» »

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

««
15 / 17
»»

starfotr ::

Sedaj ti bo odgovoril da samo z neizplačili škod oz. z zavračanjem izplačila.

wcpapir ::

MrStein je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Ste pa optimisti, zavarovalnice z avtomobilskimi in premozenjskimi zavarovanji ne bi prezivele, vecina dela na avtih izgubo.

Na čem pa delajo plus?

V skladih kar poglej kako delujejo na dolgi rok. Lahko se celo udelezis pri dobicku.

nooby ::

Oj.

Kok pride kej ful kasko zavarovanje za takle avto?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Neki gledam da bi kupu to al pa superba.

Lp
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

PacificBlue ::

wcpapir ::

nooby je izjavil:

Oj.

Kok pride kej ful kasko zavarovanje za takle avto?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Neki gledam da bi kupu to al pa superba.

Lp

Polni kasko 1% fransize + vse delne kombinacije 830 ce imas polni bonus.

Dipling ::

Meni so sedaj naredili izračun na Triglavu, polni kasko + vse kombinacije, 1040€. Lani 840€. To je osnovna cena z maks popustom, a še brez komercialnega. Razmišljam, da umaknem polni kasko in pustim le kombinacije (6 let star avto). Bolj iz principa (znani so tudi argumenti za/proti)), ker vsa leta (še prej) plačujem vse možno, koristim nič, dobim pa konkretno podražitev.

kixs ::

Sej menda ne mislis, da so samo tebi podrazal? Meni so za 20% pa imam samo AO+. Pa verjetno bo letos se kaj drazje...

LeQuack ::

Boste kaj uveljavljali kasko za točo?
Quack !

PacificBlue ::

Ni potrebe:)

Tok.tok

2dark ::

LeQuack je izjavil:

Boste kaj uveljavljali kasko za točo?


Ni potrebe. Tok, tok.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

karafeka ::

Lani sem plačal ca 160€ za AO in asistenco pri g24. Letos je že čez 200€. Sem spraševal malo na tehničnih, kakšne so kaj ponudbe od ostalih zavarovalnic, me je kap, večina 300€, triglav zlatarski skoraj 400€. Za eno bogo AO (brez AO+) in asistenco, za 13 let star avto s 85kw. Je kje kaj bolj ugodnega?

2dark ::

karafeka je izjavil:

Lani sem plačal ca 160€ za AO in asistenco pri g24. Letos je že čez 200€. Sem spraševal malo na tehničnih, kakšne so kaj ponudbe od ostalih zavarovalnic, me je kap, večina 300€, triglav zlatarski skoraj 400€. Za eno bogo AO (brez AO+) in asistenco, za 13 let star avto s 85kw. Je kje kaj bolj ugodnega?


Mogoče poizkusiš tukaj dobit ponudbo? Na tahničnih se tiste referentke nikoli ne bodo tok zavzele pa še zmišljujejo si.

https://www.1st.si/
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

LeQuack ::

A kdo ve kaj je fora da toče ne morejo ocenit na Kia pooblaščenem avtoservisu, ki ima pogodbo s Triglavom za cenitve? Rekli so da lahko ocenijo drugo škodo, samo toče ne, in da moram najprej na Triglav ocenit. Na Triglav strani pa piše da lahko oceniš točo tudi na servisu. Kaj je zdaj prav?
Quack !

2dark ::

LeQuack je izjavil:

A kdo ve kaj je fora da toče ne morejo ocenit na Kia pooblaščenem avtoservisu, ki ima pogodbo s Triglavom za cenitve? Rekli so da lahko ocenijo drugo škodo, samo toče ne, in da moram najprej na Triglav ocenit. Na Triglav strani pa piše da lahko oceniš točo tudi na servisu. Kaj je zdaj prav?


Mogoče pa na točno tem servisu tega ne počnejo. Poklič na triglav pa vprašaj.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

wcpapir ::

2dark je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Boste kaj uveljavljali kasko za točo?


Ni potrebe. Tok, tok.

Jaz bom oba avta sem dal izpod nadstreska vceraj.

fotrbom ::

Zdravo.

Kakšen agent od triglava tu, rabil bi izračun zavarovanja z polnim kaskom.
Tale WIZ nevem kok je kaj natančen.

Lp

kriptobog ::

karafeka je izjavil:

Lani sem plačal ca 160€ za AO in asistenco pri g24. Letos je že čez 200€. Sem spraševal malo na tehničnih, kakšne so kaj ponudbe od ostalih zavarovalnic, me je kap, večina 300€, triglav zlatarski skoraj 400€. Za eno bogo AO (brez AO+) in asistenco, za 13 let star avto s 85kw. Je kje kaj bolj ugodnega?


Ne. Inflacija pa te fore.

LeQuack ::

2dark je izjavil:

LeQuack je izjavil:

A kdo ve kaj je fora da toče ne morejo ocenit na Kia pooblaščenem avtoservisu, ki ima pogodbo s Triglavom za cenitve? Rekli so da lahko ocenijo drugo škodo, samo toče ne, in da moram najprej na Triglav ocenit. Na Triglav strani pa piše da lahko oceniš točo tudi na servisu. Kaj je zdaj prav?


Mogoče pa na točno tem servisu tega ne počnejo. Poklič na triglav pa vprašaj.


Sem vprašal. Za točo moraš prav do Triglav cenilca, ker ostalim ne zaupajo. Tako da sem moral kak teden čakati da sem sploh dobil termin za cenitev. Potem pa seveda zdaj še n tednov za servis. Predobro gre pri nas zavarovalnicam in servisom, zato se jim jebe za stranke.
Quack !

Mateja88 ::

fotrbom je izjavil:

Zdravo.

Kakšen agent od triglava tu, rabil bi izračun zavarovanja z polnim kaskom.
Tale WIZ nevem kok je kaj natančen.

Lp



Zdravo,

za izračun zavarovanja mi lahko pišete na info@fiserzavarovanja.si.
Triglav in tudi ostale zavarovalnice. Z veseljem pomagam :)

wcpapir ::

Izogibaj se agencijam, prodali ti bodo tisto, ki je največ provizionirano, na vseh ostalih pa poblokirali popuste.

kriptobog ::

PRejsnji teden sem imel primer, kako je ena agencija rekla, da je na polici napacna eurotax koda in so dali kao pravo, ki je pocenila zavarovanje za skoraj 100e. Sem preveril eurotax kodo in so dali najcenejsi model, stranka je imela pa polno opremljen model. Me zanima kaj se zgodi ko pride do skode... Malo preverite kaj vam prodajo za tistih nekaj 10e prihranka.

wcpapir ::

Kaj se zgodi ko pride do škode ?

Če imaš npr xenon luči in imaš na polici navedene halogenke oz, ni cene etax kode s xenoni boš razliko ali sam doplačal ali pa boš dobil halogenko, kako in kam ti jo bodo zmontirali pa nobenega ne briga.

teslam2 ::

sam bos placal razliko

kriptobog ::

teslam2 je izjavil:

sam bos placal razliko


In pizdil cez agenta :))

srus ::

karafeka je izjavil:

Lani sem plačal ca 160€ za AO in asistenco pri g24. Letos je že čez 200€. Sem spraševal malo na tehničnih, kakšne so kaj ponudbe od ostalih zavarovalnic, me je kap, večina 300€, triglav zlatarski skoraj 400€. Za eno bogo AO (brez AO+) in asistenco, za 13 let star avto s 85kw. Je kje kaj bolj ugodnega?


Pri meni podobno. Zadnja leta sem pri G24 plačeval po 120 EUR za AO, najvišji bonus, niti ene škode v četrt stoletja, letos pa mi pošljejo ponudbo za 150 EUR. Jih pošljem nekam, začnem iskati ponudbe po internetu, vse so bile okoli 175 EUR, samo Croatia zavarovanje se je izprsila z 128 EUR, sem preklopil k njim.

Asistenco dobim zastonj, ker servisiram na pooblaščenem servisu.

kixs ::

Zdej si napisal, kot da se je samo tebi povisalo in se ti godi krivica?!

starfotr ::

https://www.wiz.si/zavarovanje-avta-wiz...

Wiz perla - za tiste, ki delajo manj od 6000 km na leto.

Za preverit je.

Tech909 ::

priporočam Sava. 3 parkingi na leto free.
Na Generali so hotli 200€. oz odbitno franšizo idk
Na Savi so mi popravli ko me je nekdo porušal na parkingu, popravilo cena 660€, kasko pa je 1000€ na leto, torej skoraj cel kasko pokril že.

Malajlo ::

Generali dela z avtomobilskimi zavarovanji bulo. Vse skup pokrivajo z zavarovanji za nepremičnine.
Če pa že o višinah - lani 900 EUR za vse, 1% odbitne, in odkup prve škode. Pazi letos. 2400! Ker sem uveljavljal škodo iz kaska. Normalni? Odkup škode pa je kaj? Kot da bi me v 15. PR prestavili.
Sem šel k Croatii za dobrega jurja, brez franšize, z vsemi opcijami. Opravljeno vse kar na daljavo, še registracijo sem prek eUprave uredil. Zakon.

Lonsarg ::

Jurja dajete za zavarovanje norci. Kje pa je sansa da v 40 letih za 40k skode naredite lol...

starfotr ::

Eni jo naredijo že v prvem letu.

Ne se sekirat. Njihov denar, njihov stroškek, njihova odločitev.

karafeka ::

Malajlo je izjavil:

Opravljeno vse kar na daljavo, še registracijo sem prek eUprave uredil. Zakon.

Ko sem jaz prek euprave nazadnje delal, so mi zajebali datum registracije in so ga dali isto kot tehničnega. Sem to opazil šele leto kasneje, ko se mi datumi zavarovanja in registracije niso ujemali. Sem potem delal kroge med tehničnimi do upravne enote in se je vsak zgovarjal na drugega. Taka preprosta zadeva, pa še to zajebejo uradniki…

starfotr ::

Jaz sem imel isti problem, ko sem enkrat izbral lokalno UE.

In potem je bila cela frka. Med UE, ministrstvom itd.

Skratka nič niso uredili. Jaz sem nato zavarovanje prilagodil na nov datum naslednje leto, vmes je bil avto ene pol meseca neregistriran. Skratka sedaj izberem UE LJ, kjer znajo to naredit v nulo in ni nobenih problemov več.

Je pa res, da so marsikje nesposobni uradnički, ki samo cuzajo denar in so na plačilni listi.

kriptobog ::

Lonsarg je izjavil:

Jurja dajete za zavarovanje norci. Kje pa je sansa da v 40 letih za 40k skode naredite lol...


Jaz dam 1400. Avto je star 4 leta, zbil srno, 13800 popravilo. Mislim, da sem kar nekaj let prinesel notri :))

mirator ::

Pa saj kasko si lahko vsak sam naredi doma. Varčuj na svojem računu iz katerega si boš potem poplačal eventualno škodo. Mislim, da bi se na tem računu, marsikomu skozi leta, nabral zajeten kupček.

starfotr ::

Ne bi. Ker folk ne zna delat z denarjem. In bi sfučkali asap.

kriptobog ::

mirator je izjavil:

Pa saj kasko si lahko vsak sam naredi doma. Varčuj na svojem računu iz katerega si boš potem poplačal eventualno škodo. Mislim, da bi se na tem računu, marsikomu skozi leta, nabral zajeten kupček.


Ma pri meni sem imel odkar imam ta avto, torej 4 leta, zbil srno, 3x popravljal poskodbe s parkinga, 2x vetrobransko steklo, enkrat toco in enkrat ko je nekdo vrgel z nadvoza kamen (hvala bogu je priletel na streho). V 4 letih bi na racun zavarovanja brez kaska privarceval slabe 4k, za popravilo je slo pa nekajkrat vec.

Lonsarg ::

kriptobog je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Jurja dajete za zavarovanje norci. Kje pa je sansa da v 40 letih za 40k skode naredite lol...


Jaz dam 1400. Avto je star 4 leta, zbil srno, 13800 popravilo. Mislim, da sem kar nekaj let prinesel notri :))
Če bi imel pa kasko z odbitno franšizo 900EUR pri G24 bi pa plačeval vsaj pol manj na leto (torej vsaj 700EUR prihranka letno) in bi za popravilo pač dal 900EUR iz svojega žepa, ostalo bi bilo pa krito. Bi že v enem letu zavarovanje praktično pokril to razliko 900EUR doplačila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

mirator ::

kriptobog je izjavil:

mirator je izjavil:

Pa saj kasko si lahko vsak sam naredi doma. Varčuj na svojem računu iz katerega si boš potem poplačal eventualno škodo. Mislim, da bi se na tem računu, marsikomu skozi leta, nabral zajeten kupček.


Ma pri meni sem imel odkar imam ta avto, torej 4 leta, zbil srno, 3x popravljal poskodbe s parkinga, 2x vetrobransko steklo, enkrat toco in enkrat ko je nekdo vrgel z nadvoza kamen (hvala bogu je priletel na streho). V 4 letih bi na racun zavarovanja brez kaska privarceval slabe 4k, za popravilo je slo pa nekajkrat vec.

Ja, saj izjeme so vedno možne. Glede na tvoje težave pa je kasko vsekakor priporočljiv.

Tech909 ::

Lonsarg je izjavil:

Jurja dajete za zavarovanje norci. Kje pa je sansa da v 40 letih za 40k skode naredite lol...

si spregledal da je popravilo blo 660€, ker me je neka legenda porušala na parkirišču in spizdla ? Kasko je 1000€, popravil 660€. Avto je 27.000€ in bom to fiakal brez kaska? Ni šans!

Buggy ::

Ce sem prav razumel agentko, Sava ni tako podrazila zavarovanja kot je to naredil Triglav, je pa vseeno.
Tole naj bi me prislo cca 100€ vec kot lani...dobrih 10%

Buggy ::

dobil letosnjo ponudno:

Kot je bila lani - full kasko:



ter flexi kasko, brez tatvine in povracila skode, ko avto sesujem sam...ostalo naj bi ostalo isto



IMO 300€ razlike ni vredno prisparat, ker nikol ne ves

kriptobog ::

Lonsarg je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Jurja dajete za zavarovanje norci. Kje pa je sansa da v 40 letih za 40k skode naredite lol...


Jaz dam 1400. Avto je star 4 leta, zbil srno, 13800 popravilo. Mislim, da sem kar nekaj let prinesel notri :))
Če bi imel pa kasko z odbitno franšizo 900EUR pri G24 bi pa plačeval vsaj pol manj na leto (torej vsaj 700EUR prihranka letno) in bi za popravilo pač dal 900EUR iz svojega žepa, ostalo bi bilo pa krito. Bi že v enem letu zavarovanje praktično pokril to razliko 900EUR doplačila.


Se mi ne splaca, vsaj do sedaj se ni. Menjava vetrobranskega stekla je bila 1800. Torej za 700e prihranka bi doplacal 900e. Ni prihranek ane. Ko sem zbil srno pa sploh ne. Se rajse od parkinga so bile vedno čez jurja.

Lonsarg ::

Zbita srna, steklo, pa še večkrat parking? Madona to mi v ožjem sorodstvu z 5 avti v 20 letih nismo fasali.

Buggy je izjavil:

ter flexi kasko, brez tatvine in povracila skode, ko avto sesujem sam...ostalo naj bi ostalo isto



IMO 300EUR razlike ni vredno prisparat, ker nikol ne ves
Tak kasko je velik nateg, za to ceno je precej boljša izbira polni kasko z odbitno. Pomoje ni situacije kjer bi delni kasko bil boljša izbira od polnega z odbitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kriptobog ::

Lonsarg je izjavil:

Zbita srna, steklo, pa še večkrat parking? Madona to mi v ožjem sorodstvu z 5 avti v 20 letih nismo fasali.

Buggy je izjavil:

ter flexi kasko, brez tatvine in povracila skode, ko avto sesujem sam...ostalo naj bi ostalo isto



IMO 300EUR razlike ni vredno prisparat, ker nikol ne ves
Tak kasko je velik nateg, za to ceno je precej boljša izbira polni kasko z odbitno. Pomoje ni situacije kjer bi delni kasko bil boljša izbira od polnega z odbitno.


Jebi ga. Steklo sem še pri vsakem avtu menjal vsaj 1x v 4 letih. Parking je stalnica, srna je bila pa prvič.

BlackHole ::

Grdo so podražili. Kar sem lani dal 290EUR, sem letos dal 380EUR. Grawe.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

Požrešni Direktorji rabijo nagrade in bonuse. Nažalost tega ne moreš enostavno skenclat, če hočeš z avtom na cesto in praktično nimaš druge izbire.

T440 ::

mirator je izjavil:

Pa saj kasko si lahko vsak sam naredi doma. Varčuj na svojem računu iz katerega si boš potem poplačal eventualno škodo. Mislim, da bi se na tem računu, marsikomu skozi leta, nabral zajeten kupček.

Mato989 bi pojasnil, da če se kupček nabere, škode pa ni, je fajn, ker se tak kupček potem deduje.

Mato989 ::

T440 je izjavil:

mirator je izjavil:

Pa saj kasko si lahko vsak sam naredi doma. Varčuj na svojem računu iz katerega si boš potem poplačal eventualno škodo. Mislim, da bi se na tem računu, marsikomu skozi leta, nabral zajeten kupček.

Mato989 bi pojasnil, da če se kupček nabere, škode pa ni, je fajn, ker se tak kupček potem deduje.


Tocno to
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

APPluk ::

Imam eno vprašanje glede zavraovanja avta in sicer rabljen avto, ki je lani bil registriran septembra sem kupil nekje novembra in agentka mi je avto zavarovala od 11.2022-11.2023 in ne do septembra, in me sedaj zanima kaj storiti?
Gre podaljšati zavarovanje tako, da bo polica veljala 11.2023-9.2024 in bo šla registracija skozi ali moram "stornirati" ta dva meseca in zavarovati 9.2023-9.2024, ker to je verjetno zame dražja različica ker se je zav. podražilo, kakšne so kaj vaše izkušnje s tem?
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916546 (1813) 2dark
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841433 (7499) Mateja88
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670236 (37827) ;-)
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821395 (15487) čuhalev
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525187 (20089) theBill

Več podobnih tem