» »

kateri kabel

kateri kabel

DJ ROK ::

živjo mene pa zanima kateri kabel naj kupim da bom priklopil na grafično karitco in da bom povezal na televizijo. ko bom gledal dvd da bo slika na televiziji in večja bo. (kateri kabel).

sash ::

pomaga če napišeš kako grafično kartico imaš (in kaki TV out priklop ima) in kak TV maš oz kake vhode ima, ker zadevo lahko povežeš z večimi različnimi kombinacijami kablov >:D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Jok3r ::

Če imaš S-vido na TV:P , si kupi 10x m kabla in dve utičnici (moška, ženska8-O ) in jih prilotaj. To je najcenejša metoda.

DJ ROK ::

grafično imam geforce2 nima tv out (uhoda) televizija pa je goldstar že kar stara pa ne vem za priključek kakšen je. Kje naj dobim na internetu ta kabelj.

Dr_M ::

se prav...rad bi prklopu comp na tv...graficna nima tvout (uhoda?!)...za tv pa neves ker vhod ma? in ti bi rad kabel?? a prov stekam al sm kej spregledu? :\ :\ :\ :\ :\ :\ :\ :\ :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

`ripper` ::

Smeh...nuffin' but smeh :)).

DJ ROK, se tebi ne zdi, da ce bi rad gledu TV na graficni da bi nucov tako imenovani TV-Out. Men se nekak zdi skorda obvezen. Glede stare TV mislm da ni took problemov za skrbet, ksn scart bi se ze najdu gor...sam res se mi zdi da najprej rabis graficno k IMA TV-Out :D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

sash ::

pa kaj DJ ROK si norce delaš al kaj ??? 8-O
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Jok3r ::

Nek sem vidu da se da iz VGA izhoda spravt na TV-ja (neko vezje:P ). Drugače je pa magična beseda tole

Zavo ::

DJROK, mislim da te jaz razumem, čeprav si se malo narobe izrazil.
Potrebuješ naslednje:

Scart/RCA + SVHS adapter
Kabel SVHS M/M

To je vse, ker mislim, da nekater GF2 imajo SVHS izhod, če ne pa imaš RCA izhod, pa pač namesto SVHS kabla kupi Kabel RCA M/M in to je vse kart potrebuješ.

Ta material dobiš v vsaki trgovini z elektroniki HTE, IC, DELKO...ne hodi tega kupovat v Big Bang, ker je ful predrago tam!

LP,
Marko

Javi kako si zrihtal sliko!

DJ ROK ::

a mogoče veš kakšno spletno trgovino da bi kupil kar preko interneta in da ti pripeljajo. prosim.

Dr_M ::

ja pa da ti se r*t utaknejo...:\ :\ :\ :\ :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

dr M čil out
rok,malo sprehoda do trgovine ziher ne bo škodlo,sicer pa probaj na comtron.si,mimovrste,mlacom,agt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579207 (18536) Dominator
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458465 (7860) opeter
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245832 (4911) jamabama007
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253250 (2783) romario
»

Geforce Tv-out .. katere kable rabim?

Oddelek: Zvok in slika
111471 (1244) KuhaR

Več podobnih tem