» »

Catcoin

Catcoin

«
1
2

pure00 ::

Informacije: Link
Uradna stran: Link

Kakšno je vaše mnenje o omenjenih kovancih? Kolikšno vrednost lahko dosežejo po vašem mnenju? Je kdo na forumu, ki je investiral v catcoin? Obstaja že kakšen slovenski pool?

Trgovanje:

Coined Up
CoinEx
...

49106 ::

Mnenje? Catcoin je praktično bitcoin v scrypt ediciji. Sam sem nekaj malega btc investiral vanj, ostalo pa z rudarjenjem. Nato zaslužil z magijo sell high & buy low. Predvsem na račun pump&dumperjev, ki se jim je šlo le da čim prej prodajo in gredo na naslednji coin.

Vsekakor obetaven coin, ki je v manj kot 24h dosegel volumen 128,109 USD. Jaz bom najverjetneje ostal na catcoin ladji.

S prihodom na cryptsy predvidevam, da bo dosegel vsaj (0.015-)0.02 btc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

tx-z ::

Nism sicer tok v tem ampak praktično že miljon *coin-ov obstaja. A to pomen da lahko js svoj *coin nardim? Oz. skopiram in mal prilagodim že obstoječga in ga kr začnem dajat v prodajo?
tx-z

49106 ::

Lahko. Je pa velika verjetnost, da bo mrtev že preden pride na borzo, če sploh pride.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

tx-z ::

Zakaj pa?
tx-z

49106 ::

Povpraševanje, ponudba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

dreta ::

Mnenja izkusnje o https://coinex.pw dobrodosla.

hojnikb ::

tile coini so za nas gpu minerji zanimivi samo do takrat, ko pridejo scrypt asic minerji.
#brezpodpisa

49106 ::

DOGE: Vsako minuto en blok in s tem 500.000 kovancov. Ali povedano drugače 0,0005% vseh kovancev na minuto, oz 0,005% na 10minut
CAT: Vsakih 10 min en blok in s tem 50 kovancev. Torej 0.00024% vseh kovancev na 10 minut.


hojnikb je izjavil:

tile coini so za nas gpu minerji zanimivi samo do takrat, ko pridejo scrypt asic minerji.


Zakaj pa? 300kh/s ti prinese 5catcoinov na dan oz. 0.0045 btcja. Če rudariš LTC boš na koncu dneva pri 300kh/s imel 0.106 ltcjev oz. 0.00329 BTC

Ne govort na pamet fantje.

hojnikb ::

Ko pridejo asic minerji, bo diff zrasto v nebo, posledično se z gpuji nebo več splačal minirat.
Kr poglej Bitcoin..
#brezpodpisa

psickolog ::

hojnikb je izjavil:

Ko pridejo asic minerji, bo diff zrasto v nebo, posledično se z gpuji nebo več splačal minirat.
Kr poglej Bitcoin..


Obstaja še par drugih algoritmov, ki se jih bo dalo minirati z gpuji. Verjetno se bomo prestavili iz scrypt coinov na Copperlarke (sha3), Primecoine (če bo izdan javen gpu miner), obstajajo še coini z scrypt-jane algoritmom (oz. nekaj podobnega), .. Kako dolgo bo pa mogoče na tak način to početi, je pa vprašanje.. :D

hojnikb ::

fino bi blo, če bi se končno našla valuta, ki se jo nebi dal minirat druga kot z CPUjem >:D
#brezpodpisa

psickolog ::

hojnikb je izjavil:

fino bi blo, če bi se končno našla valuta, ki se jo nebi dal minirat druga kot z CPUjem >:D


Zaenkrat je Primecoin tak. Nihče še ni naredil gpu minerja, in javno izdal kode. Na žalost ni posebej profitabilen. Verjetno je precej razžirjen v botnetih.

pure00 ::

Kateri pool je trenutno najboljši?
...

49106 ::

Siddh ::

Rudarim na cat.luckyminers.com pa mi v dashboard kaže hashrate 180 kH/s, na računalniku v cgminerju pa okrog 310 kH/s. Ne vem če je to napaka v prikazu, ali me pool res vidi kot da imam tako nizek hashrate.
Prej sem rudaril dogecoine pa nikoli nisem pogledal na dashboard, da bi videl, če je tam tudi bila napaka.


49106 ::

Koliko imaš errorjev in koliko imaš WU(Worker Utility)

Siddh ::

WU je 175.1, HW pa vedno narašča, čez 12 ur jih je bilo okrog 3300, to je verjetno slabo ne?


49106 ::

Ni vse v kh/s. WU je tisto kar pool vidi/dobi. HW je slabo, ja. Optimizirati boš moral rudarja.

pure00 ::

Glasujte za dodajo na https://www.cryptsy.com: Klik
...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pure00 ()

pure00 ::

CATCOIN - Giveaway! - [500Catcoins]: Klik
...

49106 ::

Lol 250$ giveaway :D

Siddh ::

49106 je izjavil:

Ni vse v kh/s. WU je tisto kar pool vidi/dobi. HW je slabo, ja. Optimizirati boš moral rudarja.

Sem zvišal thread-concurrency in znižal intensity, WU se mi je zvišal na okrog 300, malo skače, HW pa je po 4 urah enak 0.

Upam, da dobim nekaj iz tega, kaj več kot drobiž itak ne pričakujem.


alexa-lol ::

hej :)
kje naj dobim tisti hash od moje denarnice? Kje to ustvarim? Imam Win.

Lp

49106 ::

hash od denarnice?

d4vid ::

Naslov hoče...

S uradne strani si preneseš wallet in pustiš da se sinhronizira...
http://catcoins.biz/

alexa-lol ::

Naslov ja...

Če se hoče še kdo registrirati je povišano iz prvih 100 na prvih 200 postov. Izmed teh bo izžereban 1, ki bo dobil 500 CAT .

Siddh ::

alexa-lol je izjavil:

Naslov ja...

Če se hoče še kdo registrirati je povišano iz prvih 100 na prvih 200 postov. Izmed teh bo izžereban 1, ki bo dobil 500 CAT .

O čem točno govoriš?


d4vid ::

Živjo, sam večinoma miniram na CPUji zaradi dolgčasa, danes pa sem hotel usposobit cgminer na 4870 pa nekako noče delat. Thread concurrency sploh ne morem nastavit, ker se cgminer zruši. Na začetku ko poženem pa začne s 130 khash, potem pa pade na 10... Kakšna ideja?

doggycoin ::

49106 je izjavil:

http://cat.coinium.org/
http://cat.cryptovalley.com/

A je kdo uspešen s tema dvema pooloma? Meni GPU hasha s 420 kh/s ze dve uri, na pool strani napiše dobrih 300kh/s a premakne se ne pa nič...samo enkrat je naredilo eno transakcijo in še to samo 0.09 catcoin. In še ta je unconfirmed že od tedaj. A gre to res tako počasi ali sta oba poola zanič? Ker je na obeh isto.

49106 ::

coinium dela za cryptovalley pa nisem prepričan.

Confirmed 5.71742076
Unconfirmed 0.19212335

Koliko ti miner kaže WU?

Sicer obstaja še en zlo dober pool, ampak je prevelik in ne bom omenjal, da ne bi vsi navalili in forkali blockchain

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

doggycoin ::

WU mi kaže nekaj čez 390/m.

Lahko pošlješ na privat tega dobrega?

Roadkill ::

Evo, ste na cryptsy. Srečno. :)

https://twitter.com/cryptsy/status/4174...
Ü

49106 ::

Težko se bom uprl prodaji, čeprav sem jih nameraval obdržati še nekaj časa :D

DejaVu ::

Jutri bo najvišja cena, potem pa dump :)

papasmrk ::

Super. Še EarthCoini naj pridejo na Cryptsy in da se jim malo zviša cena :))

alexa-lol ::

Siddh je izjavil:

alexa-lol je izjavil:

Naslov ja...

Če se hoče še kdo registrirati je povišano iz prvih 100 na prvih 200 postov. Izmed teh bo izžereban 1, ki bo dobil 500 CAT .

O čem točno govoriš?


http://www.catcoinforum.com/showthread....

Še vedno je čas za vstop v giveaway

klemenSLO ::

to je vse fail....
glih tko k da bi rudaril v eve online in prodajal dnar iz igrce....
ni osnove...
seveda dokler idioti kupujejo boš lahko koga nategnil.

Zato pa smo tam ker smo.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

d4vid ::

klemenSLO je izjavil:

to je vse fail....
glih tko k da bi rudaril v eve online in prodajal dnar iz igrce....
ni osnove...
seveda dokler idioti kupujejo boš lahko koga nategnil.

Zato pa smo tam ker smo.


Sej če malo razmišljaš je isto pri evrih... Si v službi, delaš, da dobiš denar. Isto je tukaj, le da namesto tebe dela računalnik. Edina razlika je, da tega denarja ne boš nikoli držal v rokah, ker v fizični obliki pač ne obstaja. Lahko pa zamenjaš za € in dobiš nakazano.

Sam sem nekaj časa nazaj zaslužil 50€ s BTCji, danes se pa tolčem po glavi, ker če bi počakal, bi si lahko plačal izpit za avto.

Siddh ::

Še mogoče kdo rudari na luckyminers? Gor sem imel dobre 3.5 catcoine pa se mi je danes zjutraj ob petih, ko sem še spal coin nakazal na nek meni neznan naslov.
Je se že komu isto zgodilo pri njih ali sem edini. Pozneje ko bom imel čas, še jim mail napišem.


pure00 ::

Net Hashrate > 2 GH/s
...

d4vid ::

d4vid je izjavil:

Živjo, sam večinoma miniram na CPUji zaradi dolgčasa, danes pa sem hotel usposobit cgminer na 4870 pa nekako noče delat. Thread concurrency sploh ne morem nastavit, ker se cgminer zruši. Na začetku ko poženem pa začne s 130 khash, potem pa pade na 10... Kakšna ideja?


Kdo ve kaj je tukaj težava?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

49106 ::

Prilepi konfiguracijo cgminerja

Buggy ::

cgminer imas 3.7.2? Imas zadnje Catalyst driverje in SDK? Kaj imas napisano v .bat datoteki ki jo poganjas?

d4vid ::

thread concurrency mam trenutno na 1280, pa dela zaenkrat, sam pade iz 130 na 10.
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://server1.cryptovalley.com:6666 -u user -p pass -l 17 -g 1 -w 128 --thread-concurrency 1280

Drajverji so ok, kak SDK?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

Buggy ::

thread concurrency mam trenutno na 1280, pa dela zaenkrat, sam pade iz 130 na 10.

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://server1.cryptovalley.com:6666 -u user -p pass -l 17 -g 1 -w 128 --thread-concurrency 1280


Drajverji so ok, kak SDK?


tukaj uporabljajo za tvojo kartico bistveno nizje vrednosti za thread-concurency...cca 6400, lahko da te to heca? si probaval z nizjimi vrednostmi?

AMD SDK

d4vid ::

Sem naštimal thread concurrency na 2048 pa je ostalo na ~100k.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

49106 ::

SDK?

d4vid ::

Evo, dobivam take rezultate kot piše na Buggyjevem linku (hardware comparison), ~140khash. Zakaj mi na strani kaže le 15khash? Koliko časa moram počakat da bo pokazalo realno hitrost?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

na strani nikol nebo realna hitrost :)
#brezpodpisa
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ETN electroneum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
19324369 (5981) Baja
»

Lanacoin prva SLO Pow/PoS presonalizirna kriptovaluta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
11017572 (11370) Mato989
»

DOGe Coin (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Loža
1997225449 (148205) matjaz82
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747127483 (65210) -žiga-
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414245 (12603) mmzzor

Več podobnih tem