» »

Trava, čuden občutek na pomoč!

Trava, čuden občutek na pomoč!

qwertyy ::

Torej, travo sem kadil okoli 15x. Vedno normalno zadet. Enkrat pa sem pokadil res veliko in takrat se je začelo... Na začetku nisem čutil nog, hmalu pa celega telesa. Res čuden občutek, vse kar sem naredil je bilo slow motion. Slišal in razmišljal sem po mojem normalno, srce mi je bilo, očitno sem hodil hitro, a zdelo se mi je zelo zelo počasi. Ura se zdi kot cel dan. Največja muka je bila dati roko v žep, da pogledam na telefon. Bil sem zaskrbljen, nekako prišel domov in počasi je minilo.
Po tem sem kadil še 1x in takrat spet vse normalno. Do včeraj...
Kadili smo joint, nisem pokadil veliko - pol jointa. Spet sem dobil ta občutek, bil sem v dobri družbi in mislil sem si ah. bo že minilo. Občutek je podoben, kot v vodi ali breztežnostnem prostoru. Nekaj uric po tem sem šel spat.
Ko sem se danes zbuil, super, vse ok, grem na wc in se spomnim na tisti občutek, ki sem ga imel včeraj. In hmalu sem ga začel dobivati nazaj... Moral sem v šolo, sama muka. Zdi se mi kot, da sem bil v šoli cel dan. Razmišljam normalno, ko pa se premikam pa se mi nekako čudno "vrti", res ne znam opisat. Danes je sicer bolj blaga varijanta, ampak recimo torba mi je padla na tla, pohodil sem sošolca...
Morda je delni krivec prehlad, kašljam.
Bral sem že po tujih forumih, in nisem edini. Nekaj jih pravi, da je to samo v glavi in morda je res.
Strah me je, da je kaj narobe, shizofrenija, depersonalizacija?
Se je komu že zgodilo kaj takega, ve kdo kaj naj naredim?
  • predlagal izbris: Jerry000 ()

Vikking ::

Boljša roba?

einstein :P ::

qwertyy je izjavil:

Torej, travo sem kadil okoli 15x. Vedno normalno zadet. Enkrat pa sem pokadil res veliko in takrat se je začelo... Na začetku nisem čutil nog, hmalu pa celega telesa. Res čuden občutek, vse kar sem naredil je bilo slow motion. Slišal in razmišljal sem po mojem normalno, srce mi je bilo, očitno sem hodil hitro, a zdelo se mi je zelo zelo počasi. Ura se zdi kot cel dan. Največja muka je bila dati roko v žep, da pogledam na telefon. Bil sem zaskrbljen, nekako prišel domov in počasi je minilo.
Po tem sem kadil še 1x in takrat spet vse normalno. Do včeraj...
Kadili smo joint, nisem pokadil veliko - pol jointa. Spet sem dobil ta občutek, bil sem v dobri družbi in mislil sem si ah. bo že minilo. Občutek je podoben, kot v vodi ali breztežnostnem prostoru. Nekaj uric po tem sem šel spat.
Ko sem se danes zbuil, super, vse ok, grem na wc in se spomnim na tisti občutek, ki sem ga imel včeraj. In hmalu sem ga začel dobivati nazaj... Moral sem v šolo, sama muka. Zdi se mi kot, da sem bil v šoli cel dan. Razmišljam normalno, ko pa se premikam pa se mi nekako čudno "vrti", res ne znam opisat. Danes je sicer bolj blaga varijanta, ampak recimo torba mi je padla na tla, pohodil sem sošolca...
Morda je delni krivec prehlad, kašljam.
Bral sem že po tujih forumih, in nisem edini. Nekaj jih pravi, da je to samo v glavi in morda je res.
Strah me je, da je kaj narobe, shizofrenija, depersonalizacija?
Se je komu že zgodilo kaj takega, ve kdo kaj naj naredim?


V glavi je, samo poskušaj ne misliti na to, pa ne bo prišlo nazaj. Vsaj, če ne boš kadil, ne...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Daliborg ::

sem gledal eno raziskavo ko ena punca testira različne medicinske konoplje in opisuje podobne občutke oz. različne od različne "robe". Bojda je razlika med količino THC-ja in CBD-ja. Bom našel link in ga prilepil. ampak da 24 ur dela je pa bolj ko ne placebo oz si se prepričal v to da še mede...začni delat vse kar si normalno počel in tega ne bo več oz. malce se zmigaj :)

edit..sicer pa klin se s klinom zbija? :) šeenega pokadi baje bolj ne moreš bit razen če ne kadiš BHO.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

Truga ::

Gres h dohtarju? Pa mogoce nehas pohat?

fantasycamp ::

jest lahko dobim panic attack če pijem kavo, tko da nismo vsi za vse,e nehi se zadevat.

baje azijci nimajo neke sposobnosti da pijejo alkohol, ker so zlo hitr zadeti..

lahko pa jest pojem veliko pekočega, nismo vsi za vse, nehaj pohat!

qwertyy ::

Pohat neham za nekaj časa 100% :)
Res čuden občutek, prav grozno, ker ne morem ven.
Upam, da bo minilo ko se bom malo zamotil...

Machete ::

Po opisu, gre za neke vrste napad tesnobe. Za določene je značilno da jih sproži trava, in tudi to da se ponavljajo v treznem stanju. Sicer gre bolj za psihološki efekt, ampak občutenje je lahko zelo fizično. Lahko pride tudi do hiperventilacije, kakšnih trzljajev določenega živa (na členku prsta, ustnica..)..
Dober nasvet -> za nekaj časa nehaj pohat, zmanjšaš tud število kav, najbolje na ničlo, če jo piješ..

Truga ::

qwertyy je izjavil:

za nekaj časa


Kaj ce bi kar spil en Lenor?

qwertyy ::

Kave ne pijem, redko.
"Za nekaj časa sem rekel", ker ne morem trditi, da čez 5 let ne bom enga "prcinu".
Še to, ko hodim se mi včasih noge zatresejo - ampak to se dogaja tudi drugim. Tak žgečkljiv občutek.

Pšenični ::

qwertyy je izjavil:

Torej, travo sem kadil okoli 15x. Vedno normalno zadet. Enkrat pa sem pokadil res veliko in takrat se je začelo... Na začetku nisem čutil nog, hmalu pa celega telesa. Res čuden občutek, vse kar sem naredil je bilo slow motion. Slišal in razmišljal sem po mojem normalno, srce mi je bilo, očitno sem hodil hitro, a zdelo se mi je zelo zelo počasi. Ura se zdi kot cel dan. Največja muka je bila dati roko v žep, da pogledam na telefon. Bil sem zaskrbljen, nekako prišel domov in počasi je minilo.
Po tem sem kadil še 1x in takrat spet vse normalno. Do včeraj...
Kadili smo joint, nisem pokadil veliko - pol jointa. Spet sem dobil ta občutek, bil sem v dobri družbi in mislil sem si ah. bo že minilo. Občutek je podoben, kot v vodi ali breztežnostnem prostoru. Nekaj uric po tem sem šel spat.
Ko sem se danes zbuil, super, vse ok, grem na wc in se spomnim na tisti občutek, ki sem ga imel včeraj. In hmalu sem ga začel dobivati nazaj... Moral sem v šolo, sama muka. Zdi se mi kot, da sem bil v šoli cel dan. Razmišljam normalno, ko pa se premikam pa se mi nekako čudno "vrti", res ne znam opisat. Danes je sicer bolj blaga varijanta, ampak recimo torba mi je padla na tla, pohodil sem sošolca...
Morda je delni krivec prehlad, kašljam.
Bral sem že po tujih forumih, in nisem edini. Nekaj jih pravi, da je to samo v glavi in morda je res.
Strah me je, da je kaj narobe, shizofrenija, depersonalizacija?
Se je komu že zgodilo kaj takega, ve kdo kaj naj naredim?



Nehaj pohat.

Maš zgleda določen pedigre za kak izpad na duševnem področju. Ja, lah boš enkrat spohal, pa boš speljal.

Pol veš, kaj maš enkrat v kartoteki, da si bil "tam", je težko z službo in vsem, tud če je sam začasno.

Torej, nehaj čimprej. Dokler si še normalen.

No, sicer mamo tle na foumu še enega strokovnjaka če ne kar "guruja za te stvari". No, Yipe, kje si?

Zgodovina sprememb…

St235 ::

right, ker ti na čelo nabijejo žig, da vsi vidijo, da si bil "tam"...

Smurf ::

Pšenični je izjavil:


Pol veš, kaj maš enkrat v kartoteki, da si bil "tam", je težko z službo in vsem, tud če je sam začasno.

Torej, nehaj čimprej. Dokler si še normalen.

No, sicer mamo tle na foumu še enega strokovnjaka če ne kar "guruja za te stvari". No, Yipe, kje si?

Priblizno tako tezko, kot ce si imel kdaj zlomljeno nogo.

innerspace ::

@OP

V opisani situaciji je ogromno neznanih spremenljivk, recimo splosno pocutje, krvni tlak, prehranjenost, utrujenost, stres... ki niso povezane s samo travo.
Glede le-te je pa jeba, ker skoraj nihce ne pozna nicesar v zvezi s tem, kar kadi.
Lahko, da si pac dobil neko sorto, ki ti ne odgovarja. Ce bi bili bolj napredni, bi lahko pred naslednjim kajenju rekel "Danes bom poskusil Deep Chunk" ter bil skoraj ziher, da ne bo tesnobe ampak zaspanost:)


V bistvu je pa najbolje, da se izogibas dejanjem z neprijetnimi posledicami.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Matek ::

Kar telbanc pravi (pa ne tisti del s kartoteko), je res - pri ljudeh z ustreznimi predispozicijami lahko uporaba marihuane sproži različne psihoze, takšne primere se redno obravnava v psihiatričnih bolnišnicah. Najbrž ti po opisu na forumu nihče ne more garantirati, da si ti med temi posamezniki, ampak glede na drastičnost opisanih posledic vsekakor imaš razloge, da te skrbi. Tako da definitivno prekini kajenje in se pred morebitnimi prihodnjimi poskusi posvetuj z zdravnikom.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Pšenični ::

Matek je izjavil:

Kar telbanc pravi (pa ne tisti del s kartoteko), je res - pri ljudeh z ustreznimi predispozicijami lahko uporaba marihuane sproži različne psihoze, takšne primere se redno obravnava v psihiatričnih bolnišnicah. Najbrž ti po opisu na forumu nihče ne more garantirati, da si ti med temi posamezniki, ampak glede na drastičnost opisanih posledic vsekakor imaš razloge, da te skrbi. Tako da definitivno prekini kajenje in se pred morebitnimi prihodnjimi poskusi posvetuj z zdravnikom.



No, jaz sem mu napisal bolj po domače.

Upam, da bo vzel nasvet kot dobronameren in ga bo upošteval.

zhorzh ::

Da ne govorimo o temu, da je ful odvisno kakšno travo kadiš.
Znano dejstvo je, da je roba ki prihaja iz balkana+albanije špricana z marsičem.
Par mojih kolegov je razvilo lažje oblike epilepsije k so preveč tega sranja skadili...

MilanP ::

ja ceb blo legaln bi bla ksna kontrola

tko je pa tombola

Arctander ::

Ne jemlji kakšnih tablet na lastno pest, kot nekateri svetujejo. Sploh pa ne benzodiazepinov, ker se lahko že po tednu jemanja navlečeš nanje.

Počakaj še 2-3 dni in če ne bo izboljšanja, pot pod noge do osebnega zdravnika. Če se ti zdi, da je stanje nujno, pa naravnost na urgenco, kjer imajo dežurnega psihiatra. Ta ni noben bav-bav.

Če bi bila potrebna hospitalizacija, prosi, da te pošljejo v Enoto za krizne intervencije (EKI). Za razliko od "Polja", je obravnava tam manj usmerjena v medikamente in bolj v psihoterapevtsko delo. Je ustanova odprtega tipa in kolikor vem, imajo pri obravanvi lažjih psihičnih težav (motnje in napadi depresije, panike, anksioznosti) boljše rezultate kot psihiatrično zdravljenje v "Polju".

In kot so že rekli ostali, ne konzumiraj več psihoaktivnih substanc, ker si lahko biološko nagnjen k razvoju psihičnih težav ob njihovi uporabi.

Npr. Jaka Tomc (poišči njegov blog Manični Poet, kjer vse skupaj opisuje) je zaradi eksperimentiranja s substancami razvil bipolarno motnjo.

Jst ::

Več možnosti je:
1. Geni - predispozicija za kakšne duševne težave.
2. Slaba roba - lahko je špricana z kakšnim sranjem. Najbolje je, da si kupite growbox in kadite pravo, kvalitetno travo.
3. Placebo - sam sebe si prepričal, da imaš neke nepojasnjene občutke po kajenju in sedaj se ti to redno dogaja.

4. Mešanica vseh zgoraj opisanih točk.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

7982884e ::

rešitev za tvoje probleme je samo ena, več trave
trava namreč zdravi vse bolezni, tudi raka, poleg tega boš še bolj uspešen v šoli in si boš zgradil dobro kariero

judoka ::

Časovni zamiki so običajen efekt pri dobri robi. Problem je, tako kot verjetno pri vseh drogah, če se ustrašiš ti učinek garantirano useka na bad.

Daliborg ::

evo link najdu :
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Okapi ::

Časovni zamiki so običajen efekt pri dobri robi.
Točno to. Najbolj običajen "stranski" pojav po kajenju šita je, da se ti nekaj časa vsaka sekunda zdi dolga kot ura. Vstaneš, greš do hladilnika po pir in ko prideš do tja, se ti zdi, da si dva dni hodil;)

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

hojnikb ::

torej ostali kadijo vsaj 5x na dan ;)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

blackbfm ::

Če redno kadiš maš toleranco. Sigurno pa taka zasvojenost ne vpliva pozitivno na kognitivne sposobnosti:)

qwertyy ::

Ko bi vsaj minilo... Upam, da se jutr zbudim normalen. Nikoli več.

Oki ::

Treba je ločiti med različnimi vrstami konoplje. Sativa - prbije, da samo obsediš, razni prividi ali prisluhi, napadi smejanja in takšne stvari. Indica - bolj pomirjujoča in sproščujoča, se uporablja pri bolnikih, ki imajo probleme z nespečnostjo ali z lajšanjem bolečin.

qwertyy ::

Pa se je komu od vas to že zgodilo? Vsaj ta občutek?

Daliborg ::

šeenkrat sem si prebral tvoj post in spregledal ključno da si napisal " Morda je delni krivec prehlad, kašljam. "
Ali si že preveril teleso temperaturo?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

qwertyy ::

Daliborg je izjavil:

šeenkrat sem si prebral tvoj post in spregledal ključno da si napisal " Morda je delni krivec prehlad, kašljam. "
Ali si že preveril teleso temperaturo?

Saj to, o tem sem bral na drugih forumih.
Grem merit pa povem...

Y0sh1 ::

qwertyy je izjavil:

Pa se je komu od vas to že zgodilo? Vsaj ta občutek?


To da ne čutiš nog, telesa, se mi dogaja ponavadi ko pretiravam s piškoti, ker pač piškot kasneje prime in potem včasih pretiravaš. Po kajenju pa se mi kaj takega ni zgodilo že 20 let,ko sem začel pohat.

Kakšno robo pa si kadil takrat ko se ti je to zgodilo? Možno je da si kadil skunk, ki je precej močnejši (včeja koncentracija THC-ja) kot kakšna navadna trava in te je malo boljš zadelo kot si navajen. Se boš kmalu navadil, če boš reden uporabnik.

Kar pa se tiče čudnih občutkov naslednji, so verjetno bolj povezani s psiho kot pa to kaj si kadil. Dve ure po pohanju, ne bi smel več čutiti učinka robe, če ga je to le placebo, se pravi v glavi. Čuden občutek pri hoji naslednji dan je kvečjemu po kemiji.

qwertyy ::

Vročine nimam...

Mavrik ::

Mrš.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenehanje kajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
431102245 (26641) Ajrina
»

Koliko vas je nehalo kaditi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7812089 (10211) GabrieLeo
»

konoplja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
677592 (5235) shadeX
»

Prvič na sodišče (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10818371 (16340) St235
»

prenehal bom kaditi.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
666986 (4404) Ramon dekers

Več podobnih tem