» »

Litecoin

Litecoin

««
12 / 15
»»

aljazf ::

Hvala za linke. Sem preveril, USDe je res zanimiv coin. Sem začel tut jaz rudarit z 1.4Mhash/s. Zdaj pa upamo, da vrednost naraste. :)

DejaVu ::

0.03 BTC na dan za vsak MH se da zaslužit z rentanjem riga zdaj. Plačilo je seveda vnaprej.

MrX ::

TigerDirect willing to experiment with litecoin payments, brand manager says. http://coinde.sk/1jtd646

HotIce ::

Pozdravljeni
Zanima me ali se splača litecoine minat na 300kh/s?
In katere vse program potrebujem?

krneki0001 ::

HotIce je izjavil:

Pozdravljeni
Zanima me ali se splača litecoine minat na 300kh/s?
In katere vse program potrebujem?


Bolj se splača dogecoine, pa jih pretvorit v ltc-je na eni izmed borz.
Z 2MH dobim 0.4LTC, če pa rudarim doge, pa jih dobim za 0.8LTC v istem času.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

markosk ::

Ne splača se rudarit z 300 kh/s. Ce od zaslužka odšteješ elektriko in 25%, ki naj bi pobrala država si zelo na ničli.

jest10 ::

markosk je izjavil:

Ne splača se rudarit z 300 kh/s. Ce od zaslužka odšteješ elektriko in 25%, ki naj bi pobrala država si zelo na ničli.

Seveda se splača! Odvisno seveda od porabe grafične.

Aston_11 ::

Jaz to delam s 140. Bolj zaradi veselja. Vnovčujem ne, ker nima smisla. Čez mesec zbere cca 1,2 LTC, sem pa rajši na multipoolu, kjer samo zbiram razne kovančke! Kar nekje pomeni cca 3 mesece, da dobim za kartico nazaj in še cca 1/2 meseca, da pokrije štrom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

HotIce ::

A bi mi lahko kdo pomagal z Litecoin da si ustvarim denarnico,usposodobitev programa za rudarjenje in kako izplačat....
Za v zameno ponudim enodnevno rudarjenje na 6Gh/s ki sem ga ravno danes dobil dobil...
In zanima me če mi je v Bitcoinu kazalu 6Gh/s torej bo tudi v Litecoin minerju?

fightfight4 ::

Pred časom sem si presnel litecoin denarnico ampak mi še kr sinhronizira. Ker sm vanjo že nakazal denar, bi rad, da mi s sihronizacijo konča čimprej zato sem si presnel tole http://www.lurkmore.com/litecoin-bootst...

Zdaj pa me zanima, kaj pomeni tole http://www.lurkmore.com/litecoin-bootst...

oz. konekretno "Verify Integrity of bootstrap.dat.xz" Nimam pojma kaj moram tu preveriti? Mam pa Mac OSx

Ve kdo kaj več o tej zadevi ali .dat kr prestavim v denarnico in je to to?

Zgodovina sprememb…

freesty ::

Mislim, da s tem minerjem ne bos mogel rudarit litecoinov. Za bitcoine pa je 6GH/s premalo:)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

HotIce ::

Aha koliko pa bi dnevno naminal evrov (centov) če bi rudaril pri 300 kh/s?

freesty ::

Jaz sem si racunal, da z 700kH/s dobim 35centou na uro, ce ne upostevam porabe elektrike. Ti potem dobil nekje 20 centov na uro - elektrika. Samo to ne vem vec pri kaksni vrednosti dogija sem racunal. Pa trenutno se splaca doge rudarit, jutri ni vec nujno, da se bo..
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

HotIce ::

Freesty a mi lahko prosim sporočiš skype na ZS ali kakšen podoben kontakt da bi mi lahko pomagal pri nalaganju programa in konfiguriranje denarnice za pravilno delovanje....Plačam ;)

PS: Se pravi da bi lahko na dan ČE bi se valuto obdržala bi lahko zaslužil na mesec cca 100 evrov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotIce ()

Vikking ::

HotIce je izjavil:

Aha koliko pa bi dnevno naminal evrov (centov) če bi rudaril pri 300 kh/s?


Okvirno (pač cena kovanca niha dnevno, prav tako težavnost), če pač rudariš in takoj prodaš narudarjen kovanec. Govorimo o kovancih ki so že uveljavljeni in so že nekaj časa na borzi.
Zelo posplošena oecna, odvisna od kar nekaj dejavnikov: okvirno 3EUR/24ur. (brez upoštevanja cene elektrike seveda).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

HotIce ::

A bi mi lahko kdo povedal svoj skype na ZS da bi mi lahko pomagal pri namestitvi mojga računalnika.....Lahko tudi plačam

Vikking ::

Vpraši tukaj, pa bo zastonj.

HotIce ::

Hvala ;)

Zanima me samo kateri program potrebujem in kako ga nastavit ter kateri pool je najbolje imeti?

Vikking ::

kaj bi rad rudaril.
Najprej za začetek.

Ker tista napravica 6gh/s ki jo imaš se z njo najbolje rudarijo valute ki imajo algoritem: SHA-256 (hashing algorithm SHA256d)
Z grafično ki ti da 200kh/s pa rudariš valute ki imajo scrypt algoritem: Scrypt (hashing algorithm scrypt )

Seznam valut in značilnosti le-teh imaš tukaj (najbolj popularne): http://www.coinwarz.com/cryptocurrency
Valut je še več, ki pa niso ali na borzi, ali dovolj močne da bi se lahko pojavile na poluarnih straneh. Recimo še obširnejši seznam: https://cryptocointalk.com/forum/358-cr...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

HotIce ::

Miniral bi samo na računalniku ki dobi 300 kh/s na bitcoinu za LiteCoin pa nevem koliko bi dobil....
Ker 6Gh/s napravo bi prodal ker že imam kupca....

Rudaril pa bi LiteCoin

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HotIce ()

Vikking ::

HotIce je izjavil:

Miniral bi samo na računalniku ki dobi 300 kh/s na bitcoinu za LiteCoin pa nevem koliko bi dobil....
Ker 6Gh/s napravo bi prodal ker že imam kupca....

Rudaril pa bi LiteCoin


Poglej si spletno stran www.coinwarz.com
Na vrhu obkljukaj scrypt, vpiši za hasrate: 300, ostalo pa ničle. Klikni: calculate profitability, pa ti bo pokazalo katero valuto se splača trenutno rudarit. Ker če bi ta trenutek rudaril litecoin, boš dobil 50% manj €/24h, kot če rudariš dogecoin.
Poleg tega se lotevaš valut ki imajo izredno visok diff, in tukaj nimaš kaj praskat z solo rudarjenjem. Torej opcija je samo z uporabo pool-a.

dottor ::

Pa se z 300-400KH/s plača solo rudarit na diff. 20-40? Recimo sprašujem za meow ki ima diff. 33 zdej, lahko pa rudarim z 350-400KH/s.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

hojnikb ::

HotIce je izjavil:

Miniral bi samo na računalniku ki dobi 300 kh/s na bitcoinu za LiteCoin pa nevem koliko bi dobil....
Ker 6Gh/s napravo bi prodal ker že imam kupca....

Rudaril pa bi LiteCoin

če ti minira bitcoine z 300kh/s, potem kr pozabi na miniranje katerih drugih valut..
#brezpodpisa

Vikking ::

dj_dottor: Ne. Ne splača se če bi bil diff samo 1. Splačalo bi se rudarit če bi bil diff pod 0.05, kar je več, boš več dobil na pravem pool-u.
Jaz sem meow solo rudaril (pač test) ko je bil diff 0.5 (pa sem v 15urah našel 3 bloke), pa se ni splačalo.
Ker pri meow so bloki z coini od 1.000 do 100.000 kovancev. Ne samo da pri diff 1 moraš imeti srečo da boš v enem dnevu zadel blok ali dva, poleg tega koliko kovancev bo le ta vseboval.
Se pa s 03.02.2014 spremenijo značilnosti kovanca.

Pri diff 33 pa če boš v parih dneh mogoče naletel na en blok. Pa še verjetnost bo da bo tisti orphan :). Recimo en pool ima sedaj 130mh/s, pa zadane 4-5 blokov na uro. Pa je skupna moč rudarjena 300x večja kot proizvede tvoja grafična kartica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

dottor ::

Kakšne spremembe bodo s 3.2.?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Vikking ::

imaš v temi dogecoin napisano

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Jst ::

Vprašanje: sedaj imam narudajenih nekaj LTCjev (+pred leti BTC). Kje naj prodam LTCje za Eure in da mi nakažejo na mojo SKB Viso?

Ali moraš pošiljati kakšna potrdila, da lahko dvignem Eure? (FAQ je dvomljivo napisan na eni izmed borz, kjer sem gledal.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

amacar ::

Jaz to delam na kraken.com. Ne rabiš pošiljati potrdil, le izpolniš do tier 2 (ime priimek, naslov), pa si že lahko nakažeš na svoj TRR preko SEPA. Znesek provizije nakazila je 9 centov, denar dobiš v večini primerov naslednji dan od izvedbe plačila.

Jst ::

amacar: Hvala za odgovor.

Kaj pa BTC-e? Ali moraš tam za withdrawal pošiljati kakšne skenirane dokumente (jaz ne razumem ali je mišljeno to samo za US?)? Koliko pa traja, da ti nakažejo na banko?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

fightfight4 ::

Mogoče kdo ve, če je uporabnik DejaVu avtor spletne strani leaserig.net? Me samo za info zanima, ker bi rad dal na izposojo mining rig pa čakam na odgovor že 2 dni. Prav tako ne prejmem odgovora od uporabnika djeZo (iz bitcointalk.org), ki naj bi imel to stran čez, če seveda ne gre za isto osebo?

FlyingBee ::

torej če dam 1000 EUR dobim iz Nemčije 2x R9 290 in ax860 napajalc ter začnem z rudarjenjem Litecoin-ov, kaj lahko pričakujem????

pegasus ::

Toplo sobo.

Buggy ::

pegasus je izjavil:

Toplo sobo.


+ cca 50€ ekstra stroska za elektriko, ce bos ganjal 24/7, ter zanimivo zvocno kuliso... kaj bos pa potem s tem rudaril, da bos pokril investicijo ter redni el. strosek je pa odvisno od tvoje srecne izbire coina...aja, pa na DURS tudi ni potrebno cisto pozabiti ;)

...bos pa dobil ven nekje 1.6-1.7 Mhs ...tukaj si pa lahko zracunas trenutno profitabilnost dolocenega coina pri rudarjenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

FlyingBee ::

a je možno, da bi 1 BTC dosegel v 34 dneh in dobil profit cca. 510 EUR? pro DOGE coin ali kaj narobe računam, vem da je to tvegano ampak ali je sploh to možno

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Vse je možno. Lahko rudariš xy neznano valuto, ki čez par tednov doživi bum, in si tako prirudaril tudi 100€ na dan. Lahko gre v pozabo in si prirudaril 0.
Lahko vzameš srednjno varjanto in rudariš malo bolj uveljavljene kovance ala WDC, LTC, DOGE, EAC in si malo bolj na varni strani.. Lahko z eno kartico rudariš WDC ki je zelo konstanten z drugo pa špekuliraš na srečo itd..
Lahko pa kre vse skup v spolni ud in ti ostaneta dve dobri kartici.

krneki0001 ::

Kaj se dogaja z LTC-ji? Bodo še kej narasli, al bo do 31-tega taka nizka cena.
Jaz sem jih kar nekaj kupil po 0.025, pa bi jih rad po 0.03 prodal. Bo še naraslo?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

papasmrk ::

Če hočeš kaj obrnit denarja ti je LTC trenutno slaba varjanta, že kar nekaj časa je na istem mestu.

Jst ::

amacar: Na kraken sem si 28. popoldne, dobro uro po tvojem odgovoru, torej pred 17:00, sem si nakazal na svoj račun. Danes še nisem dobil. Koliko ti ponavadi čakaš? Na katero banko? Jaz sem na SKB Debit Viso, SEPA.

---

Da je bil LTC stabilen zadnja dva tedna, je šlo meni zelo na mlin. Super valuta. Škoda, da nisem začel minirati kaj prej...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

amacar ::

Js skoraj vedno (95%) dobim naslednji delovni dan, če ne pa čez 2 dni.

Recimo nakazal sem si 25.1 (sobota), 27.1 sem že imel na računu. Nakazujem pa na banko celje.


Jst ::

Saj piše 1-4 delovnih dni, vendar me vseeno zanima. Sicer ne gre za nek velik znesek, bolj zaradi proof of my valid configuration.


---

Sem opazil, da ljudje za multipool nastavijo autotransaction na cryptsy in njem autotrade. Kaj na kraken, ko generiraš naslov, kamor nakažeš kovance, ni stalen? To ni dobro razloženo v Help in Trading Guide; recimo na cryptsy je lepo opisano, kako si lahko nastaviš autotrading in naslov je seveda stalen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

amacar ::

Kolikor jaz vem naslov po nekem času propade, tako da minanje direkt na ta naslov ni priporočljivo. Vsekakor nikoli nimam večjih vsot na online straneh, vedno v svoji denarnici, ker nikoli ne veš, kdaj heknejo v stran in ukradejo denar.

Jst ::

To je jasno. Pa geslo za denarnico*. Vendar če rudariš multipool (več valut), je imeti za vsako valuto svojo denarnico malo preveč nerodno. Jaz sem se odločil, da mi bo primarna crypo valuta LTC in ker nisem pripravljen vlagati veliko časa v cryto-alt-coins svet, študiram, kako bi vse automatiziral. Rudarjenje imam že set-up & forget.


---

*Ko daš "Encrypt wallet", je dobra ideja imeti live backup na dropboxu? Torej wallet.dat?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

amacar ::

Js sicer sam skavtam za novimi kovanci, se tako več zasluži, imam pa že okoli 20 denarnic :)) Če se ti pa ne da pretvarjati pa lahko rudariš na middlecoin ali pa hashcow, ki ti sami pretvorijo v BTC.

Edit: Ja jaz imam backupe vseh wallet.dat datotek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

MrBrdo ::

Prodajam 8 1x powered riserjev.
MrBrdo

MrBrdo ::

Prodam tudi več komadov Sapphire 7950, skupaj z matično ploščo, procesorjem, riserji, več info na ZS. Vse je novo in še zapakirano.
MrBrdo

Jst ::

>lahko rudariš na middlecoin ali pa hashcow, ki ti sami pretvorijo v BTC.

amacar: Nočem pretvorbo v BTC, ker sem si izbral za primarno valuto LTC. Kar se mi je obrestovalo (BTC je padal, LTC je v tem času ostal stabilen).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

freesty ::

Kir pool je tak, da ti mina najbolj profitabilen coin?

Al pa, ce obstaja kak program, da bi glede na CoinWarz minal najbol profitabilen coin? Al pa da bi sam napisal nekak kodo, da ti zazene minerja..
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

DeeJay ::

https://poolwarz.com/
to je od istih, ki majo CoinWarz čez.

ABX ::

Jst je izjavil:

>lahko rudariš na middlecoin ali pa hashcow, ki ti sami pretvorijo v BTC.

amacar: Nočem pretvorbo v BTC, ker sem si izbral za primarno valuto LTC. Kar se mi je obrestovalo (BTC je padal, LTC je v tem času ostal stabilen).


http://switchercoin.com

Mina najbolj profitabilno valuto in ima možnost auto converta v LTC.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Jst ::

Switchercoin odsvetujem. Dokler ne rešijo in/ali odgovorijo na zastavljena vprašanja o transparentnosti in funkcijah (ki jih manjka) na strani, se raje izogibaj.

Piše 180% profit, v bistvu je pa bližje 15%. Pool ima težave z Oprhan bloki. Nima manual withdrawal, lahko nastaviš samo automatski prenos. Nekaj dni sem isto dobival, kot da bi rudaril LTC direktno, nekaj dni pa več. Drugi poročajo enako.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
««
12 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rudarjenje kriptovalut, ce je elektrika zastonj

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
218232 (3871) svedr
»

osnove trgovanja z cryptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3710128 (7800) krefi
»

DOGe Coin (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Loža
1997225731 (148487) matjaz82
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414275 (12633) mmzzor
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7815880 (12912) papasmrk

Več podobnih tem