» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
9 / 55
»»

batista ::

tx, pa še tole me zanima, ali uporabim šumnike pri registraciji ali raje napišem brez strešic?

lucky13 ::

Naredi brez. Pri registraciji jih lahko pišeš, potem pa zginejo in rata kaj čudnega ven. Osebne izkušnje.

batista ::

spet jest :| se registriram in naročam artikel ki je trenutno znižan v mindstar akciji...in pri izbiri plačila je vorkasse zatemnjen (drugega itak ni za zbrat), spodi pa piše da mindstar akcije se ne da z vorkasse plačat?
"ACHTUNG! Sie haben einen Mindstarartikel im Warenkorb. Eine Bezahlung per Vorkasse ist hier nicht möglich."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: batista ()

fenix_ ::

To ko ob akcijah piše brezplačna dostava velja tudi za Slovenijo?

fireX88 ::

ne
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fokz8 ::

Pri nakupu na podjetje...je potrebno plačati celo vsoto, ali se plača brez davka? Namreč do sedaj (po sloveniji) smo vedno plačevali celo vsoto...na mindfactory pa so mi poslali račun direktno brez davka?

hvala!

integral15 ::

Zlo zadovoljen z njimi v petek sem placal, zvecer je bilo ze odposlano. Po meilu sem dubu odgovor v cca 30 minutah kaj tazga se mi se ni zgodlo niti pri nas.

hojnikb ::

fokz8 je izjavil:

Pri nakupu na podjetje...je potrebno plačati celo vsoto, ali se plača brez davka? Namreč do sedaj (po sloveniji) smo vedno plačevali celo vsoto...na mindfactory pa so mi poslali račun direktno brez davka?

hvala!

iz eu vedno placas brez ddv in potem doma placas davek
#brezpodpisa

fokz8 ::

hojnikb je izjavil:

fokz8 je izjavil:

Pri nakupu na podjetje...je potrebno plačati celo vsoto, ali se plača brez davka? Namreč do sedaj (po sloveniji) smo vedno plačevali celo vsoto...na mindfactory pa so mi poslali račun direktno brez davka?

hvala!

iz eu vedno placas brez ddv in potem doma placas davek


hvala!

Timmah ::

Zdravo

Je kdo pri mindfactory že kupoval tipkovnice ? Tole sem si omislil pa je najbrž polna umlavtov in pa ločila in ostali znaki so verjetno čisto nekje drugje.
donde esta francesca

bluefish ::

Saj piše, da je DE razpored. Iz slike pa tudi lahko vidiš razpored tipk.

Timmah ::

bluefish je izjavil:

Saj piše, da je DE razpored. Iz slike pa tudi lahko vidiš razpored tipk.


Ja moja napaka, gledal sem tudi eno drugo, kjer tudi piše DE pa je slika UK, tako da nisem pri tej niti pogledal. Se opravičujem za krajo časa.

lp
donde esta francesca

mihadamjan3 ::

Zdravo.

Trenutno spremljam cene za nov desktop, in bi rad preveril kako je z davki.

a)Ce caseking.de pravi 1000evrov, a bo moj koncni strosek 1220+postnina?
b) ali je samo 1030+p ker ima nemcija 19% mi pa 22% ddv.
c) kaj ce zdruzim z izletom v berlin, lahko tam prevzamem za 1000e ali so se kaksni spregledani stroski?

hvala

fireX88 ::

Pri mind ima ceno b..za c ti pa ne vem. Poskusi se dogo orit preko maila.

Samo za info. Jaz sem v torek zvecer placal robo, vceraj sem jo ze dobil!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mihadamjan3 ::

Hvala, super.

GeneralDick ::

Hey jaz sem naročil desktop (po delih) sz Mindfactory in sem že plačal sz položnico.... in zdej nevem ali so poslali ali ne ... dobil sem email da sem uspešno plačal.....ampak a tudi dobim email da so oni poslali komponente?

Jerry000 ::

Eno vprašanje...če kupim na mindfactory PC, lahko kupim na društvo?

rdecaluc ::

Ste davčni zavezanec? Sicer pa prašajte nek računovodski servis.
Est modus in rebus. ,typos

fokz8 ::

GeneralDick je izjavil:

Hey jaz sem naročil desktop (po delih) sz Mindfactory in sem že plačal sz položnico.... in zdej nevem ali so poslali ali ne ... dobil sem email da sem uspešno plačal.....ampak a tudi dobim email da so oni poslali komponente?


dobiš ja :) hkrati dobiš pa še tracking number od UPS, kjer lahko spremlaš kje se pošiljka "trenutno" nahaja

GeneralDick ::

fokz8 hvala!

Trenutno imam en problem.... jaz sem naročil vrednost komponentov v višini 1500 eurov in email za kodo in vse sem dobil v četrtek plačal pa sem sz položnico na banki v petek zjutraj.... okoli 16.00 popoldne v petek sem dobil da so dobili plačilo in ničesar drugega...... danes je že ponedeljek in še nisem dobil nobenega emaila da so poslali komponente ali pa kaksen tracking number..... a počakam se malo časa. Prepričan sem da sem izbral da poslejo prek UPS saj sem plačal dodatnih 20 erov.

A jih pokličem? a znajo agleško? a se malo počakam?

Prosim pomagajte saj prvič naročam tako prek spleta.

fokz8 ::

GeneralDick je izjavil:

fokz8 hvala!

Trenutno imam en problem.... jaz sem naročil vrednost komponentov v višini 1500 eurov in email za kodo in vse sem dobil v četrtek plačal pa sem sz položnico na banki v petek zjutraj.... okoli 16.00 popoldne v petek sem dobil da so dobili plačilo in ničesar drugega...... danes je že ponedeljek in še nisem dobil nobenega emaila da so poslali komponente ali pa kaksen tracking number..... a počakam se malo časa. Prepričan sem da sem izbral da poslejo prek UPS saj sem plačal dodatnih 20 erov.

A jih pokličem? a znajo agleško? a se malo počakam?

Prosim pomagajte saj prvič naročam tako prek spleta.


Pa si naročil komponente, ki so na voljo, ali pa takšne za katere so potrebovali čas za nabavo? Če greš pod "Meine Bestellungen anzeigen" kakšen je status? ali piše "bereit fur versandung" ali piše kaj drugega?

smacker ::

@GeneralDick najbrž katere komponente še ni na zalogi. Večina dobijo v roku par delovnih dni, razen če si naročil kar ko niti pri dobavitaljih ni na zalogi. Kako preveriš, ti je že fkoz8 napisal. Ne paničarit, boš že dobil komponente ;)

GeneralDick ::

Kje najdem obe kodi za "Meine Bestellungen anzeigen" probal sem moj shopID in ta drugo kodo..... ni delovalo ... ne vem kaj je narobe..... a bi mi lahko kdo pomagal dodej me na steam GeneralDickII ali pa na skype tilen.dobrovoljc .... ce bi mi lahko kdo pomagal

fokz8 ::

Klikneš na login in se prijaviš.

Po prijavi okno izgleda takole.



Klikneš na tisti del, ki je označen z rumeno in te pripelje tja, kjer piše kako je z pošiljko, ki izgleda nekako takole:



PS: če ti nemščina dela probleme, klikni desni miškin klik kjerkolu v chromu in klikni "prevedi v slo". Se boš mogoče potem lažje znašel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fokz8 ()

Dzhimen ::

Lp,

pri Mindfactory imam namen naročiti GTX 1060 6GB. A je kdo že slučajno naročal novejše GPUje pri njih? Kako je z dobavnim rokom?
Pri eni grafični piše da je na zalogi (Lagernd - 1-3 dni). Pri drugi da je na voljo v skladišču (Bestellt - 2-4 dni). Kako točni so tej podatki po vaših izkušnjah?

Mi ni problema počakat tudi kak teden ali pa 10 dni, ampak nebi pa rad čakal dva tedna ali več...

Če danes naročim grafično ki je "Lagernd" ali "Bestellt" in če jutri dobijo moj denar in gre naročilo naprej, ali lahko pričakujem grafično pri meni doma v recimo 10 dneh?

Machete ::

Lagernd pomeni od prejetja plačila do poštarja 3-4 delovne dni. (v Pon plačilo zavedeno (recimo nakazilo v nedeljo), roba je pri tebi v sredo/četrtek).
Bestellt artikli, pa ne vem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

smacker ::

Lagerend pomeni da je na zalogi, bestellt pomeni da je razprodano, a je na zalogi pri dobavitelju - za bestellt artikle ti v košarici piše približno datum, kdaj dobijo zalogo. Načeloma ti datumi kar štimajo. Pazit moraš samo na izdelke z "Ohne liefertermin". Bestellt boš najbrž dobil enkrat naslednji teden, Lagerend pa mogoče že v petek.

GeneralDick ::

OK hvala fokz8 .... ko sem uspesno našel in potem pogledal pise da moram izdelke še plačat ( piše "bezahlt")...... jaz ne vem zakaj tako piše..... plačal sem vse kar sem mogel in tudi email sem dobil da sem plačal zdaj pa ne vem kaj je narobe.... :(

jaz sem naročil izdelke... potem jim dal email (brez prijave) nato pa plačal in tudi dobil potrditveni email da sem plačal.

slika: (potrdila plačila)

http://imgur.com/a/ePw1v

Slika kjer piše da moram izdelke še plačati:
http://imgur.com/a/JDdF0

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Am, moja nemščina je bolj švoh, vendar naj bi bezahlt pomenilo plačano. Ja, ne?

smacker ::

jap, v pretekliku je, torej plačano. Mater, a je tak težko v google translate poknit eno besedo?

GeneralDick ::

OK zdej sm ugotovil kaj je narobe.... nimajo več na voljo "Cooler Master Hyper 212 Evo Tower Kühler"..... potem to pomeni da moram izbrati en alternativ ali moram počakat da kupijo enega?

Če izberem en alternativ bom moral doplačati (nižja cena alternativ) ali bom dobil zastonj?

to kar nimajo več:

http://www.mindfactory.de/product_info....

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Piši jim mail.

Če izbereš drugega dražjega, pač doplačaš razliko v ceni. Pri cenejšem pa vrnejo preplačano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

OvCa77 ::

GeneralDick je izjavil:

OK hvala fokz8 .... ko sem uspesno našel in potem pogledal pise da moram izdelke še plačat ( piše "bezahlt")...... jaz ne vem zakaj tako piše..... plačal sem vse kar sem mogel in tudi email sem dobil da sem plačal zdaj pa ne vem kaj je narobe.... :(

jaz sem naročil izdelke... potem jim dal email (brez prijave) nato pa plačal in tudi dobil potrditveni email da sem plačal.

slika: (potrdila plačila)

http://imgur.com/a/ePw1v

Slika kjer piše da moram izdelke še plačati:
http://imgur.com/a/JDdF0

Jao, kaj ne znate translate uporabljat. Bezahlt pomeni že plačano
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

GeneralDick ::

a bo vredu ce napisem email v google prevajalnik?

bluefish ::

Razumejo tudi angleščino.

GeneralDick ::

Nazadnje ko sem jim nekaj poslal v angleščini niso odgovorili

bluefish ::

Kdaj je bilo to "nazadnje"? Kdaj pa kdaj so malce počasni z odgovorom.

GeneralDick ::

Ta nazadnje je bilo 10 dni nazaj.

Maximus ::

Prejšnji teden sem v torek naročil blago, v četrtek izvedel plačilo. Včeraj so dobili blago na zalogo in ga poslali, glede na UPS tracking bo jutri dostavljeno :)

fokz8 ::

Js sm jim skos pisal v angleščini in po mojih izkušnjah odgovorijo v cca 30-60min

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fokz8 ()

GeneralDick ::

na katere e-maile pa si pisal... jst sm posiljal na trgovca in tistga k pregledata robo pa ni blu nč..... (najdes emal na njihovem support) ..

Bi lahk ti men dau tisti email v katerem si pisal angleško ?

neo5468 ::

Meni so tudi angleško odpisali, ko sem jih vprašal kdaj dobijo gtx 1060 na zalogo, ko sem jo kupil konec julija. Uporabil sem pa ta mejl: vertrieb@mindfactory.de

Leprechaun ::

GeneralDick je izjavil:

OK zdej sm ugotovil kaj je narobe.... nimajo več na voljo "Cooler Master Hyper 212 Evo Tower Kühler"..... potem to pomeni da moram izbrati en alternativ ali moram počakat da kupijo enega?

Če izberem en alternativ bom moral doplačati (nižja cena alternativ) ali bom dobil zastonj?

to kar nimajo več:

http://www.mindfactory.de/product_info....




Vzemi tole
http://www.mindfactory.de/product_info.... ali http://www.mindfactory.de/product_info....
. Super hladilnik za male pare.

https://www.techpowerup.com/reviews/Rai...
https://www.techpowerup.com/reviews/Rai...
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

husky1 ::

Je že kdo pošiljal nazaj komponente zaradi garancije? Kakšne izkušnje? Nabavil sem pc, vendar je očitno ssd fuč.

fokz8 ::

GeneralDick je izjavil:

na katere e-maile pa si pisal... jst sm posiljal na trgovca in tistga k pregledata robo pa ni blu nč..... (najdes emal na njihovem support) ..

Bi lahk ti men dau tisti email v katerem si pisal angleško ?


info@mindfactory.de

neverjetni99 ::

husky1 je izjavil:

Je že kdo pošiljal nazaj komponente zaradi garancije? Kakšne izkušnje? Nabavil sem pc, vendar je očitno ssd fuč.


ja, grafično ki mi jo je skurlo po 3 mescih, še pomagali so mi preko maila izpolnit RMA obrazec, so oni krili poštnino gor in dol in sem 8 dan dobil novo grafično(še prej bi, če nebi poslal po navadni pošti in če nebi bil dela prost dan umes ko je bil nek praznik), ter so mi poslali mail da sploh niso preverili nedelovanje te, ki sem jo poslal ampak da so kr zamenjali v znak dobre volje:)) šlo pa je za 980 Ti G1 Gaming, ki je takrat prišla 700EUR pri njih, tak da zelo dobra izkušnja

Zgodovina sprememb…

husky1 ::

:O Kapo dol MF! Zaenkrat tudi z moje strani dobre izkušnje. Vedno odgovorijo v cca 1 uri, ustrežejo vsaki spremembi naročila. 2x sem spreminjal naročilo ko sem že poravnal položnico, vedno bp.

GeneralDick ::

OK danes zjutraj so mi poslali email da ni problem v tem ampak da moji dve grafični še niso dobili. Ali veste kdaj približno dobijo zalogo?

fokz8 ::

GeneralDick je izjavil:

OK danes zjutraj so mi poslali email da ni problem v tem ampak da moji dve grafični še niso dobili. Ali veste kdaj približno dobijo zalogo?


na vsakem artiklu naj bi pisal okviren čas dobave...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fokz8 ()

smacker ::

Daj strpi par dni no, cela stran je že tvojega spraševanja kdaj bo. Prejšnji teden si plačal, najverjetneje dobiš konec tega tedna ali pa takoj v začetku naslednjega. Idi mamico gnjavit če je že prišel paket, al pa si svojo temo odpri. Če to bere kdo, ki ne pozna Mindfactory, bo mislil, da si mel hujše težave kot z AGT.
««
9 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774456 (1128) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365557 (564) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390325 (56922) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242797 (1505) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
353010 (2490) Han

Več podobnih tem