» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
5 / 18
»»

Jerry000 ::

subby je izjavil:

Windows Phone pa kot ponavadi zanemarjen s strani game developerjev.

Nevem zakaj sploh maš windows phone če misliš gejmat na mobilcu ^^

qwertyy ::

Je kdo že probal koliko podatkov (interneta)požre?

Jerry000 ::

Baterije vec zre kot ona krekana za tablice?

shadeX ::

subby je izjavil:

Windows Phone pa kot ponavadi zanemarjen s strani game developerjev.


Lol, jaz ne vem kaj se toliko pritožujete. Vrabci na veji čivkajo da windows phone ni vodilna platforma. In zakaj bi nekdo delal za trg kjer strank praktično ni oz. jih ni veliko. Saj sigurno bojo enkrat naredili, ampak sedaj sta bila (logično) v ospredju Android ter iOS za telefone, kjer tudi pokrivata 95% vseh igralcev HS.

qwertyy je izjavil:

Je kdo že probal koliko podatkov (interneta)požre?


Jaz, ampak na krekani verziji za tablico. Dvomim da je kaj drugače pri tej verziji. In sicer en match ki je trajal 10min je porabil 500KB.

Torej pri zakupu 1GB prenosa podatkov lahko greš 2000 tekem :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

ahac ::

Windows Phone pa kot ponavadi zanemarjen s strani game developerjev.
Linux na PCju tudi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Meizu ::

Hmm, Linux je zal vedno tisti, ki potegne najkrajso. Upajmo, da se v prihodnosti po zaslugi steama obeta malce boljsa podpora za ta sistem.

Jerry000 ::

Its simple...če misliš igrat pol je windows :)

Meizu ::

Zakaj bi obstajal samo windows... Zdrava konkurenca je vedno dobra stvar in Linux si tule definitivno zasluzi vecjo podporo.

shadeX ::

Mogoče. Ampak nobeni resni firmi se neda razvijat iger za Linux, ker je trg veliko premajhen. Vložek ki bi ga porabili za razvijanje se enostavno ne bi obrestoval.

Npr Blizzard vedno razvije za OSX ter Windows istočasno. Dve najmočnejši platformi na trgu. In je dovolj, ker pokriva 99.2% trga. In sicer redko kdo ima na sistemu naložen samo Linux, ampak ima ponavadi dual boot (Linux/OSX) ali najverjetneje (Linux / Windows ). Na Linux pač dela, na windows pa gejma. To je to. Ne rečem da je Linux slab, ampak konkurenca Windowsu kar se tiče gejmanja bo samo v najbolj mokrih sanjah. Je pa daleč prišel na mobilnem trgu ( Android ).

FireBurn ::

Heh v zadnjih 5 dneh sm odpru 6-7 paketkov, in dobil 2 golden legendary : Trade Prince Gallywix in pa Mekginner ThermaPlug.

Gallywixa verjetno ne bom zamenjal medtem ko se mi zdi Mekginner veliko slabši kot kakšen drug legendary, kakšen nasvet za koga naj ga zamenjam ?

KaiV6 ::

Dr. Balanced aka Dr. Boom :) pa se Gallywix mislim da je rogue only, tako, da lahko tudi njega za kakega Ragnarosa.
<insert>podpis.html</insert>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KaiV6 ()

dellon ::

shadeX je izjavil:

subby je izjavil:

Windows Phone pa kot ponavadi zanemarjen s strani game developerjev.


Lol, jaz ne vem kaj se toliko pritožujete. Vrabci na veji čivkajo da windows phone ni vodilna platforma. In zakaj bi nekdo delal za trg kjer strank praktično ni oz. jih ni veliko. Saj sigurno bojo enkrat naredili, ampak sedaj sta bila (logično) v ospredju Android ter iOS za telefone, kjer tudi pokrivata 95% vseh igralcev HS.



Jst pa mislim da čakajo na release win 10 kjer bo jedro isto in manj komplikacij. Hearthstone je razvit v Unity-ju, kar pomeni da bi ga lahko izdali za WP skoraj vzporedno z IOS in Android.

Meizu ::

FireBurn je izjavil:

Heh v zadnjih 5 dneh sm odpru 6-7 paketkov, in dobil 2 golden legendary : Trade Prince Gallywix in pa Mekginner ThermaPlug.

Gallywixa verjetno ne bom zamenjal medtem ko se mi zdi Mekginner veliko slabši kot kakšen drug legendary, kakšen nasvet za koga naj ga zamenjam ?


Dr.Boom>Sylvanas>Ragnaros>Harrison Jones/The Black Knight

Potem pa odvisno od tega kaksne decke igras pride v postev se:

Alexstrasza, Grommash, Malganis, Jarraxus, Cenarius, Tirion itd.

Antonidas ce igras mech magea pa se to je vprasanje ali se res splaca craftat antonidasa ali raje pocakat na drop.
Sam se ga scraftal ampak ce bi se enkrat razmisljal bi verjetno scraftal tiriona ali jarraxusa kar se class specific legend tice, se raje pa sylvanasa, ki mi trenutno manjka.

Naceloma kar se neutralnih legend tice, je sveta trojica dr.value, sylvanas ter rag.

Black knight in harrison jones so super karte, vendar jih definitivno ne craftaj preden imas zgoraj omenjeno trojico saj so uporabna le kot tech karte, podobno kot big game hunter.

Trololololol ::

Jerry000 je izjavil:

subby je izjavil:

Windows Phone pa kot ponavadi zanemarjen s strani game developerjev.

Nevem zakaj sploh maš windows phone če misliš gejmat na mobilcu ^^

Hvaležen bodi razvijalcem, da je niso izdali za WP. Namreč nočeš igrati tega obupnega PAY TO WIN sranja.

ahac ::

Namreč nočeš igrati tega obupnega PAY TO WIN sranja.


Kako je pa "pay to win"?
Bolj fer je kot celo veliko mobile f2p single player iger.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Trololololol ::

Aha, tako kot je LoL free to play & pay 2 win. Če F2P ponuja opcijo, ki se jo da doseči z nakupom ali brez nakupa, in ta brez nakupa pomeni nerazumno dolgotrajno grindanje, je igra p2w. *Če ta opcija ponuja neko prednost. Več kart je prednost. Več herojev je prednost. Na tekmovalnem nivoju se namreč igra več dekov in vsi so več ali manj podobno sestavljeni.
Da je igra P2W, ti bo znal reči nekdo, ki je prišel blizu profesionalnega nivoja. Poznam jih nekaj, ti namreč nisi.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Igram to igro že 1. leto. Vložil nisem niti centa, imam pa že ogromno legendarijev. Basic kart mam 90%, mech kart tudi tam okoli. Praktično lahko naredim kateri koli deck ki mi zapaše.

Blizzard pa tudi ni dobrodelna ustanova. Če hočeš igrat igro jo igraj, če ne pa ne. Noben te ne sili. Glede na to da nisem vložil niti centa in lahko bp dosežem 5. rank, bi rekel da igra ni p2w. Sigurno bi dosegel še več, z bolšjim deckom ampak pomanjkanje časa te zje*e. HS ima preko 30miljonov igralcev (to je bil podatek 2014 december. Sedaj jih ima sigurno veliko več), ki jim tak način igre ustreza.

Lahko igraš tudi areno in če si dovolj dober in prideš do kakih 12 zmag dobiš 1free pack plus cca 500gold. To pa je 5. novih packov. Blizzard odpira vse možnosti ampak če se ti neda in si len, je pač seveda igra "p2w".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

ahac ::

Poznam jih nekaj, ti namreč nisi.
Res nisem. Ampak bi pa bil, če bi le zmetal dovolj evrov v igro?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Trololololol ::

shadeX je izjavil:



Lahko igraš tudi areno in če si dovolj dober in prideš do kakih 12 zmag dobiš 1free pack plus cca 500gold. To pa je 5. novih packov. Blizzard odpira vse možnosti ampak če se ti neda in si len, je pač seveda igra "p2w".

Če te zjebe en z boljšim pekom si spaljen. V competitive igrah imam pa namreč zabitih preveč ur in vem, kdaj je igra p2w in kdaj ne. Če te speče en, ki ima enak skill kot ti in boljši pek zaradi vloženih evričov, je to to, kar je večina f2p iger.

St235 ::

To je enako jokanje kot pri LoL. To, da lahko hitreje prideš do kart pač ne naredi igre p2w. Še posebej, če pogledaš konkurenčne izdelke ti bo hitro jasno, da govoriš neumnosti. Lahko pa recimo poveš za primerljivo igro, ki ni p2w po tvoji logiki?

Ključen vir kart in golda za dobre igralce je arena, tam pa denarja, če si dober, ne rabiš. Če pa nisi, hja potem je pa tako ali tako vsaka igra zate p2w.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Jerry000 ::

Trololololol je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

subby je izjavil:

Windows Phone pa kot ponavadi zanemarjen s strani game developerjev.

Nevem zakaj sploh maš windows phone če misliš gejmat na mobilcu ^^

Hvaležen bodi razvijalcem, da je niso izdali za WP. Namreč nočeš igrati tega obupnega PAY TO WIN sranja.

Nic ni pay to win,ne prbiji

Trololololol ::

St235 je izjavil:

To je enako jokanje kot pri LoL. To, da lahko hitreje prideš do kart pač ne naredi igre p2w. Še posebej, če pogledaš konkurenčne izdelke ti bo hitro jasno, da govoriš neumnosti. Lahko pa recimo poveš za primerljivo igro, ki ni p2w po tvoji logiki?

Ključen vir kart in golda za dobre igralce je arena, tam pa denarja, če si dober, ne rabiš. Če pa nisi, hja potem je pa tako ali tako vsaka igra zate p2w.

DotA. Vse z nule free to play

Nejcolin ::

Trololololol je izjavil:

Aha, tako kot je LoL free to play & pay 2 win. Če F2P ponuja opcijo, ki se jo da doseči z nakupom ali brez nakupa, in ta brez nakupa pomeni nerazumno dolgotrajno grindanje, je igra p2w. *Če ta opcija ponuja neko prednost. Več kart je prednost. Več herojev je prednost. Na tekmovalnem nivoju se namreč igra več dekov in vsi so več ali manj podobno sestavljeni.
Da je igra P2W, ti bo znal reči nekdo, ki je prišel blizu profesionalnega nivoja. Poznam jih nekaj, ti namreč nisi.

Kako je pa LoL pay 2 win?

Twixz ::

Najbolj odvisen pri HS si od randoma, katere karte dobiš itd. Ta random lahko zminimaziraš, ne moreš ga pa uničiti.
Niti LoL, niti HS nista p2w. Ker lahko si ti kupiš vse karte, pa bi brez guidov na internetu s temi kartami naredu nič, še jst bi takega človeka z basic kartami obrnil. In potem bi se ta človek (najverjetneje) izgovarjal na random, da je dobil preslabe karte, itd.

League je pa čisti solo skill. Tu ni p2w, to je play play play & še enkrat play 2 win. Rabiš tud samokritičnost da veš kje se improvat itd.

Skratka, nič od omenjenega ni p2w. :)

shadeX ::

Še vedno ne gre pozabiti da je to igra s kartami in ni vse odvisno od skilla in kart pač pa je tudi nekaj sreče vmes. Draw je zelo pomemben in tudi če imaš dobre karte, če pridejo po najbolj nemogočem vrstnem redu, si screwed :D

St235 ::

Trololololol je izjavil:

St235 je izjavil:

To je enako jokanje kot pri LoL. To, da lahko hitreje prideš do kart pač ne naredi igre p2w. Še posebej, če pogledaš konkurenčne izdelke ti bo hitro jasno, da govoriš neumnosti. Lahko pa recimo poveš za primerljivo igro, ki ni p2w po tvoji logiki?

Ključen vir kart in golda za dobre igralce je arena, tam pa denarja, če si dober, ne rabiš. Če pa nisi, hja potem je pa tako ali tako vsaka igra zate p2w.

DotA. Vse z nule free to play


Bravo, jaz budala iščem primerljivo igro z HEARTHSTONE in res ne vem zakaj nisem pomislil na DOTA... jezus.

ahac ::

DotA. Vse z nule free to play

Razen igra s prijatelji. Na battle.net mi ni treba plačat $5, da lahko dodajam prijatelje. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Če iščemo primerljivo igro s kartami je tukaj Magic: The Gathering. V primerjavi s hearthstone je ta igra že 20 let pred njo. Ima preko 6000 kart, medtem ko jih ima hearthstone okol 600.

600 kart lahko zbereš brez zapraviti centa v zglednem času, Pri magic, boš pa 6k. kart farmal kar nekaj let, tako da se splača kar packe kupiti.

St235 ::

Nisem vedel, da MTG lahko dejasnko igraš brez denarnega vložka.

Jerry000 ::

Tudi jaz nisem vedel. Bom probal, sicer mam raj magic v fizični obliki ampak i will give it a try :)

Dosan ::

shadeX je izjavil:

Če iščemo primerljivo igro s kartami je tukaj Magic: The Gathering. V primerjavi s hearthstone je ta igra že 20 let pred njo. Ima preko 6000 kart, medtem ko jih ima hearthstone okol 600.

600 kart lahko zbereš brez zapraviti centa v zglednem času, Pri magic, boš pa 6k. kart farmal kar nekaj let, tako da se splača kar packe kupiti.



Kje točno je MtG zastonj za igrat? Magic online? Duels of planeswalker verzije igre na Steam/iOS/Android?

Jerry000 ::

Ja mene tudi zanima to. Ampak zakaj je MTG bolši od HS? Čist tko sprašujem...

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Ja mene tudi zanima to. Ampak zakaj je MTG bolši od HS? Čist tko sprašujem...


MtG ima za sabo 20 let razvoja in seveda ogromno količino različnih kart in mehanik, je bolj zahteven on Hearthstone-a na n-to potenco, ko se spustiš v res competitive formate. Brezveze je pomoje govoriti kateri je boljši, tisti ki se ti dopade je super. Ogromno MtG navdušencev recimo igra Hearthstone kot neko casual in tehnološko izpiljeno (MtG je tukaj porazen) alternativo.

shadeX ::

Jerry000 je izjavil:

Ja mene tudi zanima to. Ampak zakaj je MTG bolši od HS? Čist tko sprašujem...


Nikjer nisem napisal da je boljši kot HS. Napisal sem da je igra primerljiva s HS.

Jaz sem si jo na potegnil na tablico (iOS) samo za sprobat, ampak mi je HS bolj pri srcu.

Dosan ::

shadeX je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ja mene tudi zanima to. Ampak zakaj je MTG bolši od HS? Čist tko sprašujem...


Nikjer nisem napisal da je boljši kot HS. Napisal sem da je igra primerljiva s HS.

Jaz sem si jo na potegnil na tablico (iOS) samo za sprobat, ampak mi je HS bolj pri srcu.


A lahko poveš kaj točno si si naložil na tablico? Ker karkoli si lahko naložiš na tablico - to ni polni MtG. Niti stotina le-tega.

shadeX ::

MTG 2015 :D

Trololololol ::

Predstavljaj si situacijo, kjer imaš dva bota. Oba bota imata isto umetno pamet. Oba bota začnete iz nule, le da ima en vse karte kupljenje, drugi pa jih nima. Oba morata imeti sestavljenih določeno število pekov. Ta dva bota se spopadeta. Pred borbo, oba drug drugemu eliminirata določene peke. Prvi bot ima v mnogih pekih idealne karte, drugi jih ima v manj pekih.
Po eliminaciji ostane največja možnost za nastalo situacijo (če ima bot1 dokončanih 5 pekov od 6 in bot2 2 od 6)
a ) Prvi bot ima pek z idealnimi kartami, drugi z neidealnimi, zgodi se:
a1 ) Bot1 izgubi, ker ni imel sreče s potegom kart, kljub boljšim kartam
a2 ) Bot1 zmaga, ker ni imel sreče s potegom kart, a je imel boljše karte

Obstaja še druga situacija:
b ) Oba bota igrata z enakovrednim pekom
b1 ) Bot1 zmaga, ker je imel več sreče s potegom kart
b2 ) Bot1 zmaga, dobi iste karte kot Bot2, s tem, da je on prvi na potezi.
b3 ) Situacija b2, le da je Bot1 drugi na potezi, konec je poraz.

Pa še tretja... Največ možnosti je za prvo.

To nastane, kadar se iz igre izključi skill. Če igra ni odvisna od skilla, temveč od drugih faktorjev, ki se jih da pridobiti z denarjem, je zadeva PAY 2 WIN.
Če igraš proti nekom, ki ima v vseh pekih idealne karte in ima enak skill level kot ti, boš izgubil. Če igraš Best of 1 morda ne, če pa igraš BO5 pa je verjetnost za zmago na njegovi strani. Obstaja še verjetnost, da kljub boljšim kartam izgubiš, ker nimaš sreče, ali da kljub slabšim kartam zmagaš, ker imaš srečo.
Ta resne igre se poskušajo tem faktorjem kot so sreča ali na igra vplivajoči elementi kupljeni z denarjem IZOGNITI.
Ta resne igre so: Shootmania, DotA, CSGO, etc.

Pri LoLu je zadeva podobna. Če imaš ti odklenjenih 30 herojev, nasprotniki pa vse, in ima nasprotnik heroja, ki mu lahko idealno nasprotuješ samo z enim herojem, ki ga ti pač nimaš odklenjenega, ker v igro nisi vlagal denarcev, ti izbereš manj primernega heroja. Ob enako dobri igri vseh 10 igralcev bo tista ekipa, ki je morala izbrati manj primernega heroja izgubila. Temu se sicer na rahlo izognejo z benanjem herojev, vendar:
V kolikor ti benajo idealnega heroja in ti nimaš odklenjenega drugega najboljšega, temveč tretjega, je zadeva ista.

Dodajam na seznam še igro: Blade Symphony

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

@Kek'c: Arena v HS te postavi na laž. Tam imamo vsi iste možnosti ne glede na vložene €. PA tudi ranking sistem, je precej OK. Redkokdaj sem srečal igralca s fantastičnimi kartami, ki bi me naklestil takoj. V igro nisem vložil niti € pa imam slabe 2/3 kart. Tako da v HS res težko vidim P2W prej P2W Faster. Pač kupiš vse karte in potem moraš kar konkretno delat na skillu, ker brez skilla si nula. Tako da sam preferiram počasno buildanje, da se navadiš kart in strategij, ne pa da takoj posežeš po najmočnejših in jih imaš cel kup potem pa ti zmanjka osnov.

MacoLa27 ::

V tej debati glede Pay2Win se vsi obešate na "Pay", nihče pa se ne vpraša, kaj točno pomeni "Win".

Ultimativni win je 1. mesto Legendary ranka. Verjemite mi, vsi, ki se potegujejo za ta rank, imajo VSE karte in takrat je vse odvisno zgolj od skilla.
Pred tem pa je po mojem mnenju win to, da premaguješ ljudi, ki imajo boljše karte kot ti. In to velja od samega začetka na ranku 25 do legendary in verjetno še naprej.
Če pa kot WIN razumeš to, da si prišel do Legendary, potem pa je res razlika:
- lahko špilaš par mesecev, da nafarmaš dusta za 3 FOTD decke in prešpilaš N iger, da ti uspe. Vmes dosti časa preživiš na rankih > 13, ker pač nimaš kart.
- lahko pa narediš nov account, kupiš vse karte, sestaviš 3 FOTD decke in te tile decki ponesejo recimo do ranka 8
Razlika je par mesecev grinda, ampak v obeh primerih boš moral pokazati kar nekaj skilla, da prideš do Legendary. Deck namreč sam po sebi ne zmaga, vedeti moraš, kaj in kako igrajo ostali ter kako jih countrati.

V nobenem primeru v Hearthstonu ne vidim PAY2WIN koncepta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MacoLa27 ()

Meizu ::

Legend lahko postanes s face hunter deckom, ki stane nekaj cez 1000 dusta ali osnovnim senfglas grim patron warriorjem, ki stane 700 dusta. Slednji deck je v tej sezoni preverjeno prilezel vsaj do legend rank #3.

St235 ::

Trololololol je izjavil:


Dodajam na seznam še igro: Blade Symphony

Še ena vrhunska igra z kartami, ki spominja na Heartstone? Damn you are on fire.

shadeX ::

V čem je point kopiranja deckov? :)

Bad ass, si če bom legend z deckom ki si ga sam scraftal :D

Meizu je izjavil:

Legend lahko postanes s face hunter deckom, ki stane nekaj cez 1000 dusta ali osnovnim senfglas grim patron warriorjem, ki stane 700 dusta. Slednji deck je v tej sezoni preverjeno prilezel vsaj do legend rank #3.


V čem je point kopiranja deckov? :)

Bad ass, si če bom legend z deckom ki si ga sam scraftal :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Dosan ::

shadeX je izjavil:

MTG 2015 :D


MtG 2015 je eno skropucalo, ki ga zdaj vsako leto wizardsi ven vržejo ker bi radi pobrali keš še na nefizičnih platformah in se niso nič naučili še iz njihovega skropucala od Magic Online. 2015 so začeli z zelo omejenim free single player verzijo in seveda turili nakup svega in svašta na vsakem koncu. Hearthstone tole šiša na vseh koncih in krajih, MtG 2015 je pa samo za tiste ki ne poznajo Hearthstone-a ali pa res res rabijo Magic fix še na tablici. Se pa ne da veliko pametnega narediti v MtG 2015 brez vloženega denarja (vsaj ne takrat ko je ven prišel), Hearthstone ki je prišel v istem času ven pa nudi super izkušnjo popolnoma zastonj (ja, špilam že eno leto brez vloženega centa in je super zame kot casual igra).

Trololololol ::

MacoLa27 je izjavil:

V tej debati glede Pay2Win se vsi obešate na "Pay", nihče pa se ne vpraša, kaj točno pomeni "Win".

Ultimativni win je 1. mesto Legendary ranka. Verjemite mi, vsi, ki se potegujejo za ta rank, imajo VSE karte in takrat je vse odvisno zgolj od skilla.
Pred tem pa je po mojem mnenju win to, da premaguješ ljudi, ki imajo boljše karte kot ti. In to velja od samega začetka na ranku 25 do legendary in verjetno še naprej.
Če pa kot WIN razumeš to, da si prišel do Legendary, potem pa je res razlika:
- lahko špilaš par mesecev, da nafarmaš dusta za 3 FOTD decke in prešpilaš N iger, da ti uspe. Vmes dosti časa preživiš na rankih > 13, ker pač nimaš kart.
- lahko pa narediš nov account, kupiš vse karte, sestaviš 3 FOTD decke in te tile decki ponesejo recimo do ranka 8
Razlika je par mesecev grinda, ampak v obeh primerih boš moral pokazati kar nekaj skilla, da prideš do Legendary. Deck namreč sam po sebi ne zmaga, vedeti moraš, kaj in kako igrajo ostali ter kako jih countrati.

V nobenem primeru v Hearthstonu ne vidim PAY2WIN koncepta.

Preden prideš do tega, se bojuješ še ljudi, ki imajo več kart od tebe, boljših kart. In edino njihov idiotizem ter sreča te rešita.

Jerry000 ::

Trololololol je izjavil:

MacoLa27 je izjavil:

V tej debati glede Pay2Win se vsi obešate na "Pay", nihče pa se ne vpraša, kaj točno pomeni "Win".

Ultimativni win je 1. mesto Legendary ranka. Verjemite mi, vsi, ki se potegujejo za ta rank, imajo VSE karte in takrat je vse odvisno zgolj od skilla.
Pred tem pa je po mojem mnenju win to, da premaguješ ljudi, ki imajo boljše karte kot ti. In to velja od samega začetka na ranku 25 do legendary in verjetno še naprej.
Če pa kot WIN razumeš to, da si prišel do Legendary, potem pa je res razlika:
- lahko špilaš par mesecev, da nafarmaš dusta za 3 FOTD decke in prešpilaš N iger, da ti uspe. Vmes dosti časa preživiš na rankih > 13, ker pač nimaš kart.
- lahko pa narediš nov account, kupiš vse karte, sestaviš 3 FOTD decke in te tile decki ponesejo recimo do ranka 8
Razlika je par mesecev grinda, ampak v obeh primerih boš moral pokazati kar nekaj skilla, da prideš do Legendary. Deck namreč sam po sebi ne zmaga, vedeti moraš, kaj in kako igrajo ostali ter kako jih countrati.

V nobenem primeru v Hearthstonu ne vidim PAY2WIN koncepta.

Preden prideš do tega, se bojuješ še ljudi, ki imajo več kart od tebe, boljših kart. In edino njihov idiotizem ter sreča te rešita.

Ja, ampak itq dost igraš, šparaš gold in dust ter nabavljaš karte in nakoncu si na istem :)

ahac ::

Preden prideš do tega, se bojuješ še ljudi, ki imajo več kart od tebe, boljših kart. In edino njihov idiotizem ter sreča te rešita.

In tako se naučiš igrat...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Je še kdo opazil, da se ne da več 1x dnevno questa zamenjat?
Zglada, da bo treba res vsaj basic deck nardit za vsako classo.

Twixz ::

Čisti primer random poraza sem imel včeraj v Areni. Mage vs Hunter, imel sem 8 HP (zaradi slabega early gama), ampak sem z enim blizzardom spucal njegov board in ohranjal konstantno vodstvo. Predzadnjo rundo je summonal Webspinnerja in jst sm bil 1 damage of lethal. End turn, čakam na svojo 9. zmago v Areni, pa tip ubije svojega Webspinnerja in kaj vleče? Krusha, kaj pa drugega. BUM!, game over. 8-3 Arena run, because of that RANDOM beast luck draw.

Zdaj grem pa še eno rundo pa da vidimo če bo kaj bolše :D

Jerry000 ::

subby je izjavil:

Je še kdo opazil, da se ne da več 1x dnevno questa zamenjat?
Zglada, da bo treba res vsaj basic deck nardit za vsako classo.

Ravno danes sem ga zamenjal...

bozicek ::

Samo tko bom rekel...proklet dan ko so nardil HS za telefone :)
Si na sihtu, gres med pavzo na kafe, ahhh bomo eno na hitro odigral...gres na pircek ahhh bomo eno na hitro odigral...gres v stacuno, mah ne grem se domov bom tuki v stacuni en kafetek na hitro spil pa eno na hitro odigral...
Mater :)
Darila letos samo za poredne
««
5 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217113 (7534) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244157383 (7854) J.McLane
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261029 (24895) D3m
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619558 (5325) ahac

Več podobnih tem