» »

Liffe do 21. 11.

Liffe do 21. 11.

DoloresJane ::

Upam, da si anmeravate ogledati katerega od filmov, ki se vrtijo na Liffu. Komentarji in priporočila za oglede naj gredo v to temo.

Liffe.

Uživajte v ogledu.

Matty ::

Smo ze zaceli...

Zal ne bom imel casa za ogled veliko filmov :'( , sem sel pa vceraj na Britof z razgledom, grem se na Carandiru, Policistka, Seks je komedija, Glasba za poroke in pogrebe, ... Pa se na dva, katerih naslovov ne vem iz glave... Me pa veseli, da bodo predpremiere prisle v redni program (ceprav mi tak film ni fajn gledat v koloseju, saj je tam publika - ne glede na film - popolnoma drugacna.. mogoce bodo pa v dvoru)

Bi pa zelo priporocal filme v sekciji Retrospektiva, npr. London me ubija, Intimnost (ta je bil ze viden v rednem sporedu pred nekaj leti), ... Skoda samo, da so filmi ob tako neprimernih urah...

Tr0n ::

Filmi, ki sem jih ze videl in prav tako omenil v temi Filmi za razmisljanje. Se splaca pogledat.

LEGENDA O JEZDECU KITOV / Whale Rider
ZBOGOM LENIN / Good bye, Lenin!
ARARAT / Ararat
DOGVILLE / Dogville
ZA VEDNO LILJA / Mi vida sin mi

acookook ::

Še vedno iščem, kdaj in kje bo release filmov oz. točneje filma "Another Round", ki je bil na letošnjem LIFFE-u. Je slučajno že na kakšem netflixu al kakem drugem VOD-u?
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ant-Man

Oddelek: Sedem umetnosti
4112383 (10720) opeter
»

Podatkovna baza filmov

Oddelek: Programiranje
131613 (1204) levan
»

Skupaj proti dolgčasu :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10628865 (21151) Damjan Jagar
»

virtual host na apache ( http://neka.domena:1111 )

Oddelek: Omrežja in internet
132080 (1895) _blind_
»

Grozljivke in znanstvene fantastike?!

Oddelek: Sedem umetnosti
303043 (2386) BigWhale

Več podobnih tem