» »

konoplja

konoplja

1
2
»

TheBlueOne ::

Nic skrbet, trava, ki jo ponavadi dobijo taksni, ki to sprasujejo drzi nic minut. :) Je pa cisto OK za na pizzo.

Pa samo se en nasvet, ne mesat s tobakom, skoda zdravja.

MonoPattern ::

Teh piškotov ne kupovat. Noter dajejo semena industrijske konoplje, ki imajo THC samo v sledovih. Če imaš nesrečo pa lahko na njih polomiš tudi kak zob. Če hočeš nekaj kar prime, boš moral naresti doma. Je pa filing ko poješ zelo drugačen kot pri inhaliranju in tudi prime šele po 30min-1ura in tok kar naenkrat, zato raje pojej manj kot preveč.

kingsix ::

Mene je 1x držalo od tam 18 ure v soboto in do nedeljskega popoldneva... brez boosterjev :p..ampak oni peak je bil že preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

shadeX ::

Zato cookiji niso ravno "varen" način konzumiranja trave, razen če si jih sam delal in veš koliko gramov si zmešal v maso (kar lahko potem enostavno zračunaš koliko gramov boš konzumiral z enim piškotom).

Brezglavo jest cookije je neumnost in v veliki meri reskiraš negativne posledice (bad trip) s tem početjem.

Za se enkrat "fajn" zadet je dovolj 0.3g čiste trave. Z nekaj piškoti, lahko enostavno poješ nekajkratnik tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

jizzer ::

kingsix je izjavil:

Mene je 1x držalo od tam 18 ure v soboto in do nedeljskega popoldneva... brez boosterjev :p..ampak oni peak je bil že preveč.


Si me pravkar spomnil da sem jaz čisto identično dolgo čutil enkrat :)) ko sem se moral hitro zjutraj nekam peljat, sem komaj gledal (ne me obsojat, nisem pričakoval), hvalabogu da je bila razdalja kratka. Štos je pa v tem da sem zmes spal in se mi je zdelo kot da sem spal eno sekundo, ampak držalo pa še tja do popoldneva.

Delal pa sem to, če hoče kdo res na hitro probat:
https://www.google.at/url?sa=t&rct=j&q=...

Moje izkušnje z tem so, da sem probal 3x delat. 2x nisem pomoje teh temperatur uspel lepo zadeti in posledično ni blo efekta, tretjič pa sem pretiraval z količino in se je zgodilo zgoraj povedano.

Je pa drugače fino za pojest, tak na hitro spacano, če hočeš enkrat malo spremenit vnos :)

shintaro ::

nism nkoli cookijev probal.. še man je volje probat po teh raznih zgodbah o zastrupitvi. pa tud kolegica mi je rekla da je mislla da bo umrla po cookijih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shadeX ::

pa tud kolegica mi je rekla da je mislla da bo umrla po cookijih


Ker je imela bad trip in je to posledica negativnega side effekta. Overdose s travo je mogoč samo v teoriji.



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shintaro ::

Ja Shade, sej nism rekel da lahko umreš od trave. Govorim o občutku.. Občutek je mela da bo umrla, kar pa lahko tudi maš če spiješ precej in skadiš joint, samo OBČUTEK (podobno panic attack)

Seveda vsi vemo da ne moreš umret od ganje. Mogoče če skadiš 1kg v enem dnevu , še to verjetno samo opasan maček in konc

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shadeX ::

m0LN4r je izjavil:

Si ziher? Jaz pa mislim ravno obratno. Prihranim na materialu odkar mam tega focusa


Oprosti, sem nekako spregledal tvoj post. Ja, moje izkušnje so take. Mogoče delam kaj narobe, ampak zdi se mi da porabim več trave, več časa in živcev, da pridem do enakega učinka kot pri klasičnem kajenju.

shintaro ::

shadeX je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Si ziher? Jaz pa mislim ravno obratno. Prihranim na materialu odkar mam tega focusa


Oprosti, sem nekako spregledal tvoj post. Ja, moje izkušnje so take. Mogoče delam kaj narobe, ampak zdi se mi da porabim več trave, več časa in živcev, da pridem do enakega učinka kot pri klasičnem kajenju.

Sm probal bong kadit ko sm bil na Dunaju.. VSI GOR BONG KADIJO. Jaz sm pa rekel isto kot ti, bong ne zadane niti pod razno tako dobro kot joint. Tko da sm jaz lepo motal jointe oni pa bong party

shadeX ::

Mogoče če skadiš 1kg v enem dnevu


Ne moreš. Boš prej zaspal kot boš bil sposoben skaditi takšno količino. Številke za overdose sicer varirajo ampak nekje 70kg v 15 minutah naj bi bilo smrtno. Kaj je res in kaj ne, noben ne zna povedati..ker se pač še nobenemu ni zgodilo.

Jaz sm pa rekel isto kot ti, bong ne zadane niti pod razno tako dobro kot joint.


Govora je o vaporizerju in ne o bongu. Bong je zakon. 1 hit si zadet, 2 hit spiš.

shintaro ::

Ja sm hotu vseeno povedat da Bong ne zadane.

Bong je shit. Joint or stfu!

shadeX ::

Ja sm hotu vseeno povedat da Bong ne zadane.


Bong zadene dost bolj in prej kot joint. Bo povedal vsak, ki je sprobal obe zadevi.

Tudi tehnično ni možno da bi joint bolj zadel kot bong, ker z bongom v krajšem času pokadiš večjo količino dima, kar posledično pomeni več THCja v krajšem času.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shintaro ::

Mene ne!!! Sm probal lej. Itak je pri ganji ful vse odvisno od človeka do človeka. Ni to coca cola

m0LN4r ::

shadeX je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Si ziher? Jaz pa mislim ravno obratno. Prihranim na materialu odkar mam tega focusa


Oprosti, sem nekako spregledal tvoj post. Ja, moje izkušnje so take. Mogoče delam kaj narobe, ampak zdi se mi da porabim več trave, več časa in živcev, da pridem do enakega učinka kot pri klasičnem kajenju.

Aha, do katere temperature pa gre tvoj?

No sicer jaz sem izkljucno presaltal na bong, nato pa na vape, ker mi je enostavno od tobaka, dima in ostalih stvari ki so se poleg pri tem bilo dobesedno slabo. Po enem letu vejpanja, sem probal eno staromodno jolo, pa mi je postalo slabo.

Enako slabo mi je od cigaret, ko sem probal mi je bilo direkt slabo po enem dimu.

PS: Moram si dokupit se mali bongec za vape.

Sm probal bong kadit ko sm bil na Dunaju.. VSI GOR BONG KADIJO. Jaz sm pa rekel isto kot ti, bong ne zadane niti pod razno tako dobro kot joint. Tko da sm jaz lepo motal jointe oni pa bong party

Pol so ti to nekaj zelo slabega dal. Bong te lahko tako prizemlji ce ne kontroliras, da se 2 uri nebos vstal iz kavca izpred televizije.
Namotas cistaka pa ga vstavis v nastavek, v bong pa samo zdrobljen led. To je majka.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

shadeX ::

Aha, do katere temperature pa gre tvoj?


220 ampak je že prevroče. 150 kolikor vem je optimalna temperatura za vejpanje.

No sicer jaz sem izkljucno presaltal na bong, nato pa na vape, ker mi je enostavno od tobaka, dima in ostalih stvari ki so se poleg pri tem bilo dobesedno slabo. Po enem letu vejpanja, sem probal eno staromodno jolo, pa mi je postalo slabo.


Tudi sam sem zagovornik "pametne" rabe konoplje in če se jo konzumira naj se jo že čisto :))

To sem tudi omenil v eni izmed večjih skupin v Sloveniji na tematiko legalizacije konoplje v zdravstvene namene. To omembo sem sicer plačal z banom. Pa admin je povedal, da premalo "poham", če ne nebi govoril takih neumnosti :))

Vsak izgovor je dober, da skadiš po 20 đolic na dan...saj se gre za zdravje..:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

m0LN4r ::

Aja, jaz pod 220 se sploh nisem sprobal :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

shadeX ::

220 zgubi vse zdravilne učinke, ker jo žgeš.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Substitut za marihuano (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5313225 (1263) nirburu
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741466 (29735) jype
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31676056 (67294) Okapi
»

THC in vožnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8529503 (16632) CoolBits
»

Prvič na sodišče (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10818370 (16339) St235

Več podobnih tem