» »

DOGe Coin

DOGe Coin

««
9 / 40
»»

psickolog ::

49106 je izjavil:

psickolog je izjavil:

Težavnost ni tako zelo nizka. Težko je rečt, da je 449.2786 oz. nad 400 težavnost nizka težavnost.

Če bo doge ostal vsaj približno popularen, se ga bo verjetno splačalo pokupiti, preden se mu nagrada na blok razpolovi. Sam načrtujem malo večji nakup doge coinov med bloki št. 50000 in 75000. Trenutno smo pri bloku 31,605, tako, da je časa do takrat še kar nekaj.


Jok. Sedaj je že 15,793,032,404 DOGE. Pred nekaj dnevi jih je bilo 10 miljard. Difficulty sam pa tukaj nima veze. Težava je previsoka nagrada za blok. Če DOGE ne dobi več novega kapitala kot ustvarja kovancev, bo kapitalizacija ostala enaka oz. se mora past. Torej vrednost dogijev bo padla. In to se že dogaja



S čim ima in s čim difficulty nima veze?

Pač 400 difficulty je zelo visok difficulty, tako visok je pa zato, ker je dovolj keša, da podpira trenutno ceno. Če bi bila cena dogecoinov nižja, bi se zmanjšalo število minerjev, k čemur bi sledil manjši difficulty.

Vikking ::

DejaVu je izjavil:

Investicija se mi je zaradi DOGE skoraj v celoti že povrnila. Če DOG ne bi bilo, pa vprašanje kdaj se bi, ker diff z dnevom samo narašča in je vse vredno vedno manj in manj.


Če rudariš dober coin pa res zna biti še hitreje.

49106 ::

S čim ima in s čim difficulty nima veze?


S številom kovancev in nagrado za blok. Slednja je vsaj 2x višja od alternativ.
Lahko pa investiraš vse kar maš v dogeje.

Če rudariš dober coin pa res zna biti še hitreje.


Če rudariš neuveljavljen coin od začetka, in se ta kolikor tolikor uveljavi.

psickolog ::

Določene alternative imajo pa višje nagrade na blok. Način nagrajevanja pri dogecoinu v ničemer posebej ne odstopa od drugih coinov. Najbolj je pa podoben QRK nagrajevanju, ki je prav tako prvi mesec ponujal ogromno nagrado na blok, ta pa se je hitro nižala.

49106 ::

Točno, lep primer si dal. QRK, ki je po 3h mesecih dosegel hard limit kovancev.

http://coinmarketcap.com/qrk_30.html

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Leprechaun ::

Pravzaprav sam menim, da so vsi coini neke vrste nateg (brez realne vrednosti), največji dobičkar pa je AMD in tudi redki posamezniki, ki imajo več sreče kot pameti (govorimo o resnih zaslužkih, ne o nekaj 1000€) :).

Drugače pa se je edina valuta, ki sem jo do sedaj kopal, Earthcoin. V tednu sen skopal cc. - 1 000 000k enot (3x 7970). Sedaj pa sem kopanje zaenkrat opustil, grafične pa prodal. Preprosto požre preveč časa in živcev.
Dogea imam dobre 5000 enot.
*************************************************************

49106 ::

Tudi bankovec je neke vrste nateg. 5000 dogejev ni nič, in tudi nikoli ne bo.

Pozabil sem omeniti še hitrost blokov.

DOGE: Vsako minuto en blok in s tem 500.000 kovancov. Ali povedano drugače 0,0005% vseh kovancev na minuto, oz 0,005% na 10minut
CAT: Vsakih 10 min en blok in s tem 50 kovancev. Torej 0.00024% vseh kovancev na 10 minut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

psickolog ::

Leprechaun je izjavil:

Pravzaprav sam menim, da so vsi coini neke vrste nateg (brez realne vrednosti), največji dobičkar pa je AMD in tudi redki posamezniki, ki imajo več sreče kot pameti (govorimo o resnih zaslužkih, ne o nekaj 1000€) :).

Drugače pa se je edina valuta, ki sem jo do sedaj kopal, Earthcoin. V tednu sen skopal cc. - 1 000 000k enot (3x 7970). Sedaj pa sem kopanje zaenkrat opustil, grafične pa prodal. Preprosto požre preveč časa in živcev.
Dogea imam dobre 5000 enot.



Zanimivo. Za 1 000 000 bi trenutno iztržil okoli 2000 eur, če bi ti ratalo vse prodat po trenutni tržni ceni. Za 1 teden miniranja je to dober rezultat. Ampak očitno si ti res zelo bogat, da se ti ne da se ubadati s tem za 2k eur na teden. ;)

49106 ::

Ne, ampak je pump&dumper, ter je ves izkupiček prodal za nekaj dolarjev. Oz. še to ni, in samo dumpa, ko ostali pumpaju. Na kratko, dumper.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Leprechaun ::

Saj, ravno zato sem jih prenehal kopat, 5000 jih nima nobene vrednosti in se mi jih zato tudi ne splača prodajat :). Tudi denar je brezvreden, ampak za razliko od valut je vsaj v danem trenutku uporaben in splošno razširjen, kar pa te valute vsaj dokler ne bodo regulirane (s tem pa je prvotni namen izničen) - določene, ker valut s takšno nihalno vrednostjo si nihče ne želi in tudi ne služi prvotnemu namenu. Kdo pa bi uporabljal te valute če bi vrednost nihala za 0,01% na dan :).

Ampak dokler se da na naivnih in špekulativnih ljudeh služiti jih bom občasno kopal, uporabljal tudi sam. Ampak mislim, da se bo to kar hitro zaključilo.

Dogecoinov pa se trenutno ne splača kopati, tako, da se počasi prestavite drugam (zanimiva alternativa se mi zdi Earthcoin).
*************************************************************

galu ::

Okej... 2 sta na prejšnji strani pohvalila fast-pool pool. Priporoča kdo kaj drugega?
Tako to gre.

Leprechaun ::

49106 je izjavil:

Ne, ampak je pump&dumper, ter je ves izkupiček prodal za nekaj dolarjev. Oz. še to ni, in samo dumpa, ko ostali pumpaju. Na kratko, dumper.


No no, ne tako hitro soditi,
ravno danes sem jih 400k prodal, toliko, da sem si pokril stroške, 600k pa sem jih obdržal. Nikoli ne veš.
*************************************************************

49106 ::

Vedno se je dalo služiti na naivnih, predvsem paničnih špekulantih. In to vsaj že od antike dalje.

Leprechaun ::

psickolog je izjavil:

Leprechaun je izjavil:

Pravzaprav sam menim, da so vsi coini neke vrste nateg (brez realne vrednosti), največji dobičkar pa je AMD in tudi redki posamezniki, ki imajo več sreče kot pameti (govorimo o resnih zaslužkih, ne o nekaj 1000EUR) :).

Drugače pa se je edina valuta, ki sem jo do sedaj kopal, Earthcoin. V tednu sen skopal cc. - 1 000 000k enot (3x 7970). Sedaj pa sem kopanje zaenkrat opustil, grafične pa prodal. Preprosto požre preveč časa in živcev.
Dogea imam dobre 5000 enot.



Zanimivo. Za 1 000 000 bi trenutno iztržil okoli 2000 eur, če bi ti ratalo vse prodat po trenutni tržni ceni. Za 1 teden miniranja je to dober rezultat. Ampak očitno si ti res zelo bogat, da se ti ne da se ubadati s tem za 2k eur na teden. ;)


Težavnost jim je trenutno precej narastla (pri 750khs se jih sedaj skoplje cc. 6000-7000 na dan), tako, da sem se iz te valute umaknil - pa prodal sem vse grafične, tako, da me dokler ne nabavim drugih, zaradi cryptovalut, ne bo bolela glava.
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

49106 ::

400k je okoli 1000 USD. Miljon pa 2000+. Dnevno bi z 2.2 MH/s zaslužil več kot 30 usd(900$ mesečno), in kljub temu si jih prodal? Neki smrdi, in to močno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Leprechaun ::

49106 je izjavil:

400k je okoli 1000 USD. Miljon pa 2000+. Dnevno bi z 2.2 MH/s zaslužil več kot 30 usd(900$ mesečno), in kljub temu si jih prodal? Neki smrdi, in to močno.


Sploh jih ni težko prodati. Na forumih je precejšnje povpraševanje po njih - če koga zanima https://bitcointalk.org/index.php?topic... , https://coinedup.com/OrderBook?market=E... si lahko tukaj prebere kaj več.
Če koga kaj zanima glede Earthcoinov, nastavitev kartice (7970 so mi delale z 730 vsaka) me lahko kontaktira na ZS

Se mi pa zdi debata okoli tega koliko je kdo zaslužil popolnoma neprimerna in tudi ne sodi v to temo, tisto sem napisal samo kot primer, da se splača razmisliti tudi o kopanju novih valut in z njimi povezanim večjim tveganjem.
S tem zaključujem debato okoli tega, če te še kaj zanima ti z veseljem odgovorim, ampak preko ZS.

Podarim 5000 Dogecoinov če jih kdo želi.
*************************************************************

Janac ::

galu je izjavil:

Okej... 2 sta na prejšnji strani pohvalila fast-pool pool. Priporoča kdo kaj drugega?


Doge house

49106 ::

Se mi pa zdi debata okoli tega koliko je kdo zaslužil popolnoma neprimerna in tudi ne sodi v to temo

Še kako paše. Sploh ko se zgodba ne ujema.

Nevem kaj naj rečem na to, da si prodal zadevo, ki ti omogoča tak mesečni donos.

psickolog ::

Leprechaun je izjavil:


Se mi pa zdi debata okoli tega koliko je kdo zaslužil popolnoma neprimerna in tudi ne sodi v to temo,...



Nihče te ni silil, da poveš, da si naminiral 1M earthcoinov. Samo želel sem te opozoriti, da si jih veliko naminiral, in da bi bil lahko vesel s takim profitom. Če ti ne paše razlagati o osebnih prihodkih, potem pač ne dajaj informacij javno na forum.

49106 ::

Sploh pa zraven joka, da zadeva ni profitabilna, čeprav boš težko našel kaj, kar bi ti hitreje povrnilo investicijo

111111111111 ::

Še vedno odkupujem DOGe Coine za €. Ponudbe prosim na ZS.

Uros!no ::

Rate?

hojnikb ::

Yup, rate nebi škodu :)
#brezpodpisa

bluefish ::

Roadkill ::

Moje mnenje o DOGE coinu:

Ta coin je bil osnovan na reddit(in delno 4chan) hype vlaku. Zdej temu vlaku počasi zmanjkuje sape, tako da mislim, da bo klavrno končal.
Se pa pričakuje vsaj en velik pump & dump, da kiti lahko potegnejo čim več ven.

Jaz sem svoje cashoutal na OK vrednosti (0.00000080 BTC) in se vrnem samo v primeru, da ujamem začetek P&D akcije.
Ü

Roadkill ::

No pri vseh kovancih je pa potrebno najprej videti, kaj se bo dogajalo po praznkih 6.1.2014 ->
Ü

Machete ::

very hype, much loss later

Roadkill ::

Če ima kdo željo prodajat, se nekaj dogaja.
Ü

hojnikb ::

ja očitno raste malo, po vztrajnem padcu...
Lets wait and see
#brezpodpisa

Roadkill ::

Prepozno :)
Ü

hojnikb ::

thats what u think :)
#brezpodpisa

Siddh ::

kako dolgo treba na crptsyju čakat, da pride dogecoin iz pending na available?
zdaj že enih 10 minut čakam, pa še kar nič.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

Janac ::

Men je pršlo v roku enega dneva.

DejaVu ::

Get Rich or Die Tryin kovanec:

Here's the plan to get rich quickly:
1. create cryptocoin (done)
2. mine it (in progress)
3. sell it to the chinese (planned/in progress)
4. buy a house, bentley or whatever your want (planned)


HAHAHA: https://bitcointalk.org/index.php?topic...

dottor ::

Teh kriptovalut je iz ure v uro več, kar je že malo nezanimivo...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

49106 ::

Hahahaha. Vsaj pošteno je povedal. Mu bom pomagal s 24h elektrike :)

Lahko bi naredili eno temo izključno za prelaunch in 0day kovance

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

DejaVu ::

Lahko bi se na slo-techu naredila nova sekcija za kriptovalute, ker je tem na to temo že precej...

MrX ::

Js sem na giveawayih nabral 44.000 EAC in zdej čakam da jih ruknejo na cryptsy. Če bi zdele prodal bi dobil zanje 270$, ni slabo za free money :)

111111111111 ::

Ker redkokdo na slo-tech prodaja DOGE me zanima kje jih lahko kupim, katero borzo mi priporočate?

Zgodovina sprememb…

49106 ::

cryptsy, coinedup, Coins-e, Vircurex

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

subby ::

jaz jih sproti menjam za ltc na cryptsy in čakam da ltc zraste nazaj na 30€+
lahko bi se za gotovino dalo kej zment tud

MaterVola ::

Spidi ::

Jaz sem na https://dogehouse.org
Zadeva deluje odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spidi ()

dogaja ::

Prodaja kdo dogecoin?

MaterVola ::

Itak.

krneki0001 ::

ja vsak dan jih prodam nekih 25.000 in tam okoli 0.5 litecoina
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

doggycoin ::

A vsi majnate samo dogecoine ali tudi kaj drugega (npr.?) pa potem pretvarjate na npr. cryptsy?

markosk ::

Trenutno sem še na doge coinih. Ampak imam občutek,da bo menjava potrebna prav kmalu. Skoraj so že isto profitabilni kot FTC in LTC.

Machete ::

Jaz rudarim WDC, se mi zdi kar stabilen kovanec. Za kak dan preklopim na MOON.

doggycoin ::

A ne bi bilo bolj smiselno rudarit tak coin, ki je več ali manj pri vrhu te tabele z "revenue / profit (per day)" in potem pretvoriš v najbolj profitabilnega glede na coin/BTC?

http://www.coinwarz.com/cryptocurrency

Zgodovina sprememb…

««
9 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108494278 (103009) Jagdpanter
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747131396 (69123) -žiga-
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414985 (13343) mmzzor
»

DURS vam večine dobičkov od bitcoinov ne bo obdavčil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
17646944 (39641) Machete
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7816405 (13437) papasmrk

Več podobnih tem