» »

HDMI zaslon

HDMI zaslon

Davidexon ::

Zanmima me sledeče: Ali imam lahko preko kabla HDMI priklopljeno TV in hkrati nemoteno delam na računalniku?

Gigahertz ::

seveda, čeprav si malo čudno postavil vprašanje
"670#2500#8"

Davidexon ::

Kako pa?

Mr Johnny ::

Postavi še enkrat vprašanje in to razločno.

Trenutni odgovor je nekako tako: Da, TV imaš lahko priklopljeno preko HDMI kabla in nemoteno delaš na računalniku.

Je TV preko računalnika? Je računlnik povezan s TV preko HDMI? Je TV računalniški zaslon? etc...

Gigahertz ::

prvo mal bolj natančno opiši
"670#2500#8"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gigahertz ()

Davidexon ::

Sepravi.. imam povezan računalnik in TV preko HDMI kabla.. Mene pa zanima sledeče.. Ali bi lahko: npr. gledal film, poslušal glasbo...(uporabljal računalnik ne da bi se to videolo na TV) Npr. da bi si nastavil dva zaslona ali pa če obstaja kakšen preprost program al neki :)

ZarodeX ::

Da, lahko uporabljaš 2 zaslona, če imaš windows 8 greš Naprave, drug zaslon in imaš opcije ( ali kopijo zaslona ali razširjen zaslon..) , če imaš pa win7 pa greš nadzorna plošča zaslon in tam daš da ti prepozna zaslon in potem si naštimaš, nevem za win7 natančno ker uporabljam win8, sicer pa jaz na enem ekranu gledam siol twin TV na drugem pa surfam po internetu :) uporabna zadevca :)

In potem ko maš to naštimano greš z miško iz enega zaslona na drugega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZarodeX ()

Mr Johnny ::

Ne komplicirat, WinKey + P za povezat, resolucijo in smer zaslona pa nastaviš z desnim klikom in Screen Resolution/Properties (odvisno od verzije winsev).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962578123 (17452) Dominator
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5111225 (3790) acookook
»

Priklop hišnega kina

Oddelek: Zvok in slika
265708 (3548) ninjaxx
»

hdmi

Oddelek: Strojna oprema
252014 (1206) damirba
»

Asusova tipkovnica Eee skoraj tu

Oddelek: Novice / Matične plošče
375260 (3503) Mercier

Več podobnih tem