» »

DOGe Coin

DOGe Coin

««
11 / 40
»»

doggycoin ::

huh pa kako lahko kar odstranijo DOGE iz cryptsy?

MrX ::

bodte resni no

@cryptsy DOGE and LK7 paused - will be back soon - maintenance in data center on wallets - balances will be back once wallets updated

MaterVola ::

Lahko bi to napisali, preden so začeli "šraufat" :)

Malner ::

Zakaj na dogechain poolu dobim samo 8k DOGE/dan s hitrostjo 900kH/s? Moral bi dobiti vsaj 20k. Katere poole uporabljate?

jebiveter2 ::

Slow pool

jest10 ::

Dans ponoči bo štartal še en potencjalno donosen kovanec, ker malo špila na patriotizem in bi znali amerikanci zagrabiti zadevo.
USDe:P

doggycoin ::

epski začetek za USDe ... A:0, R:2k+ v 5min :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: doggycoin ()

freesty ::

Kje je kaksen pool za te USDe?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

dottor ::

Ja jaz bi tudi prosu za link do poola in walleta če se da. Hvala.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

jest10 ::

Eh, coin je en drek. Spet so zajebal

doggycoin ::

ma kje je sploh fora rudarjenja teh povsem novih kovancev, če pa ni niti jasno ali bo živel par dni ali bo prišel na kako borzo? potem se jih koristi samo za trejdanje med userji po forumih?

hojnikb ::

kdor ne raskira, ne profitira :)
#brezpodpisa

jest10 ::

Samo so pa "ustvarjalci" teh kovancev vedno bolj nesposobni:)) Po komediji z aliencoin 2 dni nazaj(100% premine kao po nesreči >:D ), včerej nova komedija z USDe( strašno nizka težavnost, par minerjev v nekaj minutah dobesedno posililo kovanec, danes čez dan pa določen poll že parkrat čez 51% :)) )

grenius ::

Kako pa bitcoine preneseš na svoj računalnik? Pa še to me zanima, če imam recimo (samo primer za lažje razumevanje) 1 bitcoin in ga želim prenesti na svoj računalnik, potem pa z njim trgovati za druge coine in ali lahko nekako razdelim bitcoin na 5 delov in potem z vsakim 0.20 bitcoinom menjati za druge valute? Ali moram prej prenesti 5 delov bitcoina na svoj računalnik?

jurre ::

a kdo kaj ve kaj se dogaja z http://doge.cryptoculture.net/

Roadkill ::

grenius je izjavil:

Kako pa bitcoine preneseš na svoj računalnik? Pa še to me zanima, če imam recimo (samo primer za lažje razumevanje) 1 bitcoin in ga želim prenesti na svoj računalnik, potem pa z njim trgovati za druge coine in ali lahko nekako razdelim bitcoin na 5 delov in potem z vsakim 0.20 bitcoinom menjati za druge valute? Ali moram prej prenesti 5 delov bitcoina na svoj računalnik?


Za začetek si downloudaj bitcoin wallet program. Počakaj da se ti sinhronizira (lahko traja več dni, ne vem točno kako zgleda to zdaj).

V tem programu se ti bo zgeneriral tvoj naslov. Če nakažeš na ta naslov, potem je na tvojem računalniku.
BTC lahko vedno drobiš vse do 1satoshija = 0.00000001 BTC.
Ü

SasoS ::

grenius je izjavil:

Kako pa bitcoine preneseš na svoj računalnik? Pa še to me zanima, če imam recimo (samo primer za lažje razumevanje) 1 bitcoin in ga želim prenesti na svoj računalnik, potem pa z njim trgovati za druge coine in ali lahko nekako razdelim bitcoin na 5 delov in potem z vsakim 0.20 bitcoinom menjati za druge valute? Ali moram prej prenesti 5 delov bitcoina na svoj računalnik?


Če hočeš trgovat, ti bitcoin na tvojem računalniku ne bo nič pomagal ampak ga moraš imet na borzi.

krneki0001 ::

Upam, da ste s temle zadnjim dvigom kaj zaslužili.
Jaz sem jih kupil po 0.00000023 pred tednom, narudaril sem jih še nekaj zraven in danes za 0.00000069 prodal.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

psickolog ::

krneki0001 je izjavil:

Upam, da ste s temle zadnjim dvigom kaj zaslužili.
Jaz sem jih kupil po 0.00000023 pred tednom, narudaril sem jih še nekaj zraven in danes za 0.00000069 prodal.



Nekaj malega, veliko pa ne.


Je pa zanimivo, kako me je DejaVu ravno v luknji prepričeval, kako je dogecoin p&dump coin. Pri ceni 25-30 satoshijev. Pa sem rekel, da stvar "ni tako preprosta". haha

Zgodovina sprememb…

MrX ::

doge je dans kr na tretjem mestu po 24h volumnu... noro!

hojnikb ::

jap. in jst sn mislu, da se bo...60 ustavl ;((
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Zurbum ::

Zdaj že nekaj časa spremljam ponudbo in povpraševanje za DOGE na Cryptsy-ju in ne razumem kako to, da jih tip ne uspe prodati ali je to napaka v sistemu?
Namreč, nekdo prodaja po 0.00000067, posli se pa sklepajo pri 0.00000071. V čem je fora?

 Screenshot

Screenshot

krneki0001 ::

Mislim, da se je cryptsy sesul in da je tole bug. Jaz delan na coinex.pw, je bolje, pa online menjava je, takoj ti zamenjajo in lahko takoj naprej trguješ.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

subby ::

Kater pool za doge je zanesljiv? multipool sam zadržuje kovance, ko si hočeš nakazat, da bi jih prodal, ko je cena še visoka

M-XXXX ::

hojnikb ::

dogecoin še kr raste8-O

Yep, lesson learned..
#brezpodpisa

MrX ::

doge 4,3m 24h volumna, še mal pa prehiti ltc :O

DejaVu ::

psickolog je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Upam, da ste s temle zadnjim dvigom kaj zaslužili.
Jaz sem jih kupil po 0.00000023 pred tednom, narudaril sem jih še nekaj zraven in danes za 0.00000069 prodal.



Nekaj malega, veliko pa ne.


Je pa zanimivo, kako me je DejaVu ravno v luknji prepričeval, kako je dogecoin p&dump coin. Pri ceni 25-30 satoshijev. Pa sem rekel, da stvar "ni tako preprosta". haha


To je samo trenutni pump, 100%, eni veliki se pač morjo skešoutat in ceno napumpajo. Bo slej ko prej spet pado...

hojnikb ::

bom kr počako na padec in jih spec nazaj kupim pocen :)
ker tole nebo dolg trajal.
#brezpodpisa

psickolog ::

DejaVu je izjavil:

psickolog je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Upam, da ste s temle zadnjim dvigom kaj zaslužili.
Jaz sem jih kupil po 0.00000023 pred tednom, narudaril sem jih še nekaj zraven in danes za 0.00000069 prodal.



Nekaj malega, veliko pa ne.


Je pa zanimivo, kako me je DejaVu ravno v luknji prepričeval, kako je dogecoin p&dump coin. Pri ceni 25-30 satoshijev. Pa sem rekel, da stvar "ni tako preprosta". haha


To je samo trenutni pump, 100%, eni veliki se pač morjo skešoutat in ceno napumpajo. Bo slej ko prej spet pado...


Če se nekdo "skešouta", cena pada, ne pa raste. Uglavnem tvoj bazen modrosti je najbolje ignorirati.

jest10 ::

psickolog je izjavil:

DejaVu je izjavil:

psickolog je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Upam, da ste s temle zadnjim dvigom kaj zaslužili.
Jaz sem jih kupil po 0.00000023 pred tednom, narudaril sem jih še nekaj zraven in danes za 0.00000069 prodal.



Nekaj malega, veliko pa ne.


Je pa zanimivo, kako me je DejaVu ravno v luknji prepričeval, kako je dogecoin p&dump coin. Pri ceni 25-30 satoshijev. Pa sem rekel, da stvar "ni tako preprosta". haha


To je samo trenutni pump, 100%, eni veliki se pač morjo skešoutat in ceno napumpajo. Bo slej ko prej spet pado...


Če se nekdo "skešouta", cena pada, ne pa raste. Uglavnem tvoj bazen modrosti je najbolje ignorirati.

Malo pomisli:|
Ceno se dvigne, da se lahko ugodneje "skešouta".

psickolog ::

Zakaj potem tega ne počneš sam, če je tako preprosto?

Vloži par tisočakov v en coin, pa še nam povej, v katerega, potem pa ga še malo dvigni, da boš bolje skeshoutal. Garantirano po enem tednu ne boš več potreboval službe, če je vse skupaj tako preprosto.

REcimo jaz imam kakih 200k velocity coinov. Kaj če bi to malo dvignili, za kakih 300%? Bi bilo zelo lepo, da bom lahko dražje cashouta. Saj 300% ne bo problem, an?

Zgodovina sprememb…

jest10 ::

Daj mi par tisočakov.
Moj tič ne bo šel v koprive

psickolog ::

No, lahko tvegaš tudi manjši znesek in poskusiš s pumpanjem manjših coinov. Takih, ki imajo nižjo tržno kapitalizacijo. Te je načeloma precej lažje napumpati, ampak je likvidnost nižja, zato je varno igrati samo z manjšimi vsotami.

Saj ne rečem, da se ne da, ampak 300%+ pump je velik uspeh in če je ta pump delo samo nekaj kitov, so ti tvegali precej bitcoinov, da jim je uspel. Osebno mislim, da se je zadeva realizirala precej spontano.


Če bi coina WDC in XPM označil kot predstavnika generacije začetnikov prejšnega balona (BTC na 266 aprila letos), je DOGE predstavnik zadnje generacije. Distribucija coinov je relativno poštena (brez preminea, obdobje z nizkim difficultijem je hitro minil), volume je pa že ves čas visok. Prihodnost Dogejev je pa podobno negotova kot je prihodnost bitcoinv. Vendar je pa doge v primerjavi z drugimi novimi alt coini zelo likviden, za ljudi, ki ne poznajo internet memov, pa zna biti celo privlačen. Tudi, ko bo pasji mem že popolnoma dolgočasen za mladostnike, ki so vajeni interneta, je še vedno lahko privlačen za upokojence, s pravimi marketinškimi prijemi pa se lahko cilja tudi na druge skupine.

doggycoin ::

A vam normalno dela dogehouse pool? Meni noče pokazat transakcij, pa čeprav dela skoraj eno uro s 800khs. fast-pool nekaj zeza pa sem prestavil pool za zdaj. Pa kateri URL imate na dogehouse v cgminer?

jest10 ::

Saj ne rečem, da se ne da, ampak 300%+ pump je velik uspeh in če je ta pump delo samo nekaj kitov, so ti tvegali precej bitcoinov, da jim je uspel. Osebno mislim, da se je zadeva realizirala precej spontano.

Lahko je spontano, lahko pa tudi ne.
Največkrat pa je mešanica obojega. "kiti" začnejo s pumpo, ostali pa se priklučijo zraven, ko vidijo rast.

psickolog ::

jest10 je izjavil:

Saj ne rečem, da se ne da, ampak 300%+ pump je velik uspeh in če je ta pump delo samo nekaj kitov, so ti tvegali precej bitcoinov, da jim je uspel. Osebno mislim, da se je zadeva realizirala precej spontano.

Lahko je spontano, lahko pa tudi ne.
Največkrat pa je mešanica obojega. "kiti" začnejo s pumpo, ostali pa se priklučijo zraven, ko vidijo rast.



Ja vedno je nekdo na dnu in vedno mora nekdo pokupiti sell orderje, drugače do pumpa ne pride. Brez nekih teorij zarote pač. To je čisto normalno obnašanje trga.

jest10 ::

Kaj pa ti misliš glede na vse to spamanje z USDe, ki se izvaja zadnje nekej dni? Eni so tako zagreti, da je že neokusno:|
Ima zadeva kaj potencjala, ali bo zdržalo le do prihoda na Cryptsy, ter hitro padlo na nulo.

Roadkill ::

Morm rečt, da tudi meni ni jasno od kje ta povpraševanje za DOGe. Jaz sem cashoutnil pri 80 wayback, tako da mi še ni žal, ampak je pa zanimivo.
Ü

doggycoin ::

Saj se tudi tezavnost kar hitro povecuje, je ze fajn nad 700. Zgleda se tole rudari sedaj mnogo vec kot par dni nazaj. Mi ni jasno al misli it tole se mnogo visje al misli sesut kmalu...

hojnikb ::

naj se sesuje na ~.30, da jih malo pokopim >:D
#brezpodpisa

doggycoin ::

Hjao zgleda fast-pool menjuje porte nonstop, DDOS napadi pravijo. Sedaj na 9999 celo dela. Stats pa so narobe. Upam,da res šteje v ozadju prav.

krneki0001 ::

Mislim da fastpool v ozadju ne šteje prav. Meni je v 24 urah naminiralo na 1MH samo 13.000 coinov.

Kater je še kak drug pool ki je stabilen za doge?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

psickolog ::

jest10 je izjavil:

Kaj pa ti misliš glede na vse to spamanje z USDe, ki se izvaja zadnje nekej dni? Eni so tako zagreti, da je že neokusno:|
Ima zadeva kaj potencjala, ali bo zdržalo le do prihoda na Cryptsy, ter hitro padlo na nulo.



Sem na hitrico pogledal USDe coin, in me ni prepričal. Ima 1.5% premineja, reward sistem ni obrazložen, nimajo spletne strani, pa neko pihanje na dušo libretarcem, vendar se mi vse skupaj zdi precej fake. Premined coini so nevarni, da jim cena hitro zelo pade. Konec decembra sem miniral EACje. Prodal sem večino nad 0.00000500 oz. na maksimumu po 0.00000850, zdaj pa stanejo samo še okoli 0.00000113, kar je 7.5x manj od vrha. Podobno tveganje verjetno obstaja tudi pri USDe. Če bi vlagal, bi zgolj kratkoročno, pobral profit in rekel hvala lepa.

Lahko se seveda motim.


Če koga zanima, trenutno miniram Klondike coine. Namreč z jutrišnim dnem bo na Discovery predvajana serija Klondike. Izvršni direktor te serije je dobro znani Ridley Scott, Klondiki pa imajo trenutno težavnost samo okoli 4.

jest10 ::

Ima 1.5% premineja

No ta premine kar velikodušno razdajajo, tako da vsaj v tem primeru ne gre za dump coin s strani ustvarjalcev.

Eh ene 20000 sem jih spacal skupaj, zdej pa upat na najboljše:P

krneki0001 ::

A pa je klondike že na borzi? Če ni, kdaj bo, ali pa kje ga lahko zamenjam za kak drug kovanec? Pa kako izplačujejo kovance - redno sproti na vsake tok časa, ali moraš čakat prav dolgo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

doggycoin ::

krneki0001 je izjavil:

Mislim da fastpool v ozadju ne šteje prav. Meni je v 24 urah naminiralo na 1MH samo 13.000 coinov.

Kater je še kak drug pool ki je stabilen za doge?

jaz sem jih včeraj z 800khs dobil okoli 11k, torej nekako podobno kot ti. Mogoče je premalo, nevem. Danes je pa polom, ne nabira se veliko. Čeprav na fastpool je čez en čas priletelo v paketu, zgleda so dodali kasneje, ker se vmes sesipa, sicer miner se ni prekinil kljub off website.

Probaj še dogehouse, a meni ta še manj vrže ven. Pa fastpool je kul, ker je 0% fee.

krneki0001 ::

YESSS, je že 0.0000012.

Kupil z 0.58BTC ogromno dogijev in jih prodal za 0.72BTC v dveh urah danes zjutraj.


Se bo ustavilo, al gremo naprej?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

#brezpodpisa

Malner ::

Jest se sekiram, ker sem jih pol milijona prodal po 0.0000005.
««
11 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108494278 (103009) Jagdpanter
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747131396 (69123) -žiga-
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414985 (13343) mmzzor
»

DURS vam večine dobičkov od bitcoinov ne bo obdavčil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
17646944 (39641) Machete
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7816405 (13437) papasmrk

Več podobnih tem