» »

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje?

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje?

IL_DIAVOLO ::

Zanimivo...lani sem bil pri zavarovalnici Maribor(drug agent) in sem placal enako. Je pa res, da je ta agentka, ki jo imam zdaj, samo prevzela stranke od prejsnjega agenta. Vem da se dogajajo mutni posli med agenti, ampak da pa bi me tako okoli prinasali, pa nisem nikoli pomislil.

Se lahko terja zavarovalnico/agenta za povracilo razlike?

bambam20 ::

Invictus je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zdaj sem pogledal koliko placujem za divjad in stekla. Nekdo me ocitno fejst nateguje...100 evrov za divjad in 50 evrov za stekla.

Damn

Dostikrat so te zadeve cenejše, če te dodatke kupuješ v paketu.

Dobi si normalnega agenta, ki ti bo pokazal razliko...


Kako v paketu? :)

Meni se to zdi nemogoče, da bi @koyotee imel delni kasko za divjad 26€ on pa 100€. pa gre za isti zavarovalni razred, isto zavarovalnico in s tem da ima prvi mlajši avto z več kw.

IL_DIAVOLO ::

Kakorkoli odlična tema...ce se lahko kdo malo pozanima, zakaj taksna razlika, prosim naj mi sporoci.

Lp

K0l1br1 ::

Evo, kaj mi piše:
-avt. odgovornost 513,25 EUR,
-p-pr3 45%..... -282,29 EUR,
-p-popust PE (-11,55),takojšnje plačilo -4%
-----
166,83 EUR

Invictus ::

bambam20 je izjavil:


Kako v paketu? :)

Meni se to zdi nemogoče, da bi @koyotee imel delni kasko za divjad 26€ on pa 100€. pa gre za isti zavarovalni razred, isto zavarovalnico in s tem da ima prvi mlajši avto z več kw.

Jezus, ali se nikoli niste vsedli skupaj z agentom in malo predebatirali opcij ?!?!?!

Sam sem hotel malo znižati ceno zavarovanja, pa sem agentu rekel, naj mi določene stvari ven vrže, pa mi je rekel, da se ne splača...

In se res ni.

Paket z vsemi opcijami je bil cenejši, kot če bi vsako opcijo posebej dodal k osnovnemu zavarovanju.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bambam20 ::

Invictus je izjavil:


Jezus, ali se nikoli niste vsedli skupaj z agentom in malo predebatirali opcij ?!?!?!


Paket z vsemi opcijami je bil cenejši, kot če bi vsako opcijo posebej dodal k osnovnemu zavarovanju.


Ne, ker mi noben agent ni nikoli ponudil te opcije.


Razmišljam, da bi šel za zavarovalnega agenta, ker bi imel dela preko glave, glede kako večina jemljejo visoke marže.

K0l1br1 ::

V spominu imam, da to, kar dobi agent, je blizu ene revščine.

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kakorkoli odlična tema...ce se lahko kdo malo pozanima, zakaj taksna razlika, prosim naj mi sporoci.

Lp


Imamo na forumu zavarovalnega agenta. Mislim da ima nick @mare_2 oz. @mare2 in sklepa med drugim tudi zavarovanje za zavarovalnico Savo.

On bi moral vedet zakaj imaš tako sumljivo visoko premijo za divjad.

K0l1br1 je izjavil:

V spominu imam, da to, kar dobi agent, je blizu ene revščine.


hah. Je ogromna razlika, ali je agent zaposlen direktno preko določene zavarovalnice ali pa je agent, ki posluje z več zavarovalnicami.

Posredniki si sami določajo koliko bodo zaslužili. zato so tudi izjemno ugodni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

koyotee ::

bambam20 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zdaj sem pogledal koliko placujem za divjad in stekla. Nekdo me ocitno fejst nateguje...100 evrov za divjad in 50 evrov za stekla.

Damn


Zdajle se pa močno čoham po glavi. Oba sta v 3 PR-ju in sta sklenila zavarovanje pri Savi.

@koyotee vozi golfa 6 s 110 konji, ti imaš Golfa? , ki ima 101 konj.

On je doplačal za divjad normalnih 26EUR, ti pa 100EUR?

Takšna razlika se mi zdi nemogoča.


Vozim alfo z 200km :) sem pa 5. PR oz 45% popusta.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Mare2 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kakorkoli odlična tema...ce se lahko kdo malo pozanima, zakaj taksna razlika, prosim naj mi sporoci.

Lp


Na privat ali email (vidiš ga v mojem opisu) mi napiši: številko police, datum začetka veljavnosti in točem Priimek in ime.

Sem zastopnik Sava, Grawe in Generali. Bom pogledal, kako je s tvojo polico. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bambam20 ::

koyotee je izjavil:

bambam20 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zdaj sem pogledal koliko placujem za divjad in stekla. Nekdo me ocitno fejst nateguje...100 evrov za divjad in 50 evrov za stekla.

Damn


Zdajle se pa močno čoham po glavi. Oba sta v 3 PR-ju in sta sklenila zavarovanje pri Savi.

@koyotee vozi golfa 6 s 110 konji, ti imaš Golfa? , ki ima 101 konj.

On je doplačal za divjad normalnih 26EUR, ti pa 100EUR?

Takšna razlika se mi zdi nemogoča.


Vozim alfo z 200km :) sem pa 5. PR oz 45% popusta.


Eh. Mislil sem uporabnika @K0l1br1 :)

bastadu ::

Koliko lahko pričakujem realno/najnižjo ceno zavarovanja za drugi avto, letnik 2007, z 56kW, 1150ccm, brez bonifikacije, imam pa svoj prvi avto zavarovan pri Triglavu z 55% bonifikacijo, če to kaj šteje?

koyotee ::

Od oka bi reku enih 200€.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Mesar ::

Daj da ti izračunajo, drugače nikoli ne boš vedel ker majo vse žive popuste.
Your turn to burn!

SumTingWong ::

Prej bi rekel manj kot 140€. Glede na trenutno bonifikacijo. Sam imam na 110 kW avtu 195€ letno (AO+).

koyotee ::

Na g24 mi izracuna za clio 1.2 55kw 15000km letno, 254€.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bambam20 ::

SumTingWong je izjavil:

Prej bi rekel manj kot 140€. Glede na trenutno bonifikacijo. Sam imam na 110 kW avtu 195€ letno (AO+).


Sprašuje za drugi avto na katerem pa nima bonifikacije.

Mare2 ::

bastadu je izjavil:

Koliko lahko pričakujem realno/najnižjo ceno zavarovanja za drugi avto, letnik 2007, z 56kW, 1150ccm, brez bonifikacije, imam pa svoj prvi avto zavarovan pri Triglavu z 55% bonifikacijo, če to kaj šteje?


Bastadu, sem na hitro izračunal za neno izmed zavarovalnic (Grawe, Sava, Generali), ki jih zastopam pride AO 189,17 EUR, zraven dobiš še zastonj zeleno karto. Sicer sem jaz iz Ljubljane.
Moji podatki in email so v osebnem opisu. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bastadu ::

WIZ me pride samo AO 145EUR, če dodam pa še AO+ pa 172EUR, kar se mi zdi dokaj ugodno za 0% bonifikacije ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

FTad ::

Zanimivo, kako so zavarovanja v Slo poceni. Ravno danes mi je sodelavec razlagal, kako je nasel ugodno ponudbo za zavarovanje nekega 13-letnega Fiata, 130 PS, 50k km, ki ga bo vozila hcer. Ker je se vedno voznik zacetnik, pride osnovno zavarovanje malo vec kot 1kEUR :) Res, da je tam cestna taksa ze vkljucena, ampak vseeno o.0 Aja, to je v Avstriji :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Tilen ::

Tudi pri nas voznik začetnik plača 25% več premije. Samo pri nas se v takem primeru avto zavaruje na starše in se potem izgovarja, da so vozili drugi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mare2 ::

Tilen je izjavil:

Tudi pri nas voznik začetnik plača 25% več premije. Samo pri nas se v takem primeru avto zavaruje na starše in se potem izgovarja, da so vozili drugi.


Doplačilo za voznika z manj kot 3 leta voz. izkušenj je pri eni zavarovalnici 10%, drugje 20% itd.

Nič ni narobe, če se avto zavaruje na starše, sploh če so lastniki. Drugo je, ali je doplačilo vplačano. Če so kake poškodbe se je sploh težko izgovarjat, da je vozil kdo drug. A ti poznaš kak tak primer?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Tilen ::

Poznam primer, kjer je voznik začtnik povzročil škodo in ker vozilo ni bilo zavarovano za voznika začetnika, so krivdo za prekršek oziroma nesrečo prevzeli starši.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bambam20 ::

Bistvo je, da so avtomobilska zavarovanja v Avstriji hudo draga.

balluf ::

V Avstriji so tudi hudo višje plače napram Sloveniji !;)

black ice ::

Pa smreke tudi rastejo bolj naravnost kot v Sloveniji.

Mare2 ::

black ice je izjavil:

Pa smreke tudi rastejo bolj naravnost kot v Sloveniji.

Seveda, ker ni lubadarja.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Baja ::

letos me še čaka zavarovanje, lani (novembra) pa mislim da je blo AO+ in zelena karta malo pod 170e. sklenil sem v bistu oktobra, da sem še ujel tilio. me je klical agent in povedal da bo sava dražja.

v bistvu sem plačal več za tehnični in cestnino.

koyotee ::

Baja je izjavil:

letos me še čaka zavarovanje, lani (novembra) pa mislim da je blo AO+ in zelena karta malo pod 170e. sklenil sem v bistu oktobra, da sem še ujel tilio. me je klical agent in povedal da bo sava dražja.

v bistvu sem plačal več za tehnični in cestnino.


Sava je pri meni cca 5% dražja v primerjavi s tilio.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

balluf ::

koyotee je izjavil:

Baja je izjavil:

letos me še čaka zavarovanje, lani (novembra) pa mislim da je blo AO+ in zelena karta malo pod 170e. sklenil sem v bistu oktobra, da sem še ujel tilio. me je klical agent in povedal da bo sava dražja.

v bistvu sem plačal več za tehnični in cestnino.


Sava je pri meni cca 5% dražja v primerjavi s tilio.


Po novem sta Sava in Tilja eno in isto.

koyotee ::

balluf je izjavil:

koyotee je izjavil:

Baja je izjavil:

letos me še čaka zavarovanje, lani (novembra) pa mislim da je blo AO+ in zelena karta malo pod 170e. sklenil sem v bistu oktobra, da sem še ujel tilio. me je klical agent in povedal da bo sava dražja.

v bistvu sem plačal več za tehnični in cestnino.


Sava je pri meni cca 5% dražja v primerjavi s tilio.


Po novem sta Sava in Tilja eno in isto.


Govorim glede na lansko polico ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

s1m0n ::

A se, da kje na spletu naredit informativni izračun zavarovanja?
Zanima me predvsem polni kasko?

Mesar ::

Odvisno od kW in nabavne avta, meni so za polni kasko nažgali malo čez 900 pri Savi (razred na 130kW, to je z PR6 + komercialni)
Your turn to burn!

s1m0n ::

90kW cenovno 20k€ PR4
Tak okvirno me zanima...

Mavrik ::

Praktično vsaka zavarovalnica ima čarovnika za to.
The truth is rarely pure and never simple.

nekoman ::

shadeX je izjavil:

174€ za osnovno zavarovanje brez kakršnih koli dodatkov (kasko,asistenca..). Prav tako nisem še nikoli uveljavljal kakšne škode. Renault Megane 1.6, 90KM. Zavarovalnica triglav.

Bolj točno oz. koliko bo letos povem enkrat ta teden, ker mi konc tega meseca poteče, pa bomo videli :)



Za isti avto, ista kubitura, osnovno zavarovanje AO in AO+ danes plaačal 127€... Sava zavarovalnica...

bambam20 ::

nekoman je izjavil:

shadeX je izjavil:

174€ za osnovno zavarovanje brez kakršnih koli dodatkov (kasko,asistenca..). Prav tako nisem še nikoli uveljavljal kakšne škode. Renault Megane 1.6, 90KM. Zavarovalnica triglav.

Bolj točno oz. koliko bo letos povem enkrat ta teden, ker mi konc tega meseca poteče, pa bomo videli :)



Za isti avto, ista kubitura, osnovno zavarovanje AO in AO+ danes plaačal 127€... Sava zavarovalnica...


Zavarovalni razred je pa muca pojedla?

shadeX ::

shadeX je izjavil:

bambam20 je izjavil:

shadeX je izjavil:

174€ za osnovno zavarovanje brez kakršnih koli dodatkov (kasko,asistenca..). Prav tako nisem še nikoli uveljavljal kakšne škode. Renault Megane 1.6, 90KM. Zavarovalnica triglav.

Bolj točno oz. koliko bo letos povem enkrat ta teden, ker mi konc tega meseca poteče, pa bomo videli :)



Boš povedal še zavarovalni razred.


Evo.. danes zavaroval. 170€ letos :)



Vsako leto sem bolj priden. 150 € letos :)

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

bambam20 je izjavil:

shadeX je izjavil:

174€ za osnovno zavarovanje brez kakršnih koli dodatkov (kasko,asistenca..). Prav tako nisem še nikoli uveljavljal kakšne škode. Renault Megane 1.6, 90KM. Zavarovalnica triglav.

Bolj točno oz. koliko bo letos povem enkrat ta teden, ker mi konc tega meseca poteče, pa bomo videli :)



Boš povedal še zavarovalni razred.


Evo.. danes zavaroval. 170€ letos :)



Vsako leto sem bolj priden. 150 € letos :)


Glede, da imaš samo 60 kw, 50% osnovno in AO+ plačuješ veliko.

Sam sem v 11 zavarovalnem razredu pa imam 170€ osnovno in A0+.

zobnik ::

absolutno predrago.

G24 ima najcenejše zavarovanje.

Mesar ::

Ja dokler v praksi ne rabiš zavarovanja ker si po pomoti avto skotal... potem pa so hudi problemi z raznimi shady zavarovalnicami
Your turn to burn!

...:TOMI:... ::

Če imaš samo avtomobilsko odgovornost, te boli k. Kasko je drugo.
Tomi

koyotee ::

Mesar je izjavil:

Ja dokler v praksi ne rabiš zavarovanja ker si po pomoti avto skotal... potem pa so hudi problemi z raznimi shady zavarovalnicami


Slaba tolažba...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zobnik ::

Mesar je izjavil:

Ja dokler v praksi ne rabiš zavarovanja ker si po pomoti avto skotal... potem pa so hudi problemi z raznimi shady zavarovalnicami


govorimo o AO zavarovanju ne kasku

Galaxy ::

Passat 2004, 2.0TDI 100kW limuzina

Grawe: cca. 360€. AO, AO+, stekla, luci in divjad.

IL_DIAVOLO ::

shadeX je izjavil:

shadeX je izjavil:

bambam20 je izjavil:

shadeX je izjavil:

174€ za osnovno zavarovanje brez kakršnih koli dodatkov (kasko,asistenca..). Prav tako nisem še nikoli uveljavljal kakšne škode. Renault Megane 1.6, 90KM. Zavarovalnica triglav.

Bolj točno oz. koliko bo letos povem enkrat ta teden, ker mi konc tega meseca poteče, pa bomo videli :)



Boš povedal še zavarovalni razred.


Evo.. danes zavaroval. 170€ letos :)



Vsako leto sem bolj priden. 150 € letos :)


Jaz lahko pridem z mojim 100 konjskih avtom na 100 evrov brez asistence in brez zavarovanja D oz. J. :)

Ne vem pa, ce je vredno sparat pri takih stvareh.

negotiator ::

1.6, 98hp - zavarovanje 360eur, tehnični in dajatve 140, skupaj 500eur. Je pa odvisno, kakšno zavarovanje imaš, če vzameš nekaj minimalnega, logično, da bo veliko ceneje...
All easy problems have already been solved.

koyotee ::

negotiator je izjavil:

1.6, 98hp - zavarovanje 360eur, tehnični in dajatve 140, skupaj 500eur. Je pa odvisno, kakšno zavarovanje imaš, če vzameš nekaj minimalnega, logično, da bo veliko ceneje...


A to je kasko?

Al brez popusta?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Netrunner ::

Ima kdo ono zavarovanje ki je baje ful ceneje če delaš manj kot 6.000 km na leto?

zobnik ::

85 evrov za 55kw samo AO pri G24. Čist enostavno, izpolnil, plačal, dobil polico an e-mail, šel na tehnični in hojla 5 min.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212252 (1286) kixs
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916614 (1881) 2dark
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012540 (7716) BCSman
»

Še kasko zavarovanje ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10630559 (28579) D3m
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525253 (20155) theBill

Več podobnih tem