» »

DOGe Coin

DOGe Coin

««
4 / 40
»»

hojnikb ::

lool
#brezpodpisa

xxurban ::

Ne se prosim smejat, ker sem nov v tem :D

hojnikb ::

So am i :)
#brezpodpisa

Janac ::



prešvoh?

xxurban ::

Moja kartica za 60€ dela hitreje :D. Kaj pomenijo tisti procenti zraven temperature?

DejaVu ::

Janac je izjavil:



prešvoh?


I dvigni konktretno. Malo pogooglat konfig za grafo pa je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DejaVu ()

Buggy ::

ima se kdo tezave z offline doge walletom? Ko zelim namrec poslati kovenacke na drug naslov wallet crasha, po tem ko vpisem geslo, uporabljam ekripcijo in verzijo v12.

Janac ::

Evo dodal še 7790, dvignil intensity na 19, več ne gre.





7790 je GPU 0 in dela s 325, kar je OK.
7930 je GPU 1 in dela s 62, pa še SICK piše? WHYYYYY?

edit: Popravljam se, zdej že piše DEAD!:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

DejaVu ::

Na obeh maš nastavitve čisto off. Poglej si kolko HW errorjev imaš.

Priporočam, da malo naštudiraš nastavitve, ker je veliko parametrov na kar je potrebno pazit.

LitralSM ::

Janac je izjavil:

Evo dodal še 7790, dvignil intensity na 19, več ne gre.





7790 je GPU 0 in dela s 325, kar je OK.
7930 je GPU 1 in dela s 62, pa še SICK piše? WHYYYYY?

edit: Popravljam se, zdej že piše DEAD!:O

Ti dam naslov, na katerega pošlješ kovance. Po opravljenem dilu prejmeš up to 200% poslane vrednosti, v primeru neuspelega dila pa kriješ 20% stroškov. Ugoden dil zate, glede na to, da nimaš pojma.

Malner ::

Zelo bi bil vesel, če bi se mi denarnica sinhronizirala.

hojnikb ::

skopiraj dogecoin v %appdata%
#brezpodpisa

Malner ::

Kaj naj skopiram tja, denarnico?

hojnikb ::

vse
#brezpodpisa

Buggy ::

hojnikb je izjavil:

vse


kaj vse?!...nic ne kopiras tja, kaj ga pa serjes? Ti raje pobrisi vse v c:\Users\xxxx\AppData\Roaming\DogeCoin\ razen wallet.dat in ponovno zazeni dogecoin-qt.exe ter pocakaj, da bo sla sinhronizacija se enkrat cez. Vcasih se mu namrec obpici in moras se parkrat ponoviti sinhronizacijo.
Meni je mojo denarnico tudi uspelo usposobiti tako da sem lahko naredil transakcijo navkljub enkripciji...sem moral pa iti na prvotni racunalnik, kjer je bila enkripcija narejena in se enkrat brisati vse ter ponoviti sinhronizacijo. Ne pozabi backupirati wallet.dat, preden brises :P

Malner ::

Do nedelje do dvanajste ure je vse delalo brez problema. Dobival sem coine, wallet je kazal, da je sinhroniziran in bil je povezan, vendar po dvanajsti nisem več dobival coinov. Ko sem denarnico ponovno zagnal ni bilo nobene povezave.

Sedaj ne morem niti prejemati niti pošiljati, pool pa mi vztrajno pošilja nove.

Buggy ::

si zbrisal in se enkrat poskusil z obstojecim wallet.dat?

Malner ::

Bom naredil, ko bom doma.

Malner ::

Sem izbrisal vse datoteke razen wallet.dat in ponovno zagnal dogecon wallet, vendar se po nekaj časa ustavi. Peers.dat se povečuje, vendar sem povezan samo na en peer in z njega se ne sinhronizira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malner ()

Janac ::

Kok coinov maš?

Malner ::

Mi je sinhroniziral.

88.000 DogeCoinov

Janac ::

Kok časa rudariš?

Uros!no ::

Malner je izjavil:

Mi je sinhroniziral.

88.000 DogeCoinov


Many coin, much wow :)

Malner ::

Tri dni s približno 750kh/s.

Janac ::

Malner je izjavil:

Tri dni s približno 750kh/s.


24/7 ?

hojnikb ::

za kej takega rabiš 4 dni pri trenutni težavnosti..
#brezpodpisa

Malner ::

Tri dni nazaj je bila manjša težavnost in je šlo hitreje.

DeeJay ::

dejte prosim snemat starše, ko bodo odpiral račune / poračune za elektriko :D

Aston_11 ::

Par eurov več, če goniš cel mesec 100 W sistem. Ne predstavljam pa si staršev, katerim priklopite ene 3 500W mašine cel mesec.

Janac ::

Računalnik tak al tak uporablaš, če ti pa v ozadju teče en programček ni razlike.

Malner ::

 Rudarjenje

Rudarjenje

Aston_11 ::

Je velika razlika, če imaš 3 grafe, ki ti kurijo 500W vsaka zaradi tega programčka.

DeeJay ::

ena 7950 požre cca 250W + sistem cca 75W. 24/7 pomen to dodatnih 234 kwh v enmu mesecu, kar znese cca 30€ več na računu.

bluefish ::

Janac je izjavil:

Računalnik tak al tak uporablaš, če ti pa v ozadju teče en programček ni razlike.
Seveda je, če ta programček računalnik obremenjuje na polno. Ob normalni uporabi take porabe ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

M-XXXX ::

Aston_11 je izjavil:

Je velika razlika, če imaš 3 grafe, ki ti kurijo 500W vsaka zaradi tega programčka.

Zdaj pa mi pokaži eno grafično ki žre 500W. Sploh katero koli grafično, ki že 500W.


PS: kupim nekaj coinov, kdo proda kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Aston_11 ::

Pri nakaterih AMD grafah piše to zraven njih. Lahko se greš sedaj semantično natančnost, koliko v resnici kurijo, par 100 W gor ali dol nima veze. Iskat jih ne grem, ker ni toliko pomembno.

bluefish ::

Da nisi ti tega zamešal s priporočeno močjo napajalnika, ki ima vkalkulirane še druge komponente.

M-XXXX ::

Aston_11 je izjavil:

Pri nakaterih AMD grafah piše to zraven njih. Lahko se greš sedaj semantično natančnost, koliko v resnici kurijo, par 100 W gor ali dol nima veze. Iskat jih ne grem, ker ni toliko pomembno.

50% oziroma 250W gor dol bi pa rekel, da je hudičevo velika razlika. Z drubimi besedami ali bi letno dal za elektriko 250€ ali pa cca 750€ (če skos laufaš na polno) a se ti ne zdi?

Aston_11 ::

Pojma nimam, to je bil edini podatek o moči zraven grafe, poglabljal se nisem, ker mi je bila že cena preveč, še bolj pa udarec denarnici pri tej moči, pa še nov napajalnik bi rabil, če bi to hotel imeti priklopljeno 24/7.

MaterVola ::

M-XXXX, koliko ponujaš? :)

Aston_11 ::

M-XXXX je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Pri nakaterih AMD grafah piše to zraven njih. Lahko se greš sedaj semantično natančnost, koliko v resnici kurijo, par 100 W gor ali dol nima veze. Iskat jih ne grem, ker ni toliko pomembno.

50% oziroma 250W gor dol bi pa rekel, da je hudičevo velika razlika. Z drubimi besedami ali bi letno dal za elektriko 250€ ali pa cca 750€ (če skos laufaš na polno) a se ti ne zdi?

Teoretično imaš prav, praktično pa do tega ne bi prišlo, ker že monitor izklapljam, da mi ne kuri nepotrebnih 40W.

Polde ::

Sem prklopil W meter:
2x270x ter celeron 2.9 pokuri 395W - 100% obremenitev
7950 ter i2500k pokuri 280w - 100% obremenitev
Ni da ni!!!

jype ::

Aston_11> Je velika razlika, če imaš 3 grafe, ki ti kurijo 500W vsaka zaradi tega programčka.

Ma niti ni, k lahko ugasneš centralno pa bojler.

Še ena kvalitetnejših ekonomskih analiz:



ter projekcija geopolitičnih posledic:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Buggy ::

dogiji imajo spet 100% skok od vceraj zvecer, preden sem sel spat...se dobro da nisem prodal v soboto iz obupa, ko je padlo na polno

krneki0001 ::

M-XXXX je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Je velika razlika, če imaš 3 grafe, ki ti kurijo 500W vsaka zaradi tega programčka.

Zdaj pa mi pokaži eno grafično ki žre 500W. Sploh katero koli grafično, ki že 500W.


AMD 7990. In če imaš dve v mašini, potem je poraba kr zelo visoka, ker vse skupaj žre nekje 1250W (plata, proc, ram, diski in 2x 7990)
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Buggy ::

mogoce kdo ve, ce je res in zakaj, ni priporocljivo iz poola posiljati narudarjenih coinov (po 5000) avtomaticno na cryptsy? Nekje sem nekaj zasledil na to temo pa ne vem, cemu naj bi bila ta restrikcija... much tnx

ProGo ::

M-XXXX je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Je velika razlika, če imaš 3 grafe, ki ti kurijo 500W vsaka zaradi tega programčka.

Zdaj pa mi pokaži eno grafično ki žre 500W. Sploh katero koli grafično, ki že 500W.


PS: kupim nekaj coinov, kdo proda kaj?


7990

M-XXXX ::

AMD 7990. In če imaš dve v mašini, potem je poraba kr zelo visoka, ker vse skupaj žre nekje 1250W (plata, proc, ram, diski in 2x 7990)

7990

Najdeta DVOJEDRNO kartico, ki pa vseeno nima 500W. Kot sem rekel 500W grafične kartice ni!
http://www.guru3d.com/articles_pages/ra...

krneki0001 ::

Ne nima 500, ima pa 480W.

Imam 2 v računalu in 1,5kW napajalnik, pa razmišljam o vodnem bloku za obe kartici in o talnem gretju v kopalnici, ker se zadeva tok segreva, da bi pomoje imel stalno 30 stopinj v kopalnici.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

M-XXXX ::

Ne nima 500, ima pa 480W.

Cca 350-400W pa res. Pri tem, da je 400W čisti max. http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/...
««
4 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Etherum mining (rudarjenje) (strani: 1 2 3 460 61 62 63 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3108496124 (104855) Jagdpanter
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747131666 (69393) -žiga-
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5415011 (13369) mmzzor
»

DURS vam večine dobičkov od bitcoinov ne bo obdavčil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
17647065 (39762) Machete
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7816447 (13479) papasmrk

Več podobnih tem