» »

Vase najvecje sanje!

Vase najvecje sanje!

TERORRIST ::

Mala akentica:


Kako si slo-techerji predstavljate vase zivljene ce bi zadeli na loteriji miljon mark?
:D
Keyboard not found. Press f1 to cancel.

Jeronimo ::

Na banko bi dal in prav lepo živel od mesečne anuitete - polente. :D
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

whatson ::

hmm.. si ne predstavljam.. nek 500 kilo link za net bi nabavil.. ostalo pa dal na banko in iz obresti živel...

||_^_|| ::

očitno si nekateri sploh ne predstavljajo kolk je miljon mark:))
od obresti živeu? LOL!!! pa ne od miljona mark! nikol!!

jst bi si nabavu en audi RS4, pa plac pa eno lepo hisico gor...pol bi pa zmankal:)

Horhe ::

Hmmmm jz bi si pa enga Orba se kupu ostalo bi dau pa sestri :)

mirsi ::

Jz bi pa ves dnar dal v dobrodelne namene .. ;;)))

YEA RIGHT ... dream on .. prvo bi si kupo ene nogavice.. ;)

trillian ::

hisica na aljaski...
ali pa mogoce ena imenitna hiska malo iz ljubljane pa en kul velik avto.. mogoce tak razmajan avtobus.. to bi znalo biti fajn.. samo pri parkiranju bi imela manjsi problem.
mogoce bi pa vse zapravila za eno potovanje. avto in pelje me pot........ ne ne.. avtobus.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

OrlyTM ::

Ja ||_^_|| ... od miljona mark se da lepo živet z obrestmi ... trdi lepo ne pa razsipno ... se mi zdi, da miljonček navrže cca 7k/dem mesečno ... to pa je že kar lep znesek ...

Čeprav jaz nebi računal na obresti .. z miljončkom mark se da kak fajn biznis spelat .,.. pol je pa lahk kmal več miljončkov ... sam miljonček je treba met ... to je problem :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

TERORRIST ::

Hhmm
Zelo zanimivo.
Veste kaj bi pa jaz napravil?
KUPIL BI SLO-TECH !!!
:>
Pa brez zamere.

aja seveda bi se ga nekaj ostalo tisto bi dal na banko
Keyboard not found. Press f1 to cancel.

rookie ::

Hmmm 1.000.000 hmmmmmmm.Nabavu bi si eno hudo mjhno hiso en povprecen avto in speljal en orenk posu ! Ksn bife,gostilna,diskac? hmm kaj pa vem?Aj pa nabau bi si stroj smrti za ene 20.000 DEM:D.1.000.000.Drem on!!:)
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

||_^_|| ::

OrlyTM: ti govoriš o 7% obrestih...nism na tem področju, ampak nevem če kje dobiš tok..a ni to mau velik?

yoystick ::

Jaz bi pa denar namenil za iskanje vesoljčkov med nami, pa eno lasersko pištolo bi kupil tako k jo ma ena baba pri No One Lives Forever, pa bi vsazga sumljivga mal šicnu -(mam eno prfokso že na vrhu spiska sumljivih z Venere) ::))))))
That's my only dream!!!

Loki ::

Jest bi dal tut na vezane vloge (kaksnih 65-75% vsega) in poj zivel od obresti.
I left my wallet in El Segundo

Tomi ::

Kot večina, bi tudi jaz dal skoraj ves denar vezati, ker itaq ne bi imel še kakšna štiri leta z njim..
Ok, nabavil bi si hud notebook in kabel, ostalo pa bi bilo lepo na banki..
Denar še prehitro pokvari človeka..
metrodusa.blogspot.com

bastadu ::

Eno uiber SGI grafično postajo (pomožnosti z WildCat grafično8-O), ostalo pa na banko (če bi še sploh ostalo kej:D:D)

zetko ::

Ka ste bedni s željami ej>:D Jst bi si en orenk HAREM ubodu >:D>:D>:D

andrej ::

tak denar bi se splacalo zelo pametno nalozit. banka se skoraj ne splaca ker so obresti premale, ceprav bi se tudi dalo zivet. ampak ko mas enkrat milion mark postanejo apetiti tudi vecji, tak da ti par K DEM na mesec ne pomeni kaj dosti...
drugace pa bi blo to najboljse kar sprobat:D

MitjaM. ::

||_^_|| da si ne bos prevec glave razbiju kako se lahko zivi od obresti evo ti izracun:
1. Denar vezes v DEM:
1 mesec:
1.002.843,70 DEM --> obresti 2.844 DEM
12 mesecov:
1.042.000,00 DEM --> obresti 42.000 DEM

2. Denar (DEM) zamenjas v tolarje:
1.000.000 DEM = 110.460.000,00 SIT
1.mesec:
890.645,73 SIT obresti
12.mesecov:
14.448.509,14 SIT

OK, zdej pa mi povej a se ti zdi mal skor 9K DEM na mesec??
Tud ce bi pusti vse v markah je se vedno nekaj (okoli 300.000 SIT) kar je ze kar postena placa...

Tko da se najprej prepricaj pol pa pricaj gluposti
8-), sicer je res da se z investicijami da dobiti se vec, sam je tudi bolj tvegano, z vezavo v banki pa je ta tveganje skoraj ničelno...

SE link ce ne verjames: NLB info. izračuni

Rott-von-weiler ::

jaz bi tud tak naredo kot roberto in đeronimo
al pa ||_^_|| več zasluži kaj te veš
:O



-----------------------------------

Piši kao što govoriš

BlackHole ::

||_^_|| , matematika ti je očitno tuj pojem. 7.000 DEM od 1M DEM je 0.7%, ne pa 7. To je pa lepa cifra in tudi so mesečne obresti od 0.7 do 0.8%

Cr00k ::

|\|_^_|\|: prou lepo se da zivet z obrestmi....www.nlb.si...tam si lahko izračunate obresti...za npr: 5letni depozit...z izplacevanjem obresti enkrat letno...prvo leto je treba mal potrpet...potem pa kr dobivas cedalje vec po petih letih imas skoraj 2M DEM+obresti ki si jih ze zapravu :)...tko da je kr realno

TESKAn ::

Jap, vezat zadevo pa od obresti žvet - sej ne rabiš velik, da lepo živiš. Lepo pustiš na banki, ko se nabere nekaj obresti pa kupiš poršeja, greš po lokalni cesti ful gas in se zabiješ v prvi kandelaber...pol pa greš le še gor (al dol>:D)...:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Depozit - katera banka ima najvišje obresti? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
722148132 (11190) kombinezon
»

Mesečne obresti na banki?

Oddelek: Loža
185304 (4758) kivi113
»

Kaj z 2 miljona € (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10412356 (9323) -ninja-91-
»

Jutri, ko dobim sedmico, bom... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
665014 (3557) boštjan
»

posojila - trenja

Oddelek: Problemi človeštva
312601 (1910) BigWhale

Več podobnih tem