» »

T2: opremo, ki je bila prevzeta leta 2006 hočejo nazaj... ali pa 300€

T2: opremo, ki je bila prevzeta leta 2006 hočejo nazaj... ali pa 300€

M-XXXX ::

Na klubu študentov smo sedaj zamenjali paket (ne potrebujemo televizije) in 24.7.2006 je bil prevzet ISDN vmesnik ter Amino 110. Sedaj naj bi omenjeno opremo vrnili (nimam pojma če jo sploh še kje imamo (moram preveriti)) ampak v primeru nevračila hočejo imeti 104.1€ za aminota ter 144.26€ za ISDN + davek na vse skupaj vse skupaj 300€. Ni nobenega roka, da se opremo "odplača" ali kaj podobnega? Jaz sem skos pri SIOL-u tako, da s T2 nimam kaj veliko izkušenj. Ker tole je pa bizarno!

RejZoR ::

Jah, opremo dobiš na posojo in NI tvoja last. Men so tud pred leti rekl, da moram vrnit switch, ker so mi VDSL1 modem menjali za VDSL2 in je imel switch že vgrajen. Pa mi je pač ostal in so ga hotel nazaj.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fantasycamp ::

ni bizarno, opreme nisi plačal!

Ok lahko bi rekli da si jo skozi položnice samo tako ni bila urejena pogodba...

Lonsarg ::

No, ampak po drugi strani so oni po mojem mnenju predolgo čakali in bi zadava morala zastarati, v kolikor niso nikoli v 8 letih zahtevali nazaj... Kako je dejansko v našem zakonu ne vem, nek rok ziher obstaja...

St235 ::

Spet problemi s funkcionalno pismenostjo. Saj niso čakali 8 let.

Na klubu študentov smo sedaj zamenjali paket (ne potrebujemo televizije) in 24.7.2006 je bil prevzet ISDN vmesnik ter Amino 110.


njim je bila oprema dana v uporabo leta 2006 in so imeli pravico do uporabe dokler so bili naročniki. Sedaj niso več naročniki in morajo opremo vrnit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

fantasycamp ::

Lonsarg je izjavil:

No, ampak po drugi strani so oni po mojem mnenju predolgo čakali in bi zadava morala zastarati, v kolikor niso nikoli v 8 letih zahtevali nazaj... Kako je dejansko v našem zakonu ne vem, nek rok ziher obstaja...


ja 5 let je rok, samo od takrat ko prekineš pogodbo! ne od takrat ko si jo podpisal!

LJ4L ::

Kako je pa to pri drugih operaterjih narejeno? Kdo vse zahteva nazaj opremo, kdo pa jo kar pusti?
LP from LJ

Tilen ::

Nihče pogodbeno ne pušča opreme. Oprema se:

- odkupi ob priklopu
ali
- zakupi v najem

Preverite svoje pogodbe.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

SuperVeloce ::

Verjetno nameravajo zadevo predati naslednjemu naročniku? Recimo siol Sagemovih TV boxov ne zahteva nazaj, meni deluje da zato, ker itak sedaj delijo čisto druge boxe. Mislim pa, da sem 2x vrnil modem (ko smo preklopili na optiko in ko je taprvi na optiki crknil).

Zgodovina sprememb…

Tarzan ::

Sagemi so eno sranje in jih niti nimajo kam dat, ker gredo direktno v smeti. Aminoti pa tudi mislim da so že iz obtoka. Si se poskusil pogovoriti s T2, in s tem ne mislim tistih v klicnem centru, ampak s kakim dopisom, obrazložitvijo situacije in prošnjo, če je mogoče da si deležen milosti in ti pogledajo skozi prste. V vsakem primeru pa poskusi poiskat če je le možno...

Mavrik ::

SuperVeloce je izjavil:

Verjetno nameravajo zadevo predati naslednjemu naročniku? Recimo siol Sagemovih TV boxov ne zahteva nazaj, meni deluje da zato, ker itak sedaj delijo čisto druge boxe. Mislim pa, da sem 2x vrnil modem (ko smo preklopili na optiko in ko je taprvi na optiki crknil).


Siol Sagemove TV boxe zaračuna in jih moraš plačati.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lastni tv komunikator

Oddelek: Zvok in slika
215282 (3596) Mikrohard
»

Amis tv box in modem.... kaj naj s tem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5855 (711) mihec87
»

Amis blamaza/nateg/izsiljevanje/..

Oddelek: Omrežja in internet
358293 (3664) radmannsdorf
»

Porazne izkušnje z kabelsko KRS.si

Oddelek: Loža
495882 (4891) Vice
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543306 (18846) imallears

Več podobnih tem