» »

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE?

««
11 / 17
»»

2dark ::

;-) je izjavil:

Isces prek spleta al tak pri nasih zav.?


Pri agentih in posrednikih.

;-) ::

Čisto tak me zanima razlog tistih ki se ne odlocite za wiz in ostale spletne zavarovalnice, zakaj ne ?

Ajd ce gre za delne kombinacije kaska razumem.belidihur imas zs

2dark ::

;-) je izjavil:

Čisto tak me zanima razlog tistih ki se ne odlocite za wiz in ostale spletne zavarovalnice, zakaj ne ?

Ajd ce gre za delne kombinacije kaska razumem.belidihur imas zs



Mene spletne zadeve ne zanimajo, ker nimajo zavarovalnih razredov. Jih ne zbiram zastonj. :) Mene vedno zanima, da imam dobro zavarovanje, če ga bom kdaj koristil, da ne bom potem imel težav in problemov pri uveljavitvi.

Tisti, ki sklepajo preko spelta iščejo najcenejšo in ne nabolj kvalitetno zavarovanje. Saj to se ve.

;-) ::

Drugace AO je povsod isto "kvaliteten" je pa res da ce si tri leta na spletnih ti bonus propade.

Jaz bi takoj bil za spletne ce bi imele delne kombinacije, ker stekla so mi nuja.

-valvoline- ::

2dark je izjavil:

;-) je izjavil:

Čisto tak me zanima razlog tistih ki se ne odlocite za wiz in ostale spletne zavarovalnice, zakaj ne ?

Ajd ce gre za delne kombinacije kaska razumem.belidihur imas zs



Mene spletne zadeve ne zanimajo, ker nimajo zavarovalnih razredov. Jih ne zbiram zastonj. :) Mene vedno zanima, da imam dobro zavarovanje, če ga bom kdaj koristil, da ne bom potem imel težav in problemov pri uveljavitvi.

Tisti, ki sklepajo preko spelta iščejo najcenejšo in ne nabolj kvalitetno zavarovanje. Saj to se ve.

Am, majo. Vsaj za g24 in wiz je, Hi3 pa ne. Ampak pri spletnih se cena zniza po pridobivanju najmanj 3 razredov, normalno saj so v osnovi skor pol cenejsi.

;-) je izjavil:

Drugace AO je povsod isto "kvaliteten" je pa res da ce si tri leta na spletnih ti bonus propade.

Jaz bi takoj bil za spletne ce bi imele delne kombinacije, ker stekla so mi nuja.

5 let je, ampak ga dejansko nikoli ne zgubis. lahko ga vedno povrnes nazaj tudi po xx let, ce si v tujini, nimas avta nase itn. Le kopijo zadnje police rabis pri katerem si mev svoj pr in zadeva se uredi v par dnevih.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

To seveda ne drzi. 3leta je rok ce tri leta nic ne delas z bonusom ga ni. Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

2dark ::

;-) je izjavil:

To seveda ne drzi. 3leta je rok ce tri leta nic ne delas z bonusom ga ni. Lp


Pa še to ti lahko kaj zajebejo in si brez njega.

;-) ::

Vrjetno govori za triglav.

Triglav vcasih tud po vec kot pet letih vrne bonus ce se kao vrnes iz tujine tudi po 8let.

Pogoj je seveda da spet zavarujes pri njih, ko gres s tem bonusom drugam si pa na drugi strani zakona ker si predhodno neupraviceno pridobil bonus.

V splosnih pogojih ki jih dobis zraven police lepo pise 3leta, vse ostalo je gluma.Zakoni so na straneh AZN in SZZ.

Utk ::

Na g24 polici piše PR, tako da ga tam ne izgubiš. Na wizu pa ne piše, piše njihov popust na premijski razred, ki ni isti kot PR, ki ga poznamo. Ne vem pa kaj piše zdaj ko sta se združila g24 in wiz. Drugače se pa jaz ne bi nekaj sekiral. Če si prilezel do pr4 ali manj, si bil kar en čas brez nesreče, če si še 4, 5 let brez nesreče pri wizu, ti pa tudi ne more nobena resna zavarovalnica začet računat pr14. Tvoja zgodovina je čista, PR se pa mora izračunat iz nje, ne pa iz nečesa kar je nek pomočnik pomočnika agenta vnesel ali pa ni vnesel.

estons ::

A ni tako, da itak zavarovalnice preverjajo v registru zavarovanj, kateri PR imaš oz. kdaj si nazadnje imel nesrečo (=uveljavljal zavarovanje)? In bi morale na podlagi tega preračunat?

Utk ::

Načeloma je, samo ni nujno da je tam vneseno to kar ti misliš da bi moralo bit.

estons ::

A lahko navaden smrtnik pogleda noter? Načeloma bi po GDPR moral imeti dostop do svojih podatkov, ampak ali imajo predviden nek login in dostop, ali pa moraš poslati prošnjo za dostop do osebnih podatkov, če jih hočeš videti?

mirancar ::

sam sem lih pri temu da moram obnovit zavarovanje, do zdaj sem bil na WIZ
situacija je sledeča:
-wiz in g24 je zdej isto, spletna stran je popolnoma ista z izjemo nekaj barv in logotipov, strežnik lahko pingaš in je enak, cene so tudi iste, seprav je zlo verjetno ista baza podatkov.
-poslal sem mail na G24, kateri PR razred lahko izberem (ker nevem, na WIZ ne piše) in so rekli da naj vprašam na WIZ. Prav tako so mi potrdil po tem istem emailu da pri G24 vsako leto napreduješ za 1 razred.
-na WIZ so mi odgovoril da sem v PR11, kar je v skladu z tem da sem iz PR14 prišel na PR11 po treh letih. predvidevam da jim je to odobrila združitev z Generali (G24)
-predvidevam da ne glede nato kam bote šli, wiz ali g24, bodo vsi pogoji popolnoma enaki, čeprav je brandan drugače. verjetno bodo postopoma popolnoma združil tudi brand.

to je to, jst ne vidim nobenih težav in če kaj nebo šlo čez vam sporočim v tej temi. to je daleč najcenej od vsega, vsaj za navaden AO, kasko me ne zanima

estons ::

mirancar je izjavil:

sam sem lih pri temu da moram obnovit zavarovanje, do zdaj sem bil na WIZ


Saj ti ni treba sklepat novega zavarovanja, lahko enostavno podaljšaš obstoječe - na Wiz ti en mesec pred potekom pošljejo novo polico in položnico. Sicer je pri meni letos bilo 10 eur dražje kot lani, ampak ne pa 100 eur kot bi bilo, če bi na novo sklepal pri Wiz.

PrimoZ_ ::

Gledam WIZ in G24, identična forma in identična cena na koncu. Je to sploh še konkurenca al je oboje zadaj isti lastnik ?

Sicer pa sploh niso poceni, delni kasno s parkiriščem je komaj kaj ceneje kot triglav.

starfotr ::

Nedavno je Genrali, ki ima v lasti blagovno znamko G24 kupil zavarovalnico Adriatic Slovenica, ki je imela v lasti blagovno znamko Wiz.

WhiteAngel ::

PrimoZ_ je izjavil:


Sicer pa sploh niso poceni, delni kasno s parkiriščem je komaj kaj ceneje kot triglav.


Ja, kasko je drag pri wizu. Wiz se splača najbolj za čisto osnovno AO. Jaz plačam malo pod 100 eur. Več ne rabim (oz. ne zaupam).

PrimoZ_ ::

starfotr je izjavil:

Nedavno je Genrali, ki ima v lasti blagovno znamko G24 kupil zavarovalnico Adriatic Slovenica, ki je imela v lasti blagovno znamko Wiz.


Hvala.

_Denny_ ::

Nov lastnik Wiza le ni tako strašen kot sem si mislil:

Lani - 192,29€
Letos - 183,03€
Moj informativni izračun z istimi kritji - ~300€

Hyundai Atos 1.1 2008 z AO, AO+, polnim kaskom s 100€ odbitne franšize, nezgodnim zavarovanjem in zeleno karto. Kasko je samo zaradi tega, ker je dokaj poceni in uporabnica avta nima pojma o vožnji...če bi sklepal zase, bi vzel samo AO za ~51€.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

;-) ::

koliko imaš bonusa da ti pride 51€ ?

men pride najceneje pri zavarovalnici-ne spletni 68€, za ta avto in ne morem naračunat tako malo.

_Denny_ ::

Wiz nima bonusov, mi pa pod AO piše PR1, kar bi naj glede na Google pomenilo 2 prometni brez povišanja stroškov zavarovanja
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

;-) ::

Torej si PR1 to je -50% premije.

Lonsarg ::

Mal brskam pa nikjer ne najdem informacije o tem ali G24 in Wiz vodita evidenco PR razreda, torej a če si 3 leta pri njiju ti res tut 3 razrede zraste?

Urbano#Desno ::

Avto sem registriral 16.3 torej zadnji dan preden je vlada ugotovila da je to početje zdravstveni problem. Zjutraj sem naklikal polico na wiz in vnesel prejšnji PR ki je bil 5 in na polici piše novi PR ki je 4 tako da bi rekel se upošteva. Kot zanimivost izgleda da sta se g24 in wiz združila, ker že informativni izračun je bil pri obeh enak do zadnjega centa in tudi na polici pa čeprav je kupljena preko wiz in je na njej wiz logo piše da je zavarovalnica Generali.

Zgodovina sprememb…

SumTingWong ::

Generali in Adriatic Slovenica, s tem tudi g24 in wiz so vsi od Generali po novem. Generali je z novim letom lastnik Adriatic Slovenice.
Lani so govorili, da g24 vodi PR, wizz pa ne. Ne vem kako je zdaj s tem prevzemom.
Dobro bi bilo poklicat na Generali.

tech1 ::

koliko bonusa dobim za vsako leto brez škode ? in kolko je max?

2dark ::

;-) je izjavil:

Torej si PR1 to je -50% premije.


PR1 ne more biti samo - 50% premije, ker se začne v 14 PR-ju je -50% pri 4 PR ?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Lonsarg ::

No, zadeva je odvisna od zavarovalnice, tak da ni povsod isto, ampak pomoje imajo vsi nekaj podobnega temu:
http://varcuj24.si/svetovalec/premijski...

Ti nizkocenovci vedno bolj gledajo še koliko nasreč v zadnjih časih si naredil in manj te premijske razrede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

;-) ::

Jaka48 aka. Luka, kaj generaliju gre tako slabo v tej krizi da pritiskajo na vas da igrate idiote ?

2dark je izjavil:

;-) je izjavil:

Torej si PR1 to je -50% premije.


PR1 ne more biti samo - 50% premije, ker se začne v 14 PR-ju je -50% pri 4 PR ?

Nevem, kako je pri wizu, ker nisem našel razpredelnice, je pa tako kot si rekel PR4 je ponavadi 50% kar je nižje imajo vsaka zavarovalnica po svoje, ali pa ne in je max 50%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

nooby ::

Mene je moj agent iz triglava klical, kdaj bova zavarovanje naredila.
Poteklo mi je 23.3.2020, država nam je vsem podaljšala zavrovanje do 15.4oz 15.5. po novem.

Menda se da podaljšati avomobilsko zavarovanje za 12mesecev preko spleta brez tehničnega pregleda, katerega se nato nakdnadno opravi ko se bodo stvari spet normalizirale. Menda zato, da nebom 2x čakal.
Kdo ve?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nooby ()

starfotr ::

Uredi si zavarovanje pri agentu.

Nato moraš opravit tehnični pregled, ko bodo spet odprti.

Ko bo to mimo, pa lahko opraviš še podaljsanje prometne. To lahko narediš tudi preko spleta, kjer ti upravna enota po plačilu cestnine pošlje novo prometno.

Ganon ::

Bi vi za 10 let star avto vzeli kasko, če je razlika v ceni zavarovanja ~100 evrov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

starfotr ::

Ne

;-) ::

Ganon je izjavil:

Bi vi za 10 let star avto vzeli kasko, če je razlika v ceni zavarovanja ~100 evrov?

Odvisno. Trenutno imam na 15 starem kasko s pol procentno fransizo samo za vse :) ker pride dzabe.

Mare2 ::

;-) je izjavil:

Ganon je izjavil:

Bi vi za 10 let star avto vzeli kasko, če je razlika v ceni zavarovanja ~100 evrov?

Odvisno. Trenutno imam na 15 starem kasko s pol procentno fransizo samo za vse :) ker pride dzabe.

Eno je franšiza, drugo pa totalka, v določenih primerih tudi amortizacija. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

;-) ::

Razumem, samo ce za skoraj isto ceno dobim kasko s 0.5 odbitne kot da posebaj zavarujem toco divjad in stekla. Seveda govorimo o kasku delo police AO in AO + itak., Se raje odlocim za kasko, bom hitreje prisel do "totalke" pa kakrsna koli ze bo.

Me je izucilo že dvakrat pri toči kako hitro je totalka, negre mi za prihranek, bolj za rqzsiritev kritja za skoraj isto ceno, obicajno pa nisem nek skodar ki za vsako malo stvar leti na cenitev tako da me fransiza ne moti.

Mare2 ::

;-) je izjavil:

Razumem, samo ce za skoraj isto ceno dobim kasko s 0.5 odbitne kot da posebaj zavarujem toco divjad in stekla. Seveda govorimo o kasku delo police AO in AO + itak., Se raje odlocim za kasko, bom hitreje prisel do "totalke" pa kakrsna koli ze bo.

Me je izucilo že dvakrat pri toči kako hitro je totalka, negre mi za prihranek, bolj za rqzsiritev kritja za skoraj isto ceno, obicajno pa nisem nek skodar ki za vsako malo stvar leti na cenitev tako da me fransiza ne moti.

Ti kar skleni, jaz sem te samo opozoril na "omejitve".
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mateja88 ::

Ja 0,5 OF je trenutno na grawe zelooo ugodno, tudi generali in sava je kar ok.
Glede "omejitev" pa vsak zase ve.

miraldi ::

Je kakšen Triglav agent tu?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

marci23 ::

Povej miraldi. Kaj potrebuješ?

IL_DIAVOLO ::

Zdravo,

lani sem naletel na poledico, avtobus je stal na nasprotnem pasu in sem se zaletel vanj. Nic ni bilo zavarovano, ne označeno, nic od nic. Zdaj sem padel v 14. PR 8-O. Se da kaj narediti?

-valvoline- ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zdravo,

lani sem naletel na poledico, avtobus je stal na nasprotnem pasu in sem se zaletel vanj. Nic ni bilo zavarovano, ne označeno, nic od nic. Zdaj sem padel v 14. PR 8-O. Se da kaj narediti?

Kater pr si prej imel? 11? Ce se ne motim pri prometni nes. nazadujes za 3 razredv? Odkup skode pa to? Ce imas malo ali nic popusta je najcenejse zavarovanje hi3.

IL_DIAVOLO ::

V prvem, ce se prav spomnim. Se popravljam v 3. sem bil.

Kako je to mozno?

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

Prva 3 razreda pr1,pr2,pr3 so -50% (nekje je pr1 ter pr2 -55%). Se mas pr1 bos padel na pr4 kar je se vedno 45% popust

ce si bil v pr3 bos pa v pr6 to je 35% popust. Pritozi se pr zavarovalnici oz agentu.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

IL_DIAVOLO ::

Sem zrihtal.

Hvala valvoline :)

PR ostane isti :)

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

Zanimivo, ce mas se enga ali vec avtov za 2 ali naslednjih ne dobis nic popusta oz pr ne velja. Ker idiotizem.

Zgodovina sprememb…

2dark ::

-valvoline- je izjavil:

Zanimivo, ce mas se enga ali vec avtov za 2 ali naslednjih ne dobis nic popusta oz pr ne velja. Ker idiotizem.



Dobro jutro. To si šele danes ugotovil. lol.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

69charger ::

Ma kdo kakšno vezo pri Savi? Rabim eno ugodno ponudbo za mojo 184kw ropotijo.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

koyotee ::

Jaz sem dobil isto ceno lani pri triglavu kot leto prej pri savi. Letos bo pa se 30% zaradi drajv aplikacije.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
11 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6916539 (1806) 2dark
»

Najboljše zavarovanje za avtomobil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16841421 (7487) Mateja88
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26670212 (37803) ;-)
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821389 (15481) čuhalev
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10525182 (20084) theBill

Več podobnih tem