» »

Kateri LED LCD TV do 1000€ kupiti?

Kateri LED LCD TV do 1000€ kupiti?

error7891 ::

Kupujem nov televizor in nisem najbolj na tekočem katere znamke in modeli tv-jev so sedaj in.
Pri televiziji mi niso toliko pomembni raznorazni dodatki in bombončki, ki jih ima televizija, ampak mi je najpomembneje da ima televizor prave barve in ostrino, skratka dobro sliko. Od dodatkov kvečjemu potrebujem usb vrata, da bom lahko gledal filme iz usb ključa in pa da televizija prikazuje slo podnapise.

Diagonala zaslona naj bo tam okoli 120cm. Cena je max 1100€ več ne!

Gledal sem tega in me zanima če ima ok sliko ali obstaja še boljši nakup za ta denar?
ue46es6710-smart-led-samsung

Han ::

Predlagani ima vse kar iščeš, slika je OK. Je pa to lanski model.

Podoben letošnji je npr. UE46F6400. Sicer ima polovico nižji CMR, a tega praktično ne boš opazil.

Iz LG tabora izgleda v redu 47LA6608.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Han ::

Ali pa npr. UE46F6500, ki je po karakteristikah bolj primerljiv z UE46ES6710.

Han ::

In še npr. UE46F6750, ki ima micro dimming (boljša črna barva) in 600 CMR.

T_F_7 ::

ko izbereš model poglej na ceneje.si ali kakem podobnem portalu kje ga dobiš za najnižjo ceno, da ne boš slučajno v kakem big bangu kupoval in ga preplačal za 200€.

error7891 ::

T_F_7 je izjavil:

ko izbereš model poglej na ceneje.si ali kakem podobnem portalu kje ga dobiš za najnižjo ceno, da ne boš slučajno v kakem big bangu kupoval in ga preplačal za 200€.


ojej, ravno v big bang sem mislil iti ponj

Brias ::

error7891 je izjavil:

Kupujem nov televizor in nisem najbolj na tekočem katere znamke in modeli tv-jev so sedaj in.
Pri televiziji mi niso toliko pomembni raznorazni dodatki in bombončki, ki jih ima televizija, ampak mi je najpomembneje da ima televizor prave barve in ostrino, skratka dobro sliko. Od dodatkov kvečjemu potrebujem usb vrata, da bom lahko gledal filme iz usb ključa in pa da televizija prikazuje slo podnapise.

Diagonala zaslona naj bo tam okoli 120cm. Cena je max 1100€ več ne!

Gledal sem tega in me zanima če ima ok sliko ali obstaja še boljši nakup za ta denar?
ue46es6710-smart-led-samsung


http://www.moj-tv.com/led-tv/samsung-ue...
918 eur

http://www.makspro.si/index.php/led-lcd...
918 eur

sigurno se da se kje ceneje dobiti ...

anej123 ::

malo malo za tako ceno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: anej123 ()

Zheegec ::

Zakaj kupuješ LED LCD z navadno matriko, če so ti pomembne barve? IPS LCDjev praktično ni več, tako da kar po plazmo!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

anej123 ::

error7891 ::

Skoraj sem že čisto odločen, da grem v soboto po tegale:
47pfl6008k12-led-tv-philips

Bo to vredo nakup in bodo delovali tudi slo podnapisi zraven filmov (.srt, itd.)?

ALIEn3001 gledam plazme ampak imajo vse preveliko diagonalo zaslona, za takšno ceno kot jaz kupujem. 150cm mi je preveč, ker imam v dnevni sobi oddaljenost gledanja televizije 3.3 metra.

Han ::

V osnovnem prospektu SRT podnapisi niso omenjeni, v navodilih za uporabo pa so. Če dejansko delujejo, s šumniki vred, bom verjel, ko bom to videl na lastne oči. Starejši Philipsi podnapisov niso podpirali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

medenko ::

Tv sprejemnik SAMSUNG 46F6500

Vaša cena: 1.063,78 €
Spletna cena: 1.109,00 €
Dobavljivost: Na zalogi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemanje TV programa na USB ključ

Oddelek: Zvok in slika
148452 (5891) refosk
»

Samsung smart TV in WiFi problem

Oddelek: Omrežja in internet
123654 (3387) Han
»

nakup LED LCD televizorja

Oddelek: Zvok in slika
235821 (5255) HDvideo
»

Samsung vs LG (TV)

Oddelek: Zvok in slika
124358 (3495) zegler
»

nakup led televizorja?

Oddelek: Kaj kupiti
114581 (4423) Zheegec

Več podobnih tem