» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
6 / 18
»»

Trololololol ::

ahac je izjavil:

Preden prideš do tega, se bojuješ še ljudi, ki imajo več kart od tebe, boljših kart. In edino njihov idiotizem ter sreča te rešita.

In tako se naučiš igrat...

Upam, da se tudi IRL ne zanašaš na srečo in idiotizem ljudi, ker te to samodejno enači z omenjenimi.

Zgodovina sprememb…

KaiV6 ::

eh, Kek'c, ti je bilo ze dokazano, da HS ni p2w.
Zgleda, da nisi se igral pravih free2play iger, kjer je p2w a must. Na sreco HS ni ena od teh. :)
<insert>podpis.html</insert>

Jerry000 ::

bozicek je izjavil:

Samo tko bom rekel...proklet dan ko so nardil HS za telefone :)
Si na sihtu, gres med pavzo na kafe, ahhh bomo eno na hitro odigral...gres na pircek ahhh bomo eno na hitro odigral...gres v stacuno, mah ne grem se domov bom tuki v stacuni en kafetek na hitro spil pa eno na hitro odigral...
Mater :)

True :D, druge špile sm kr zbrisal ker enostavno je edino HS kar mi je zakon :D

Superboyy ::

ahac je izjavil:

DotA. Vse z nule free to play

Razen igra s prijatelji. Na battle.net mi ni treba plačat $5, da lahko dodajam prijatelje. ;)


Tud na steamu ne.

subby ::

Jerry000 je izjavil:

subby je izjavil:

Je še kdo opazil, da se ne da več 1x dnevno questa zamenjat?
Zglada, da bo treba res vsaj basic deck nardit za vsako classo.

Ravno danes sem ga zamenjal...

Problem rešen. Napačen datum sem imel nastavljen na PCju in se križec za cancel quest ni pojavil.

Trololololol ::

KaiV6 je izjavil:

eh, Kek'c, ti je bilo ze dokazano, da HS ni p2w.
Zgleda, da nisi se igral pravih free2play iger, kjer je p2w a must. Na sreco HS ni ena od teh. :)

Kako je pa bilo to dokazano? Jaz sem svoje poskušal utemeljiti, nakladači pa skušajo iz neke bog si ga vedi ugotovitve izvlečti argumente, iz katerih nastane ta ugotovitev. Da vam poenostavim, skušate povedati, da igra ni P2W. To argumentirate s svojo izjavo, da igra ni P2W.
"Igra ni P2W" ne more biti ugotovitev in hkrati argument za to ugotovitev.

Trololololol je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

ampak ne morem verjeti, da v oddajo kličejo zgolj taki naivneži in preprosteži.

Se strinjam- v večini so klicatelji tako neizobraženi da je debata nemogoča:D

Če kdo najde kašen video, da kliče oseba z IQ-jem nad telesno temparaturo naj le prilepi link.

Sam se bom obregnil ob nekaj drugega, nepovezanega z vero v boga. Ne vem, ali je že bilo odgovorjeno, je pa vsekakor vredno ponovne omembe.

Na tem forumu je veliko izobraženih ljudi, ki kljub izobrazbi verjamejo v nekaj, ker pač verjamejo. V veliko debatah je vedno nekdo, ki se najde v opisu. Kljub temu, je z njimi težko debatirati. Ti ljudje se na vprašajo "Kakšna dejstva obkrožajo mojo trditev", ampak sledijo načelu "moje ugotovitve, čeprav morda napačne, so tudi dejstva, ki stojijo za to trditvijo." Tako potem marsikdo trdi, da ima prav, ker misli, da ima.

Etiga, moja 2 centa.

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Čak, kaj kje si ta moj citat potegnil? :D

KaiV6 ::

Igra ni P2W, ker p2w pomeni, da tisti, ki nekaj plača ima oz. dobi tak advantage v igri, ki ga free player ne more imeti skozi igranje.
Pri HS, kot plačnik, pa nisi v nobeni prednosti, saj vse kar lahko kupis, lahko dobis, kot free igralec.
Lahko pa seveda poves, katera je tista stvar v HS, ki jo lahko kupis in je istocasno free player ne more dobit nikoli z igranjem.

Tebe samo moti, da nekdo "kupi" krajsnjico odklepa kart. In to ni p2w. Da nekdo z nakupom dobi stvari dosti prej ni p2w sorry.

Ko bos igral igro, kjer kot free igralec ne bos mogel dobit itemov z igranjem oz. grindanjem, razen ce jih kupis za pravi kes, bos ugotovil pomen pay 2 win.

Da dam primer, HS bi bil pay 2 win, ce bi npr. Dr.Boom ali Ragnaros lahko dobil samo ce bi ju kupil z EUR in nikakor goldom ali dustom. Le takrat bi ti nakup dal tako prednost, da bi lahko poimenoval igro p2w, kar zopet, HS ni.
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Trololololol ::

P2W

Pay To Win. when you are paying for advantage which normal players don't have access to unless they either pay too or will have to grind very long (weeks and months).

you can buy a weapon in a game which has 50 damage, while you can buy same type of weapon for REAL money which has 60 damage. that is P2W
you can buy a weapon for 10000 gold, for each 10-15min match you get 100 gold, while you can buy it for real money instantly.

V kolikor je grindanje predolgo, je igra istotako P2W.
Če se ne strinjaš, vprašaj dolgoletne igralce F2P MMORPGjev.

Superboyy ::

Pr HS je vsaj kul, da ne morš kupovat posameznih kart za keš/gold.

KaiV6 ::

Urban dictionary pac ni verodostjni viz za definicijo p2w :)

Nimam kaj sprasevat dolgoletne igralce mmojev. HS od tebe ne zahteva zapravljanja, da si upesen/dober, kjer lahko VSE stvari unlockas z igranjem. pay2win v pravem pomenu besede pa je, da s placilom, dobis tako prednost, ki je free igralec nikakor ne more dobiti. Cas grindanja pa sploh nima kaj iskati zraven, ce razumes biznis model free2play.

Pravim, dokler bos v HS lahko izkljucno kot placnik imel 45 healtha ali pa kaksno karto 2 mana 6/6 :) ali pa 40 kart v decku, ki bo "free" igralcu onemogoceno, igra ne bo p2w.

Mnenje ljudi, ki porabijo 100+ ur igranja za doloceno igro in niso pripravljeni prispevat niti centa za razvoj take igre so irelevantna, pa naj jocejo kako je igra p2w kolikor zelijo :) za take obstaja arena, kjer je pomemben samo "skill" a ne :)
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Superboyy ::

KaiV6 je izjavil:

Urban dictionary pac ni verodostjni viz za definicijo p2w :)


In kaj je verodostojni vir? In kdo določa kaj je verodostojno?

Trololololol ::

Superboyy je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

Urban dictionary pac ni verodostjni viz za definicijo p2w :)


In kaj je verodostojni vir? In kdo določa kaj je verodostojno?

Edini verodostojni vir je on sam, pri čemer je njegova trditev istočasno utemeljitev te trditve.
Mislim, da se tukaj debata konča. Če bi se le kdaj začela, tako pa je tu snežko nabijaček in njegova druščina.
Igro se da podpret tudi drugače. DotA, CSGO, H1Z1, LoL skini, donacije za nove mappeke, Quake Live Pro varianta, etc etc etc

In pa še zadnjič, to, da F2P igralec lahko pride tudi brezplačno do nekega itema, še ne pomeni, da igra ni P2W.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Trololololol je izjavil:

Superboyy je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

Urban dictionary pac ni verodostjni viz za definicijo p2w :)


In kaj je verodostojni vir? In kdo določa kaj je verodostojno?

Edini verodostojni vir je on sam, pri čemer je njegova trditev istočasno utemeljitev te trditve.
Mislim, da se tukaj debata konča. Če bi se le kdaj začela, tako pa je tu snežko nabijaček in njegova druščina.
Igro se da podpret tudi drugače. DotA, CSGO, H1Z1, LoL skini, donacije za nove mappeke, Quake Live Pro varianta, etc etc etc

In pa še zadnjič, to, da F2P igralec lahko pride tudi brezplačno do nekega itema, še ne pomeni, da igra ni P2W.


Debata me je začela zanimat. Dajmo obrnit ploščo in mi ti dokaži da je HS P2W, sam sem odločno prepričan da ni. Igram jo cca. 6 mesecev in se kar uspešno vzpenjam po lestvici, po kateri bi se povzpel hitreje, če bi v igro vložil kakšen EUR, ker sem pa škrt igralec sem pripravljen počakat in si nabildat svoje karte. Potem se bom lahko kosal z vsemi ki so kupili decke. Vlogo bo igral samo še skill. Trajalo bo pa dlje da bom prišel do primerne stopnje.

KaiV6 ::

Superboyy je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

Urban dictionary pac ni verodostjni viz za definicijo p2w :)


In kaj je verodostojni vir? In kdo določa kaj je verodostojno?


:) nic ni narobe vse kul :) po Urban dictionary opisu je HS p2w :) konec debate :)

hehe igro se da podpret tudi drugace in pol kot primer H1Z1 :) (ostalih DotA in LoL modelov ne poznam ker ne igram) ampak H1Z1 pa JE definicija p2w igre in clovek jo navaja, kot alternativo, da se da igro drugace podpret ? :) a to govoriva o istem H1Z1 ? :) kjer lahko dobis pusko, oblacila, gadgete & co. samo ce odstejes par € za tisti drop ? :) + da je free2 play igra, ki sem zanjo za early acces odstel 20€ :) lol, ok. Vsak dan se naucimo nekaj novega :)
<insert>podpis.html</insert>

Superboyy ::

111111111111 je izjavil:

Dajmo obrnit ploščo in mi ti dokaži da je HS P2W, sam sem odločno prepričan da ni. Igram jo cca. 6 mesecev in se kar uspešno vzpenjam po lestvici, po kateri bi se povzpel hitreje, če bi v igro vložil kakšen EUR, ker sem pa škrt igralec sem pripravljen počakat in si nabildat svoje karte. Potem se bom lahko kosal z vsemi ki so kupili decke. Vlogo bo igral samo še skill. Trajalo bo pa dlje da bom prišel do primerne stopnje.


Ne morš kupit deckov.

Par izračunov sm našel, da naj bi rabil nekje 550 packov za pridobitev prvih kart (http://www.liquidhearth.com/forum/const..., okol 330 za vse GvG karte (https://www.reddit.com/r/hearthstone/co...

Potem maš pa še naxxramasa in blackrock za kar rabiš 7000 golda, da okleneš vseh 10 wingov.

Torej okoli 95.000 golda za odklep vsega kar obstaja v igri.

Služiš pa okol 50 golda na dan s questi in max 100 golda na dan za 30 zmag na ladderju. Povprečna igra traja 10 minut, okol 50% winrate = 600 minut igranja na dan = 10 ur na dan. 95.000/150 = 633,33.

Torej morš igrat 633 dni po 10 ur na dan, da okleneš vse, kar pomeni da bojo vmes še drugi dodatki, ki bojo prihajal hitrejš kokr boš lahko bildu account.

Twixz ::

Nehajte bluzit, HS ni p2w, over and out.

Jerry000 ::

Daleč od P2W...potrpežljiv moraš samo biti in uživati v igri pa boš imel vse čez čas. Če si pa nestrpen je pa vsaka igra p2w zate

Superboyy ::

Jerry000 je izjavil:

Če si pa nestrpen je pa vsaka igra p2w zate

Twixz je izjavil:

Nehajte bluzit, HS ni p2w, over and out.


Dobri argumenti. Predvidevam, da sami competitive igralci z legend < 100 rankom.

Jerry000 ::

Superboyy je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Če si pa nestrpen je pa vsaka igra p2w zate

Twixz je izjavil:

Nehajte bluzit, HS ni p2w, over and out.


Dobri argumenti. Predvidevam, da sami competitive igralci z legend < 100 rankom.

Ne, igram for fun in za dušo. Jebeš competitive :)

Twixz ::

Argument kot prvi je Arena, v Areni dobiš (če si dober) res lepe nagrade, torej ne rabiš igrat 9000 ur.
In kaj dobiš ko plačaš z denarjem karte boljšega, kot od navadnega igralca ki ni še zapravil centa? Smešno no.

Meizu ::

Arena je res kul, hec je edino v tem, da vcasih rng poskrbi za res absurden deck, s cimer prakticno zapravis 150 golda in uro zivljenja.

No, saj je kul... Ampak sam se vedno raje pocasi lezem, spilam dnevno da koncam daily queste in to je to. Max 10 iger na dan, tako vsaj ohranim mirne zivce in ohranim igro zase zanimivo.

Superboyy ::

Twixz je izjavil:

Argument kot prvi je Arena, v Areni dobiš (če si dober) res lepe nagrade, torej ne rabiš igrat 9000 ur.
In kaj dobiš ko plačaš z denarjem karte boljšega, kot od navadnega igralca ki ni še zapravil centa? Smešno no.


Zato tud igram večinoma samo areno. Ampak arena ni vir neskončnih sredstev. Za tvojih 12-0 so moral 4je igralci odigrat 0-3 (v povprečju). Za povprečen score 3-3 dobiš pack in 50 golda, tko da niti ni razlike za celoten pool igralcev ali kupujejo packe ali igrajo areno. Za posameznika je razlika v tem, da če si dober pobiraš resource od slabših. Samo da bi se ti to splačalo moraš bit res en najbolših in met več al manj vsak game nad 8 zmag.

Z denarjem lahko odkleneš vse winge in dobiš dostop do najnovejših kart, ki jih večina še nima. Lahko tud kupiš booster packe, razširiš svoj pool kart in dobiš dust za craftanje novih.

HS je do neke mere pay to win. Nov igralec nima šans proti tistim, ki igrajo že 1.5 leta (spet govorimo o povprečju, ne eni igri). Je pa vseeno verjetno velik igralcev, ki že leto in pol igrajo zelo aktivno in imajo odklenjeno več ali manj vse (vsaj vse, kar je dobrega) in niso nikol nič vplačal (razen 1000+ ur igranja).

Twixz ::

In ti pričakuješ da bi nekdo, ki je začel igro, v prvi uri igranja dosegel legend?
Wau no, itak more človek met trening predn se resno loti, isto je pri LoLu.
HS definetly ni p2w pomoje, je pa mogoče res da si oba p2w različno razlagava.
Čisto možno je da en z nekim čist osnovnim deckom in 50 urami igranja premaga legenda, če le ta vleče prvih 5 rund same legendaryje ki jih ima v decku, on "taslab" pa res popolne karte za burst :)

shadeX ::

HS je do neke mere pay to win. Nov igralec nima šans proti tistim, ki igrajo že 1.5 leta (spet govorimo o povprečju, ne eni igri). Je pa vseeno verjetno velik igralcev, ki že leto in pol igrajo zelo aktivno in imajo odklenjeno več ali manj vse (vsaj vse, kar je dobrega) in niso nikol nič vplačal (razen 1000+ ur igranja).



Nov igralec ne bo prišel niti na nivo tistega ki igra že 1.5 leta. Rank sistem pa to? Druga pa je če se gresta dva kolega med sabo duelat. En z veliko in drugi z malo izkušnjami.

Dober primer je med mano in mojo boljšo polovico ki se je ogrela za HS ko je prišel za telefone ven. No uglavnem, prot meni (igram že več kot 1.leto), nima niti malo šans. Ma ne zaradi kart (sva oba kreirala deck z Deck- helperjem s tem da jaz nisem zbiral Legendary in epic kart), ampak zaradi njenega skilla, ki je poden. Se pa seveda uči..

Meizu ::

Ce si "sposoben", pogruntas vecino HS strategije v cca. 2 mesecih igranja.

Vse nad tem je le "betoniranje" znanja oz. nadgrajevanje znanja v smeri kreiranja svojih funkcionalnih deckov ali strategije igranja.

V dveh mesecih bi ze moral postekat netdeckanje.

Jerry000 ::

HS NI pay2win pa pika. Če si nestrpen in competitive boš pač zagonil keš da si nabaviš karte...pa še to ni tko ker dobiš ISTE karte kot navadni nedeljski gamer, ker dusta tko ne moreš kupiti z denarjem. Dust dobiš čez čas. Lahko si samo packe kupiš in upaš da dobiš kaj konkretnega.

shadeX ::

Mogoče je pa P2W odločitev posameznika? Za nekoga ni, za drugega je. Če nekdo misli da bi zapravil preveč denarja da bi lahko dobil dobre karte oz. da bi moral grindat 1 leto da bi prišel na nivo nekoga ki zapravi 300€ za špil in se mu zdi to nesprejemljivo potem je to P2W.

Če pa nekdo drugi misli da ima iste možnosti po 1.letu grindanja isto kot drugi ki zapravi 300€ in je za njega to popolnoma sprejemljivo, potem to ni P2W. Čista odločitev posameznika :D

Moje osebno mnenje je, da igra ni P2W. Ker v vsakem primeru si ti moraš nabrati dovolj skilla če hočeš igrat dobro, ter ustvariti competitive deck. Lahko nekdo danes začne igrati HS in zapravi 500€ za nakup pakov, bo še vedno slabši kot nekdo ki igra HS 1 leto in ga bo komot premagal z basic kartami (v povprečju).

Pač to je očitno mnenje posameznika. Če kek'c misli da je P2W, potem ima vso pravico da igre ne igra. Očitno pa tak sistem ustreza 30M+ igralcem.

Jerry000 ::

Tocno tko, se strinjam. Odvisno od cloveka je lahko pay2win.zame ni ker igram za duso in ne competitive, tist k je pa competitive usmerjen bo pa vsaka ogra pay2win skor

Superboyy ::

Twixz je izjavil:

In ti pričakuješ da bi nekdo, ki je začel igro, v prvi uri igranja dosegel legend?
Wau no, itak more človek met trening predn se resno loti, isto je pri LoLu.
HS definetly ni p2w pomoje, je pa mogoče res da si oba p2w različno razlagava.
Čisto možno je da en z nekim čist osnovnim deckom in 50 urami igranja premaga legenda, če le ta vleče prvih 5 rund same legendaryje ki jih ima v decku, on "taslab" pa res popolne karte za burst :)


Če se pro starcraft enke sprav igrat starcraft 2 bo v enem tednu na nivoju najboljših.

Če se 5 projev iz dote 1 sprav doto 2 igrat bojo v dveh tednih na nivoju najboljših.

Če se mtg pro sprav igrat hearthstone bo rabu najprej 1 let, da zbere dost kart preden bo lahko sploh razmišlju o sodelovanju na turnirjih.

Ne vem zakaj je tolk težko razumet kaj p2w pomen. To da maš ti 1% zmage ne pomeni nič. Če nimaš ob kreaciji accounta enakih možnosti za zmago, kot nekdo ki igra eno leto je igra p2w. Sploh ob izračunu, ki sem ga postal gor, kjer je jasno razvidno, da content prihaja hitreje kot ga lahko grindaš.

Jerry000 je izjavil:

Tocno tko, se strinjam. Odvisno od cloveka je lahko pay2win.zame ni ker igram za duso in ne competitive, tist k je pa competitive usmerjen bo pa vsaka ogra pay2win skor


Dota 2, CS, Quake, UT, SC, Street Fighter, etc etc etc etc

Meizu je izjavil:

Ce si "sposoben", pogruntas vecino HS strategije v cca. 2 mesecih igranja.


Ne govorimo o znanju. Če eden od projev 1 tedn pred turnirjem izgubi account mu skill nič ne pomaga. Možnosti za zmago nima več.

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

Ne govorimo o znanju. Če eden od projev 1 tedn pred turnirjem izgubi account mu skill nič ne pomaga. Možnosti za zmago nima več.


Razumem. Ampak ce je pro izgubil wow racun 1 teden pred turnirjem sedaj tudi ziher ne bo imel moznosti za zmago, ker bo sel na turnir z level 1 karakterjem.

Pac, da prides na vrhunski kompetitivni nivo je treba igro igrat in zbirat "gear" (v tem primeru karte) za kompetitivno igro, kar je normalno.

Nastej mi en klasicen MMO npr. kjer dosezes max level in lahko takoj s quest gearom sodelujes v pro turnirjih. In ne, moderne hack'n'slash igre ne pridejo v postev ali razne DOTE in LOL, ker gre tam za cisto drugacen sistem.

HS je kar podoben MMOju. Ravno tako moras levelat heroje do neke stopnje, da sploh dobis vse basic karte zanj, nato pa "farmat" karte da dobis tisto, kar bo tvojega heroja porinilo naprej.

In ne, z manjkajocimi kartami nisi totalno nekompetitiven, le deck je manj konsistenten in se bolj zanasa na slab draw nasprotnika. Sej zato pa imamo taksen sistem kot je.

FireBurn ::

Trump je mislm da z basic deckom prišel do legendary, tako da... :)

Superboyy ::

Meizu - MMO zame ni competitive žanr, tko da ne vidim primerjave s HS (kjer igraš več al manj samo proti ostalim in ne PvE).

Če si moč accounta nabiraš z grindom in je mogoče narest bližnjico s plačilom je to lažja oblika p2w (težja je kupovanje exlusive itemov, ki jih ne morš dobit z grindom).

FireBurn:
- igral je samo 1 deck
- deck ni bil "basic"
- disenchantu je vse kar je dobil z namenom okrepitve enega decka
- f2p serijo je delu preden je bil GvG. dons ne verjamem, da bi mu ratal. ko bo še 5 drugih "edicij" kart pa še težje (ker je vedno večja razlika med tistimi, ki igrajo dlje časa in novimi accounti).
- z enim deckom boš zmeri zgublju proti igralcem, ki bojo zgradil deck samo proti teb (za turnir itak rabiš 3 decke)
- to da si legendary ni noben pokazatelj kvalitete v tournament okolju, ker so tam vsi legendary

Jerry000 ::

Superboyy te igre zame niso pay2win...ker ne dam keša za nekaj kar lahko zastonj dobim v igri...sem potrpežljiv. In z basic kartami kamot zmagaš v HS. Do legendary mogoče ne ampak hey, kdo od vas pa še je do legendary pršu? Ni samo od kart odvisno tam

St235 ::

Igra je p2w, če si za win postaviš, da moraš dobit vse karte. Potem je igralec, ki zmeče enormne količine denarja vsekakor v rpednosti.

Pri kakršni koli drugi definicije, pa ta logika pač ne zdrži.

Superboyy ::

St235 je izjavil:

Igra je p2w, če si za win postaviš, da moraš dobit vse karte. Potem je igralec, ki zmeče enormne količine denarja vsekakor v rpednosti.

Pri kakršni koli drugi definicije, pa ta logika pač ne zdrži.


Vsaj men je cilj vsake multiplayer igre bit najboljši. Pri HS ne morš bit najboljši brez velikega procenta vsebine. Igram že skor od začetka in če bi dons naredu account wipe verjetno še leta nebi prišel do takega procenta, in potem ne morš konkurirat top playerjem.

Dokler igraš vsako igro proti različnemu igralcu seveda ne opaziš razlik, ko se ti pa začnejo ponavljat z različnimi top decki pa hitr ugotoviš, da ti fali par hudih kart zarad katerih bi lahko zmagal večkrat.

St235 ::

In jih skraftaš na račun kart, ki jih imaš v zbriki samo za številko.

Superboyy ::

St235 je izjavil:

In jih skraftaš na račun kart, ki jih imaš v zbriki samo za številko.


320 commonov oz. 80 rare-ov za 1 legendary. Maš pa 53 vseh legendary kart, ki jih lahko skraftaš.

Nekak ne gre matematika skupi, ko ti falita 2 legenda pa kšn epic.

KaiV6 ::

in zakaj bi si moral skraftat Blingrtona ali pa Hemmeta oz. Pat Neagla ? :)
Za zacetek si skraftas face hunter deck, kjer mislim, da se da brez nobenega leg not. Po pol leta intenzivnega igranja pa si bos lahko control warriorja skraftal.

Se malo pa se bodo ljudje zaceli bunit, da je igra play2win ... da tisti, ki igra vec, ima vec moznosti za zmago pred ostalimi, ki so komaj zaceli igrat :)
<insert>podpis.html</insert>

MIHAc27 ::

Zame Heartstone tudi ni pay2win, ker lahko dokaj hitro dobiš vse kar potrebuješ za zmago samo z igranjem/grindom.

Se nimam za slabega igralca, ampak tudi če bi mi nekdo dal vse karte, dvomim da bi prilezel do top ranka. Obstaja ogromno for že z basic kartami, če jih ne poznaš te lahko nekdo zlahka sesuje.

ahac ::

MMO zame ni competitive žanr

Zakaj ne?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Twixz ::

Če hočeš bit dober oz. če misliš da si dober, lahko igraš Areno. Od 7. wina naprej imaš gold že povrnjen + dodaten pack, karto.

Drgač pa včeraj zvečer sem si naredil brutalen deck in sicer Shaman (ki sem ga dejansko še pred kratkim najmanj maral) v Areni. Nism se spomnu da bi ga screenshotal, je bil pa zato brutalen ker sem prišel do 10-3 v Areni, kar je do zdaj moj rekord. :))

Drugače pa ona sharana stran za izdelovanje deckov je brezvezna. Decke se naučiš naredit z igro in jst si upam trdit, da sm že kr dober v tem. In ja, Arene zdaj ne končam pod 5imi wini, tudi to je nekaj :)))

Jerry000 ::

Kaj se bolj osredotočas, bolj na early da več dmg daš nasprotniku, al se osredotočaš bolj na bord control, torej da mu čimveč minionov potolčeš?

shadeX ::

Fatigue deck je tabolš :))

Ko nima več kart se lahko je*e :))

Twixz ::

S shamanom sem ugotovil da mi najbolj pristaja zato ker najlažje naredim board control + ima relativno veliko načinov za board clear... Prej sem pa "mainal" Paladina in Druida. Focus imam pa že od nekdaj na board controll. :)

Jerry000 ::

Ma kdo kak dober deck build za zadnjega bossa pri blackrock mountain :)? Nikakor mi ne gre

KaiV6 ::

jaz sem ga naredil z priest miksom grim patron, piromancer, holy nova light naru/warden ... s tem da combote cuvas za zadnjo sprmembo bossa :) drugace pa mislim da naj bi bil deadrattle heavy deck ...

sicer pa ... pogledas kako so jih streamerji ... mislim da ima trump en video pa kripp tudi ..
<insert>podpis.html</insert>

shadeX ::

Jaz sem ga tudi naredil s priestom. In sicer sem naredil custom deck samo za tega bossa. Najbolj važne karte so bile:
2x Powerword Shield, 2x divine spirit, 2x inner fire (rabiš ga samo 1x ampak zaradi verjetnosti sem dal 2 noter), ter 2x deathlord. (Drugo karte so bile take ki so zahtevale malo mane, da sem mu lažje controlal field.

In moja taktika:

Pri 9 mane:
1x deathlord (3mane)
1x powerword shield (1mana)
2x divine spirit ( 2x2mane)
1x inner fire (1 mana)

Se pravi vržeš deathlorda (2/8), ga buffaš z powerword shieldom(2/10), mu daš 2x divine spirit (2/40), in nato še inner fire ( 40/40 ), in naslednjo rundo BAM mrtev. Tako preskoči tudi onixya fazo, če mu zadaš "fatal strike". Sem pa šel ene 4x da sem dobil prave karte :D

MIHAc27 ::

Jaz sem se najprej trudil nekaj z magom, ampak mi je vsakič zmanjkalo kart. (Rabiš skoraj nujno unga heroja, ki ti za vsak začaran spell da Fireball, a ga žal nimam)

Potem sem pa tudi jaz našel tale priest deck, pa mi je ratalo, čeprav Onyxije nisem mogel preskočit ni bila noben problem.

Jerry000 ::

Lahko kdo šera ta priest custom deck :)?

««
6 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217427 (7848) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244157670 (8141) J.McLane
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261533 (25399) D3m
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619586 (5353) ahac

Več podobnih tem