» »

Cenzura na internetu in na slotechu

Cenzura na internetu in na slotechu

1
2
»

spamer ::

Torej imate zelo neumna pravila ali morda ti ne poznas pravil ki veljajo v vecina forumih, da se ne odpira novih tem brezveze, temvec raje komentira v ze obstojece teme. Jaz sem se potrudil in dal to v v obstojeco temo in to ni nikakrsen spam, ali imas morda predsodke glede na moj nick, wtf?

Eni ljudje ne locijo spama od filozofije ali argumentiranja in znajo napisati samo par besed v svojih postih.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

[D]emon ::

Mene ne zanima kaksna pravila imajo na drugih forumih. Pravila foruma slo-tech so tista ki veljajo na forumu slo-tech in s katerimi si se strinjal ob registraciji. V njih pise, da obujanje starih tem ni zazeleno.

In do zdaj nisi povedal niti enega pametnega prispevka, temvec je vse neko brezvezno nakladanje brez repa in glave.

Tako da ja, v tvojem primeru res velja, nomen est omen.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

spamer ::

[D]emon je izjavil:

Mene ne zanima kaksna pravila imajo na drugih forumih. Pravila foruma slo-tech so tista ki veljajo na forumu slo-tech in s katerimi si se strinjal ob registraciji. V njih pise, da obujanje starih tem ni zazeleno.

In do zdaj nisi povedal niti enega pametnega prispevka, temvec je vse neko brezvezno nakladanje brez repa in glave.

Tako da ja, v tvojem primeru res velja, nomen est omen.


Kaj pa si ti pametnega povedal razen spamanja in kritiziranja?
Pa ze, ki se delas tako pametnega, ti moram se citirati pravila slotecha, ki niso bistveno drugacna od ostalih forumih, toda ti mislis, da vse ves, oziroma sumim, DA SI NEPISMEN?

Preberi si raje se enkrat pravila foruma, ker ocitno, nisi sposoben razumeti pravil, jaz za razliko od tebe, imam precej izkusenj z forumi in poznam tudi pravila, ter se marsikaj, kar ne bom razkril, saj nocem dajati prevec informacij ven, toda lih toliko v vednost vam smrkavcev, ki mislite, da ste priijeli boga za jajca.

4. člen

(poplavljanje in neaktivne teme)

Prepovedano je odpiranje enakih ali podobnih tem in vprašanj v različnih oddelkih Foruma ali temah.
Prepovedano je masovno pošiljanje sporočil ali odpiranje tem.
Prepovedano je oživljanje neaktivne teme, brez podajanja novih informacij.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

[D]emon ::

Pozivanje na nek nesmiselen protest (iz katerega tako ali tako nic ne bo) ni podajanje novih informacij.

Sedi 1.

spamer je izjavil:

ter se marsikaj, kar ne bom razkril, saj nocem dajati prevec informacij ven


Internet tough guy.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

spamer ::

Ocitno ti nimas razciscenih pojmov, kaj je novica in kaj so informacije. Jaz nic ne pozivam ljudi, jaz samo posredujem NOVE, SVEZE INFORMACIJE, ce koga to zanima, toda ti ocitno nisi sposoben tega razumeti, ker verjetno sploh se nisi bil na protestu.

Na inetrnetu je ogromno takih in drugacnih informacij iz katerih ne bo nic, pa kaj? Ali imas ti morda kaksno boljso novico ali informacijo? NE NIMAS, ker nisi sposoben podajati kaksne dobre informacije, ker znas samo kritizirati.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

Na internetu je cel kup podatkov, informacij pa zelo malo.

Ampak tebi, kot spamerju, pac ni jasna razlika med podatkom in informacijo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Gandalfar ::

Spamer, uspelo ti je offtopicnit lastno temo. Zaklepam.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Netflix pobrisal vse kritike uporabnikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
15225313 (19333) leiito
»

Zakaj pri nas ni svobode govora?

Oddelek: Loža
152972 (2301) TheJack
»

Spletno oko za cenzuro interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
33874437 (65556) Mr.B
»

Kdo filtrira slike na socialnih spletnih straneh (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7521605 (18213) antonija

Več podobnih tem