» »

Fallout 4

Fallout 4

««
46 / 58
»»

oo7 ::

Fallout 4: Nuka-World Theme Song feat. Bottle & Cappy (PEGI)


Nuka cola izide 30 avgusta 2016 >:D

oo7 ::

Nuka world



.

oo7 ::

Fallout 4 - Vacationing in Nuka-World



-

oo7 ::

What time Fallout 4 Nuka-World releases in your region

5:00pm PST August 29 (West Coast US)
8:00pm EST August 29 (East Coast US)
1:00am BST August 30 (UK)
2:00am CEST August 30 (Western Europe)
10:00am AEST August 30 (Sydney)

Cancer ::

Že kdo sprobal nov DLC? Prvi vtisi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cancer ()

oo7 ::

Cancer je izjavil:

Že kdo sprobal nov DLC? Prvi vtisi?


Jaz sem sprobal :)

Igral sem 1 uro pa nisem še prišel, do parka. Lahko pa povem, da v tej uri je sama akcija ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Cancer ::

Super. Sem malo redditu bral da naj bilo za okoli 20 ur contenta, če res vse pregledaš. Potem se verjetno splača kupiti season pass, ki ga trenutno še nimam.

oo7 ::

Cancer je izjavil:

Super. Sem malo redditu bral da naj bilo za okoli 20 ur contenta, če res vse pregledaš. Potem se verjetno splača kupiti season pass, ki ga trenutno še nimam.


V season passu imaš še Far Harbor, ki je velik in dober DLC ;)

oo7 ::

NVIDIA Reveals 'Vault 1080' Fallout 4 Mod Packed with Next-Gen GameWorks Tech

Vault 1080 is an official NVIDIA mod, and as such packs a serious technological punch. Volumetric lighting features extensively - in ways not seen in the standard game - while shadows are more realistic and velvety than ever. This is thanks to HBAO+ and its control of ambient occlusion, which creates authentic depths anywhere a light source is blocked, no matter how small or fleeting.










http://www.geforce.com/whats-new/articl...

scipascapa ::

Furbo ::

Si moram shraniti povezavo za naslednjo debato o superiornosti konzol.
Škoda, ker nekateri modi so res dobri/nujni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ahac ::

scipascapa je izjavil:

http://www.neogaf.com/forum/showthread....

F**K YOU SONY
Zakaj taka jeza?
Konzolaši nikoli v zgodovini niso imel modov, pa jih to očitno ni motilo... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Definitivno slaba novica za Playstation konzolaše.

scipascapa ::

ahac: XBOX Fallout 4 jih ima.

scipascapa ::

ne pozabit na skyrim, kdor je prednaročil in plačal na psnju rofl

 :P

:P

Berni_01 ::

Uglaunem igram Nuka World že kakih 5-7ur in se neizmerno zabavam. DLC je vreden denarja ;)
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

oo7 ::

Berni_01 je izjavil:

Uglaunem igram Nuka World že kakih 5-7ur in se neizmerno zabavam. DLC je vreden denarja ;)


Jaz sem zaekrat samo sprobal, ker moram prvo preigrati Deus Ex, do konca potem pa akcija :)

D3m ::

oo7 je izjavil:

Definitivno slaba novica za Playstation konzolaše.


Don't care.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Sem začel igrati Nuka World in zaenkrat zelo dobro :)

Samo ti Raiderji pa so ubrisani namreč imajo stol iz živega Goaula :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Igram Nuka world in kar naekrat se mi pojavi quest v Commonwealthu se pravi na originalni mapi :) kjer greš v vault 88 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Igram Nuka world in kar naekrat se mi pojavi quest v Commonwealthu se pravi na originalni mapi :) kjer greš v vault 88 :)

Vault 88 je iz prejšnjega DLC-ja Vault-Tec Workshop. V tistem Vaultu imaš par questov potem pa lahko iz njega napraviš svoj Vault po svojih željah.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Igram Nuka world in kar naekrat se mi pojavi quest v Commonwealthu se pravi na originalni mapi :) kjer greš v vault 88 :)

Vault 88 je iz prejšnjega DLC-ja Vault-Tec Workshop. V tistem Vaultu imaš par questov potem pa lahko iz njega napraviš svoj Vault po svojih željah.


Točno Vault-Tec je izšel med Far Harb or in Nuka world.

Si ti že preigral Nuka world?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Si ti že preigral Nuka world?

Ne, še začel nisem, niti igre nimam na računalniku, ker sem jo moral pobrisati, da je bil prostor za Deus Ex :D

SimplyMiha ::

oo7 je izjavil:

Sem začel igrati Nuka World in zaenkrat zelo dobro :)

Samo ti Raiderji pa so ubrisani namreč imajo stol iz živega Goaula :))


To bo frizerski stol. :D

oo7 ::

SimplyMiha je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem začel igrati Nuka World in zaenkrat zelo dobro :)

Samo ti Raiderji pa so ubrisani namreč imajo stol iz živega Goaula :))


To bo frizerski stol. :D



Evo sem našel en video :)

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Si ti že preigral Nuka world?

Ne, še začel nisem, niti igre nimam na računalniku, ker sem jo moral pobrisati, da je bil prostor za Deus Ex :D


Saj če imaš shranjene save datoteke potem ni problema.

oo7 ::

Podeželje v Nuka world :)





Tale pokalica, ki jo dobiš v Nuka world je super. Municija 7.62mm

BigWhale ::

Tole spodnje je AK-47. :)

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Tole spodnje je AK-47. :)



Zgleda že tako razen kopita samo v igri se imenuje The Problem Solver



V taki barvi dobiš to orožje samo jaz sem ga prebarval v bolj naravne barve :)


Potem sta pa še dva podobna

Splattercannon



Handmade rifle

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kopito je ročaj od lopate :))

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kopito je ročaj od lopate :))


Ja to je raiderski dizajn ;)


Jaz sem takoj spremenil barvo in zamenjal kopito.

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Kopito je ročaj od lopate :))


Ce bi na AK-47 uporabljal tole za kopito, potem bi domov v shelter hodil z modricami na rami. :))

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

Izi je izjavil:

Kopito je ročaj od lopate :))


Ce bi na AK-47 uporabljal tole za kopito, potem bi domov v shelter hodil z modricami na rami. :))


Ma, ko prideš do expansiona si že utrjen :)

Izi ::

M-Power, nič še nisi povedal o zgodbi iz Nuka World DLC-ja.
Ima dobro in zabavno zgodbo kot Far Harbour? So questi zanimivi? Ali pa je vse skupaj samo raziskovanje tega zabaviščnega parka.

oo7 ::

Izi je izjavil:

M-Power, nič še nisi povedal o zgodbi iz Nuka World DLC-ja.
Ima dobro in zabavno zgodbo kot Far Harbour? So questi zanimivi? Ali pa je vse skupaj samo raziskovanje tega zabaviščnega parka.



Kar se tiče zgodbe nisem še prav daleč. Takoj, ko prideš v Nuka world je polno akcije in potem takoj dvoboj z šefom, ki ga premagaš in postaneš šef treh skupin Raiderjev. Potem pa osvajaš posamezne dele tega parka in potem se odločiš kateri skupini boš predal to ozemlje.
Se mi pa zdi, da so v Nuka world težji nasportniki posebej roboti, pa še zelo veliko jih je.

oo7 ::

Nuka World je po velikosti mape primerljiv z Far Harbor vsebinsko pa nikakor ne.

Park v Nuka wolrd je velik svet okoli parka mi je sicer lep ampak je preveč prazen. Je ena večja vas ampak so skoraj vse hiše zaprte. V glavnem ni kakšnega zanimivega raziskovanja.

V Nuka world je nekaj novih sovražnikov.


Kar se pa tiče questov pa niso nič posebnega.


SPOILER!!!

Na začetku, ko prideš v park dobiš quest od sužnjev, da pobiješ vse šefe raiderskih skupin se pravi tri.

Jaz sem spucal vseh pet parkov v enem je polno robotov v drugem polno ghoaulov... potem pa delaš queste za Raiderje in greš z njimi v Commonwealth in ropaš farme:| V celi Fallout 4 igri se boriš proti Raiderjem potem v Nuka wolld pa naj bi šel z njimi ropat v Comonwealth.

Tako, da sem kar pobil tiste tri glavne raiderje in še zdraven ene 100 njihovih pomočnikov >:D je bil kar težak boj no sem pa na koncu osvobodil sužnje in to je več ali manj to.

Izi ::

Se mi je zdelo, da ne bodo dosegli dobre zgodbe, ki se jim je posrečila s Far Harbour DLCjem

oo7 ::

Fallout 4 PS4 Mod Support Finally Out This Week

http://gamingbolt.com/fallout-4-ps4-mod...

oo7 ::

Top 10 Fun Fallout 4 Mods of 2016



.

tikitoki ::

Sedaj malce igram Fallout 4 in imam obcutek, da so pri tej firmi sam se debili ostali zaposleni na vodilnih mestih.
Npr. nadgrajen survival in izklop instant travel, WTF?! Kdo pa ima cas laziti gor in dol po bedni mapi. Se rajsi ustrelim v nogo, k da tko mecem svoj life prec zaradi debilne odlocitve nekoga, ki ocitno ne ceni casa svojih strank.

To, s shranjevanjem po spanju je na priblizno istem nivoju. Ce bi mehaniko boja na nivoju dooma, pol ok, ni panike. Uletis, pobijes, spis. Tko, pa uletis v nov prostor, za hrbtom pa se ti pojavi ghoul, ki te ubije z enim udracem.
Verjetno, ce si ti da farmat in ziveti sam za to sranje, pol tudi to gre.

Komunikacija z NPCji pa je tudi porazna. Kliknes in NPC kar nekam odvandra in ga moras loviti. Al pa celo vmes se premakne in prekine pogovor.

Pa mapa, temu oni recejo mapa? WTF. Ze 25 let nazaj so imeli boljse mape sob, k je to sranje, ki ga ga oni imenujejo mapa. Je popolnoma neuporabna in da jo niso popravili v vseh teh letih je navadna sramota za domneven AAA spil.

Se mi zdi, da bi morali si zakupiti instrukcije pri snovalcih Witcher 3, da vidijo kako se streze zadevi. Ne recem, da je Witcher 3 idealen, sam brez dvoma je bistveno boljsi.

matobeli ::

Ti bi imel survival mode, ampak ne bi smel bit težek? Sem kar nekaj preigral na SM in vse tiste bedne postojanke končno dobijo smisel, pa tudi pri lvl10 ne moreš kar malo it se pobijat ker te hitro pospravijo. misije moraš pa malo bolje menedžirat da ne hodiš samo gor in dol in to moraš počet malo bolk previdno kot prej.

Sem se pa eventualno jasno malo naveličal hodit gor in dol in sem naložil mod ki ti da na uporabo enega izmed tistih APCjev, ima posteljo in workbenche pa obnaša se kot transport za med fast travel lokacijami. Pa še enega ki je omogočal craft spalne vreče, ki ti, v zameno za nekaj teže, omogoča spanje kjerkoli. Seveda pa ne ko imaš v bližini sovražnike.

Skratka, z tem dvemi modi je ful bol igrabilen in po mojem mnenju sta te dva moda tudi "lore friendly" do neke mere.

Berni_01 ::

tikitoki je izjavil:

Sedaj malce igram Fallout 4 in imam obcutek, da so pri tej firmi sam se debili ostali zaposleni na vodilnih mestih.
Npr. nadgrajen survival in izklop instant travel, WTF?! Kdo pa ima cas laziti gor in dol po bedni mapi. Se rajsi ustrelim v nogo, k da tko mecem svoj life prec zaradi debilne odlocitve nekoga, ki ocitno ne ceni casa svojih strank.

To, s shranjevanjem po spanju je na priblizno istem nivoju. Ce bi mehaniko boja na nivoju dooma, pol ok, ni panike. Uletis, pobijes, spis. Tko, pa uletis v nov prostor, za hrbtom pa se ti pojavi ghoul, ki te ubije z enim udracem.
Verjetno, ce si ti da farmat in ziveti sam za to sranje, pol tudi to gre.

Komunikacija z NPCji pa je tudi porazna. Kliknes in NPC kar nekam odvandra in ga moras loviti. Al pa celo vmes se premakne in prekine pogovor.

Pa mapa, temu oni recejo mapa? WTF. Ze 25 let nazaj so imeli boljse mape sob, k je to sranje, ki ga ga oni imenujejo mapa. Je popolnoma neuporabna in da jo niso popravili v vseh teh letih je navadna sramota za domneven AAA spil.

Se mi zdi, da bi morali si zakupiti instrukcije pri snovalcih Witcher 3, da vidijo kako se streze zadevi. Ne recem, da je Witcher 3 idealen, sam brez dvoma je bistveno boljsi.


1. Noben te ne sili v igranje igre.
2. Ja v igri so napake in bugi, kar je pričakujoče za igro take velikosti.
3. Če želiš spremenit določene stvari je igra podprta s strani modderjev, kar pomeni, da se da čisto vse v igri spremeniti in si jo lahko popolnoma prilagodiš.
4. Mapa je vrhunska, velika in dovolj dogajanja na vsakem koraku, da ne govorim o mapi Far Harbor, ki je naravnost čudovita.
5. Kar se časa tiče, ljudje preigrajo to igro tudi po 500 ur, jaz osebno sem jo 170 ur z obilo zabave in čisto nič dolgčasa. Survival pomeni da se čim bolj približa realnemu svetu. Ali ti fast travelaš po svetu?
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

Er333 ::

Jaz sem že skoraj kupil Fallout 4 ko je bila na Steamu akcija pa sem izvedel, da out of the box ne podpira moje resolucije 3440x1440.
Ker fail od špila.

Baje se da zmoddat, ampak potem so problemi z meniji/črkami oz. whatever...

Berni_01 ::

Vse se da:
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

oo7 ::

Revolted fallout 4 mod Trailer :)

Master_Yoda ::

Kaj so koncali z DLCji za FO4 ali bo se kaki prisel ? Me ma da bi "kompleten" spil preigral od zacetka.

Furbo ::

Fertik so.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Fallout 4 high resolution texture pack arrives next week for PC

The update is free, and only asks that you have an additional 58 GB of space available 8-O

http://www.pcgamer.com/fallout-4-high-r...

Your PC will also need to meet or exceed the recommended specs:

Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Intel Core i7-5820K or better
GTX 1080 8GB/AMD Radeon RX 490 8GB
8GB+ Ram

opeter ::

Jah, počasi bodo 256 GB-ni SSD-j ratal premali ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Er333 ::

Meni je že 500GB SSD premalo. GTA V pa še ene 3 ostale igre, pa je zadeva z ostalimi programi in kakšnim filmom polna.
Toliko o mojih sanjah, da mi nikoli več ne bo treba kupovat HDD...
««
46 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418565 (600) matobeli
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767896 (3214) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123158 (9105) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25349904 (14039) oo7

Več podobnih tem