» »

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

««
19 / 19
»
»»

kixs ::

Ker se gibljem okoli teh zavarovalnih krogih, lahko seveda preverim ali mi da agent dobro ceno ali ne. Glede mojega prejsnjega posta je tako, da je lahko kaj zajebal s popusti. Sej tudi na salterju brez "vez" ne dobis tako dobre cene in navadno mi je agent vedno dal boljso - preverjeno. Edino, ce bi rad nadoknadil provizijo iz prejsnjih let :lol:

2dark ::

kixs je izjavil:

Ker se gibljem okoli teh zavarovalnih krogih, lahko seveda preverim ali mi da agent dobro ceno ali ne. Glede mojega prejsnjega posta je tako, da je lahko kaj zajebal s popusti. Sej tudi na salterju brez "vez" ne dobis tako dobre cene in navadno mi je agent vedno dal boljso - preverjeno. Edino, ce bi rad nadoknadil provizijo iz prejsnjih let :lol:


Nisem pisal za tebe. Letelo je na post "sem verjel agentu " da mi je vedno dal najnižjo ceno.

Folk kar vztraja pri istem agentu. Sploh ne preverijo še druge opcije, če je cena visoka. Da bi sam imel izračuneno vrednost zavarovanja 1800€, bi še kako poiskal več različnih ponudb.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

kixs ::

immortan je izjavil:

grawe polni kasko elite + AO plus 0.5% odbitna, 450€


Sem za foro dobil se od Grawe ponudbo 8-O Vse isto kot na Savi, le 150€ drazje ;(( Procentualno je tole skoraj 50% drazje. Potem je zacela nekaj, da bi za vecji popust morala zaprositi za odobritev... a res? A ni to danes normalno? Potem pa nic...

wcpapir ::

Ne ni normalno :) Večini folka se reče da se pridobiva nek popust, ker se počutijo bolj pomembne potem. Nihče ne dobi nekih blaznih popustov, če ne plačuje blaznih premij...pa niti ne avtomobilskih. Če plačaš zavarovalnici 5-10k letno odpadeš pri tapravih popustih, si premali.

kixs ::

Potem me je se enkrat klicala in zelela, da ji povem kje mi dajo toliko popusta :lol:

Prvic ni vedela nic, drugic je izgleda preverila in pravilno imenovala agenta, ki mi je nazadnje sklenil polico. Potem sem ji razlozil, da mi da agent premalo popusta, pa ceprav je za 100€ manj kot njihova ponudba in sem sel drugam preverjat. Ce bo res zelela izvedet, potem bo lahko videla naslednji teden... ce upa ;)

starfotr ::

Ljudje pač kupujejo popuste in počutijo se ekstra pomembne, če lahko neko drago stvar ali storitev dobijo toliko ceneje.

V resnici gre pa vedno za precenjen nateg.

kixs ::

Zakaj pa ne, ce lahko dobim ceneje isto storitev. Brez zavarovanja ne gre in dvigujejo cene kakor se jim zdi. Se pa strinjam, da je nateg v vsakem primeru.

Za mene je vseeno "sok", ker sem iz lanskih 93EUR prisel zdaj na ca 270EUR. Res pa ne morem primerjat 1:1, ker je zdaj vec dodatkov. Ceprav studiram, da bi sel samo na AO in AO+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()
««
19 / 19
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6917848 (3115) 2dark
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16844249 (10315) Mateja88
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26673629 (41220) ;-)
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7822206 (16298) čuhalev
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10526333 (21235) theBill

Več podobnih tem