» »

Pomoč prosim taksi

Pomoč prosim taksi

Peter97 ::

Ali poznate kakšnega taksista z BMW 7 ali Mercedes S ali Audi A8 ali mogoče z WV Phetonom? Bi prosil za številko.
Hvala že vnaprej Peter

shadeX ::

Taksist ki vozi take avtomobile. V Sloveniji? A tole obstaja?

Moje sklepanje: Pomoje ga ne boš dobil. Take mrcine kurijo lepo št litrov, cilj vsakega taksista pa je (poleg čimveč strank), čim manjša poraba goriva in seveda poceni vzdrževanje vozila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

skyline ::

Preveri taksiste na Brniku.

bluefish ::

Tule pravijo, da imajo BMW 7; tale ima menda Audi A8; en MB S.

Načeloma je po Ljubljani kar precej taksistov z A6, MB E, BMW 5,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

shadeX ::

Načeloma je po Ljubljani kar precej taksistov z A6, MB E, BMW 5,...


Aja? Uf my bad. Sam ga še nisem videl. Me pa čudi da si lahko privoščijo take mašine za vozit stranke okol :|

bluefish ::

Ni panike, z vidika davkov se jim splača.

Peter97 ::

Zanima kaj je razlika med mordrim in črnim A8 pri Laguni? Katerega mi priporočate? Ali ma kdo on številko od modrega A8 pri Laguni? Lp Peter

bluefish ::

Jah, pokliči in vprašaj. Nekih bistvenih razlik najbrž ni.

shadeX ::

Ne razumem te teme 8-O. Kakšna razlika med modrim in črnim A8 ? Tudi če je razlika , kaj tebe to zanima?

Peter97 ::

shadeX je izjavil:

Ne razumem te teme 8-O. Kakšna razlika med modrim in črnim A8 ? Tudi če je razlika , kaj tebe to zanima?

Mislim, ker avto je novejši kateri čistejši, kateri voznik je bolj uredu, ...

shadeX ::

To boš pa moral poklicati tja. Mi tega ne moremo vedeti.

Peter97 ::

shadeX je izjavil:

To boš pa moral poklicati tja. Mi tega ne moremo vedeti.
Lahko bi pa se ti naprimer vozil z modrim pa bi vedel to zato sprašujem. Lp

Peter97 ::

Zanima me če ima kdo izkušnje z BMW 7 od Iguane Plus? Kakšen je avto? Ali so točni? Hvala in lep pozdrav

theBill ::

Kaj misliš da bo punca kaj bolj impresionirana, če boš poklical A8 ali BMW 7 taksi, kot če bi jo peljal taksi s kakšnim bolj običajnim avtom? Ali samo želiš preizkusiti vožnjo v avtomobilu tega razreda?

Furbo ::

Greš v avtosalon in se zapelješ kak krog, ne štekam te celotne teme sploh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Peter97 ::

theBill je izjavil:

Kaj misliš da bo punca kaj bolj impresionirana, če boš poklical A8 ali BMW 7 taksi, kot če bi jo peljal taksi s kakšnim bolj običajnim avtom? Ali samo želiš preizkusiti vožnjo v avtomobilu tega razreda?
Ne gre zato, da bi koga impresoniral samo rad se vozim v varnih in udobni vozil kot BMW 7,Mercedes S,Audi A8 in Jaguar XS. Pa me zanima če ima kdo telefonsko številko od taksista. Lp Peter

Tody ::

Jah sprobaj jih :) Očitno tukaj noben nima toliko denarja da bi najemal take taksiste.

Peter97 ::

Mislim do zdaj sem sprobal črn Audi A8 od Lagune, zdaj bom pa pe BMW 7 od Iguana Plusa. Lep pozdarav
P.S Če koga poznate z takim avtom bom vesel.

shadeX ::

Imam prijatelja s Porsche-jem Boxter. Če hočeš ti dam kontakt.

Aja: Ni pa varen avto.

hojnikb ::

fajn reklemo za taksiste delaš, ni kej..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Peter97 ::

shadeX je izjavil:

Imam prijatelja s Porsche-jem Boxter. Če hočeš ti dam kontakt.

Aja: Ni pa varen avto.
Mislim problem je, da bom tvojega pritalja skozi klical pa če imam prijatelja/znanca se ne moreva skupaj peljal. Lahko pa mi daš kontakt samo pa tudi okolica lažje sprejme BMW 7, kot Porscheja, še zmeraj pa je problem z BMWji. Vseeno hvala

mr1two ::

Glavno, da se pelješ v fensi avtu. Ne imet ljudi za norca, da je razlog za to neka "varnost", ker varni so tudi avti, ki niso v tako visokih cenovnih razredih. Da o varnih in nevarnih voznikih ne začnem.
varen si samo če počivaš doma
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

_commandos_ ::

kaj pa če bi najel kar limuzino

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Dajte nehat bit offtopic no.
The truth is rarely pure and never simple.

einstein :P ::

@mavrik

Samo pravim, ker se mu gre toliko za varnost, naj se potem vozi z busom, še najbolj varno ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

shadeX ::

Ma to se mu najbrž sploh ne gre da bi prišel iz točke A na točko B. On bi se rad samo peljal z dobrim avtomobilom. To je to.

einstein :P ::

@shadex

Najbrž, ja.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Peter97 ::

No kaj Vas pa moti če si želim vožnje z BMW 7, Mercedes S ali pa Audi A7? Samo številko bi prosil. Lp

PaX_MaN ::

Nimajo merđota, pa bemfl tut ni sedemka, je pa đeg, porš, pa precedniški krajzlr. Majo najem na kilometer pa najem voznika, kar je precej bliz taksiju.

Peter97 ::

Do zdaj je top A8 črn od Lagune. Če kdo še koga pozna bi prosil za številko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

einstein :P ::

http://www.najdiprevoz.si/si/ponudniki/...

Nudimo tudi prevoze z prestižnimi eco vozili Audi A8, BMW 7.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

bluefish ::

Jap, to sem mu že prilepil.

Furbo ::

Peter97 je izjavil:

No kaj Vas pa moti če si želim vožnje z BMW 7, Mercedes S ali pa Audi A7? Samo številko bi prosil. Lp


V Sloveniji si, takoj se bo našel kup pametnjakovičev, ki ti bo povedal kako smotrno porabiti denar.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Peter97 ::

Ali kdo pozna voznika BMW 7 od Lagune? Ali imajo kakšen tak avto v taksi društvu Ljubljana? Do zdaj se vozim za Audijem A8 od Lagune, ali ima kdo izkušnjo z GEA taxi? Lp Peter

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sandmat ()

primozzzz ::

Taksist iz Bleda prevaža naokoli "pomembne" v avtu Mercedes razreda S..

namig:ŠtefanTours
NI PODPISA

LitralSM ::

nekako ne verjamem, da velja drazji avto = varnejsi avto

blackbfm ::

narobe verjameš.. že zarad same teže avtomobila je ogromna prednost, pol pa še ostale stvari..

Janac ::

LitralSM je izjavil:

nekako ne verjamem, da velja drazji avto = varnejsi avto


Sama konstrukcija je bolje zasnovana... elektronika pa lahko vedno odpove.

http://www.team-bhp.com/forum/street-ex...

Unknown_001 ::

Evo, spet bi radi eni toplo vodo z varnostjo pogruntal. V takih avtomobilih je resda varnost malenkost boljša, no vsaj posledice so bolje ublažene, drugače se pa komot ubiješ v vsakem, tako kot se je Toše s tistim svojim touaregom. Zadnjič sem gledal eno zanimivo temo na tujem forumu ko je tipo spraševal za varnost o golfu mk2, ki je dokaj stara zadeva. Več si lahko preberete klele:http://forums.vwvortex.com/showthread.p...
Še vedno je največ odvisno od voznika kot od avtomobila.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Nummy ::

PaX_MaN je izjavil:

Nimajo merđota, pa bemfl tut ni sedemka, je pa đeg, porš, pa precedniški krajzlr. Majo najem na kilometer pa najem voznika, kar je precej bliz taksiju.

Stran majo pa tako, kot da bi jim jo en osnovnošolc skup nametal... bog pomagaj... in taki se gredo biznis?

theBill ::

Unknown_001 je izjavil:

Še vedno je največ odvisno od voznika kot od avtomobila.


Ob crash testu ni prav nič odvisno od voznika.

blackbfm ::

Še vedno je največ odvisno od voznika kot od avtomobila.


Svoje vozne sposobnosti radi pre-cenjujemo. Sploh pa nisi sam na cesti in ni vse od tebe odvisno.

LitralSM ::

Se strinjam. Ampak trditi, da se v dražjem avtomobilu počutiš varneje kot v cenejšem je totalno nesmiselno.
Dajmo nekje poiskat teste za 12k vrednega in 120k vrednega. Potem pa ocenimo še, ali je smiselno imeti 118k dražji avto, če ni tudi 10000% varnejši.

St235 ::

Ampak trditi, da se v dražjem avtomobilu počutiš varneje kot v cenejšem je totalno nesmiselno.


Zakaj? saj ljudje tudi tabletke z vitaminom c jejo pa zato ozdravijo od vseh moogčih bolezni. Placebo efekt pa to.

Peter97 ::

Za enkrat vem za Audija A8 od Lagune in Mercedes-Benz S od Taksi društva Ljubljana. Ali še kdo kakšnega pozna, ki ima BMW 7,Mercedes S ali Audi A8?

Lep pozdrav Peter

Furbo ::

LitralSM je izjavil:

Se strinjam. Ampak trditi, da se v dražjem avtomobilu počutiš varneje kot v cenejšem je totalno nesmiselno.
Dajmo nekje poiskat teste za 12k vrednega in 120k vrednega. Potem pa ocenimo še, ali je smiselno imeti 118k dražji avto, če ni tudi 10000% varnejši.


Seveda je dražji avto bolj varen, sploh od 12-120k€. Ne rečem za tiste pozlačene oslarije, ki dvigajo cene potem nad 120k.

Pa če ti procenti ne gredo od rok, raje napiši 10x varnejši za 10x dražji avto. Saj se ne vrti vse le okoli varnosti. Če nisi opazil s ceno narašča tudi velikost avta, moč motorja, udobje, vozne lastnosti..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

LitralSM ::

Če še nisi opazil in ti branje med vrsticami ne gre od rok, sem se zatipkal in napisal eno ničlo preveč oziroma sem zapisal manjko ene pike. Ah, pa če še ne veš, se gre za varnost. OP se počuti kot G v dražjih avtih, ker mu predstavljajo večjo varnost. NE UDOBJA, NE MOČI MOTORJA, NE VOZNE LASTNOSTI, NE VELIKOSTI AVTA, ampak preprosto VARNOST. Za kazanje epenisa si pa lahko odpreš lastno temo. In ja, v OP primeru ima OP razlog za dražji avto VARNOST. Guess what are we talking about? Varnost! Kar skušam dokazati, da 1000% dražji avtomobil ne predstavlja 1000% večje VARNOSTI. Oh, pa še eno stvar o hočem povedati. To, da VARNOST avtomobila ni edini faktor pri varovanju življenja. Ker imamo vmes tudi človeka, ki to VARNO napravo upravlja, moramo računati tudi na njegove napake. Na to sem ciljal s TISTIM POASTOM, kako je Googlovo brezšoferno vozilo VARNO.

Ah ja, pa viri ti manjkajo. Tako nisi nič drugačen od tistega klošarja na cesti, ki hoče prodajat bučke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

zuz3k ::

zanima me, kakšen razlog bo sledil, ko se bo OP dokazalo, da dražje vozilo ni nujno tudi varnejše vozilo :))
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nakup novega avtomobila in plačilo.

Oddelek: Pomoč in nasveti
105593 (4814) forplan
»

Uber: ljudje s skoraj prazno baterijo pripravljeni plačati več (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6419682 (14358) Markoff
»

Starejšega in kvalitetnejšega ali mlajšega in slabšega? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7113374 (10464) TheJack
»

100.000€ za avto? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35568748 (53467) RejZoR
»

Zakaj je velik avto pravilna izbira? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15127417 (24448) knesz

Več podobnih tem