» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
10 / 18
»»

Meizu ::

kak shockadin bi se bil... pa zoo.

shadeX ::

Kdor ima cajt lohk gleda World Championship ^^

HS World Championship: Group Stage

EDIT: Konc za danes. Jutri naprej lol :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Twixz ::

A bi "razkiral" 3 legendaryje (ki so relativno useless) za Dr. Boom? Rad bi si ustvaril popoln Shaman deck, manjka mi samo še Boom in pa en Doomhammer. Potem pa spam do legenda :)
Ostalih classov ne igram, razen Rogue in pa Druida se nekaj trudim, samo mi ne gre. Paladin še. Ostalo pa za v koš, Warlock kart sploh nimam (razen basic) ker sm vse pretopil :D

Jerry000 ::

A je kaj špekulacij kdaj kaj pride naslednji wing?

KaiV6 ::

in kateri so tej 3 legendariji ? :)
<insert>podpis.html</insert>

Twixz ::

Nozdormu, Trogg pa Mal'Ganis :D

KaiV6 ::

Ok, Mal'Ganisa je skoda :) ampak, ce nimas nobene warlock karte je za zdej useless ja, Nozdormu in Trogg sta pa dobra kandidata za dust :)

drugi doomhamer ? to je 8 turnov .. :) a je to kak Shaman fatigue deck hehe ? :)
<insert>podpis.html</insert>

Twixz ::

 Deck 1

Deck 1


 Deck 2

Deck 2



Tu sta dva, mam še enga Mech, ampak ta dva se mi zdita najbolj optimalna za plezanje lojtre :)

shadeX ::

Dejte sestavljat svoje decke. Pobiranje deckov z neta - to ni to :)

Twixz ::

Sej nism kje pobral, niti ne vem od kje naj pobiram kaj? Uporabljam edino za Areno včasih internet pa še to redkokdaj:)

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Dejte sestavljat svoje decke. Pobiranje deckov z neta - to ni to :)

Če ne znaš dobrega decka nrdit je tut iz neta ql :). Lahko bi pa tukaj si delili kaj

KaiV6 ::

Anyway .. veliko uspehov z Dr.Boom :)

Glede na to da nimas dosti spelov v deck 1 .. bi priporocal, da je naslednja investicija Fireguard destroyer (40 dusta?) namesto Azure Drake-ov .. 5 mana za 4/4 je malo svoh, se posebej, ce ni nobene koristi od +1 spell dmg
<insert>podpis.html</insert>

Twixz ::

Fireguard je adventure karta, ne da se je chantat:D

HighBane ::

Mal'ganisa obdrži ker je odličen v vseh trenutnih Warlock deckih. Deck #2 izgleda bolj casual. #1 pa kar soliden, morda bi dal noter še vsaj 1 Bloodlust za možnost, da hitro končaš igre.

shadeX ::

Prečekirajte prvi Co-op tavern brawl. Best brawl ever :)

MIHAc27 ::

Dobr so se spomnili. Meni je bilo všeč. Že v prvi bitki, če ne bi nasprotnika parkrat pozdravil, bi izgubila. On je pa v zameno delal več škode.

Jerry000 ::

Tole coop mi je zlo ušeč. Upam da kdaj uvedejo kak 2vs2 ali coop.

MIHAc27 ::

za 2vs 2 je bilo že nekaj govora (ampak nisem ziher, če ne samo med igralci :)

ahac ::

League of Explorer card set

www.TheLeagueofExplorers.com

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

KaiV6 ::

Gledal vceraj na Blizzconu ja ... in izide ze ta mesec se mi zdi .. ce ne ze naslednji teden :)
<insert>podpis.html</insert>

Jerry000 ::

Že?

Iatromantis ::

Čez tri dni, v četrtek.

Golden Monkey :)

 Golden Monkey

Golden Monkey

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Uuuuf, tale je pa bomba. Tole je glavna karta ki jo dobiš pri zadnjem bossu? Bo kdo nabavil z denarjem ta adventure :)? Kaj pa preorder, to se v četrtek odpre al ni preorderja (kot za mountain adventure)

HighBane ::

KaiV6 ::

Ja, ampak za dobit tole Golden Monkey je tako sosledje dogodkov, da je prakticno non viable, mogoce za kak fun deck :)

Imas legendary "Elise Starseeker", ki ti ob battlecry shufla "Map to the Golden Monkey" karto v deck , ki jo moras odigrat, da ti shufla "Golden Monkey" v deck, ki jo, komaj ko jo izvelces, lahko igras :)

In kadar je predzadnja karta ti itak vec ne pomaga kaj dosti :)
<insert>podpis.html</insert>

Twixz ::

Malo sem prešaltal decke, iz Shamana na Paladina.
Sestavu sm neki takega :
 Pally Deck

Pally Deck



Divine shield based control Paladin (srečo sem imel da sem iz spectator questa dobil Tiriona, ki sem ga pred kratkim po butastem disenchantal). :)

Drugače me mika da bi si ustvaril Secret Paladina, ampak nimam treh ključnih kart. S tem deckom na sliki sem trenutno 7-2, močan proti druidom, warriorjem, priestom, hunterjem, težko pa proti paladinom in magom. We shall see :)

Glede novega adventure, buff Rogua, drgač pa nasplošno kewl, bom kupu :D

Jerry000 ::

KaiV6 je izjavil:

Ja, ampak za dobit tole Golden Monkey je tako sosledje dogodkov, da je prakticno non viable, mogoce za kak fun deck :)

Imas legendary "Elise Starseeker", ki ti ob battlecry shufla "Map to the Golden Monkey" karto v deck , ki jo moras odigrat, da ti shufla "Golden Monkey" v deck, ki jo, komaj ko jo izvelces, lahko igras :)

In kadar je predzadnja karta ti itak vec ne pomaga kaj dosti :)

Fun deck is allways welcome :)

KaiV6 ::

No eden izmed Golden Monkey deckov, ki sem ga zasledil na internetsih :) je tale od Rogue zgleda zanimiv .. vsekakor za probat :) podoben mill rogue, ki pa mi ni bil vsec :)

http://www.hearthpwn.com/decks/360533-g...
<insert>podpis.html</insert>

Twixz ::

 Trigger Deathrattle

Trigger Deathrattle



 Value

Value

shadeX ::

Trololo...

Danes sigurno pejt kupit eno srečko. K da to dobiš je šansa extremno majhna..

Twixz ::

Z 2 meseca starim mid pally deckom iz rank 22 do rank 11 v parih dneh. 18-2 score s tem deckom (vmes sem igral še nekaj counter Handlockom itd. deckov).

Zanimivo kako je mulligan pomemben pri igri.

Pa tanov adventure je Shamana, ki je itak bil že na nivoju, dvignil na nivo secret pallyja. :)

Vseeno je pa treba trenirat pred rankedom. Jst sm vsaj 14 dni na casual ta deck igral da sem se navadil mulliganov. Handlock mi je še zmeraj nerešljiva uganka, ostalo pade u izi :) Pa nikoli v 20ih gamih nisem vlekel Lay on Hands. :D

KaiV6 ::

Zdej ko se je meta malo umirila (dosti manj agresivnih deckov zunaj) je midrange Palladin zopet viable ja :)

za handlocka pa potrebujes vsaj 1 equality ce ne dveh :) sicer pa handlocka drzis na +15, 16 health, dokler nimas vseh potrebnih kart za ga dokoncat v 2 turnih.

Ampak, ce je handlock vsak deseti nasprotnik.. se ne sekiraj :)
<insert>podpis.html</insert>

HighBane ::

What? Torej Blizzard ima namen dodat nov format "Standart" v katerem se igra s seti iz zadnjih 2 let + basic + classic, se pravi z zadnjimi 4 seti pri dveh setih na leto. In po komentarjih sledeč bo to nov format za Blizzardove turnirje in turnirje pri katerih izberaš točke za vstop v te. Sem upal, da bodo "Metagame" razbili z raznimi letnimi buffi in nerfi, samo izgleda, da se to ne bo zgodilo.

MIHAc27 ::

Heh sem mal prebral komentarje spodaj in folk je to popljuval, kot da bi Blizzard pol kart čisto ukinil. Pod Wild boš še vedno lahko imel kupčke z katere koli edicije. Pod standard pa pač samo tiste, ki jih bodo dovolili.

Jaz sem bolj navdušen nad dodatnimi 9 decki, ki jih lahko kreiraš in shraniš. Bom sedaj gotovo več eksperimentiral z bildi.

Jerry000 ::

Men se zdi pravično kar delajo

KaiV6 ::

Ja eni so upraviceno jezni, saj so(smo) vlozili, dosti dusta, casa in posledicno tudi nekaj € v zbiranje kolekcije kart, ki bo zdej obsolete :) . Wild format pa bo zdej tako pomemben, kot Casual mode.
Sicer jaz pozdravljam tole, ker alternativa temu, bi bil konstanten power creep, tako pa bo odprtih ogromno razvijalskega prostora za nove in nove karte. Le to bi morali prej napovedat, da ne bi nabavljal packov iz G&G setov, oz. craftal samo tiste nujno potrebne. Po drugi strani pa ce ti dol visi za Wild format, bos lahko pridobil kr nekaj dusta, saj se bo obstojece Naxxramas in Goblin&Gnomes dalo dustat po "nabavni" ceni, kolikor sem razumel. :)
<insert>podpis.html</insert>

MIHAc27 ::

Jaz vseeno ne bi zdustal teh kart. Nikoli ne veš, kdaj pridejo prav (če drugje ne pa za Tavern). Casual pa še sedaj igram približno toliko kot ranked.

Jerry000 ::

Jas casual več igram kot ranked. Je pa res da BV dustat karte...se bodo še uporabljale :)

shadeX ::

Jaz kart sploh ne dustam, oz. samo tiste ki ne morejo biti več kot 2x v decku (oz. 1x za legendarije). V zadnje sem zdustal zlatega Bloodmage Thalnos-a, ker sem imel že navadnega. 1600 dusta, pa sem kupil karto k sm si ji skoz želel da sem dopolnil moj Warlock deck .. Malganis :)

KaiV6 ::

Saj to je fora, če imaš zdej npr golden Dr. Booma ga bos lahko dustal za polno ceno torej 3200 pa iz njega naredis navadnega pa se en legendary iz novega seta npr.
Sicer jaz sem svoje golden in karte viska takoj dustal :) da imam vse karte v HS. Hoarder pac :)
<insert>podpis.html</insert>

shadeX ::

Wait what?

Od kdaj lahko golden legendary karte dustaš za polno ceno? Igram HS že 2. leti pa tega še nisem videl :)

Kolikor jaz vem, so vse legendary karte iste. DR. BOOM bo po ceni dusta enak eni drugi karti (npr mojemu Bloodmage Thalnos-u). Ali jaz kaj zamujam?

Se pravi Navaden Legendary (katerikoli) boš lahko disenchantal za 400 dusta (ekvivalent ceni navadnega epica)
Golden legendary (katerikoli) boš disenchantal za 1600 dusta (ekvivalent ceni navadnega legendarija)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

KaiV6 ::

Tako sem prebral nekje, glede na to, da bosta seta Naxxramas in Goblins&Gnomes sla iz rotacije (ne bos mogel z njimi igrat Standard mode, je povsem mozno, da jih bos lahko dustal po polni ceni + posamicne karte iz seta Naxxramas lahko craftal (kar je sedaj nemogoce). Blizzard je v preteklosti vedno omogočal dustanje po polni ceni za karte, ki so bile nerfane.
Npr. poglej za warsong commanderja kolko je dustanje.
<insert>podpis.html</insert>

shadeX ::

Aja to je bolj logično. To verjamem. Karte, ki si jih ti kupil oz. scraftal in grejo ven iz seta boš sigurno lahko craftal po polni ceni. Kul..

Sem na hitro prebral in mislil da govoriš v sedanjiku..

ahac ::

Fajn bi bilo tudi, da bi Naxxramas single player postal free, ker 700g na wing je ogromno, če potem dobiš samo neuporabne karte.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jerry000 ::

Al pa da da nam gold nazaj :)

shadeX ::

Mam občutek da bojo legacy tournamente skenslal in s tem tudi karte k jih maš. Alpa samo karte in bo tournament samo še za fun.

V tem primeru ne disenchantam nobene karte, ker bom lahko čez par let samo battle net account na ta račun drago prodal, lol. S tem da mam že za 2 leti back skinov od vsakega meseca (ki jih ni mogoče več dobiti) bi se kak zbiratel sigurno hmal najdu :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Nov expansion prihaja. Whispers of the old gods. Looks promising :)

Expansion date: Konc aprila, začetek maja.



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

KaiV6 ::

Ok, bad news .. disenchantanje expansionov in adventurjev ne povrne polno ceno craftanja/nakupa :)

Good news .. smo dobili 18 deck slotov :)
<insert>podpis.html</insert>

shadeX ::

Z novim patchom je prišel tudi nov paladin hero, ki ga dobite samo izključno tako da zlevelate novega karakterja pri World of Warcraftu do 20 levela.

Jst sm svojega že dobil :)

««
10 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217392 (7813) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244157621 (8092) J.McLane
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261478 (25344) D3m
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619580 (5347) ahac

Več podobnih tem