» »

Kdor išče, ta najde 10 milijonov!

Kdor išče, ta najde 10 milijonov!

««
8 / 10
»»

ensaso ::

Abdulah a si lahko tvojo sliko obesim na steno, si taprav Picasso. Ne zamerit, ampak mene si že skoraj prepičal. Čist me ne moreš, ker bom verjel šele ko te vidim s čekom v roki al pa ko bodo to napisal v Novicah. Sorri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ensaso ()

Brilko ::

newzealand: a si biu pri omarci? :\

AbdulahBM ::

Evo, našel sem lepšo sliko. Gre za hišico poleg plakata od Telekoma Slovenije.

Misak ::

se opravicujem za tist o novem namigu...delo revije dd. prinese novice šele zjutraj na petrola, od prejšnjega tedna dalje...hmm.. zjutri ko bom na šihtu bom prebral nov namig in samo rekle: je res al pa ni res.

Hvala za slikco. Je pa res malce nenavaden kraj...sam če je bil pretok ljudi tam velik, ne vem no..

A una mamca je prov iskala ček, ali ga je naključno našla?
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

AbdulahBM ::




Obe sta zavzeto "gazili" po travi in iskali.

neandertalc ::

ok....bomo vidli ju3;(
HP Compaq nx6125 =) Men se rola...

AbdulahBM ::

Grem spat, tako da odgovorov danes več ne pričakujte. Lahko noč.

Nejc Pintar ::

IMO še zmer bulšit, to bi pelou vrtec na izlet pa bi reku mal se igrejte pol bi pa najdl tm ček pa bi jim ga uzel:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

ensaso ::

Jest ne bi mogu zaspat, če bi mi en pred nosom odnesu 10 mio. Očitno si se na poti do doma nacedu, da si utopu žalost in jezo.

Misak ::

pol pa še ena za lahko noč:

Blizu je izvir.

Izvir Sore niti ni tako blizu ampak je pa sotočje zato blizu. mogoče so kle ciljali na kake kloake izpod hiš v okolici.

Na glavnem križišču zavij levo.
Ali pa desno. Odvisno od smeri prihoda.

Ko prideš v Puštal iz smeri centra zaviješ levo, če prideš iz druge smeri zaviješ desno.

Rdeča, rumena, bela.
To mavrica je vesela.

jap, vsi trije smetnjaki so tam, edn je rdeč, edn bel in edn rumen, vsak za drugačno embalažo se ve.

Parkiraj na pesku.

Parkirišče poleg smetnjakov je na pesku.

Rana ura, zlata ura.

Ljudje v okolici smetnjakov že zgodaj vstajajo da gredo na delo, pa tudi na fuzbal igrišču poleg so igralci aktivni že ob rani uri.

Neznosna lahkost bivanja.

am...na kaj se kle namiguje mi ni jasno čist, mogoče na smeti, ker sedaj lahkotno bivajo v smetnjakih po tem ko so jih lastniki odvrgli

Vse poti vodijo v...

Puštal, kakopak.

Ni mesto, v njej pa živi 198.000 ljudi.

Gorenjska - Škofja Loka, res je ja, nismo mesto, smo pa kar velik zaselek

Poišči količek in glej namig št. 3.

količek se nahaja poleg smetnjakov rumenega, belega in rdečega in morte merkat da ga z avtom ne zbijete ko boste parkiral...


/kopirano iz jokerja :D

no se jutr zmenmo ob 18h da bomo skupaj butal glavo ob zid.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

newzealand ::

ne morem spat
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

newzealand ::

sam neki me zanima. če je bil količek za omarico kako jo je lahko opizila iz tiste potke. vidiš ga lahko le če greš do omarice .
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

newzealand ::

mišak prit na pošto u medvode da se ga napijeva
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

Mimika ::

Sem se odločla, da ne verjamem, da je ček nekdo najdu. Tko. Zdaj grem pa spat. |O Komi čakam jutro, da preberem naslednji namig, ki bo dokazal, da se ček še nekje skriva.

LapD ::

cudno da je abdulah hladn k spricer pa ne kaze znake razbrujenja ker je bil sam par sekund oddaljen :D jao upam da bojo podobno igro ponovil ker je vsekakor popestritev casopisnega dogajanja

newzealand ::

povej kam greš iskat d pridem tja da bova vsaj kavico našla
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

Misak ::

newzeland: se ga bova raj napila, ko bova ček najdla. Jutri se vidimo z novim namigom naproti :D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

newzealand ::

to mi deli
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

ensaso ::

Tud jest sm z vami, nismo še pokopani, dokler tega v novicah ne objavjo. Gremo po ček!

SebaR ::

Kdaj se splatna stran osveži?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

LapD ::

okol poldne mogoc mal prej alpa pol...mogoc pa presenetjo dons jst bom caku :D

LyLa ::

Čej to res kar AbdulahBM prav, so men pa kolegu ček odnesl pred nosom :\
Pa vedno bolj se mi zdi, da se res spomnim dveh tet k sta neki šarle tm okol, k sva se še zajbavala da bi jih blo treba strest, ker štefnata :D
Midva sva očitno iskala na napačni strani skakalnice.. pičlih neki metrov stran u bistvu.

Double_J ::

Pa sej sta ble tete, sam nič nista našle no...

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

predator32 ::

Ne vem kaj naj..verjamem ali ne...vsekakor je vprašanje kaj zdaj,kdo bo potrdil da je ček najden..to kar je rekel model da je redakcija slov.novic odprta samo do 16h drži,in če so ta ček res našli okrog 17h ure pa da pridejo do ljubljane je ura recimo 19h komu potem na novicah javit da se je ček našel...?zatorej predvidevam da bo v današnjih novicah še vedno objavljen namig št10,ker izdaja gre v tisk zvečer in v današnjih novicah ne bo nič o tem odkritem čeku,se pravi da bodo te teke šle šele zjutraj na novice pokazat oziroma povedat v redakcijo...
Kar je pa pšri vsem tem tko čudno je to,,,da so vsi namigi potemtakem bili vezani na planico,samo čudi me da je precej ljudi v teh dneh iskalo ta čak okrog skakalnice in da ni nihče opazil tega količka,oziroma panoja z napisom Slovenija v rdeči,rumeni,in beli barvi kar pomojem mora precej iztopat...je pa možno res da je ček bil v omarici ker sem tudi sam razmišljal kam so dali ta ček da je dostopen 24ur na dan in zaščiten pred vremenskim vplivom,se pravi nekam kjer je vsem dostopen...če je tako da je res najden,,potem okrog namigov niso bili najbolj izvirni..vse preveč očitno in vsem na očem,..drugače pa namig okoli količka,verjamem da so ga slov.novice kar same tja postavile.
jaz tem tetam privoščim...samo upam da niso že dovolj podložene z kakšnimi drugimi miljoni.

jerneju ::

Domačini in tisti, ki se vsak dan smukajo okrog Planice, so pač bili v prednosti. Ker so pač večkrat videli ta plakat. (Če je to res)

Slovenske novice bi sicer dale ta denar v dobrodelne namene. Enemu zavodu torej. Če sta res ti dve ženski našči ta listek, pač zaradi teh dveh pohlepnic denar ne bo šel v take namene.

predator32 ::

Še zdaj ne morem verjet da vas je tolko ljudi bilo v Planici in iskalo ček..pa ni nihče videl plakata z napisom Slovenija v rdeči,rumeni in beli barvi8-O glede na to da se je model pripeljal na parking pa je takoj zagledal plakat.
ja,nič,smo pač popušili...;(( ;((

MTm2H37rqt7B ::

heh, a zdej so pa ljudje ze pohlepni? ma dajte no...

Damjan Jagar ::

Namig št. 10 (četrtek, 22.09.2005)

Orel je največji predstavnik družine
kreguljev. Poznamo jih več vrst:
planinski orel, kraljevski orel...
http://jagar.si

Damjan Jagar ::

Ta namiguje na Planico. Tudi tam letajo orli. Planiški orli.
http://jagar.si

whatever ::

Ja. Vedno bolj verjamem, da so ga res našli.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Misak ::

Okej, zdej pa nekako verjamem. :O
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

AbdulahBM ::

Heh.

rozica ::

mislim.... ne vem kaj je res in kaj ni
okol 17.00 ure sm bla tud jaz gor... in iskala pod tem plakatoom on tam okol... napisi so v teh treh barvah... sam a so ga men pol tud pred nosom odnesli??? buahahaha:(

Sergio ::

Jaz sm bil pod vtisom, da orli pripadajo druzini jastrebov...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

SodVina ::

Zdej men je tole tud malo sumljivo:

komentar, ki ga je postal AbdulahTM:

Ček je bil rdeče barve in je bil skrit ob električni omarici v majhni leseni hiški označeni na sliki. Najden je bil nekaj minut pred 17:00.

in še slika, ki jo je narisal in prilepil eno stran pozneje:



tole se ne klapa glih, a?

sicer pa, a ni tako, da morajo biti elektricne omarice ze zaradi varnosti zaklenjene?

Damjan Jagar ::

Nov namig je objavljen tudi na uradni strani. Nekdo še ni prinesel čeka. :)
http://jagar.si

SodVina ::

V pravilih nikjer ne pise, da bo zmagovalec objavljen, ko bo cek najden, ampak da bo objavljen v sredo, 28. septembra. Tudi nikjer ne pise, da ko je cek najden, namigi ne bojo vec objavljeni. :D

Damjan Jagar ::

He, he >:D
http://jagar.si

MalaMalca ::

Hej! No jes sm cist nova tle, ampak nima veze, ker zdej ze par dni berem tale forum in tud jaz ful razmisljam kje bi lahko nasla teh 10 mio :)) Drugace me pa malo mede danasnji namig o teh orlih. In sicer, da orli spadajo v skupino kreguljev. Pa mi je ze na zacetku bilo to cudno, pa sem sla preverit... na arso.gov na strani od 11- 13 lepo pise, da so orli in kragulji vrste , ki spadajo v skupino ujed. Ceprav dvomim, da so hoteli s tem namigom 'povzrocit' to, da se bomo vtikali v najmanjse podrobnosti :| Drugace pa nimam pojma, kje bi lahko ta denar bil skrit. Ker vsi tako navijate za Planico, potem tudi jaz navijam za njo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: MalaMalca ()

Damjan Jagar ::

Očitno nisi dobro prebrala. Preberi še enkrat tekočo in prejšnjo stran.
http://jagar.si

Brilko ::

Ne smeš navijati za planico, ker če je ček v Planici, je bil že najden... ampak upamo da ne.

MalaMalca ::

Cyb3r: ne verjamem da je cek ze najden, ce to mislis 8-)

Damjan Jagar ::

Upanje umre zadnje. ;)
http://jagar.si

predator32 ::

Vpravilih je lepo napisano:
Da je ček odkrit, se šteje od trenutka, ko najditelj o tem obvesti organizatorja igre. Za to ima najditelj čas do vključno ponedeljka, 26. septembra 2005, do polnoči
Kaj pa če te ženščine se sploh še niso javle na uredništvo in tudi oni ne vedo da je bil ček najden,saj ima časa do ponedeljka do polnoči..in tako pač igra teče dalje...mislim postavite se v njihovo kožo in se zamislite da ste vi našli ta ček...bi skakali od veselja tam po planici,se fotografirali z vsakim in verjetno vsakim razlagali da ste našli ček:)) :))
malo morgen...pobrisali bi jo potiho in na hitro.

alum ::

Ma ja.Kkljub temu, da ne iscem ceka, enostavno ne verjamem, da je bil res najden.

Zakaj? Zgodba se mi enostavno ne zdi dovolj verjetna.

bongo ::

jaz sem na novicah ne bi javil do tik pred zdajci :)

Serđo ::

Men se pa dozdeva, da so pri zadnjem desetem namigu mišljeni PLANIŠKI ORLI (izraz se velikokrat uporablja za skakalce na velikanki)

Damjan Jagar ::

Pravilno se ti dozdeva. Tudi ti površno bereš? ;)

Ta namiguje na Planico. Tudi tam letajo orli. Planiški orli.
http://jagar.si

SodVina ::

Da je ček odkrit, se šteje od trenutka, ko najditelj o tem obvesti organizatorja igre.

Nikjer pa ne pise, da mora organizator to takoj javnosti sporociti oz. prekiniti z nadalnjimi namigi. :) Torej tudi, ce so vceraj nasli cek, nima organizator (po svojih pravilih) nobene obveznosti to tudi takoj povedati javnosti, zato lahko mirno nadaljujejo "ze koncano" igro.:|

Po drugi strani pa se mogoce cek se vedno skriva na nekem (ne tako ocitnem) mestu :)

newzealand ::

;( zdravo. Naj vam dokončno zagrenim zadevo. Pred pol ure sem poklical v uredništvo sl. Novic. Zadevo so potrdili da je bil ček odkrit in da ga je našla baje domačinka. ( niso hoteli povedati točno kdo ga je odkril ). Ker zadevi nisem verjel sem poklica frenda ki dela kot novinar da mi je zadevo še enkrat potdil. Dobil je isti odgovor. Torej je res koonecc. Organizator ima pravico potegniti zadevo do konca vendar ne iščite več. Škoda časa. Raje povejte na kerem forumu se dobimo za klepet. Smola.
ko si na vrhu si na pol poti. uspeh obdržati je mojstrovina

Zgodovina sprememb…

««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučarski skoki (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Šport
2198315677 (71) raceboy
»

Prevare na Bolhi - lažno nakazilo

Oddelek: Loža
287553 (5528) Lion29
»

Ameritrade - NLB ne sprejema čeka iz USa?

Oddelek: Loža
103974 (3650) LoneWolf

Kdor išče ta SPET najde 10 mio (strani: 1 2 3 472 73 74 75 )

Oddelek: Loža
3729208807 (59031) Tody

Več podobnih tem