» »

Jutri, ko dobim sedmico, bom...

Jutri, ko dobim sedmico, bom...

«
1
2

BigWhale ::

... slo-techu podaril nov server.... ;)


Pa vi? :P

Myth ::

... zrihtam slo-techu par člankopiscov. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Moonman ::

Hrčke poslal na dopust ...
:)


SasoS ::

Najprej klima :P

...pol pa en x2 4800+ pa 2x x850pe :D

Ziga Dolhar ::

... ostal tiho.
https://dolhar.si/

A. Smith ::

Žiga, razmišljaš že, AMPAk naša čudovita država je tako skonstruirana, da grejo davki oz. del dobička, občini. In ljudje se bodo spraševali. Tu anonimnosti NI! Slej ko prej se bo razvedelo. Potem boš pa imel prijateljev, da se ti bo zvrtelo :D

Jaz bi se jih na hitro znebu, milijonov. Mal tej firmi, mal za revne, velik za skrito zalogo delnic:D, mal občini, da zrihta cesto do naše vasi... potem bi ma nabil pred bajto napis "denar je že porabljen" :D
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

BigWhale ::

Jest se najbrz niti z delnicami ne bi trudil, bi z banko naredil tak dela, da bi mi samo del obresti izplacevali na nek poseben racun, ki bi ga imel za cez mesec.

Precej verjetno, bi vsaj pol denarja raztalal naokrog.

Dejcc ::

Ja in kolk listkov ste napisal?

Microsoft ::

Jst nobenga. Sploh nevem, kolko je zadetek.

Sicer pa, ce bi zadel kake ~2M€, bi si najprej kupil motor, kater mi je ze par let vsec.


Potem bi pa sel zivet v Seattle. Mogoce bi si tudi kupil sluzbo pri Microsoftu. Nevem.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Dejcc ::

No jst sm napisu en listek. Nkol se ne ve.... Kaj pa bi naredu s tem denarjem pa sploh ne vem. Vesel bi pa biu:)

BigWhale ::

Jest sem napisal prvi listek v zivljenju.

Kami ::

@BigWhale: To je bil tud moj prvi zaj :)

Upajmo na najboljše :D

Sergio ::

Mi smo zmenjeni.

Ce zadanem:

bradeku Toyoto Prius
Matevzu novega Golfa V
sebi Toyoto Avensis in stanovanje v Ljubljani.


Nato pa denar na racun. Od obresti se da precej dobro zivet. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

bond007 ::

Jst bom še pa kak krog počaku, naj se ta drobiž mal nabere (do kake miljarde >:D ):D .. pol bom pa vplaču en listek (glih tolk, da mam šanse - ko dobim, dam pa vsakmu tule z avatarjem 10k sit :\ ;). PA za server doniram kak miljonček (me lahk držite za besedo). :)

BigWhale ::

Stanovanje? Pri pol milijarde si bos ti kupil stanovanje? A zato, da ti bo spodnji sosed tezil, da dej bolj potihem muziko in da ne sexaj ob treh ponoci, ker se mu luster trese?

Jest pa najprej parcelo in to tako, da bom moral s kolesom po posto. Al pa vsaj s skirojem. Pa da mi tud slucajno ne bo kak sosed enkrat samkrat zatezil, da se je moja psica ob treh zjutraj v popolni temi posrala na travi in nisem pobral dreka in da jo naj drugic s plutonijem futram, da bom vsaj drek njen vidu...

;>

Boeing ::

Prvič sploh sem vplačal, in sicer eno samo kombinacijo. Če bo, bo, če ne bo, nič hudega.

Kakorkoli, če zadanem:

Sebi Toyoto Prius in parcelo + bajto
Fotru novega enoprostorca
S polovico kupim zlate palice.
Od obresti ostale polovice živim.

Oz. najbolj pričakovana reakcija: grem na pivo, ker nisem zadel in se ne sekiram :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Microsoft ::

Toyoto Prius?:\

Pa vi morte bit... no... mal cudni, ane.

Ce tolko zadanes, pol ima, da pade avto, kot je kaka M5, Honda 2000 iz Prehitri in Presarani filma, and stuff. Ne pa tak jajc, ki bo drug let vredn tolk, kot tri kepce sladoleda.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Brilko ::

Jst sem mel prejšnji teden 4-ko, zdej pa bomo vidl... vse je sam zabava.

Kukr pa se spovnem, sam nisem čist ziher, pa je reku Celjan, ki je zadev cca. 250 mio, da bi raje meu, da nebi zadev, ker denar je kurba!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

Myth ::

Bah... Aston Martin DB9 Volante... pa mam mir kakih 10 let. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Microsoft ::

Recimo. No, men je ta Honda S 2000 prov kul avto.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Sycroft ::

se strinjam s celjanom:)
sam pa bi verjetno dau veliko druzini, ostalo pa v nepremicnine in kaksne pametne borzne nalozbe da bi se dalo zivet, nato pa "poizkusil" ziveti po ustaljenem oz zdajsnem ritmu.

TribesMan ::

hehe...

Najprej bi primozu podaril en 4-way Opteron server z 8GB RAMa in enim solid state diskom...

Potem bi si kupil eno stanovanje... oziroma hišo tako ene 20km iz Ljubljane... pa eno Astro GTC.

Potem bi šel po dva 30" LCDja in enega PowerMaca 2*2.7GHz... pa mogoče še enega PowerBooka 12"

Z ostalo polovico bi kupil nekaj delnic Applea, Sonya in Intela.

Ostalo pa bi dal nekam na varno... kar bi pač še ostalo...

No pa mogoče bi na NESTu vsem častil pice :>

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

borutz ::

predvidevajmo da dobis loto in ko ti se drzava pobere davek ti ostane na pamet
400+ milijonov
Zanima me ce das to vezat koliksne so obresti na leto,da vidim kaksno placo bom dobival vsak mesec :D

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

dolenska ::

obresti so kr hude. sej ce so 1% pol maš na mesec 4milj. al se motim??????
jst bi seb kupil en pošten prenosnik pa en avto vendar ne nov in ne za ne vem kakšen denar. eno stanovanje bi si kupil v lj. pol bi pa izbral ene 20-30 najrevnejših družin v sloveniji in bi vsaki podaril ene 2-3 miljone. pa na morej bi šel za ene 3mesce. pa cimru bi nabavu motor pa prenosnik. pol pa ne vem več kaj bi z dnarjem. šparal bi ga pomojem.

Ziga Dolhar ::

> obresti so kr hude. sej ce so 1% pol maš na mesec 4milj. al se motim??????

Uf uf, kje imajo 12,6 % letno obrestno mero? :)
https://dolhar.si/

dolenska ::

ja sej pravim sigurn se motim ker je to zlo velka cifra in ne vrjamem če ti tulk banka pol da na mesec. mogoče na leto?????

Brilko ::

> predvidevajmo da dobis loto in ko ti se drzava pobere davek ti ostane na pamet 400+ milijonov

Če igraš sistem, dobiš s poplačilom vse dajatev približno tuk kot je sklad za sedmico, če ne pa enih 20% manj.

LoneWolf ::

obresti so kr hude. sej ce so 1% pol maš na mesec 4milj. al se motim??????

Hude? Dobra...
Obresti iz vezave komaj pokrijejo inflacijo, po novem pa so se obdavcene. Realno imas vsako leto minus, ne pa placo. Ne bi vam mojstrom dolgo trajali tile dobitki... :\

dolenska ::

hja sej pravim jst sm laik in se ne spoznam na to. samo sem pa mislil da bi mogoce kaj dobu
kaj pa ce bi dal na več računov. recimo po 30miljonov na vsak račun bi bilo kej drugače al bi imel zmeraj zgubo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenska ()

profii ::

Urejena bajta mal vn z ljubljane, garaža za 2 avta, na levi S2000 (z malo tunninga) na desni Hummer H2 z 5KW muske (al pa kakšn podobn avto(sam d je muska>:D )).
kar bi ostalo delnice, zavarovanje, banka, jedača, pijača, aja pa še en piknik bi organiziral:D.
ta krog nism uplaču listka, bom nasledni:\.

Ziga Dolhar ::

LoneWolf: pač minimiziraš izgubo :).

midi: tista obrestna mera je na letni ravni :).
https://dolhar.si/

DavidJ ::

Hehe, jst bi se pa šel mal na občino povprašat, kaj mi nudijo, drgač se še danes preselim v Zgornji Duplek.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Boeing ::

Microsoft: mislim da se ob 480 milijonih tolarjev, kolikor ti jih ostane po davku, nebi pretirano sekiral, če bi vrednost avta padla za 75% v enem letu, kaj praviš ?

Aja, drugače pa največja neumnost je, da se razkazuješ z denarjem, nakupiš fancy avte (DB-9, aneda Mr|ce? :)) in se greš frajerja.

Nekemu nemcu, ki se je javno pohvalil, da je zadel na lotu enormno količino takrat še mark, so ugrabili hčerko in ženo, za odkupnino pa je moral plačati nominalno vsoto, ki jo je dobil na lotu (torej z davkom vred). Ker je valjda v parih dneh nabavil ogromno bajto in floto avtov, je ratala razlika kar precejšnja, zato je vse skupaj prodal, najel kredit, čez pol leta bankrotiral in šel med klošarje.

Loto je kurba, še posebej če zadaneš!
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

MEDENA ::

Itak moraš biti čimbolj tiho.

Utk ::

Dobro da nimam žene in otrok:D
Jaz ne bi preveč razmetaval. Delal pa tudi ne bi več nikdar, razen iz užitka, če me bi slučajno kdaj kaj piknilo.

Switch ::

Najprej bi šel na počitnice za kakšne 3 mesece, da se hrup okoli tega kdo je zadel loto poleže. Ko bi prišel nazaj, pa bi mi že najbrž uredili novo hišo s pogledom na Bled, zasebno nadstropje v centru Ljubljane in vikend hišici nekje v gorah ter pri morju (najbrž izven Slovenije). Vsa stanovanja bi imela knjižnico, Infotainment sobo (TV, računalnik) in veliko umetniških del na stenah.
Sorodnikom in prijateljem bi nakazal določen znesek na bančni račun.
Potem bi ustanovil kakšen dobrodelni sklad za študente: za izgradnjo študentskih domov, telovadnic in večjih prostorov na fakultetah.
Ostalo bi naložil v banko in živel mirno s svojo punco do konca svojih dni. Medtem pa bi še kupil nekaj hiš in avtov za moje otroke:D

TribesMan ::

Uf... zakaj ne bi delal več nikol? Jest bi definitivno imel službo... Če si sam doma pa nič ne delaš te zadeva ubija dvakrat bolj kot delo... Seveda pa bi najprej dokončal fax... Ker nikoli ne veš... tud 2MIO € ni večnih...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Utk ::

Switch, dobil boš samo 500 milijonov SIT, ne pa evrov:)
Ja res dvomim, da bi hodu v službo vsak dan 8 ur pa to...če že, bi naredu svojo firmico, karkoli, sej ni nujno da bi ful prenašala, tako za zabavo:)

Vesoljc ::

gulč pa eno hondo!

pa učke bi si šou zažgat... da se nikoli več ne bi slep zbudu!
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Mr_Globus ::

dobra ideja :D nove učke, hišo v izoli in oranžen punto s vso opremo 8-O Ne rabim več 8-)

Aja pa sestri sem reku da dobi barbie avftek :P

SleepLess ::

Jutri, ko dobim sedmico, bom... ...bogat :)

A mi kdo kupi Mclarna F1 ce zadane ?

PersonaRudis ::

Sedmica bi kvarila moje povprečje... zato se ji raje odpovedujem>:D

neki123 ::

Bom spet slabe volje po tako lepih sanjah.

BigWhale ::

Jest bi pa obdrzal mojga Skodilaka. Sam na uradni servis bi ga dal, ker je bil v teh nekaj letih samo dvakrat na rednem pregledu. Pa bi mu blo to fajn. Vsaj zdi se mi.

Aja, pa za mamo bi ze zdaj rezerviral sobo v domu za ostarele, za fotra pa eno negovalko na dom, ker po mojem ne bi hotel v dom. Matka pa hoce. :))

Pa za Jakoba in njegovo soon to be sestro bi dal na stran dnar za solnino, ker takrat bodo sole najbrz ze tudi pri nas sprivatizirane.

Pa Thomasu bi nakupil dost procesorjev in diskov, da bi se lahko uploadal.... ;)

whatever ::

Meni se zdi čudno, da vsi tak navalijo če slišijo kdo je dobil sedmico in potem novopečeni milijonar nima miru, če se razve. Je zelo veliko ljudi, ki imajo v Sloveniji še veliko več denarja, pa se jih pusti čisto pri miru.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Microsoft ::

Tak, vsaj meni znan, je lastnik TUS trgovin. Prakticno se o njme iz medijev ne ve cisto nic, pa je verjetno eden izmed bogatejsih pri nas.
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Super Sonic ::

nekaj bi potalal bratu in sestri (:D ), nekaj mami,

...ostalo pa bi zapravil skupaj z bolšo polovico...

... in to še to življenje!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Tarzan ::

Jest pa še ne bom vplačal, hehe, tokrat sedmice še ne bo, naslednji teden pa bo in takrat... prvič vplačal, prvič kasiral sedmico. Po tem pa spet nikoli več ne bom vplačeval >:D

SebaR ::

Jaz bi šel Angelino Jolie zaprosit za roko :D :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Euro Jackpot (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22575686 (19640) cen1
»

Dobitniki na lotu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20829640 (20717) avani
»

LOTO (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
982152847 (58250) krneki0001
»

Loto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518115 (6650) clothes
»

kombinacija za loto (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
7113912 (12451) Thomas

Več podobnih tem