» »

Kdor išče, ta najde 10 milijonov!

Kdor išče, ta najde 10 milijonov!

««
9 / 10
»»

MalaMalca ::

Kje pa je bil cek skrit?
Sicer pa.. sm kr zalostna.. ravno danes popoldne bi se podala na lov za cekom... po eni strani pa se dobro, da si to zdaj napisal, da si ne bom delala nepotrebne poti :(

newzealand ::

kot je bilo povedano točno tam;(
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

SodVina ::

ker seveda tudi temu nisem verjel, sem tudi sam poklical v urednistvo slo-novic

gospodicna mi je povedala, da je zjutraj poklicala ena gospa, ki je cek nasla. Cek je bil v planici, najden je bil vceraj, ampak tocno kje, pa mi gospodicna na drugi strani linije ni znala povedati. Je pa tudi rekla, da bo jutri verjetno v novicah.

Svetujem "nejevernim Tomazem", da storijo isto kot jaz(telefonska je v imeniku), ker mene recimo tukaj do sedaj ni se nobeden preprical, dokler nisem sam slisal iz prve roke.

lp

SebaR ::

:'( :'( pa sem upal da bo nekdo vsaj iz ST-ja:'( :'(
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

ensaso ::

Jest mislm, da je to spet ena natregavščina, kot je značilno za nagradne igra in žrebanja, tekmovanja ... v Sloveniji. Sigurno koga pozna, k ji je povedu kje naj ga išče, zdaj si bosta pa razdelila nagrado. Jah Slovenija pač ni kaj. Sicer ima pa baje vsak svojo ceno. 8-O

Slo-One ::

Mogoče pa je vohunla na SLO-TECH-u

ensaso ::

Ja 50 let stara dama bo vohunila na slo-techu. Po moje bo prej kake limonade gledala. Ne verjamem. Pa da bi iskala lihk pr električni omarici. Verjetn je tud električarka po poklicu a ne?

LyLa ::

Jah kaj nej rečem ... glede na to, da nama ga je odnesla pred nosom. Nč, nej uživa z njim a ne :\

Drgač pa grrrr... stare mame sploh neb smele vedt kaj je to električna omarca!

AbdulahBM ::

Nekateri očitno ne znate brati ... piše OB električni omarici, ne pa V njej. :\

In moja zgodba je resnična, pa če verjamete ali ne.

newzealand ::

kaj ko bi glave dal skup pa organiziramo nekaj podobnega, dobimo sponzorje pa po gasu
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

ensaso ::

Abdulah, ti se skos sam neki buniš. Ja znamo brat ni v električni omarici, je bilo poleg električne omarice, tako da bi lahko vsak trot najdu, a ne. Sicer je pa res, kakorkoli je prišla do čeka, če ga je res našla, naj uživa, če pa ga je našla s pomočjo vez, jo bo pa itak vest pekla.
NEKO OD GORE VIDI SVE;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ensaso ()

AbdulahBM ::

Bunim se, ker me motijo izjave nekaterih retardov v stilu, da je ženska sigurno električarka. :\

newzealand ::

dobila ga je preko vez , ker iz steze se ga ne da opaziti, od vha hriba se pa ne vidi ker je previsoko razen če ima dioprijo +100
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

ensaso ::

Najbolj zanimivo se mi zdi, da se mi vsi bunimo, pa nismo bili niti toliko blizu kot ti, ti pa si čisto miren, ko ti je 10 sekund preden si prišel, pred nosom odnesla ček. ...hm... To se mi zdi čudno.

AbdulahBM ::

Ne verjamem, da ni pošteno igrala. Tudi sam sem namreč ugotovil kje se ček nahaja ... pa nimam nobenih vez.

AbdulahBM ::

ensaso kaj pa bi lahko naredil ? Mi bo jeza prinesla denar ?

ensaso ::

Prav imaš, igrala je po pravilih?! Tudi sam si se pripeljal u planico, in vedel, da se skriva OB električni omarici. Medtem ko si tekel do omarice, ti ga je speljala. Ej tastar, moje sožalje. Drugič več sreče a ne. Očitno si že zelo iskušen človek, da tako mirno preneseš poraze. Svaka ti čast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ensaso ()

neoto ::

Vedno bolj me presenečajo ljudje s tega foruma... Vsi mislijo, da vse vejo, ko pa nekaj nekdo drug dobi, pa ga že obdolžijo guljufije...

cholt45 ::

Neoto saj ni tako samo tukaj, malo pogledaj skozi okno!

bongo ::

meni se je po dveh namigih zdelo da gre za dolino vrat (iskal sem po guglu "izvir slovenija" in na eni strani je bila nadiža tko označena, da so se vsa Vrata vidla kot črka T (križišče)
pri tistem rdeča rumena bela je mavrica vesela pa se mi je zdelo, da mavrica pomeni sreča za tistega, ki najde (torej da je to ključno mesto, kje je ček). ostalo sem pa razvijal podobno kot tule na začetku, žal mi je edino da nisem šel v torek v planico, kot sem nameraval. ampak čeka pa verjetno ne bi odkril, tudi tele dve gospe sta verjetno bolj na blef štafnali okrog. jima pa seveda čestitam pa kolegu z jokerja ki je delil z nami zgodbo in tko verjetno preprečil marsikateri odhod zaman. bom pa šel čez vikend verjetno v planico mal pogledat, če ne bodo igre ustavili bo verjetno kaj za vidt :)
pa pohvale vsem ostalim, ki ste razmišljali v pravi smeri, več sreče prihodnjič. upam :)

rozica ::

ma kakšne veze neki... men je blo čist logično planica, šla sem tud gor... in sem iskala na istem mestu, samo prepozno...
sreča je pač pri takih rečeh tud zraven...
veliko sreče prihodnjič :)
upam, da naslednjega najde kdo iz slo-techa

Storm ::

Mene pa zanima pri Abdulahu, ki pravi, da je veel da je ček ob omarici. Sicer sem sodeloval pasivno, imel frenda, ki je bil v Planici, se malo razgledal, ampak na našo žalost ni pogledal v tisto omarco. Torej Abdulah, kateri namig te je peljal točno do omarce. Predvidevam da tist količek ni bil viden od vsepovsod v Planici, ker verjamem da bi ga naše ekipa, ki je bila tam v dopoldanskem času našla.

Torej mi smo vedeli, da je v Planici, ampak kje se nam pa ni sanjalo.
Markec The Great

ensaso ::

Res je, ženski privoščimo vsi, iz srca, da je našla ček, a v srcu imate vsi grenak priokus, pa ne nečt da nimate.
Si pišemo na naslednjem forumu, mogoče pri naslednjem odkrivanju zaklada.

Še vedno vam ostane loto, tokat okoli cca. 80 Mio sit - davki :D

bako ::

Tkole je !
Cek je zihr najden. Najdu ga je moj frend iz Kr. Gore in je su dons v Lj. po dnar. S svojo zeno in se z enmu parm so bli v Planic in najdl cek. Dons je su v Lj. in so mu ze nakazal dnar.
100% resnica - dons zvecer pride na fuzbal - rekreacija in bo s sabo pjaco prnesu.

Upajmo da bo nasljednji teden nov lov za 10 milj. - je zanimivo, cist sm not padu.

Brilko ::

ensaso: če igraš sistem lahka odšteješ davke, ker jih z načinom igranja poplačaš... ;)

Brilko ::

Ne verjamem, da so mu denar že nakazali...

:D

bako ::

OK tko sm slisov preko vira, bom pa dons zvecer zihr vedu al je dnar ze nakazan al ne.
Ob 18:30 mam fuzbal.

predator32 ::

Vsi smo vedli da je v Planici,toda nismo vedli kje...je morda kdo pomislil da je tisti količek bil namenom,a nastavljen šele včeraj(ko je bil namig v vezi količka) in se je točno vedelo kaj iskat??
Me res zanimajo kakšni so bli ostali namigi...Do konca igre...
Aja,pa kdo je zdaj našel ček...ženska ali moški..tam se piše o dveh ženskah,tule nekdo omenja svojega prijatelja..

bongo ::

bako denarja mu zagotovo niso nakazali saj je eden izmed pogojev za zmago tudi to, da se mal prepusti novicam v roke.
razen če so to dons nardili (torej da so ga pofotkal in nardil članek), pol pa ja

kar se lota tiče, davka je 15% in gre občini, kjer je doma dobitnik. drucga ni. pri tejle od novic pa je treba računat z dohodnino, tko da bo dobitnik na koncu imel okrog 5-6 miljonov

ensaso ::

Če se ne motim, kakor pravijo, gre od dobitka lota 15% občini, poleg tega pa ga moraš prijaviti v dohodnino, kjer pa ti oddtrgajo še nekaj. Razen če se ni davkarija letos spremenila. Itak cel čas nekaj spreminjajo. Ampak pustimo to, to je že tema za novi forum. Vso srečo dubitniku čeka.

AbdulahBM ::

Hehe, bako. Frend se je malo zlagal ... res sta bila dva para vendar sta obe ženski iskali kjer je bil ček in ga tudi našli. V tistem trenutku pa sta bila oba moža na drugi strani na stopnicah in sta počasi prihajala navzdol. Torej ga je našla žena in ne on. :)

bako ::

Zj sm govoru z mojim virom informacij ki ni pa ni srecnez - cek je najdla res zenska - se pravi dve sestri sta in od ene tip je ta frend in on je biu dons v Lj. Cist tocne podatke zvem zvecer in jih napisem. Sigurno niso stari 50 let - so mal cez 30.

AbdulahBM ::

Storm: Nisem vedel, da je ček ob omarici ... v tisto smer sem šel, ker je bil poleg omarice (in posledicno poleg hiške) večji plakat na katerem je z rdečo, rumeno in belo pisalo Slovenija. :)

AbdulahBM ::

No, saj pravim da sem jih prvič videl in ne vem koliko so stari. Sklepal sem, da so nekaj takega kot moja mama, ki je 50. :) Pa vprašaj, če je eden od moških imel na ramenih otroka. :)

neoto ::

ker seveda tudi temu nisem verjel, sem tudi sam poklical v urednistvo slo-novic

gospodicna mi je povedala, da je zjutraj poklicala ena gospa, ki je cek nasla. Cek je bil v planici, najden je bil vceraj, ampak tocno kje, pa mi gospodicna na drugi strani linije ni znala povedati. Je pa tudi rekla, da bo jutri verjetno v novicah.

Svetujem "nejevernim Tomazem", da storijo isto kot jaz(telefonska je v imeniku), ker mene recimo tukaj do sedaj ni se nobeden preprical, dokler nisem sam slisal iz prve roke.


in pa tole:

Tkole je !
Cek je zihr najden. Najdu ga je moj frend iz Kr. Gore in je su dons v Lj. po dnar. S svojo zeno in se z enmu parm so bli v Planic in najdl cek. Dons je su v Lj. in so mu ze nakazal dnar.
100% resnica - dons zvecer pride na fuzbal - rekreacija in bo s sabo pjaco prnesu.

Upajmo da bo nasljednji teden nov lov za 10 milj. - je zanimivo, cist sm not padu


Res ne vem...

bongo ::

motiš se, loto ne gre v nobeno dohodnino. od dobitka gre stran 15% in to je to

Namigana ::

:'( Adijo vsi upi za neznosno lahkost bivanja, tle je dokaz!


[img]http://slike.lublana.com/pics/kdorisce2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Namigana ()

AbdulahBM ::

lol dobra :)) :))

Tic ::

Heheh , sm glih mislu tole fotko objavt, pa vidm da sm prepozn...


Gud lak old grandma... cudn da je ni infarkt na mestu ko ga je najdla. Pol bi bil pa bogat voznik rešilca :D
persona civitas ;>

boste ::

Tole ne bo držalo, čeka tam zihr ni blo že ob 14.30 ker sem sam tam iskal in ni bilo nič.

newzealand ::

a pa maš dokaz. jest sem vsaj slikov neki
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

Matev ::

Tole ne bo držalo, čeka tam zihr ni blo že ob 14.30 ker sem sam tam iskal in ni bilo nič.


seveda ga ni bilo
če si pa iskal ob 14:30 dne 22.09.2005

ček je bil najden že 21.09.2005

boste ::

ja včeraj 21.9. ob 14:30 in ne danes 22.9., zato zihr ni bil najden ob 17:00 21.9. ampak če je bil je bil prej.

Matev ::

ob 17:00 po mojem tudi ni bil najden
je večja verjetnost da je bil najden na kakšno manj okroglo številko

recimo 17:07 ali 16:54 ali kaj takega

AbdulahBM ::

boste: torej si ali slep, ali neumen.

boste ::

Al pa da ti ne govoriš resnice, kar je bolj verjetno.
Prej verjamem, da je bil ček najden dopoldan 21.9. Sam takrat tebe ni bilo zraven, zato nima smisla dramatizirat.

Matev ::

takrat zagotovo ni bilo marsikoga zraven
kaj a misliš da so ljudje kar v krogu stali in gledali ko en potegne vn ček

jasno da ga ni bilo poleg

AbdulahBM ::

Mahh ... zakaj se sploh trudim. :\

Tisti, ki verjame, pač verjame. Ostali ste neumni in mi dol visi za vas.

Zgodovina sprememb…

Nejc Pintar ::

Persona rudis?
Ne moreš človeka določit da je neumen:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

msms ::

AbdulahBM verjeti v nekaj nima prav nobene zveze z neumnostjo. Vsak naj se odloči na podlagi dejstev in to je to, niso pa zdaj tisti ki ti ne verjamejo kar naenkrat neumi. Jaz mislim da je konec igre, po vsem tem kar sem prebral po raznih forumih. Škoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msms ()
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučarski skoki (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Šport
2198315819 (213) raceboy
»

Prevare na Bolhi - lažno nakazilo

Oddelek: Loža
287553 (5528) Lion29
»

Ameritrade - NLB ne sprejema čeka iz USa?

Oddelek: Loža
103974 (3650) LoneWolf

Kdor išče ta SPET najde 10 mio (strani: 1 2 3 472 73 74 75 )

Oddelek: Loža
3729208810 (59034) Tody

Več podobnih tem