» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
7 / 18
»»

Meizu ::

Jaz sem resil celoten wing s tempo magom, vse v 1. poskusu na zelo enostaven nacin. Prakticno me ni noben boss potolkel izpod 20HP razen zadnjega, kjer sem zmagal s 14HP.

Nisem gledal nobenih guidov.

Prakticno se da cel BRM naredit z neko verzijo maga (razen mogoce freeze, tisto ni nic), sam sem vse zakljucil ali z mech mageom ali tempo mageom, razen unga, kjer so vse karte 1 mana, sem si ustvaril druida s pletoro high cost minionov. Sunwalkerji, ancient of war, ironbark protector, dr. boom, ragnaros itd. Je blo kar epic. To je bil hkrati edini boss, ki je od mene zahteval 2. poskus (pa se to zato, ker nisem tocno prebral preden sem sel noter, za kaj tocno se gre in sel noter z mech mageom, ki je seveda popusil zaradi slabsega valuea.

HighBane ::

Tudi jaz sem vse razen unega slepega rešil z mojo verzijo tempo mage (2x duplicate...) v prvo, za slepega sem vzel druida z weapon removal. BRM se mi zdel, da sem vrgel denar stran za tistih par dobrih kart. Samo Dragon decki, ki jih lahko delaš iz BRM kart so kar solidni, no ja vsaj zabavni. Nisem sprobal proti meta deckom. Zdaj imam ZOO/Dragon, Dragon Mage... Imp-losion in 2x Volcanic Dragon v roki je kar zabavno, ko mu oba dragona vržeš na polje.

Kaj je kdo gledal 24h Asus Challange, ki je bil ta vikend na twitchu? 4 igralci (streamerji) so začeli na nuli z obema adventurema na voljo in nato so lahko kupili vsako uro 3 packe z euri in neomejeno z zaslužinim zlatom. Brez Arene in so drug drugemu prepovedali tri heroje. Najvišje uverščen po 24 urah je zmagal 5000$. Konec je bil kar napet. Zadnje uverščen je dohitel prvega. Eden pa je 6h ur igral adventure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

FireBurn ::

Kater rank so dosegli ? Ko sem začel gledati vem da je prišel do ranka 14, potem sem pa čisto pozabil na to.

Drugače pa zaenkrat BRM sploh še nisem odpiral, razen prvi seveda zaradi Thaurrasiana in Grim Patrona. Drago je drago :)
Bi pa odprl do konca zaradi Flamewakerja, Destroyerja in morda Nefarina in Chromaggusa.

shadeX ::

Chromaggus v kombinaciji z Dragon Consortem (Paladin karta - spodaj), zmaga.



Naslednjo rundo lahko Chromaggus-a vržeš dol za 6 mane. In nato uporabiš domišljijo in za 4. mane poskušaš povleči čim več kart kolikor jih upaš :D

Jerry000 ::

Dejte plis serat build deck za priesta s katerim ste remagal final bossa v BRM :)

KaiV6 ::

Do zdej bi zmagal zadnjega bosa ze 6x, ce bi sam vrgel par random kart skupaj v control-priesta :)

Ce se te noben ne usmili, dobis zvecer :)
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Meizu ::

Sam ti ne morem sharat priest controla, ker sem ga sam premagal s tempo magom.

Moj deck je bil sledec:

Mage specific karte:

Mana Wyrm x2
FlameCannon x2
Frostbolt x2
Unstable Portal x2
Sorcerer's Apprentice x2
Mirror Entity x2
FlameWaker x2
Fireball x2

Neutralne karte:
Mad Scientist x2
Kezan Mystic x1 (ta je totalno nepotreben, ampak se mi ga ni dalo spreminjat, lahko zamenjas)
Piloted Shredder x2
Azure Drake x2
Loatheb x1
Sludge Belcher x2
Ilidan Stormrage x1
Dr. Boom x1
Kel Thuzad x1
Ragnaros the Firelord x1

To je to. Piece of cake.

Jerry000 ::

KaiV6 je izjavil:

Do zdej bi zmagal zadnjega bosa ze 6x, ce bi sam vrgel par random kart skupaj v control-priesta :)

Ce se te noben ne usmili, dobis zvecer :)

Če se ti bo dalo kr rukni gor :)

Jerry000 ::

Meizu je izjavil:

Sam ti ne morem sharat priest controla, ker sem ga sam premagal s tempo magom.

Moj deck je bil sledec:

Mage specific karte:

Mana Wyrm x2
FlameCannon x2
Frostbolt x2
Unstable Portal x2
Sorcerer's Apprentice x2
Mirror Entity x2
FlameWaker x2
Fireball x2

Neutralne karte:
Mad Scientist x2
Kezan Mystic x1 (ta je totalno nepotreben, ampak se mi ga ni dalo spreminjat, lahko zamenjas)
Piloted Shredder x2
Azure Drake x2
Loatheb x1
Sludge Belcher x2
Ilidan Stormrage x1
Dr. Boom x1
Kel Thuzad x1
Ragnaros the Firelord x1

To je to. Piece of cake.

Hvala, sem ugotovil da večino neutral kart mimam ko si jih naštel :/

Meizu ::

No, saj vecino kart lahko zamenjas z njihovimi alternativami, je pa res, da je to najbolj uravnotezen tempo mage deck, edino ilidana bi lahko zamenjal s sylvanasom, ampak mi je trenutno ilidan kar vsec, ker ga lahko vrzem ven in iz nasprotnika zvabim removale, kar je vedno groznja manj za odstranitev booma ali raga. Ce se ga pa odlocijo podcenjevati, je pa rezultat naslenjega turna nabit board njegovih 2/1 minionov. Res super value, ce rabis s spelli odstranjevat nasprotnikove minione, hkrati pa v zameno za vsak removal prakticno spawnas 2/1 miniona. Kar je vseeno bolje kot 1/1 tokeni.

Rag mi je pa v tej zadnji BRM bitki pomagal ogromno, ker ga tip sploh ni bil sposoben odstranit.

KaiV6 ::

Jerry000 je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

Do zdej bi zmagal zadnjega bosa ze 6x, ce bi sam vrgel par random kart skupaj v control-priesta :)

Ce se te noben ne usmili, dobis zvecer :)

Če se ti bo dalo kr rukni gor :)


Evo

Clerica nisem dal not zaradi ressurecta ... ampak je bil bolj fun narejen deck .. ni bilo nic taktiziranja vmes za premagat zadnjega bossa
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

Jerry000 ::

Hvala, vidim spet da jih tudi tukaj nekaj kart nimam...sem z druidam probal in sem prišel kar dosti bližje kot prej :)

Meizu ::

Ubistvu bo bilokatera tempo opcija se najlazja verjetno za tegale bossa. Enostavno zato, ker lahko vedno bilokdaj ruknes na mizo cisti value, ki se zelo dobro trade-a z njegovimi dropi, hkrati pa naredi dosti skode. Tako ne rabis zmetat tono kart v prvo fazo tega bossa.

Jerry000 ::

kaj je tempo opcija?

Meizu ::

Preglej si malce decke po hearthpwn.com in poglej za decki, ki so zgrajeni iz tempo vidika. Veliko kart je zamenljivih, sicer ne ravno enako efektivnih, ampak dovolj blizu, vsaj za ta wing.

Jerry000 ::

Evo, z druidom sem ga z lahkoto premagal :)

A pri BRM pa ne dobimo back card? o_O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

KaiV6 ::

Katere karte pa ti manjkajo ? da probamo z navadnimi zamenjat :)
<insert>podpis.html</insert>

Jerry000 ::

ne sej zdej je ql, sem že premagal ga...z druidom :). Hvala vseeno

shadeX ::

It's offical. 30Miljonov igralcev v dobrem letu. Bravo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

uf to pa je rekordno

Twixz ::

 Paladin

Paladin

Guys, neki sm experimentiral z Paladin deckom pa sm na 7-0 ranked streaku. Samo se mi zdi da mu še neki fali, mogoče vi lahko kaj pomagate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

KaiV6 ::

where are zombie chows!!?? :) so imo dosti boljsi kot argent,
kje pa je quarter master ? :)

vidim pa da je precej early game orientiran deck .. mogoce se kaki leper gnomi pridejo v postev

moj paladin pa zgleda tak
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

MIHAc27 ::

Jaz sem običajno vesel, če ima nasprotnik zombie chow. V prvem krogu itak še ne more napadati, do tretjega, ko naredi 4dmg se ga pa že nekako znebiš. Je Leper dosti boljša izbira.

shadeX ::

Zombie chow mene nervira sploh če imam early deck. Ta minion je namenjen predvsem uničenju tvojih early minionov ker stane 1mano je pa kar relativno močan za tak cost 2/3 in z lahkoto ubije 1 cost mana minion in pa tudi veliko 2. cost minionov. Če ga on še dodatno buffa, ti bo ubil tudi 3 cost minione.

Je pa res da njega sam nikoli ne izberem v areni. To pa zato ker če pride samo en je majhna možnost da se bo pojavil v early game-u. V mid-late gameu ga pa praktično ne potrebuješ oz. narediš nasprotniku še uslugo ker ga pohilaš za 5HP. Kar zna biti tudi usodno..

Meizu ::

Sam sem vedno skepticen do teh zombie chowow. Prakticno ce uporabis oba, bos nasprotnika healal bolj kot bo lahko sam sebe s healbotom. Je pa kul drop za mirror entity :)

St235 ::

Namen chowow je eary card in board dominance. Če uspel miniona za 1 mano tradat za dve karti in tri mane je to hud udarec za nasprotnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Meizu ::

To sigurno. Ampak ima svoj limited use. Warrior says thanks :)

KaiV6 ::

ja seveda ga ne bos uporabil turn 9 :) ampak je za early game proti aggro deckom nekaj najboljsega, ima 3 health in 2 att torej odstrani vsaj 2 miniona 2/1, prve 3 turne pa itak ima skoraj vsak hero se 30 healtha tako, da tistih 5 ni pomembno ce ga healas :) face-hunter brez minioniv na bordu turn 3 je itak odplel :)
+ kot opazam so vecinoma aggro decki na ladderju, se warriorji prevladujejo z grim patroni :)
<insert>podpis.html</insert>

MIHAc27 ::

Aha, res je chow proti minionom uporaben, in če ima nasprotnik še vedno 30 zdravja...se ni pozdravil nič.

Meizu ::

Ce ga ima... Ja sej ne recem, na zacetnih turnih je kul. Ampak cim ga ne muliganas in ne drawas v naslednjih potezah sta to ze 2 karti, ki sta totalno neuporabni. Razen, kot sem ze omenil, ce igras proti mirror entity magu.

KaiV6 ::

Ja res, ampak vec takih minionov ko imas v decku, vecji je odstotek da ga bos muliganal in drawal :) sicer pa ce imas 2 taka miniona je ~6% da dobis vsaj enega, ce pa imas se kak tak podoben minion pa je ze skoraj 100% da pade takoj na zacetku :) po RNG od Hearstona seveda :)
<insert>podpis.html</insert>

Meizu ::

Jah tole je pa res. Tale mulligan RNG je gotovo malce "rigged" za dolocene klase...

80% casa z mojim druidom vedno mulliganam wild growth ali pa innervate, ali pa celo oboje.

Pri magih podobno, enostavno vedno lahko zacnem igrat z mad scientistom in kombinacijo flame cannonov ipd. spellov.

Face hunter ravno tako. Ne vem ali imam jaz taksno ne/sreco, ampak vecino face hunterjev na zacetku vedno igra z leper gnome-om. Pa govorim to o vecjem vzorcu tekem (na oko bi rekel zdaj ze vsaj kaksnih 70).

Vsaj 70% the hunterjev je zacelo igro z njim. Saj ne trdim, da je s tem kaj narobe, je pa predvidljivo.

Nakljucje? Mogoce, kaj pa vem :) Sicer me osebno to ne moti, ravno nasprotno, ne zelim si zacet igre s tempo magom s polno roko 7 in 8 mana dropov.

MIHAc27 ::

Jaz pa zelo redko dobim innervate takoj na začetku. Samo 1x se spomnim pa celo oba :D
Edino pri warlocku se mi zdi voidwalker zelo pogost.

Meizu ::

MIHAc27 je izjavil:

Jaz pa zelo redko dobim innervate takoj na začetku. Samo 1x se spomnim pa celo oba :D
Edino pri warlocku se mi zdi voidwalker zelo pogost.


No, innervate je res tezje dobit, sploh oba. Ampak wild growth... 70% druidov proti katerim igram recimo, se vedno v prvih 3h potezah odprejo z wild growth.

Je pa res, da ima druid brez wild growth karte veliko tezje delo.

FireBurn ::

Evo smo dubil zastonj 2 packa (normal), v enem packu sem dobil 1 rare 1 common 2 epica (Avenging Wrath in Ancient War) in legendary Lord Jarraxus

shadeX ::

Ufff, fouš. Jaraxxus-a si jaz želim že dolgo časa.

Jaz nisem dobil nič pametnega. Par rarov to je pa to. :(

Čemu na čast pa smo dobili 2 paka zastonj? Ima kdo pri blizzardu rojstni dan al kaj? :D

FireBurn ::

Enako, sem dust šparal lih za njega :) Glede packov pa nevem sem bil kar malo presenečen :)

HighBane ::

We know access to Hearthstone in Europe was spotty last week. Sorry about that, and we really appreciate your patience as we worked to get the tavern back into shape. As a thank-you for bearing with us, all European region Hearthstone accounts created before May 3, 2015 will enjoy two free Classic Hearthstone card packs! Your free packs will be waiting for you in the Open Packs section of Hearthstone.
Hmm sem še mal prebral izgleda, da je bilo to sporočilo v Launcherju in so ga kasneje odstranili. Drugač nimam nič, lahko bi kaj več dobil kot 2x rare
http://us.battle.net/hearthstone/en/for...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

Jerry000 ::

Jaz nisem nič pametnega dobil -.-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Meizu ::

Jst sm dobil golden cruel taskmasterja 8-)

manniac ::

Lahko kdo razlozi malo o tej igri sem cisti zacetnik hvala?

shadeX ::

Poglej si tole:



In pa inštaliraj si igro in končaj začetne tutoriale. Kako se igra, se naučiš tam. Je zelo preprosto.



FireBurn je izjavil:

Evo smo dubil zastonj 2 packa (normal), v enem packu sem dobil 1 rare 1 common 2 epica (Avenging Wrath in Ancient War) in legendary Lord Jarraxus


Evo. Tudi jaz sem bogatejši za Jarraxusa ;((. Sem kupil 10 navadnih packov v upanju da imam veliiko srečo in ga dobim. Pa ga nisem. Potem sem pa ga naredil kar iz dusta ;((

Aja. Tistih 10 packov ni šlo v nič. Dobil sem namreč



;((

FireBurn ::

Uuu Alextrasza, mi je že parkrat rešla game :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FireBurn ()

KaiV6 ::

a nimate vseh golden card al kako ? :) peasants

jk, upam da dobite cimvec leg. kart :)
<insert>podpis.html</insert>

Meizu ::

Tole alextraszo bi ze en lep cas rad dobil pa ne gre... :P pa deamonlocka bi si rad usposobil pa jarraxi in malganis nikakor ne padeta na drop...

manniac ::

Kateri je najboljši osnovni igralec? (mage,druid,...)

KaiV6 ::

je bolj rock paper scissors ...
ena klasa je boljsa od druge in druga od tretje .. itd :)

trenutno pa prevladuje grim patron warrior
<insert>podpis.html</insert>

shadeX ::

Dokler ne sreča mojega Flamestrik-a :))

Trololololol ::

shadeX je izjavil:

It's offical. 30Miljonov igralcev v dobrem letu. Bravo :)


Ta cifra je umetna BTW.

St235 ::

Definiraj umetna? To je pač število registriranih uporabnikov.
««
7 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217370 (7791) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244157607 (8078) J.McLane
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261399 (25265) D3m
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619579 (5346) ahac

Več podobnih tem