» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
8 / 55
»»

hojnikb ::

kr počakaj do julja, zdej neboš nč dobu
#brezpodpisa

Mesko94 ::

Pol ni glih pametno že zdej plačat verjetno.

hojnikb ::

lahko plačaš, sam zna bit potem kasnej cenej
#brezpodpisa

Mesko94 ::

Mi lahko nekdo prosim pomaga, glede UPN obrazca, ki ga na roke pišem, zanima me kaj točno je Namen/rok plačila in pa Referenca Prejemnika, nekaj je bilo že omenjenega, vendar iz tistega še zdaj nevem kaj je mišljeno.

scipascapa ::

Ko se logiram v mindfactory, mi pri izdelku izgine možnost dodaj v košartico "Nicht mehr lieferbar"...ko se odjavim, pa vse ok.

Fora?

scipascapa ::

the account was simply too old and unused (since 2008).
We have reactivated it for now tho.

:)

n3onis ::

V roku 10 dni bom naročil komponente pri Mindfactory. Torej naj UPN obrazec izpolnem takole?



Verwendungszweck: ShopID 2423843
Verwendungszweck2: Vorgangsnummer 4744623


Se pravi lahko vnesem samo 1 podatek iz teh dveh vrstic?

Mesko94 ::

Reference nerabiš, jaz sem cifro od Vorgangsnummer napisal pod namen in je bilo vredu. lp

nikolatesla ::

Osebno mislim da se ne splača nabavljat zdaj stvari preko mindfactory. Cene so šle občutno gor. Pred 14 dnevi so imeli hudo nizke cene, sedaj pa imajo cashback akcijo do 15.07., če vzameš z170 ploščo in intelov procesor, zato so cene dvignili. (pred 14 dnevi je bil i7 6700k celo 317€ sedaj pa je 346€)

GTX 1070 ne bo na voljo v normalnih zalogah niti do konca tega leta, ker so proizvodnjo usmerili v GTX 1060. Kaki pra*ci so ti ljudje pri Nvidi. Najboljši 2 kartici so izdali na papirju in jih niti kupit ne moreš, sedaj se bodo pa posrali še na RX480. Seveda GTX 1060 bo za 5% boljša in vsi fani bodo navalili raje na Nvidio kot na AMD. Cene so pa enormne in daleč od tistih oglaševanih. Isto bo sedaj pri 1060, cene bodo 250 za 3 GB verzijo in 300$ za 6 GB verzijo, dejanske cene v evropi bojo pa + 30% :(

Machete ::

Mislim, da pretiravaš.

Tu imaš vse taboljše modele 1070 na zalogi (Msi, Gainward, Gigabyte, Palit + skoraj vse FE).
https://www.computeruniverse.net/list.a...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

1060 bo samo 6GB model.

Seba22 ::

A bo kdo tu v kratkem naročeval pri mindfactory?Ker imam namen naročiti bi mi lahko zraven naročil,če je kdo tak in je iz maribora ali okolice (slo.bistrica,ptuj,itd..)potem bi lahko skup naročila.Če je kdo mi naj napiše tu ali ZS
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

ziga1990 ::

Tisti ki ste naročili računalnike(po komponentah) preko Mindfactory me zanima kako zapakirajo vse to vem, da naj bi bilo ohišje posebi zapakirano in ne z drugo robo(CPU, GPU, ....) ali to drugo robo dajo v eno škatlo?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

hojnikb ::

večja ohišja dajo vedno v posebaj škatlo. Kaka manjša matx/itx ohišja pa dajo v isti paket (in je tut poštnina temu primerna)
#brezpodpisa

ziga1990 ::

Kako pa ostalo robo spakirajo ali dajo vse v veliko škatlo in pošljejo?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Jerry000 ::

Da, ampak vse je lepo oblaženo :)

NeXo7 ::

Zdravo

A mi lahko nekdo pove če bo tole : http://www.mindfactory.de/product_info.... uredu glede na to, da zgleda vse skupaj tako čudno brez slike pa niso jih dost tukaj prodali.
Nikjer nisem zasledil tudi glede garancije.
Pa glede tega.. kaj če doplačaš 30 EUR ti preverijo če je monitor uredu drugače pa ne? http://www.mindfactory.de/info_center.p...

Hvala

Wazzock ::

Garancija je 2 leti za vse izdelke na strani.
Glede doplačila je rahlo logično, če boš plačal ti bojo pregledal, če ne boš ti pač ne bojo an.

NeXo7 ::

aha hvala :) .. no ja tisto kar si res rekel je logično.. Sam bi pa moglo bit tud logično da če kupiš nov izdelek da bi moral biti uredu

Wazzock ::

Vsi izdelki grejo čez teste preden so odposlani v štacune. Mindfactory ti omogoča samo dodaten test da je vse vredu in ti prihranijo morebitne zamude. Kot naprimer če ti doma opaziš napako in uveljavljaš garancijo itd.

NeXo7 ::

Aha uredu hvala :) Upam da bo vse uredu

NeXo7 ::

a mi lahko še nekdo pove koliko bo zdej tukaj za plačat? https://www.mindfactory.de/shopping_car...
vem da bo zraven še poštnine 40 eur , ampak a bo še kaj druga zraven?

hojnikb ::

pejt naprej z naročilom pa boš vidu točn kok bo vsegaskupaj
#brezpodpisa

NeXo7 ::

ja tam sem prišel do 5 koraka in piše tam nekaj v rdečem okvirju vmes 2044 pol pa zraven nekaj 8,90% in potem kao total cost 2624... čisto spodaj pa spet piše samo 2044 .. :/ ah moja nemščina ;)

smacker ::

chrome: desni klik -> translate to -> english/slovene ;)
Drugač pa tisto je znesek z obrestmi, če bi na obroke vzel (itak ne moreš iz slo).

NeXo7 ::

aha hvala lepa :)

ziga1990 ::

tisti ki ste naročili veliko koliko pride poštnina, če naročiš vse notranje dele računalnika razen dvd pogona?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Excavator ::

Na 1 paket je poštnina 20€, verjetno vse dele spravijo v 1 paket(naročil sem cpu, gpu, mobo, ssd, psu) in sem dal 20€. Ohišje pa je druga zgodba, je paket zase in spet 20€..

ziga1990 ::

hvala za hiter odgovor
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

kravicakatka ::

Kaj se pa dogaja s cenami na Mindfactory, je kak razlog za podražitvami? Konfiguracija, ki je bila pred 2 tedni 360€, je sedaj 400€, kolkor vidim se ni nobena komponenta naenkrat podražila, le vsak dan so za par deset centov višje :/ Je to zaradi 'sezone' (bliža se začetek pouka/faksa) in je pričakovati nižje cene septembra, al je pač tako gibanje cen na trgu?

user-pass ::

Cene se spreminjajo veckrat na dan. Temeljito spremljaj par dni, preden narocis.

kravicakatka ::

Spremljam že 10 dni, pa se samo višajo :/

smacker ::

Cene so odvisne od različnih dejavnikov - zaloge v njihovih skladiščih, dobaviteljev (oteženi prevozi v času turistične sezone), vrednost dolarja,... Poglej če lahko zamenjaš kako komponento (disk, rami, PSU,..) za enakovredno, ki ji je pa cena padla.

NeXo7 ::

Včeraj dobil vse komponente razen monitorja. Glede tega pa upam da bo kej in ne samo refund. Najprej so prestavljali rok dobave po 1 dan. Včeraj sem jim pisal in so odgovorili da mi bojo poslali jutri(torej danes). Danes pa gledam piše pričakovan datum ko bi naj poslali 27.7 kar je danes sam ko pa odprem stran od monitorja pa piše not avaiable.
http://www.mindfactory.de/product_info....
Bomo vidli, upam da bo kaj :)

smacker ::

Možno da si zadnji kos dobil :)

NeXo7 ::

Upam da. Ker sej pravim pisalo je da so naročeni pa se je vedno za en dan.naprejnprestavilo in sem jim včeraj pisal pa so rekli tommorow...
Bomo videli, zaenkrat še ni šlo od tam :p

NeXo7 ::

Zgleda da nč ne bo glede na to da se končuje njihov delovni dan :p

Miha 333 ::

Poročam o izkušnji. V petek sem naročil za 3 računalnike robe (razen ohišij), poslal VAT dokumente za firmo, isti dan dobil predračun brez davka, plačal, danes že imam UPS tracking številko. Vse gladko. S tem da sem jim jaz pisal v angleščini, oni pa meni nazaj v nemščini. :)

scipascapa ::

in potem računalnike uporabit za vse, samo za firmo ne ;((

Miha 333 ::

scipascapa je izjavil:

in potem računalnike uporabit za vse, samo za firmo ne ;((

Ne, nismo vsi taki :)

Če te že zanima, firma jih bo prodala stranki - drugi firmi, kateri vzdržuje IT, pa nekaj profita bo od tega imela, ker bo prodala po slovenskih cenah.

Wazzock ::

Miha 333 je izjavil:

Poročam o izkušnji. V petek sem naročil za 3 računalnike robe (razen ohišij), poslal VAT dokumente za firmo, isti dan dobil predračun brez davka, plačal, danes že imam UPS tracking številko. Vse gladko. S tem da sem jim jaz pisal v angleščini, oni pa meni nazaj v nemščini. :)


Zanimivo, meni so v angleščini odgovarjal.

greatdrakon ::

Fantje kako je z prenosom garancije na drugo osebo, če prodaš izdelek naprej. Ali je dovolj, da se obvesti firmo in se prenese garancija potem na drugega kupca? (na njegov račun pri mindfactory)? Ali imajo kakšen formular za to?

jureso ::

A pošljejo tudi sestavljen računalnik v SLO? Torej, komponente izberem sam + dodam še storitev sestava in preizkus. Koliko pa potem pride poštnina?

Jerry000 ::

Sestavijo ja, sam se mi zdi da niso malo stroški kolikor se spomnim

Infusion ::

Ja, sestava stane 100€ če se ne motim. Jo imaš možnost izbrati na zgornji desni strani spletne strani v košarici.

Jerry000 ::

Vprašaj kje na servisu...jaz sem v lokalni PC trgovini dal za sestavit pa me je 20€ prišlo

less ::

Ima kdo namen naročat v kratkem na mindfactory? Zs

integral15 ::

Skoda ker nism preje vidu jast sem dans narocu ze.

batista ::

ok question...ali je ok če v naročilu navedem svoje podatke, znesek mi pa poravna kolega preko svoje spletne banke? ali morata biti kupec in plačnik isti?

less ::

Ja lahko, njim je važn, da nakažeš denar na pravo referenčno številko.
««
8 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774429 (1101) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365555 (562) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390215 (56812) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242797 (1505) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
353009 (2489) Han

Več podobnih tem