» »

napajalnik

napajalnik

misso ::

Al se bi dalo v napajalniku zamenjet samo transformator iz 220V na 12v, da bi imel potem kej močnejši napajalnik.

Seveda bi dal malo več amperu :)

P=U*I :D

frenk ::

Morjo bit tud komponente primerne za višje tokove.

misso ::

te komponente mislis na vezju (kondenzatoji, upori , itd) al kej druzga.

frenk ::

Elementi na tikanem vezju v napajalniku. Ja to so kondenzatorji, upori, itd...

DJouža ::

ej folk jst sm tle nou in mam uprašanje za vs. polet si bom kupu računalnik in me zanima kok močn napajalnik nj uzamm za athlon xp 2600p+. štos je pa v tem da bom jst računalnik navil kukr se bo dal. No s pomočjo dobre matične plošče asus 17n8x deluxe. Tko da zdj mi pa priporočajte kj dobrga, pa naj bo cenouno ugodno ne da bodo kkšne hude cene.

frenk ::

Enermax al pa chieftec. Oba sta okol 17k, razlika je zanemarljiva(chieftec je 30W močnejši). Jest mam chiefteca pa mi čist fajn dela, kuglvinkl ti bo pa moboče enermaxa priporaočal(ga je nabavu pred kratkim), ki mu tud zlo dobr dela in je praktično neslišen. Torej...odločitev je tvoja:D

DJouža ::

ej hvala sam neki kje naj tle na forumu vprašam glede novih računalnikou, k r sm si neki zamislu pa me zanima vaše mnenje. kr bom sam sestavlju računalnik. pa me za vsako kompunento posebi zanima če je vredu.

frenk ::

Takih tem je veliko...najbolje da use najprej prebrskaš, pregledaš teste na tej strani in straneh kot so tomshardware, itd(poglej pod slotech linke), na koncu pa napiši temo v kaj kupiti in notr napiš za kaj boš comp rabu in koliko si prpravlen dat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kondenzatorji

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
264255 (2540) Kurzweil
»

Recenzija poceni napajalnika kaže vse pomanjkljivosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
15337510 (32618) amigo_no1
»

Kater PSU za hard OC (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
59727751 (16297) LittleDevil
»

napajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
535429 (4828) TribesMan
»

Napajalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321668 (1163) Silence-r

Več podobnih tem