» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
39 / 55
»»

darkolord ::

Ja seveda morajo fizično prejeti paket.

Mesko94 ::

Hvala za info. :)

Machete ::

Samo za naprej ena malenkost. Gdo je v slovenščini KDO.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mesko94 ::

In kaj ma to veze s temo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mesko94 ()

Machete ::

Ni za kaj.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

A110 ::

upam da ni preneumno vprasanje ampak ali pošiljajo v slovenijo ali je treba uporabiti razne posrednike (c&m,...). hvala za odgovor

A110 ::

sem ugotovil da ne gre... zanima me pa samo se kako je z mindstar akcijo? ali to samo takrat ko je na voljo dolocen izdelek ceneje ki mi je vsec ga normalno dam v kosarico in potem takoj narocim preden akcija potece ali je se vmes kaksen hakeljc?

Papillon3 ::

MINDFACTORY
Bi si lahko kdo vzel malo časa ter se potrudil pri ..
MindFactory / MailBox nakup

Han ::

Mesko94 ::

Machete, raje pometaj pred svojim pragom ;)

A110, vbistvu sem ugotovil, da je to njihovo odštevanje do izteka akcije bolj za foro, ker sem že dosti krat videl, da so enostavno podaljšali akcijo za določene komponente, drugače ni nobenega catcha, samo v košarico daš in to je to. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mesko94 ()

IcyFox ::

Morda kdo ve, zakaj ne morem naročiti tipkovnice z brezplačno poštnino ponoči? Sem zadnjič poskusil, pa mi nikjer ni ponudilo opcije, bi moral plačati dostavo...

Han ::

Verjetno stane manj kot 150 eur...

https://www.mindfactory.de/info_center....

A110 ::

če izberem plačilo preko upn ali bo veljalo da naročim stvari ponoči in dobim tako prezplačno poštnino in plačam šele zjutraj?

Tomi ::

A110 je izjavil:

če izberem plačilo preko upn ali bo veljalo da naročim stvari ponoči in dobim tako prezplačno poštnino in plačam šele zjutraj?

Ja, seveda.

Mesko94 je izjavil:

Zdravo,
Lepo bi vas prosil, če bi mi lahko nekdo pomagal, zakaj mi zavrača paypal plačilo, ki ga hočem izvesti od mindfactory-ja, namreč napiše mi "Sorry, but your Visa x- was declined. Please add another debit or credit card to complete your purchase." Probal sem vse živo ampak nič ne pomaga, nevem več kaj bi blo narobe, zanima me pa še nekaj, če je normalno, da mi na mindfactory strani pri naročilu pokaže tole za označiti?


Lahko, da teži zaradi naslova prejemnika in imetnika. Jaz tudi nisem mogel nekje v DE plačati s svojo kreditno, ko sem naročal na mailboxde naslov.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Mesko94 ::

Tomi
To sem že rešil, težava je bila v premajhnemu limitu na visi :)
Hvala vseeno.

mm888mb ::

Zanimivo, a če naročaš pri njih in plača z PayPalom potem ti odbijejo DDV? (če predpostavljamo, da sem zavezanec in sem jim že dostavil potrebne dokumente)

Ker po novem lahko Mindstar artikle naročaš samo če je takojšnje plačilo (preko nakazila na TRR ne gre več).

Streaky ::

Pozdravljeni
zanima me ce je kdo narocal iz spletne strani mindfactory in zanima me kako je sel postopek ali ste se normalnno prijavili in vnesli naslov iz slovenije in pol placali ali ste mmkli dat na podjetje pa drzava slovenija ali je kaksna druga finta za dobit paket v slovenijo
hvala za odgovro :)

PrimozR ::

Vse je že večkrat razloženo. Mailboxde.com.

logiman ::

Če je kdo iz štajerskega in misli kaj vzeti iz mindfactory v prihodnosti, mi naj javi.

mm888mb ::

logiman je izjavil:

Če je kdo iz štajerskega in misli kaj vzeti iz mindfactory v prihodnosti, mi naj javi.


Da se deliva poštnino? ;((

Al so spet blokirali fizične osebe?

A110 ::

logiman sem poslal zs

A110 ::

ali pri placilu preko upn lahko grem na posto/banko in mi tam napisejo poloznico? kako je pa z naslovom placnika? ali bo kaj narobe ce bo na poloznici moj dejanski naslov na narocilu pa mailboxov?

Han ::

Položnico običajno izpolniš sam. Kdo je plačnik, je trgovcem vseeno, pomemben je namen plačila oziroma sklic...

Jerry000 ::

A majo še vedno tko da fizične osebe ne morejo kupit pri njih kot včasih?

MrStein ::

Lahko, samo dostave v Slovenijo nimajo.
Vsaj tako je bilo nazadnje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Tomi ::

Jerry000 je izjavil:

A majo še vedno tko da fizične osebe ne morejo kupit pri njih kot včasih?

Mailboxde.com je odlična rešitev, ker lahko skoraj brezplačno pošlješ tja, oni ti pa hranijo za 12,5 € na leto. Vzameš recimo še Amazon Prime test in prihraniš lahko ogromno.
metrodusa.blogspot.com

A110 ::

kako dolgo pa rabijo ponavadi da potrdijo plačilo preko upn?

Machete ::

Ponavadi je naslednji dan pod statusom že Bezahlt. Po mojih izkušnjah max 2 delovna dneva. Ne dobiš pa nobenega posebnega potrdila (vsaj sedaj je tako) da je plačano. samo ko je poslano.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

darkolord ::

Jaz pa dobim potrdilo:

A110 ::

sem dobil potrdilo na strani in se mail. zdaj pa cakam da posljejo. upam da bo slo skozi ze pred/med vikendom

IcyFox ::

Tisti ki malo več naročujete iz Mindfactoryja prek Mailboxa, če izberem dostavo z GLS, ali me pred dostavo pokličejo in ali imam možnost dostave na prevzemno mesto?

Tomi ::

IcyFox je izjavil:

Tisti ki malo več naročujete iz Mindfactoryja prek Mailboxa, če izberem dostavo z GLS, ali me pred dostavo pokličejo in ali imam možnost dostave na prevzemno mesto?

Mene so poklicali prej in mi pustili brez težav pri varnostniku naselja.
metrodusa.blogspot.com

schurda ::

Iščem, kolikšna je garancija na monitor Dell U2419, pa ne najdem. Pri nas dajejo 5 let.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Han ::

Ponavadi je 3 leta.

MrStein ::

Your monitor comes with a 3-year Advanced Exchange Service

Vir: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-ul...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

logiman ::

Je kdo iz štajerskega, ki bi imel kaj bolj poceni iz mindfactory?

schurda ::

Po pomoti sem naročil eno stvar preveč in jo tudi plačal preko paypal. A se da naročilo stornirati (ne celo), da mi samo tega izdelka ne pošljejo, ostalo pa?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

bluefish ::

Jah, pošlji mail.

Nwanko ::

Je kakšna možnost da zadevo plačaš z NKBM Mastercard kartico kjer potem lahko odkplačam zadevo na obroke? Ne vidim nobene opcije pri plačilih. Oz je takšna možnost če plačam prek Paypal kjer je ta kartica nastavljena kot primarna in bi po možnosti potem lahko izbral obroke?

fireX88 ::

Da, ampak moras narocit preko mailbox.de. tukaj dobis tudi DE naslov (tudi v paypalu moras nastavit), kar ti sploh omogoca placilo preko paypala. Dodatno racunaj postnino od mailbox.de
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Nwanko ::

Se pravi da moram na paypalu tudi imet nastavljen mailboxe naslov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nwanko ()

fireX88 ::

Da, drugace ti placilo ne bo slo skozi. Lahko pa poskusi najprej brez.

Je pa tako, ce je kaksen deal (npr. poleg graficne dobis se igre) potem moras imet paypal nastavljen na de naslov.

EDIT: pri teh dealih je lahko taksen pogoj (vsaj bil je), lahko, da je sedaj kako drugace.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Han ::

Za odplačevanje na obroke se lahko v tem primeru dogovoriš le s svojo banko na podlagi plačila z MC kartico.

Mailboxde.com naslova seveda ni potrebno vnesti v PayPal, lahko pa s PP poravnaš tudi strošek dostave paketa - na mailboxde.com s PP nakažeš poštnino...

Nwanko ::

No ta MC kartica kjer dobiš sms in samo pošlješ nazaj na kolko obrokov bi rad imel. Glede na to da je kartica na paypal linkana je verjetno isto kot da bi z njo direkt plačal prek neta oz na posu ali kjerkoli.

Han ::

Če si že kdaj plačal na takšen način (s PP, ki pobere denar z MC), bi moralo delovati tudi v tem primeru...

Nwanko ::

Prek PP še tako nisem samo predvidevam da je isti šmorn. Nebi pa zdaj rad 700~ naenkrat plačal :D

Koliko bi bilo približno poštnine do MB z mailboxe za recimo kompleten komp razn ohišja?

6151 ::

nekje 20€ računaj, pa naroči od 00:00-06:00 da imas do mailboxa zastonj poštnino

Nwanko ::

No sedaj mi tudi kaže 0.00 z DHL.

Tisti ID z mailboxe lahko napišem za priimkom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nwanko ()

MrStein ::

Nwanko je izjavil:

No ta MC kartica kjer dobiš sms in samo pošlješ nazaj na kolko obrokov bi rad imel. Glede na to da je kartica na paypal linkana je verjetno isto kot da bi z njo direkt plačal prek neta oz na posu ali kjerkoli.

Ko s kartico plačaš, je plačano.
Kako ti potem iz TRR trga banka pa je dogovor med tabo in banko. To se prodajalca ne tiče in ne ve za to.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Han ::

V prvi vrstici naslova napišeš "Mailboxde.com GmbH IME PRIIMEK, ID xxxxx", v naslednjih vrsticah sledijo ulica, mesto, država.
««
39 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774169 (841) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365541 (548) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389379 (55976) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242787 (1495) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352975 (2455) Han

Več podobnih tem