» »

DOGe Coin

DOGe Coin

««
10 / 40
»»

pegasus ::

A ne bi bilo smiselno ta postopek tudi avtomatizirati?

hojnikb ::

doggycoin je izjavil:

A ne bi bilo bolj smiselno rudarit tak coin, ki je več ali manj pri vrhu te tabele z "revenue / profit (per day)" in potem pretvoriš v najbolj profitabilnega glede na coin/BTC?

http://www.coinwarz.com/cryptocurrency

težava je, ker ti novi coini tako nihajo, da se en trenutek ful splača rudarit, drug pa spet ne, ker je vrednost na nuli in diff v višavah..
#brezpodpisa

markosk ::

Ta postopek ti naj bi avtomatiziral multipool. Rudari najbolj profitabilno valuto. Ampak problem je v tem, da vrednost valutam hitro niha in preden ti uspeš narudarjene kovance prodati te še zdaleč več niso najbolj profitabilni. Drugače pa mi je na multipoolu 14 dni rudarilo dogecoine. V zadnjih dneh pa tudi po več kot 5 različnih kovancev dnevno. To seveda nima smisla. Sedaj sem vse prestavil na dogecoine. Vmes sem malo minal še cat,moon coine, kar pa mislim, da se mi ni prav nič obrestovalo. Tukaj pa so se slabi pooli, ki ne dajo prave hitrosti, so nestabilni,kraje kovancev iz njih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: markosk ()

doggycoin ::

ma jaz zadnje dva dni rudarim kar lottocoine, pa bom videl kako bo.

dogaja ::

Bi kdo zamenjal dogecoins za paysafecard?

hojnikb ::

kolk ponudiš ?
#brezpodpisa

krneki0001 ::

Kaj se sedaj bolj splača kot dogecoin? Je čisto padel.

Primecoin je samo za cpu (tako da se to ruadi zraven, rabim pa še nekaj boljšega.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

49106 ::

MrBrdo ::

Doge se še vedno splača minat, pa tudi kakšen DMD.
Jaz trenutno minam Lottocoin, ker mam feeling da zna naslednji teden poskočit cena (nekaj denarja bojo vložili v promocijo). Lahko pa da ne bo nič.
MrBrdo

DejaVu ::

MrBrdo je izjavil:

Doge se še vedno splača minat, pa tudi kakšen DMD.
Jaz trenutno minam Lottocoin, ker mam feeling da zna naslednji teden poskočit cena (nekaj denarja bojo vložili v promocijo). Lahko pa da ne bo nič.


Za profit z LOT si že zamudil. Treba ga je bilo minat, ko je bil diff še nizki. Meni je uspelo, sem nekaj zaslužil več kot, če bi ostale coine minal. Sem pa pričakoval, da bo imel višji skok z cryptsy - zgleda da ga je večina folka minala samo zato, da se ga je potem dumpalo.

BaToCarx ::

krneki0001 ::

primecoini so poskočili. iz 0.0038 na 0.0057 (XPM vs BTC). DObr da sem jih nekaj narudaril in sem sedaj že profitiral.
Samo primecoin je samo "CPU mining" al ima kdo kako drugo informacijo?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Machete ::

Emmm jaz imam izmet gnilih sharov ca 20% pri dogiju na multipool-u. Is it me or is it them?
Pri vseh ostalih valutah je ca 1% max.
tnx

subby ::

jst mam na multipool doge: Your Efficiency 100%
mogoče te nastavitve j*****

Buggy ::

se kdo kupuje ta trenutek dogije po 0.00000039 BTC-ja?

markosk ::

Se mi zdi, da cel čas samo izgubljajo vrednost. Imaš kakšne podatke, ki pričajo o rasti vrednosti?

Buggy ::

markosk je izjavil:

Se mi zdi, da cel čas samo izgubljajo vrednost. Imaš kakšne podatke, ki pričajo o rasti vrednosti?


seveda da ne, se mi pa vseeno zdi da je to ze dokaj nizko, da je vredno kupiti nekaj psickov.

markosk ::

Ja saj se strinjam s tabo. Bega me to da je volume visok (na cryptsy praktično vedno v top 3 po trgovanju) pa kljub temu vrednost samo pada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: markosk ()

Buggy ::

markosk je izjavil:

Ja saj se strinjam s tabo. Bega me to da je volume visok (na cryptsy praktično vedno v top 3 po trgovanju) pa kljub temu vrednost samo pada.


sej pravim...malo gemblam pa me zanim ce je se kdo v tej igri :P...je bilo kar nekaj nakupov po 2-3 BTC-je videti po 0.00000037 -38 BTC-ja

papasmrk ::

Zgubljajo ceno zato, ker folk še kar rudari in rudari in vedno pridejo na market nova sell naročila. Saj že po sliderju na cryptsyju lahko vidiš koliko je buy orderjev in koliko je sell orderjev. Takole od oka bi rekel da je 5:1 v prid prodaji naročil>:D

DejaVu ::

A vi se še vedno ubadate z dogami? Jao jao, to je lanski sneg....

Buggy ::

DejaVu je izjavil:

A vi se še vedno ubadate z dogami? Jao jao, to je lanski sneg....


z rudarjenjem sicer nic vec, ce pa se lahko kaj z njimi pridobi v portfoliu pa nebi nic skodilo...sem svoje narudarjene pravocasno prodal po dokaj lepi ceni 0.00000100 btc-ja, zdaj pa sem jih nekaj spet kupil za hec.

DejaVu ::

DOGE coin so zgolj pump&dump coin, kot večina ostalih, ne pozabit tega. Coine je treba na začetku bodisi zrudarit ali kupit, nato pa ob prvi priliki prodat :)

psickolog ::

DejaVu je izjavil:

DOGE coin so zgolj pump&dump coin, kot večina ostalih, ne pozabit tega. Coine je treba na začetku bodisi zrudarit ali kupit, nato pa ob prvi priliki prodat :)



A bejž no.

Ni tako preprosto. Večina coinov, ki sem jih miniral poleti, je zdaj 20x dražjih ali več, kot so bili takrat. Seveda to ne pomeni, da se bo enako zgodilo tudi s trenutnimi coini.

Zgodovina sprememb…

DejaVu ::

Takrat so bili drugi časi, zdaj morš razumet, da se v teh altcoinih obrača veliko keša in je večini ljudi v interesu na hitro zaslužit.

psickolog ::

DejaVu je izjavil:

Takrat so bili drugi časi, zdaj morš razumet, da se v teh altcoinih obrača veliko keša in je večini ljudi v interesu na hitro zaslužit.



Tudi takrat se je obračalo relativno veliko denarja in tudi takrat so ljudje želeli priti do hitrega zaslužka. Nikjer ni garancije, da se čez pol leta ne bo obračalo bistveno več denarja v cryptu, kot zdaj.

DejaVu ::

psickolog je izjavil:

DejaVu je izjavil:

Takrat so bili drugi časi, zdaj morš razumet, da se v teh altcoinih obrača veliko keša in je večini ljudi v interesu na hitro zaslužit.



Tudi takrat se je obračalo relativno veliko denarja in tudi takrat so ljudje želeli priti do hitrega zaslužka. Nikjer ni garancije, da se čez pol leta ne bo obračalo bistveno več denarja v cryptu, kot zdaj.


Glede na to, da so vse valute vezane na btc in da je imel btc poleti petkrat nižjo vrednost, so imele te valute petkrat nižjo vrednost kot sedaj. Verjetno se je komaj dalo pokrit stroške za štrom. Če bi se dalo bistveno več zaslužit, bi tudi že takrat bistveno več ljudi rudarilo. Kdaj pa je večina začela? Konec novembra in decembra, ko je BTC toliko narasto, da je vse skupaj postalo precej profitabilno.

psickolog ::

Ne vem sploh, kaj bi mi rad povedal.

Tudi v preteklosti je bilo miniranje profitabilno in včasih zelo profitabilno.

DejaVu ::

Rad bi ti povedal to, da imate eni iluzije o tem, da bojo ti coini čez pol leta vredni 20krat več kot si sam napisal... Ne bojo, 99% jih bo vrednih 10 krat manj kot zdaj, redki bojo uspeli z vrednostjo višjo kot danes.

Machete ::

https://cryptocointalk.com/topic/2840-s...

-> Strong Slovenia Dogecoin Pool!
http://cat.nonstopmine.com/

pa čudno

Buggy ::

tale moj petkov hec, ko sem kupil 150K dogijev po 0.00000039 BTC-ja ocitno ni bil ravno posrecen :)) Sicer letijo dol tudi zaradi dviga BTC-ja a vseeno ...tole je bil fail bi lahk reku. Nic ... gremo naprej :P

Roadkill ::

Dead coin. Move on.
Jaz sem izstopil pri 80, kar se je izkazalo za dobro odločitev.

Še vedno lahko upaš na kak skok cene (pump & dump), ampak je verjetnost vedno manjša.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

Maxl ::

Kako narediti Confirmation oz. 7 teh, da se ti na Coin-E prenesejo Doge? Sem že nakazal, imam transaction ID, vendar še vedno ni prikazano na računu.

Roadkill ::

Traja. Tudi do par uric. Pridejo pa sami od sebe.
Ü

Maxl ::

Traja že 24 ur pa še vedno nič :D

amacar ::

Doge so se forkale, tako da si naloži zadnji wallet 1.4.

psickolog ::

DejaVu je izjavil:

Rad bi ti povedal to, da imate eni iluzije o tem, da bojo ti coini čez pol leta vredni 20krat več kot si sam napisal... Ne bojo, 99% jih bo vrednih 10 krat manj kot zdaj, redki bojo uspeli z vrednostjo višjo kot danes.


To imaš samo ti iluzije, ko misliš, da veš, kakšno ceno bo imelo 99% coinov čez pol leta. Nikjer nisem napisal, da bodo ti coini čez pol leta vredni 20x.

V bistvu kar nekaj bluziš in mešaš podatke, ki nimajo veze z realnostjo.

Prosim, še ti mi povej, da sem "dober kandidat za velike izgube". Se bom smejal "all the way to the bank".

Zgodovina sprememb…

psickolog ::

Niti nikjer ne piše, da BTC čez pol leta ne more biti še močnejši, nikjer ne piše, da bodo coini na kakršen koli način drugače "vezani" na btc, kot so bili do sedaj. Dokler imam možnost ukrepati sproti glede na stanje trga, me to sploh ne gane. Če se bo začela panika, bom pač prodal visoko, kot že tisočkrat do sedaj, če bo pa izgledalo, da bo šlo vse skupaj malo gor, bom pa še sam malo "napumpal".


Aja, tvoja osnovna izjava je bila, da je Doge pump&dump coin. Ja vsi so p&d coini. Pri vseh je ista pesem, kupi, ko je nizko, prodaj, ko je visoko. Mr. Einstein.

Polde ::

Zivjo,

mene pa nekaj zanima. Si je morda ze kdo izplačal BTC-je na trr oz. rajši vidim če je možno na kakšen paypal, moneybookers ali kaj podobnega, da se izognem naši preklemanski zakonodaji z obdavčitvijo.


lp
Matija
Ni da ni!!!

Machete ::

Direkt na TR ali ne OKPAY. Lahko pa prodaš btce kodo z stanjem $$ nekomu tretjemu za recimo paypal ali gotovino.
Samo pazi, da ti ne naredi dispute da ni nič dobil in boš spušil btce in paypal keš..

Aston_11 ::

Trenutno mi mina dogecoin v multipoolu, bi imelo še smisel iti solo, ker imam bolj švoh grafo (7750)? V enem dnevu se jih je nabralo za 1950. Vrednost od oka 0.00056 BTC. Ni glih nekaj, za elektriko bi bilo.

krneki0001 ::

jaz narudarim tam okoli 45.000 dogecoinov na dan, pa grem na nekaj drugega, ker z dogecoini se nič več ne zasluži.

Drugačle pa delam takole:
Dogecoine prodam za litecoine, z njimi kupim infinity coine na borzi, kjer jih dobim najceneje, potem jih pa prenesem na borzo, kjer jih najdražje prodam. Danes sem na tak način iz 5 litecoinov naredil 7.5 litecoinov.

Al je kaj drugega bolj primerno kot litecoini? ima kdo kak nasvet?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Aston_11 ::

1. Na katero borzo jih preneseš, da dobiš ltc?

krneki0001 ::

https://www.cryptsy.com/ ali pa https://coinex.pw/

Prenašam pa iz denarnice odvisno glede na to na kateri trenutno več ponudijo za dogecoine.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

qaqo ::

Vidim da kle eni majnate s starimi GPUji.

Šenkam 4850 če kdo rabi. Navita je dala od sebe 90-100 mhash ce se prov spomnim.

jype ::

doggycoin ::

jype je izjavil:

Pazite z DOGE:

http://www.reddit.com/r/dogecoin/commen...

LOL!


Ali ima še kdo težave s sinhronizacijo walleta? Mi že cel dan piše "6k+ blocks remaining..." in se skoraj ne zmanjšuje. Pa sm prekinil vmes, razen če bi rabil restart PCja. Sem prešaltal nazaj na dogecoin, ker lottocoin je sicer super, a vrednost samo pada in me je ujelo v past :)

Zgodovina sprememb…

MaterVola ::

Cryptsy no more?

krneki0001 ::

Hmm, tole bo pa malo bolelo, jaz imam nekaj čez 500.000 dogijev na cryptsy in z njmi čakam, da se dvignejo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

MaterVola ::

Ne bev ne mev od njih, da kovanec umikajo iz borze...
««
10 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108493319 (102050) Jagdpanter
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747131243 (68970) -žiga-
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414962 (13320) mmzzor
»

DURS vam večine dobičkov od bitcoinov ne bo obdavčil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
17646875 (39572) Machete
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7816382 (13414) papasmrk

Več podobnih tem