» »

Jutri, ko dobim sedmico, bom...

Jutri, ko dobim sedmico, bom...

1
2
»

Hammer123 ::

Z dvema milijonoma dolarjev? Pomoje bi se ti začela smejat!:D

Stepni Volk ::

Bill Gates-u bi poslal pismo, naj me posvoji. Po 500'000-ih pismih, bi se me morda usmilil? :)

Kami ::

Številke za 26. krog (570.000.000 SIT): 6 11 12 25 29 30 38 + 16 -> NI BILO SEDMICE!

Opa. Naslednji tedn pa bo res rekordna vsota.

Še ostaja upanje :D

bond007 ::

Tako! Sedaj se bo pa že splačalo par kombinacij vplačat! :D

steev ::

Itk, prej ko je blo okol 150.000.000 se ni splacal. Nasleden tedn se pa bo.

Aja, a veste de je vecja verjetnost, da vas zadane strela z neba, kot da zadanete sedmico.
:|

emkey ::

Res je. In vendarle nekatere zadane ...

http://24ur.com/naslovnica/slovenija/20050623_2058151.php

Samuel ::

... čez en teden, ko zadanem sedmico...

:D

Mr_Globus ::

kupim laško kamjon :D (z original cerado)

nokia6310 ::

Ko dobim sedmico kupim slotechu nov server big whale uzel si mi idejo no pa vse na forumu častim večerjo.
Z ostalim pa kupim 4 stanovanja v ljubljani ki jih oddajam ostalo malo razdelim med domače ostalo pa parim kolegim če pa še kaj ostane pa vezat na banko pa seveda ne na moje ime.

lambda ::

Kar ne morem verjet kako so nekateri ljudje tupi ... zdj smo s kolegi govoril nekaj o lotu in možnostih zadetka. Eden je trdil, da možnost zadetka vendarle ni tako majhna, saj je vendar vplačal za celoten listič kombinacij - v redu, ampak potem ga pa vprašam kaj misli, kakšna je možnost, da bo vseh sedem številk v okviru števil od 1-8, kar je približno enakovredno njegovemu lističu. Pa reče: "Ej za to pa res ni možnosti, le zakaj bi bla izžrebana taka tupa kombinacija, sj še nikol ni bla" - v glavnem sem misnu da bom dol padu, eni pač verjamejo ...

Stvar je taka, da si nikakor ne moreš povečati možnosti da boš zadel, kot le s tem, da vplačaš več kombinacij. Lahko pa si povečaš možnost, da si na določeno vsoto, ki si jo pripravljen vplačati, edini dobitnik za morebitno sedmico, ki se ujema s tvojimi ciframi. Kako? Poskušaš se čimbolj izogniti vzorcu izbire kombinacij, ki jih izbira ostalih nekaj sto tisoč sreče željnih ljudi. Kako to naredit? Vsekakor ne tako, da sam napišeš kombinacijo, razen če si genij in imaš precizen čut za razmišljanje in izbiro povprečnega človeka. Dovolj je če greš na loterijo in vzameš že izpolnjen listek. Če pa greš v skrajnosti - vzameš že izpolnjene listke in izločiš vse kombinacije, ki sledijo nekemu geometrijskemu ali matematičnemu vzorcu, po možnosti izločiš tiste, ki nimajo nobenega ali samo eno praštevilo, in prav tako tiste, ki imajo recimo 5, 6 ali 7 praštevil. Izločiš očitne diagonale, vrste, stolpce, prelepe porazdeljenosti po celotni tabeli, ... Spet bi kdo rekel, da je s tem preveč dela, no potem pa iz tem presejanim kombinacijam dodaš še kako cifro in imaš manj dela.

No in smo spet pri možnostih. Nekdo je govoril o streli in glede na to, da sem danes govoril z nekom, ki je bil na zgoraj omenjenem pogrebu zraven, ko je udarila strela, nisem pa še govoril z nikomer, ki bi bil zraven, ko bi nekdo zadel sedmico, bo mogoče že držalo da prej strelo nabašeš, kot sedmico. Žalostno, ampak resnično.

Boljš it na pir ;)
Ali pa ne, mogoče pa le zadanem

Boeing ::

No, pa sem le dobil svoje pivo :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Tr0n ::

Jaz bi pa sel na eno taksno dolgo, luksuzno krizarjenje okoli sveta. Pri vsakem mestu bi se potem ustavil za kaksen teden ali dva, kjer bi malce spoznal okolje, obicaje, znamenitosti, ljudje itd. potem pa naprej. Recimo kaksno leto ali dve bi taksna avantura trajala.

SodVina ::

Jaz pa bi verjetno koncno kupil nov napajalnik, seveda ne predragega (lc power) :D

Pa podkupil bi S-T (avatarje za vse 8-) )

iration ::

sicer nisem v življenju igral lota, bi pa če bi zadel isti dan rekel zbogom slovenija - in se preselil nekam, kjer ljudje nimajo tako opranih možganov, pa začel business.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

glinik ::

Jaz bi si dal vzdevek PLEMENITI, le kdo je ze to naredil ... ???:D
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

BigWhale ::

Tr0n...

Matr, k penzionist ;>

boštjan ::

640 milijonov tolarjev bo čez 6 dni v igri,spet lahko sanjam do nedele:D
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Euro Jackpot (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22575495 (19449) cen1
»

Dobitniki na lotu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20829458 (20535) avani
»

LOTO (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
982152596 (57999) krneki0001
»

Loto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518098 (6633) clothes
»

kombinacija za loto (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
7113890 (12429) Thomas

Več podobnih tem