo je drazje, povprecno vec kot 2x.

PacificBlue ::

Sem imel tezave se s prejsno zavarovalnico Mb zaradi kritja skode, samo sem potem dokazal svoje in so krili. Trajalo pa je skoraj 3 mesece. No zdaj sem na Savi (bil vmes na Tiliji)in placujem ful kasko 450eur letno.

JimmyO ::

Se pravi croatia zavarovanje je no-go če prav razumem ? Kljub temu da naj bi bili cenejši oz. cenovno enako ugodni kot ostali ?

Utk ::

Vsi so cenejši od ostalih.

red_baron ::

JimmyO je izjavil:

Se pravi croatia zavarovanje je no-go če prav razumem ? Kljub temu da naj bi bili cenejši oz. cenovno enako ugodni kot ostali ?



Živjo,

jaz imam tudi croatia zavarovanje. je bil ful cenejše kot ostali, agent, ki je hkrati dober prijatelj, je rekel, da ni problemov z njimi in mu verjamem.

osebno pa še nisem imel težav, da bi lahko preveril.

JimmyO ::

Hvala za feedback @red_baron, če imajo neko bazo strank potem sklepam da nemorejo biti nateguni - sploh če prevladujejo na hrvaškem ?

Utk ::

Če se ti gre samo za obvezno zavarovanje, vprašaj na vse zavarovalnice kolk stane in izberi najcenejšo. Tu nimaš kaj zajebat.

JimmyO ::

Ni samo obvezno, zraven potrebujem še polni kasko

Frankop ::

Triglav je začel zavračat
Baje imajo likvidnostne težave in so dobili tak nalog

blink ::

Zanima me kako je z bonusom pri obveznem zavarovanju ce si oseba omisli se en dodaten avto? Pri prvem ima maksimalni bonus, ali ima lahko tudi za drugega isti bonus ali starta v 14 premijskem razredu (0% bonus)?

MIHAc27 ::

Lahko ti dajo nekaj bonusa, verjetno za Premijski razred 1 ravno ne. Ni pa mus.
Najbolje stopit do agenta.

hamez66 ::

blink je izjavil:

Zanima me kako je z bonusom pri obveznem zavarovanju ce si oseba omisli se en dodaten avto? Pri prvem ima maksimalni bonus, ali ima lahko tudi za drugega isti bonus ali starta v 14 premijskem razredu (0% bonus)?


Ravno pred kratkim sem se pozanimal glede te situacije. Jaz sicer prenašam zavarovanje, kjer sem v 1. razredu, na novi avto, v prvem avtu bom pa štartal v 11. namesto 14. razredu.

Enako je, če zavarovanje ostane na prvem avtu - v novem bi začel v 11. razredu.

No, to so mi ponudili pri Triglavu, ne vem če velja za vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

wcpapir ::

blink je izjavil:

Zanima me kako je z bonusom pri obveznem zavarovanju ce si oseba omisli se en dodaten avto? Pri prvem ima maksimalni bonus, ali ima lahko tudi za drugega isti bonus ali starta v 14 premijskem razredu (0% bonus)?

En bonus en avto po pravilih, če ti kdo da kakšen "bonus" se ta bonus imenuje popust in ni pravi bonus. Z bonusi negre kolobarit in mutit, ker jih ureja zakon in AZN-prav vsaka polica gre čez sito in preverjanje.

Komot pa če dva avtomobila zavaruješ pri enem zastopniku nekako ujameš ceno ;)

dabestexan ::

wcpapir je izjavil:

blink je izjavil:

Zanima me kako je z bonusom pri obveznem zavarovanju ce si oseba omisli se en dodaten avto? Pri prvem ima maksimalni bonus, ali ima lahko tudi za drugega isti bonus ali starta v 14 premijskem razredu (0% bonus)?

En bonus en avto po pravilih, če ti kdo da kakšen "bonus" se ta bonus imenuje popust in ni pravi bonus. Z bonusi negre kolobarit in mutit, ker jih ureja zakon in AZN-prav vsaka polica gre čez sito in preverjanje.

Komot pa če dva avtomobila zavaruješ pri enem zastopniku nekako ujameš ceno ;)


Ne gre vsaka polica čez preverjanje, lahko potrdim iz prve roke...

gansta ::

Ima morda kdo izkušnje pred kratkim glede opraskane prednje havbe, po vsej verjetnosti s ključi oz ostrim predmetom...sicer se ne vidi zelo ampak ko je avto čist in na soncu pa.

Je to opcija zgolj preko vandalizma ali še kaj drugega? Mora biti policijski zapisnik ali lahko urediš kot škodni zahtevek pri zavarovalnici?

Mare2 ::

gansta je izjavil:

Ima morda kdo izkušnje pred kratkim glede opraskane prednje havbe, po vsej verjetnosti s ključi oz ostrim predmetom...sicer se ne vidi zelo ampak ko je avto čist in na soncu pa.

Je to opcija zgolj preko vandalizma ali še kaj drugega? Mora biti policijski zapisnik ali lahko urediš kot škodni zahtevek pri zavarovalnici?

Vandalizem je preko kaska. Nekatere zavarovalnice zahtevajo zapisnik, nekatere ne. Nisi navedel. Sava želi imeti zapisnik.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

starfotr ::

Na katero zavarovalnico greš na cenitev, če te poškoduje tuj voznik?

Ahim ::

starfotr je izjavil:

Na katero zavarovalnico greš na cenitev, če te poškoduje tuj voznik?

Na povzrociteljevo.

Ce povzrocitelja ne poznas (npr,. da te nekdo butne na parkiriscu in odpelje), potem itak nimas koristiti kaj drugega kot kasko (ce ga imas), torej na svojo.

starfotr ::

Kaj če ni te zavarovalnice v Sloveniji?

Mare2 ::

starfotr je izjavil:

Kaj če ni te zavarovalnice v Sloveniji?

Kako ravnati v primeru prometne nesreče v Sloveniji, ki jo povzroči tujec?
Slovensko zavarovalno združenje kot nacionalni biro zelene karte in član Sveta birojev1 jamči za plačilo škod, ki jih v Republiki Sloveniji povzročijo vozniki vozil s tujo registrsko tablico. Za obravnavanje tovrstnih škod, znanih kot mednarodnih škod, Slovensko
zavarovalno združenje pooblašča svoje članice − zavarovalnice, ki izvajajo zavarovalne posle
zavarovanja avtomobilske odgovornosti.
V primeru prometne nesreče v Republiki Sloveniji, ki jo povzroči voznik vozila s tujo
registrsko tablico, je posebej pomembno, da oškodovanec pravilno zapiše vse bistvene
podatke o tujem vozniku in motornem vozilu (predvsem ime in priimek voznika, registrska
tablica vozila, tip in znamka vozila, ime zavarovalnice in številka zavarovalne police oziroma
zelene karte), ki je udeleženo v prometni nesreči. Vselej priporočamo, da se izpolni Evropsko
poročilo o prometni nesreči, četudi je bila na kraju prometne nesreče policija. Zavarovalnice
po vsej Evropi izdajajo navedeni obrazec (seveda v različnih jezikih) svojim zavarovalcem ob
sklenitvi zavarovanja avtomobilske odgovornosti. Zaradi poenotene vsebine in oštevilčenih
rubrik je uporaben za različne vrste prometnih nesreč tudi v primerih, ko sta udeleženca
prometne nesreče iz različnih držav: posamezne rubrike si namreč lahko prevajata po svoji
jezikovni različici, obrazec pa ju usmerja, katere podatke morata zapisati.
Oškodovanec mora tudi odvzeti kopijo mednarodne karte za zavarovanje motornega
vozila/zelene karte, predvsem v primerih, če gre za vozilo, registrirano v državi, ki ni članica
1 Mednarodni sistem zavarovanja avtomobilske odgovornosti – sistem zelene karte in sistem varstva
obiskovalcev upravlja in vodi mednarodna organizacija Svet birojev (an. Council of Bureaux) s sedežem v
Bruslju, katere člani so nacionalni biroji zelene karte ter škodni skladi, odškodninski uradi in informacijski centri
(med njimi tudi Slovensko zavarovalno združenje). Več podatkov najdete na spletni strani: www.cobx.org
Evropske unije. Kadar prometno nesrečo povzroči vlečno vozilo s prikolico, je nujno zapisati
podatke o zavarovanju za vlečno vozilo oziroma odvzeti kopijo mednarodne karte za
zavarovanje motornega vozila/zelene karte tega vozila, saj se škoda večinoma krije iz
zavarovanja avtomobilske odgovornosti vlečnega vozila. Če oškodovanec ne more dobiti
kopije mednarodne karte za zavarovanje motornega vozila/zelene karte, naj prepiše podatke o
številki, veljavnosti, izdajatelju, zavarovancu in vozilu s karte oziroma mednarodno karto za
zavarovanje motornega vozila fotografira.
Kadar oškodovanec ima podatek o tuji zavarovalnici, pri kateri je zavarovan tuj povzročitelj
prometne nesreče, lahko takoj vloži odškodninski zahtevek neposredno na pristojni slovenski
zavarovalnici, ki je korespondent tuje zavarovalnice: oškodovanci lahko dobijo informacije o
imenovanih korespondentih tujih odgovornostnih zavarovalnic v Sloveniji na vseh
zavarovalnicah, ki sklepajo zavarovalne posle zavarovanja avtomobilske odgovornosti v
Sloveniji (Zavarovalnica Triglav, Zavarovalnica Sava, Generali Zavarovalnica, GRAWE
Zavarovalnica, Allianz Hrvatska dioničko društvo za osiguranje, Zagreb, Allianz Slovenija,
zavarovalna podružnica in CROATIA zavarovanje d.d. podružnica Ljubljana) ali na
Slovenskem zavarovalnem združenju, tudi na njegovi spletni strani: www.zav-zdruzenje.si
V primerih, ko oškodovanec nima podatkov o tuji odgovornostni zavarovalnici oziroma so
podatki o tujem vozilu in zavarovanju pomanjkljivi, pa bo zavarovalnica, na katero se je
oškodovanec prvotno obrnil za pomoč pri uveljavljanju povračila škode, oškodovancu ocenila
škodo na vozilu in ga s poizvedbo o zavarovanju tujega vozila napotila na Slovensko
zavarovalno združenje; Združenje bo zanj pridobilo podatke o zavarovanju in po prejemu
informacij od pristojnega tujega biroja zelene karte pooblastilo za reševanje zahtevka eno od
svojih članic.

https://www.zav-zdruzenje.si/wp-content...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

BaTeMaN ::

A se je kasko na triglavu komplet za CLIOTA iz lani na letos brutalno dvignil%? Naredil sem "Izračun informativne premije" in je razlike 30%, je to resničnost?
Lani polni kasko in vse 475 EUR letos 615 EUR. Malo huda tale :)
less then zero

Mateja88 ::

30% je ne glede na letošnje podražitve res dosti.
Kje ste pa naredili izračun, na tehničnih mogoče? Ste imeli kakšno škodo? Preverite, če so vam upoštevali vse popuste, ki vam pripadajo.
Če potrebujete pomoč, mi pošljite mail na info@fiserzavarovanja.si pa vam preverim Triglav in po želji še ostale zavarovalnice.

BaTeMaN ::

Ah odkril, prekinil sem "življensko" pri Triglavu v tekočem letu in so nekaj dodali... hvala.
less then zero

Mateja88 ::

Ok, potem je par % manj kompleta. Imate še mogoče drajv. Se ga res splača uporabljat saj lahko prinese kar do 25% popusta. Obstaja pa še ena opcija za 20% popusta (v kolikor je to edini avto na kompletu).

BaTeMaN ::

Hvala. drajv mam tud ja.
less then zero

wcpapir ::

BaTeMaN je izjavil:

A se je kasko na triglavu komplet za CLIOTA iz lani na letos brutalno dvignil%? Naredil sem "Izračun informativne premije" in je razlike 30%, je to resničnost?
Lani polni kasko in vse 475 EUR letos 615 EUR. Malo huda tale :)

To je prevec. Na Savi je tam 7% max, vecina strank sploh ne opazi dost podrazitev.

solatko ::

Obvezno že dve leti CROATIA, daleč najcenejši, kasko nisem imel nikoli, ker se ne zaletavam.>:D
Delo krepa človeka

bambam20 ::

BaTeMaN je izjavil:

A se je kasko na triglavu komplet za CLIOTA iz lani na letos brutalno dvignil%? Naredil sem "Izračun informativne premije" in je razlike 30%, je to resničnost?
Lani polni kasko in vse 475 EUR letos 615 EUR. Malo huda tale :)


Ne. Ti osebni izračuni ne pokažejo realnega stanja.

Akira_ ::

Do sedaj smo imeli vse zavarovano na ZT, ampak njihova požrešnost počasi presega vse meje.

Zavarovanje za avto je bilo lani 503€ z vsemi popusti. Letos so isto podražili na 570€.

Od Generalija imam ponudbo za 525€ in od Save za 420€.

Kdo je tu nor, da bo plačal 150€ razlike.

Zavarovanje je obvezno + stekla, luči in divjad.

Avto bo v kratkem star 11 let in kaj veliko ne pričakujem da bo zavarovalnica krila. V vsakem primeru ga bomo takoj proglasili za ekonomsko totalko in je to to.

BaTeMaN je izjavil:

A se je kasko na triglavu komplet za CLIOTA iz lani na letos brutalno dvignil%? Naredil sem "Izračun informativne premije" in je razlike 30%, je to resničnost?
Lani polni kasko in vse 475 EUR letos 615 EUR. Malo huda tale :)


Da brutalno so dvignili.
V mojem primeru za ~15%

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Akira_ ()

wcpapir ::

Delam na Savi, dvig cen pri večini strank spoh ni drastičen kot tukaj omenjate.

Akira_ ::

wcpapir je izjavil:

Delam na Savi, dvig cen pri večini strank spoh ni drastičen kot tukaj omenjate.


Jaz ne vem koliko bi bila cena lani tako, da ne morem komentirat dviga cene za Savo. Lahko pa rečem da so pri ZT nori.

Kako ste lahko pri Savi 150€ cenejši kot ZT za isti avto ? S tem da imam pri ZT zavarovano VSE in so popusti na komplete. Cena od Save je pa kot bi jo plačala tm na tehničnem, brez nekih posebnih popustov.

Mateja88 je izjavil:

Ok, potem je par % manj kompleta. Imate še mogoče drajv. Se ga res splača uporabljat saj lahko prinese kar do 25% popusta. Obstaja pa še ena opcija za 20% popusta (v kolikor je to edini avto na kompletu).


Nekam kamor sonce ne posije si vtaknite ta DRAJV.
Ne bom vsakič vlekla mobitela vn iz torbice in ga nameščala v pravilen položaj v avtu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Akira_ ()

wcpapir ::

Jaz ne vem koliko bi bila cena lani tako, da ne morem komentirat dviga cene za Savo. Lahko pa rečem da so pri ZT nori.

Kako ste lahko pri Savi 150€ cenejši kot ZT za isti avto ? S tem da imam pri ZT zavarovano VSE in so popusti na komplete. Cena od Save je pa kot bi jo plačala tm na tehničnem, brez nekih posebnih popustov.


ZT je od nekdaj najdrazja pri vsem.

Pri obstojeci zavarovalnici se morajo drzati podrazitev posmicnih polic in se ne da narediti prav nic, plce prides s konkirencno ponudbo pa se konkurira lanski polici zato toliko ceneje.

Mogoce pa je le tvoj model avta imel smolo in ima slab skodni rezultat in je zato taksna drasticna cena.

Predstavljaj si, da se pojavi vzorec, da se mišje siv mercedes večkrat spregleda in vzame prednost za 130% vec kot ostali avti ;)

Akira_ ::

solatko je izjavil:

Obvezno že dve leti CROATIA, daleč najcenejši, kasko nisem imel nikoli, ker se ne zaletavam.>:D


Kaj je trik, da si lahko privoščijo take cene ?



Hm...

Kako so pa teli še 200€ cenejši od Save?

Torej 270, 420, 570. Za isti avto...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Akira_ ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
843210560 (3497) wcpapir
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670082 (37673) ;-)
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012483 (7659) BCSman
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821360 (15452) čuhalev
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525141 (20043) theBill

Več podobnih tem