» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
7 / 55
»»

neverjetni99 ::

Kaj mindfactory pošilja TV-je v slo? Ker bi en tv vzel:))

Wazzock ::

Jaz sem slišal nek mit da večje cole kot 27" za monitorje ne pošiljajo v Slo. Tko da Tv tudi odpade?

Jerry000 ::

Pomoč potrebujem...kaj pod obliko reference napisati in kaj pod model? SI00 (SI oblika, 00 model) ne spusti čez ker je to samo za slovenijo...Če pa RF zberem pa ne vem kaj se potem v model vnese

neverjetni99 ::

Wazzock je izjavil:

Jaz sem slišal nek mit da večje cole kot 27" za monitorje ne pošiljajo v Slo. Tko da Tv tudi odpade?


Ja, sem jim napisal pa so rekli da pošiljajo samo po nemčiji TVje, tak da sem pri nas vzel 55" tv.

specing ::

Jerry000 je izjavil:

Pomoč potrebujem...kaj pod obliko reference napisati in kaj pod model? SI00 (SI oblika, 00 model) ne spusti čez ker je to samo za slovenijo...Če pa RF zberem pa ne vem kaj se potem v model vnese


NLB navodila za izpolnjevanje UPN (Ne vem, če velja tudi za ostale banke):
4.9.3
Referenca NRC
Referenca NRC omogoča prost vnos do 140 alfanumeričnih znakov v polju Namen plačila, ki bodo v
celoti preneseni do prejemnika plačila.

Jerry000 ::

specing je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pomoč potrebujem...kaj pod obliko reference napisati in kaj pod model? SI00 (SI oblika, 00 model) ne spusti čez ker je to samo za slovenijo...Če pa RF zberem pa ne vem kaj se potem v model vnese


NLB navodila za izpolnjevanje UPN (Ne vem, če velja tudi za ostale banke):
4.9.3
Referenca NRC
Referenca NRC omogoča prost vnos do 140 alfanumeričnih znakov v polju Namen plačila, ki bodo v
celoti preneseni do prejemnika plačila.

Tok vem kot prej :). Sem v tem hitrem času vaših odgovorov šel na banko vprašat...

Infusion ::

A to je stalna praksa pri Mindfactory da ti pošljejo HDD ovit samo v tiste blazince brez škatle? Tudi vse komponente zgledajo tko kot da so bile odprte (matična plošča, CPU) oz. so pregledovali če je vse notr? o.O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infusion ()

e-marko ::

NAS sem dobil v original škatli, HDD pa v antistatični vrečki in povit s folijo z bunkicami. Pa vse skupaj še v večji škatli.

Lp
...somebody, somewhere...

Compufreek ::

Če pogledaš v big bengu pod polico v vitrino boš vido da diski nimajo ponavadi druge embalaže kot pa vrečke ... zato je pogosto oz skoraj vedno da pride disk zavit v zračne mehurčke pa kaki karton je ponavadi ... to je pa tudi to ... ostale komponente sem js iz mind factorija in hardwareversanda (sem že imel naročen cel PC po delih iz obojega) v ok stanju ... z nalepkami in vsem (so nalepke ki jih moreš prerezat da komponento odpreš )

Jerry000 ::

A je kdo kupil kakšno grafično od nvidia GTX serije? Sprašujem zaradi tega:

https://redeem.geforce.com/en-us/?campa...

Baje se dobi free Division igra zraven, pa me zanima, kako priti do tega? Ali priložijo serijsko za igro zraven grafične? Al moram posebej kaj pisat kam? Sprašujem zato, da lahko hitro odreagiram, predno zmanjka zalog

Infusion ::

Jerry000 je izjavil:

A je kdo kupil kakšno grafično od nvidia GTX serije? Sprašujem zaradi tega:

https://redeem.geforce.com/en-us/?campa...

Baje se dobi free Division igra zraven, pa me zanima, kako priti do tega? Ali priložijo serijsko za igro zraven grafične? Al moram posebej kaj pisat kam? Sprašujem zato, da lahko hitro odreagiram, predno zmanjka zalog


Moja izkušnja z AMD grafičnimi karticami je, da pride koda noter v škatli od grafične.

neBlot ::

Samsung SSDjev ni več na strani. Ve kdo kaj več o tem?

Wazzock ::

Pa res, najbrš kakšna napaka. Enkrat se je že zgodilo da je cena izdelka nenormalno skočila prb. za 100€ in se je kasneje vrnila na prvotno stanje.

Fatal1ized ::

Zdravo. V kratkem mislim naročit ene par stvari (procesor, hladilnik, matična ter ram) v MindFactory. Pa me samo zanima kako kaj to poteka?
Še nikoli nisem naročil nobene stvari z drugih držav razen Slovenije.

Predvsem me zanima način plačila, poštnina, davek ter kako je z garancijo v primeru če se kaj pokvari?

Wazzock ::

Še kr ni samsung ssdjev, a se komu sanja zakaj jih ne prodajajo več?

Han ::

1. v štacuno se registriraš
2. zmečeš robo v košarico, izbereš predplačilo, Slovenijo in UPS dostavo (+20 eur)
3. na mail dobiš račun, ki ga plačaš prek spletne banke (UPN obrazca)
4. če je vse na zalogi, čez tri dni UPS dostavi paket

Če se v garancijskem roku kaj pokvari, izpolniš njihov obrazec, opišeš napako in vse skupaj pošlješ nazaj. Nekje v dveh tednih dobiš nov ali popravljen izdelek.

user-pass ::

Wazzock je izjavil:

Še kr ni samsung ssdjev, a se komu sanja zakaj jih ne prodajajo več?

http://www.computerbase.de/forum/showth...
"Hab von MF per Mail die Bestätigung erhalten, dass Sie GAR KEINE Samsung Produkte mehr anbieten
und die Produkte voraussichtlich die nächste Zeit auch nicht ins Sortiment zurückkehren werden."
Torej, nic ni na vidiku, kdaj se bojo Samsung produkti vrnili na MF.

Cannonrock ::

Kako je s temi dodatnimi storitvami, ki jih ponujajo (CPU instalacija, BIOS upgrade etc.). pred 10-imi leti sem nazadnje sestavljal PC, pa se spomnim, da sem se j***l s pasto in procesorjem. Al je BIOS-e sploh potrebno upgradat? 20 EUR računajo v kompletu za vse tole, worth?

Zgodovina sprememb…

Han ::

BOX procesor ima zraven hladilnik, na katerem je že pasta. Procesor vstaviš v podnožje, čezenj postaviš hladilnik in ga zapneš. Minutka dela.

Nov bios skopiraš na USB ključ, greš v BIOS in ga flešneš. 5 minut dela.

Berni_01 ::

Pazi pa pri izbiri procesorja, saj Intelovi K verzije (npr. i5 6600K), tudi BOX pride brez hladilnika.
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

Cannonrock ::

Kaj je fora "Mindstar" akcije in 5min intervala, če se menja samo ob polnoči? Keri kekci toti nemci.

Cannonrock ::

Plačilo za naročilo so prejeli še isti dan, ne razumem, zakaj bo šele v torek odposlano, če je bilo vse pri njih na zalogi...

Zgodovina sprememb…

Berni_01 ::

Cannonrock je izjavil:

Kaj je fora "Mindstar" akcije in 5min intervala, če se menja samo ob polnoči? Keri kekci toti nemci.

menja se večkrat dnevno in ne le ob polnoči, se pa ne menja na 5 min..
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

Wazzock ::

Tisto na zalogi ni nujno da je ažurno in pa izdelki poidejo sploh tisti vroči, tako da tisti k je prvi plačal je prvi v vrsti k pride roba.

fireX88 ::

Na 5 min se menjajo isti izdelki. Veckrat sem spremlja in nisem videl da bi se na 5 min dejansko kaj zamenjalo, le stevec se je resetiral
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

hojnikb ::

je že kdo ugotovil, kaj se je zgodilo z samsung izdelki, da jih ni skoraj nič ?
#brezpodpisa

krho ::

Iskalnik jih najde in pokaže, da so na zalogi.? Mogoče nočejo izvažat v slovenijo?
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Han ::

Edini Samsung izdelek, ki je trenutno dobavljiv in na zalogi, je 256 GB Samsung 850 PRO SSD.

Leprechaun ::

Zelo zadovoljen z njihovo podporo. Pokvarjeno grafično kartico sem dobil zamenjano v roku 7 dni - torej v sredo sem poslal - v torek že prejel zamenjavo.

Lahko samo priporočam.
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

Urrby ::

Imam eno vprašanje glede vrnitve komponent. Pred enim mesecom sem kupil računalnik preko njihove strani. Sedaj mi je crknila grafična kartica in napisali so mi naj jo pošljem nazaj z priloženo kopijo računa. Sedaj sem šel čez njihov return wizard, kjer sem na koncu dobil PDF dokument. Torej sedaj moram grafično zapakirat (imam originalno škatlo), v paket priložiti kopijo računa in sprintan PDF dokument, na paket napisat njihov naslov in odnesti na pošto. Je to to, ali je potrebno priložiti oz. narediti še kaj? Zanima me tudi kako je s poštnino? Ali jim moram poslati še kaj, da mi bodo vrnili stroške oz kako je s tem?
Sam nimam izkušenj s temi stvarmi zato lepo prosim za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Urrby ()

Fatal1ized ::

Mi lahko nekdo samo razloži nekaj? Prvič sem zdaj naročil pri njih ter dobil na mail račun.
Stvar izgleda takole: https://gyazo.com/64096c3c9d51872b614eb...

Ne naročam veliko stvari preko interneta zato se ne zastopim na UPN obrazec ter na to kako to poteka.
Kaj ste ti dve stvari na koncu in kam da jih vpišem v UPN obrazec?
uporaba: ShopID 2380089
Verwendungszweck2: Delovanje številka 4664414

ep4319 ::

Js izpolnem ponavadi tako in je do sedaj še vedno pršlo ok:
- referenca (prejemnik): izberem NRC
- referenca (pošiljatelj): Vorgangsnummer xxxxxxx
- namen: SHOPID ali KUNDENNUMMER xxxxxxx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ep4319 ()

Fatal1ized ::

Sva z očetom to probala vse spravit na UPN obrazec pa sploh ne veva kako. Prav tako mi tvoji napotki ep4319 ne pridejo prav, ker jih še zmeraj ne zastopiva. Upam da kjer bo oče plačal da bodo znali pomagati vpisat notri

PredatorX ::

MF ma že spet punudbo SAMSUNG SSDJev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

HupChup ::

Fatal1ized je izjavil:

Sva z očetom to probala vse spravit na UPN obrazec pa sploh ne veva kako. Prav tako mi tvoji napotki ep4319 ne pridejo prav, ker jih še zmeraj ne zastopiva. Upam da kjer bo oče plačal da bodo znali pomagati vpisat notri



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HupChup ()

Fatal1ized ::

Sem pobrskal po tej temi in našel na 2 strani 2 UPN obrazca ter si pomagal z njima. Z očetom sva večinoma imela probleme pri tem ker je bilo toliko podatkov, pa nisva vedela katere je treba vpisati na obrazec. Hvala svaljek za to čudovito demonstracijo obrazca. Žel meni ni bilo v pomoč ker si napisal tako pozno, vendar sem siguren da bo drugim kateri se prav tako ne spoznajo ne te reči prišle še kako prav. Moje naročilo že odhaja z Nemčije. Hvala še enkrat. Lp

GeneralDick ::

A pri Mindfactory se moraš prijavit preden naročiš ali lahko sam naročis brez prijave (kakor sm jst).... in sam napises kje zivis in potem narocis?

V kolikšnem času dobis email in meseg na telefon od Mindfactory in UPS?


Sm naroču in po 4h nisem se dobil nikakersnega emaila....

Prosim pomagajte!

Excavator ::

Ti si že naročil, a nisi vpisal nikjer naslova? ne razumem tvojega vprašanja---

nikolatesla ::

Tisti, ki ste naročali preko firm, zanima me sledeče:

Morda veste, če je garancijska doba komponent kaj krajša, ker se ne plača davek?
Kako se naročilo potem vidi v davčni napovedi? Je morda potrebno davek ali kakšno nadomestilo plačati pri nas?
Komponente bi brez davka naročil preko prijatelja, ki ima s.p., se bo njemu to kje poznalo oziroma bo moral kaj plačati, če naročim tako, ali mu gre znesek samo v mesečni strošek?
Morda veste, kaj se zgodi, če pride inšpekcija na dom, ali lahko zahtevajo, da pokaže kje ima komponente in za kaj jih uporablja??

Vprašanja so malo smešna ampak zgodilo se je že, da je inšpekcija zahtevala CD-je in serijske številke računalnikov v podjetjih...

Hvala za pomoč in odgovore :)
Lp

Zgodovina sprememb…

Wazzock ::

Bom odgovoru samo na vprašanja za katera vem odgovor.

Garancijska doba ni krajša.
Davek je potrebno plačati pri nas.
Ker se to gleda kot nabava inventarja za podjetje mora biti vse na naslovu firme, če pride inšpekcija.

e-marko ::

In zakaj točno bi moral plačati davek? Ker ga ne plača v DE, ga pač ne more pri obračunu DDV zahtevati nazaj. Torej nič ne plača tukaj.

Lp
...somebody, somewhere...

assez ::

Prejel sem izdelek, ki je defekten, potem takem sledi samo se reklamacija. Zanima me ali jim naj pisem v anglescini ali nemscini, prav tako na kateri mail? Kaksen je sploh postopek reklamacije ter kako dolgo v popvprecju traja?

Joze_K ::

imaš kar na mindfactory pod tvojim zavitkom (pregledaš naročilo) možnost, da izpišeš podatke za reklamacijo - vneseš vzrok in izpišeš kuverto (s črtno kodo, itd...)

Mesko94 ::

Mene pa zanima kje se najbolj splača jim nakazati denar, če se nakazuje preko UPN obrazca oz. kje imajo najmanjšo provizijo?

neverjetni99 ::

Mesko94 je izjavil:

Mene pa zanima kje se najbolj splača jim nakazati denar, če se nakazuje preko UPN obrazca oz. kje imajo najmanjšo provizijo?


ja, preko upn je najmajnša provizija

Mesko94 ::

Koliko pa je približno provizije in kje se bolj splača, na pošti ali nlb?

hojnikb ::

na upn je provizija sam pr pošti za nakazilo
#brezpodpisa

Mesko94 ::

Un na nlb mi prav da je 2 evra provizia wtf

hojnikb ::

plačaj preko spletne banke, je ponavadi pod 50c
#brezpodpisa

Mesko94 ::

Neki me še zanima, pri njih bi vzel grafično Gtx1070, pa nevem če je pametno že zdej naročit? Ker še nimajo nobenih zalog, 29.ga naj bi jih dobili ampak me je strah da jim nebi šla zaloga takoj.
««
7 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774568 (1240) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365563 (570) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390622 (57219) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242806 (1514) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
353013 (2493) Han

Več podobnih tem