» »

Kje kupiti semena tobaka?

Kje kupiti semena tobaka?

draciel ::

Oče bo kmalu imel rojstni dan. Ker rad kadi in ima zelo rad rastline in vrtičkanje, sem prišel na idejo da bi mu lahko kupil semena tobaka. O tem sam nimam pojma in zanima me če bi se dalo to kje v sloveniji naročiti ( če ne v sloveniji, lahko tudi kje drugot iz EU. Ven iz EU bolj kot ne odpade, ker bo kmalu njegov R.D in bi pošiljanje trajalo preveč časa.)

Torej upam da ga bom navdušil za neko novo stvar, pa še kadil bo ceneje če mu bo všeč. :D

Goran's Blog ::

draciel ::

Aha okej, hvala za linke. Si bom pogledal.

Hvala za opozorilo. Še nekaj me zanima. Slišal sem da je tobak vzgojen doma bolj "zdrav" kot tisti ki ga kupiš v trgovini. Tisti iz trgovine ima razne kemikalije in druge stvari še notri.
A je to res, da je domač tobak bolj "zdrav" ? :D

xxurban ::

Sicer se ne spoznam, ampak doma imaš nadzor in notri ne bo kemikalij, razen če jih sam daš.

Fuks ::

Drži da nebo kemikalij, te so uglavnem dodane kasneje za boljši "okus" - kar se bo tudi poznalo. Mislim da se da tud kupit en tak bolj "raw" tobak. Ampak ga folk uglavnem ne kupuje ker je zanič.

Sicer pa je noter marsikaj toksičnega, ampak najbolj kancerogen je pa "tar", kateremu se pa ne boš izognil.

connel ::

Enkrat sem sprobal domači tobak, sploh ni bilo slab, pa cena tudi ne, nekje 50€ za kilogram.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Substitut za marihuano (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5313280 (1318) nirburu
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656096 (8238) Baja
»

Sledi "zmotanih čikov" na prstih

Oddelek: Loža
376973 (5929) Izbrisan_Acc
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441107950 (42099) Limona
»

Vprašanje za kadilce (rizle...) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5430912 (22268) cigareti

Več podobnih tem