» »

Sumljiv slovaški avto

Sumljiv slovaški avto

Arto ::

Danes okrog 4h popoldne takoj ob vstopu iz Madžarske v Slovenijo se je za mano pričel vozit črn Volkswagen karavan s slovaško tablico. Ko sem zapeljal na prvo počivališče ob madžarski meji, se je zapeljal za mano in nato počakal, dokler nisem zapeljal nazaj na avtocesto. V avto je bil nek možakar s slušalko v ušesu. Ko sem zapeljal nazaj na avtocesto sem nalašč vozil ene 80, da bi me prehitel, nato se je samo za kratek čas zapeljal ob moj avto, nato pa se je sunkvito ustavil na prvem odstavnem prostoru. Potem sem ga videl še enkrat tam nekje okrog Murske Sobote, potem pa je izginil.

Vse skupaj kar malo strašljivo, ima kdo kakšno podobno izkušnjo?

Mesar ::

Nagradno vprašanje: Koliko je vreden tvoj avto?
Your turn to burn!

Arto ::

Mesar je izjavil:

Nagradno vprašanje: Koliko je vreden tvoj avto?

Heh, ne bo to, je samo nek star brezvezen Clio.

Arto ::

Cestni pirati torej? Čeprav se mi zdi turkizen Clio letnik 2004 malo čudna tarča. Je pa res, da sem bil praktično sam na cesti.

Brane22 ::

Mogoče je kdo dobil podatek o stanju na tvoji bančni kartici ali pa gre za prezavzeto službo varovanja, kateri si se zazdel sumljiv v kaki lokalni štacuni ali pa za kako narko policijo.

Čeprav ni logično da bi policija nastopila tako, da bi bila vpradljivo opazna. Ni pointa, da te "tarča" vidi, sploh če te potem lahko toži. "Varnostniki" so manj občutljivi na to. Če pride do gužve, gre pač za "neznanca".

#000000 ::

Gandalfar me je zbrisal, sicer ne vem zakaj, ker vsak dan beremo da so rec. romuni ipd. ukradli na avtocestnem počivališču to in ono, ne vem zakaj to nebi bilo mogoče ? Recimo jaz bi prvo pomislil v teki situaciji na to da mi nekdo hoče nekaj ukrast, ker pač policija in tajne službe nimajo VEČ razloga da bi me špijonirale :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Glugy ::

Lahko da je njegov sopotnik hekal v tvoj telefon ker je iskal lahek plen. Al pa je iskal nekoga pa te zamenjal z njim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudni voznik - kaj storiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
928996 (7332) T-h-o-r
»

Zasledovanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539735 (7749) Wasted
»

Gorenjski vozniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23814552 (9365) Tody
»

Prometna nesreča - pravno vprašanje (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Na cesti
43533109 (21788) šernk

Več podobnih tem