» »

Garancija-DISK??

Garancija-DISK??

Golden eye ::

Na disku imam bad sektorje in bom uveljavil garancijo. Disk je Maxtor 40 GB kuplun v Mlacomu;(( !! Zdej me pa zanima če lahko rečem da mi da namesto MAxtorja 40 GB disk WD 80 GB z mojim doplačilom seveda!!:D

LP

|_CoBrA_| ::

Rečeš lahko, ampak vedi da ti prodajalec ustreže tvoji želji ali pa ne.
AMD Athlon (BArton core) 2600+@11,5*185, Abit NF7-S, 2x 256MiB Samsung TCCC,
Gigabyte Maya Radeon 9000Pro 275/550@325/640, Maxtor 160GiB SATA,
Nec 3500, LiteOn DVD, Plextor 52/24/52A, all in Chieftec Midi Tower Black

Blisk ::

Ja če nimajo več na zalogi 40Gb, kar je malo verjetno, da majo, pol naj ne bi bil problem se zment, celot brez doplačila, ker v osnovi ti oni MORAJO dat novga 40Gb, če nimajo, pa ustrezen nadomestek, kar je najverjetneje 60Gb, potem ti doplačaš sam tist do 80 Gb.
Tko, da ne ponujaj prej doplačila, dokler ti v roke ne dajo novega diska.

Golden eye ::

Kaj a pol naj rečem naj mi ga dajo 40 Gb če majo, šele potem ko ga dobim naj pa rečem naj mi ga zamenjajo za 80 GB, al kaj???

boštjan ::

Prvo ti bojo ziher 40GB dali ,pa to od katerekoli firme,če pa boš izrazo željo po drugem pa seveda z doplačilom.

Golden eye ::

A doplačilo je vrednost WD 80 GB 7200 8 MB minus vrednost novega diska maxtorja? A imam prav!:\ To je približno 10k sit doplačila :))

boštjan ::

tvoj stari disk je vreden za kolko si ga pač kupo in če manjka do WD800JB 10k pol doplačaš 10k.

Han ::

Da ne boš zastonj hodil tja, najprej sam formatiraj disk na nizkem nivoju. Program za low level format bi moral najti na Maxtorjevi strani. Isto bodo namreč naredili na servisu in če po tem ne bo več slabih sektorjev (rezervni stopijo v uporabo, slabi pa se označijo in izločijo iz uporabe), boš dobil isti disk nazaj kot popravljen...

Sulc' ::

na netu poisc program power max al neki tacga...pa disk stestiri... pa ce ti vrze vn eno kodo....poklic mlacom in povej to kodo serviserjem.
ce ti bojo rekl da je mehanska poskodba, skopiri test in nes disk v mlacom. ce je napaka softwerska, nared sam low level format. se to: uposteva se sam 85% cene diska....
vse to iz lastnih izkusenj...
lp sulc

Golden eye ::

A tistih 85% je od dika ki sem ga jest kupil pred pol leta? al je to trenutna cena diska??

boštjan ::

od diska ki si ga ti kupo

Golden eye ::

Sem si downloadov programček Powermax in ko ga zaženem z bootable disketo mi v programu sploh ne prepozna nobenega diska niti cdroma??? WTF;((

žvau ::

Ni res da ti upoštevajo ceno po kateri si disk kupu. Upoštevajo trenutno ceno diska. Jaz sem kupu 40GB disk pred dvemi leti za 40Ksit. Danes pa za to ceno dobim 80GB. A to pomeni da če vzamem 60GB mi dajo še denar nazaj.

boštjan ::

a to pa dvomim da bojo naredli


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310430 (7615) Keyser Soze
»

Crknil disk...in zdej problemi z menjavo

Oddelek: Pomoč in nasveti
291717 (1124) Dead_Eye
»

verjetno problem z HDD-jem (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
613761 (3264) TheJack
»

IBM disk 80 GB

Oddelek: Kaj kupiti
352131 (1508) AngelOfDeath
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19311365 (6993) ChiefThunder

Več podobnih tem