» »

Prvi otrok

Prvi otrok

jonystar ::

Pozdravljeni,

Kolega bo dobil prvega otroka(punčko) in se s kolegi dogovarjamo kakšno sceno naj mu pripravimo. Za enkrat smo prišli na idejo kakšne majice, dude in planice na glavo. Kaj ste ostali še pripravili ostalim kolegom ko so postali starši?

kingsix ::

Najboljše kar lahko zanj naredite je da ne naredite nič.

Ganon ::

Ti ga najbolje poznaš in veš, če mu bo kaj takega sploh odgovarjalo. Meni niti slučajno ne bi. :8)

jonystar ::

Vse te zadeve mu bojo sigurno OK. Me zanimajo še kakšni predlogi. Se bo pa to dogajalo na žurki, ki 100% bo.

oiwedfhjweif ::

Ala mu vera, če mu je to ok, menda nima otroka pri 16-ih? Logično bi bilo, da on povabi kolege na pir...

K0l1br1 ::

Ko sem bral post, se mi je zdelo, da 9-letnik študira, kako bi potrolal 10-letnega kolega, ki bo postal očka. Potem sem premislil, in ugotovil, da v resnici 5-letnik študira, kako bi nategnil 16-letnega kolega, ki se je že sam fajn nategnil. Torej ni skrbi, kolega bo imel dovolj problemov že z otrokom, pa še otrokovi kolegi mislijo narediti neko manjše sranje, ki se jim zdi zabavno.
Upajmo, da je vsaj mati starejša oziroma vsaj pametnejša.

Cruz ::

No no, če ima smisel za humor ne bo problema. Predstavljam si, da ti je od evforije čisto vseeno in bi se še zbedirani človečki smejali.

Glede na to, da vas vabi na zabavo, nekaj morate ušpičiti. On tudi pričakuje, če ne bi vas povabil na pivo.

Mi smo mu kupili majico in kapo. Zdaj oboje uporablja pri košnji. To ti je darilo! :))
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

FireSnake ::

Lahko mu pupo zavijete v plenico in mora menjat.
Seveda morate zadevo začiniti z evrokremom: da se izkaže kako bo previjal.

Naredite tako, da bo zabavno za vse.

Ne pozabite pa na uporabna darila: vlažilni robčki, plenice in podobno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

jonystar ::

@FireSnake, ta s previjanjem je super ideja. Planic in tega mu ne bomo kupoval. Smo se odločl, da mu rajš damo bon za pikapolonco/babycenter, pa nj poj sam kup tisto kar bo rabu.

D3m ::

Cruz je izjavil:

No no, če ima smisel za humor ne bo problema. Predstavljam si, da ti je od evforije čisto vseeno in bi se še zbedirani človečki smejali.

Glede na to, da vas vabi na zabavo, nekaj morate ušpičiti. On tudi pričakuje, če ne bi vas povabil na pivo.

Mi smo mu kupili majico in kapo. Zdaj oboje uporablja pri košnji. To ti je darilo! :))


Počakaj na prve nočne ture. Bo koj imel rad črni humor.
|HP EliteBook|R5 6650U|

MostWanted ::

jonystar je izjavil:

@FireSnake, ta s previjanjem je super ideja. Planic in tega mu ne bomo kupoval. Smo se odločl, da mu rajš damo bon za pikapolonco/babycenter, pa nj poj sam kup tisto kar bo rabu.


aja ka pa če mu bo predrago iz teh trgovin? cote predrage pa precenjene! da ne omenjam plenic od pampersk!!

raje gotovino.

krho ::

Načeloma so Muelerjeve plenice čisto ok. Pa še cenejše so od ostalih. :)
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Machete ::

MostWanted je izjavil:

jonystar je izjavil:

@FireSnake, ta s previjanjem je super ideja. Planic in tega mu ne bomo kupoval. Smo se odločl, da mu rajš damo bon za pikapolonco/babycenter, pa nj poj sam kup tisto kar bo rabu.


aja ka pa če mu bo predrago iz teh trgovin? cote predrage pa precenjene! da ne omenjam plenic od pampersk!!

raje gotovino.


Raje ga previješ v gotovino?
Drugače pa so pampers res najslabše kemične plenice na svetu, se mi zdi, da sem celo zmetal jih nekaj stran.
Sicer pa ne saj babycenter ni predrag, kaj pa boš izumil drugega? Cun je pa na bolhi in med žlahto neskončno. Sem pa tja kaj novega, 80% lahko pokriješ vse z rabljenimi. Itak je to vse za 3 mesce, potem pa je premajhno.

Scene pa ne vem, a je nujno, da so neke posiljlene fore in igre? To mi je bilo zmerja zelo zelo tuje oz. retardirano. Sicer pa če je tak tip OK.
Pa nutela ne bi nikoli NIKOLI simulirala dreka, ker včasih ta neskončno smrdi, nutela pa diši. Najdite tparavo blato drugače ne bo fore.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

matobeli ::

Babycenter je definitivno predrag. Gotovina je čist normalno darilo ob rojstvu otroka.

Mi se igrci nismo šli, malo več spili in malo več se nas je dobilo. Preveč hud party tud ne sme bit da ne bo fovšije :P

sandmat ::

Po lastnih izkušnjah - ne dajat bonov. Sicer bo žena vesela, ker bo imela izgovor kupovat v babycentru/pikapolonici/nekineki, ampak ekonomsko pa ni upravičeno. Marsikaj se da kupiti preko spleta/rabljeno. Denar mu bo prišel precej bolj prav.

[hec]Za darilo bomo zamenjali ta šop univerzalnega plačilnega sredstva, ki nima omejenega roka uporabe, za tale kartonček, ki ga lahko unovčite samo v naši trgovini do 31.12.2019[/hec]

Egidij88 ::

Žur mora biti hud, treba izkoristiti priliko, ko žene ni doma. :))

Machete ::

sandmat je izjavil:

Po lastnih izkušnjah - ne dajat bonov. Sicer bo žena vesela, ker bo imela izgovor kupovat v babycentru/pikapolonici/nekineki, ampak ekonomsko pa ni upravičeno. Marsikaj se da kupiti preko spleta/rabljeno. Denar mu bo prišel precej bolj prav.

[hec]Za darilo bomo zamenjali ta šop univerzalnega plačilnega sredstva, ki nima omejenega roka uporabe, za tale kartonček, ki ga lahko unovčite samo v naši trgovini do 31.12.2019[hec]


Ma ne bo ga konec če gre enkrat v neko trgovino. Boni so ok.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Vsi skupaj pojdite v Wellcum:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So darilne kartice ena velika potegavščina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912181 (10160) 111111111111
»

Darilo za rojstni dan (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510906 (9539) Meiniken
»

avto za fanta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6810291 (7747) nina22
»

Baby Center v Ljubljani, njihovi boni in vracilo denarja

Oddelek: Loža
213315 (2710) BigWhale
»

trgovina za dojenčke

Oddelek: Loža
5604 (537) jonystar

Več podobnih tem