» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
12 / 18
»»

Echbart ::

http://www.hearthpwn.com/members/Ezekie...

Moja skromna zbirka - brez vloženega evra...

Netrunner ::

Jerry000 je izjavil:

kje že piše kako prideš do 13 packov?


Če se danes samo logiraš dobiš 3, nato moraš 2x zmagati v standard mode in dobiš še 5 in zatem še 7 zmag ponovno v standard še za 5 paketov.

Three packs - Log in during the expansion's first week
Legendary C'Thun and two buff cards - Log in during the expansion's first week
Five packs - Win two games in Hearthstone's new "Standard" format
Five more packs - Win seven more games in the new "Standard" format

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Jerry000 ::

Thx :)

KaiV6 ::

Koncno ni vec aggro deckov naokoli :)

Astral cthun druid ftw (ob vsaj malo ugodnem muliganu) :)
<insert>podpis.html</insert>

Drevesce ::

KaiV6 no ja Shaman ostaja :) In to prekleto dober shaman. Odprl sem približno 110 packov, dobil pa vsega 3 legenedrye (2x Huhuran in Warlock legend.). Sem pa dobil večino epicov (vsaj tistih uporabnih), ter vse rare in common karte. Dusta sem imel še za nekaj epicov in 2 legendarya (Shifter in tale Twin Emperor - uff kako dobra karta).

Nisem se moral odločiti ali naj craftam Shifterja ali N'Zoth/Saron, pa sem se raje odločil za prvega, ki bo po mojem mnenju izjemno močna karta v control deckih. Tale Yogg Saron mi deluje preveč kazino karta, kakor sem gledal streame, pa tudi ni nevem kako zelo uporabna, kot jo želijo prikazati.

Ima morda kdo kakšno idejo za deck? Trenutno igram Druid C'thun od Trumpa, Reno C'thun Warlock in mid-range Shamana. Želel sem preizkusiti Astral Druida, pa mi je zmanjkalo dusta za eno kopijo Communiona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

shadeX ::

Kako se obnesejo C'thun decki?

Igram prot folku, pa jim ni še ratal sploh summonat enga, ker jih pokončam že do cca 7-8-9 runde.

Echbart ::

Meng ga je eden vn vrgu, pa se je zajebaval in sem mu ga fental - je imel hero kill move pa je rajši eno zver pokončal in je pol šel po gobe...podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Je bil hec, k sem lih hotel predat, pa je naredil stupid move.

KaiV6 ::

Chtun decki se dobro obnesejo zaenkrat, ki imo vsi testirajo novosti :)

Sam sem astral druida izbral, ker je bil pri roki, je bilo potrebno samo dr.booma dat ven, pa enih par sprememb naredit, da je standrad viable.
Drugace pa ja .. ce nimas nobenega dropa do turn 4 zna bit tezka, ampak ko pa imas turn 1 coin inervate astral pa si zmagal :)

Tale expansion je bil bolj naklonjen controlu + aggro je ogromno zgubil in ja ostal je prakticno agro shaman brez crackle :)

Ampak no, bo treba pocakat da se se malo meta oblikuje pa se malo se bom s cthun priestom igral, ker zgleda obetaven z njegovimi cthun klas kartami.


Se deck astral cthun :


Je se sicer par pomanjkljivosti..npe manjka silence karta pa ker ni heala bi bilo potrebno se kak taunt not stlacit...ampak no ce ni astrala na turn 4 se igra pac normalen ramp druid
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Cruz ::

Jaz sem igral C'thun Priesta pa ni tak bed... vsaj v mojih treh gejmih. Maš tistega, da ko healaš buffaš +1/+1 pa je kar fajn, če ga uspeš držat par rund.

MIHAc27 ::

Jaz zaenkrat še nimam nobenga decka z C'thunom... Nasprotnik ga je zaenkrat uspel igrati 3x. Vsakič sem takoj izgubil, ker je C'thunov Battlecry naredil dar mar (eden od teh je imel komaj 10Dmg, ampak že to je kar veliko sploh pozno v igri).

Tako sploh ne vem, ali ga lahko silencaš ali ne.

Sem pa iz 42pokcev dobil 5 legendaryjev ven.. kar gotovo ni slabo

Echbart ::

MIHAc27 je izjavil:

Jaz zaenkrat še nimam nobenga decka z C'thunom... Nasprotnik ga je zaenkrat uspel igrati 3x. Vsakič sem takoj izgubil, ker je C'thunov Battlecry naredil dar mar (eden od teh je imel komaj 10Dmg, ampak že to je kar veliko sploh pozno v igri).

Tako sploh ne vem, ali ga lahko silencaš ali ne.

Sem pa iz 42pokcev dobil 5 legendaryjev ven.. kar gotovo ni slabo



Lucky bas**** :D

shadeX ::

Sem pa iz 42pokcev dobil 5 legendaryjev ven.. kar gotovo ni slabo


5 pakov - 210 kart. Pri 5. legendarijih je to 2.3% šansa, da ga odkriješ kar je že tako visoko da je kar sick. Povprečen legendary draw je tja med 0.5 -0.8%.

Netrunner ::

A mogoče kdo ve ali je tistih 13 zastonj paketov veljalo samo prvi dan ali je še čas ?

KaiV6 ::

3 dobis, kadar se logiras v Hearthstone
5 dobis, kadar zmagas 2x v standardu
5 pa kadar zmagas dodatnih 7x v standardu

tako da ja .. se je cas :)
<insert>podpis.html</insert>

Netrunner ::

Aha ... sem mislil da je bilo to samo na dan izida? ... Dvomim pa da je čas neomejen, ta akcija se bo prej ali slej sigurno končala.

Jerry000 ::

baje da en teden traja

simplem ::

Hearthstone Patch 13619 - Recruit a Friend, Shaman Hero, New Co-Op Brawl

- Recruit A Friend is here!
Invite friends to play Hearthstone and gain cool rewards!
ALL your recruits can earn a free Classic pack!
Earn free Classic card packs for up to four more recruits!
Pick up the new Shaman hero, Morgl The Oracle, when your first recruit achieves 20 combined levels across all classes.
- New icons make it easier for spectators to figure out which game mode you are playing.
- Golden Priest, Rogue, and Neutral cards are now easier to tell apart.
- Golden Hero Powers are now displayed correctly in the Arena.
- Tinyfin Beach - Get this card back by achieving Rank 20 or higher in Ranked Play during the month of July.
- Silithid Swarmer is now a Beast.
- Khadgar's portrait now has a drop shadow.
- The Collection Manager now more accurately displays new cards.
- The experience bar will no longer fill up after winning a game at max level.
- Wild card rarity now displays properly when viewing flavor text.
- Golden C'Thun's buff animation is now gold, gold, GOLD!
- Players should no longer appear as UNKNOWN after reconnecting.
- Fixed some audio, graphical, and UI issues.


Hearthpwn patch INFO
How to get 20 levels on a new account as quickly as possible
The Easy Way of Obtaining Morgl the Oracle

Pa še "shameless posting" mojega referral linka - KLIK

Če je kdo za, naj klikne...oba imava od tega koristi + lahko ponudim kake nasvete novincem v igri + za opravljanje določenih dnevnih questov je fajn met dobre prijatelje. ;) LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simplem ()

Jerry000 ::

Ampak jih ne štekam...a niso to malo pozno dali ven? Frende s katerimi mislim igrati sem jih že 2 leti nazaj povabil, oziroma povedal za špil....res bedno od Blizzarda

Dosan ::

Imeli so dovolj hypa da se jim ni splačalo ponujati še zastonj stvari? Folk se je grebel že za beta dostop.

Jerry000 ::

Vem...sam zdej pa res nimam koga za povabit...pa marsikdo tut ne...to je res za tiste manjšine

shadeX ::

Nov account, pa 1urco dela?

KaiV6 ::

Ja zgleda da je najhitrje odpret nov acc, 20 combined levels pa ni nekaj takega.
Ampak no, ze tako je HS grind igra, in zdej moras "grind while you grind" :)
<insert>podpis.html</insert>

shadeX ::



:P

Jerry000 ::

Sej morm rečt, je kr hudi, bom zgleda res ustvart mogu dummy account :)

shadeX ::

Sam traja lih mal več kot 1 uro ;((

Tutorial je zlo počasen, ker te še uči, potem pa morš odigrat cca 13 tekem da prideš do LVL 20. Vsega skupaj, če res samo mečeš dol traja dobri 2 uri.

Jerry000 ::

Tutorial je tko najbol boring ampak ok :)

Cruz ::

Če bo kdo spremljal lan.
https://www.twitch.tv/xsodo
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Drevesce ::

28.7 bo najavljen nov Adventure.

KaiV6 ::

<insert>podpis.html</insert>

shadeX ::

Evo en neuničljiv deck, ki sem ga sam sestavil za tekoči tavern. Sicer bi se dalo še izboljšat ampak zaenkrat še nisem zgubil :)




Za light championa namesto ironbeak owl, sem se odločil, ker se malokrat dobi kdo (priest), ki ima v decku karto s katero bi kontroliral tvojega miniona. Light champion torej še vedno lahko silenca dreadsteed-a + več att in health ima proti ironbeaku, če ga hočeš uporabiti kakor charge miniona. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Nov expansion: Mean Streets of Gadgetzan

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Evo en neuničljiv deck, ki sem ga sam sestavil za tekoči tavern. Sicer bi se dalo še izboljšat ampak zaenkrat še nisem zgubil :)




Za light championa namesto ironbeak owl, sem se odločil, ker se malokrat dobi kdo (priest), ki ima v decku karto s katero bi kontroliral tvojega miniona. Light champion torej še vedno lahko silenca dreadsteed-a + več att in health ima proti ironbeaku, če ga hočeš uporabiti kakor charge miniona. :)

Genij! Res neuničljiv :D

shadeX ::

Zadnje tekme opažam kar nekaj podobnih deckov, sploh v kombinaciji z dreadsteadom.

Sicer pa sem popušil prvikrat po 23 zmagah, prot priestu. Nisem dobil pravih kart, pa še iz moje roke je pobral (mind vision) nekaj dobrih in jih kombiniral s svojimi.

Jerry000 ::

Ja, folk že deva silence v deck

Netrunner ::

Se da komu sestavit kakšen kompetititven deck ali dva če mu dam seznam kart ki jih imam ?

Cruz ::

Poglej si na heartpwn, vedno se najde kakšen dober deck. Pri veliko deckih napišejo tudi priporočene zamenjave v primeru, da nimaš kakšne karte.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Netrunner ::

Pa sem gledal tisti heartpwn vendar mi vedno precej zmanjka za kakršenkoli deck :) ... nisem ravno aktivni igralec zato ne oznam dobro kart in mi vzame preveč časa študiranje kako kaj zložit skupaj :)

Cruz ::

Novi expansion je zunaj, če dokončaš quest(e) dobiš 6 packov zastonj. Mislim, da je limited, tako da hitro!
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Jerry000 ::

Queste misliš daily? Mam še stare queste trenutno. Madona, danes bo HS na sporedu vidim :)

Cruz ::

Ne, poseben quest za packe za ta expansion. Tri imaš, pri vsakem dobiš 2 packa.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Drevesce ::

Prodajam HS account če koga zanima za 70 €. Vsi pomembni legendaryi, razen iz najnovejšega expansiona jih večina manjka. Zraven je še Diablo 3 (predvidevam, da lahko igrate tudi to igro, če je na istem accountu kot HS kajne?)

Jerry000 ::

Drevesce je izjavil:

Prodajam HS account če koga zanima za 70 €. Vsi pomembni legendaryi, razen iz najnovejšega expansiona jih večina manjka. Zraven je še Diablo 3 (predvidevam, da lahko igrate tudi to igro, če je na istem accountu kot HS kajne?)

Vse kar imaš na Battle.net bodo lahko igrali, saj prodajaš celoten Battle.net račun.

shadeX ::

Kar je seveda proti Blizzard TOS.

next3steps ::

Če prodajaš v Nemčiji, te lah boli kurac za Blizzard TOS.

shadeX ::

Ker?

tikitoki ::

KaiV6 je izjavil:

Ja zgleda da je najhitrje odpret nov acc, 20 combined levels pa ni nekaj takega.
Ampak no, ze tako je HS grind igra, in zdej moras "grind while you grind" :)


Najbolje, da nehas in je problem resen:9

Twixz ::

Jst sm pa znova zagnau po lepem času (ko sem nehal je bil expansion od Reno Jacksona). Any tips? :D

KaiV6 ::

Tempo storm - meta snapshot :)
<insert>podpis.html</insert>

next3steps ::

shadeX je izjavil:

Ker?

se je nemsko sodisce odlocilo, da lahko tudi softwer ki ga imas v "najemu" in si zanj placal prodas naprej

ahac ::

Blizzard te bo še vedno banal.
Potem pa lahko probaš tožit in dokazovat, da si dejansko prodajal licenco za free igro, ne pa in-game itemov, ki so bili nagrada za tvoje igranje in niso del licence. Good luck with that... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
12 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217368 (7789) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244157599 (8070) J.McLane
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261391 (25257) D3m
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619578 (5345) ahac

Več podobnih tem